Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Harita & Bayrak

için 11,057 sonuç bulundu.

Harita & Bayrak

Okul kırtasiyesi kategorisi altında okulunuz, eviniz veya ofisinize yönelik harita ve bayrak ihtiyaçlarınız için adresiniz n11.com. Harita ve bayraklar okullarda, iş yerlerinde sık sık görmeye alışık olduğumuz ürünlerdir. Bunlar, alana bir derinlik ve misyon yüklemenin yanı sıra var oluşlarıyla alana zenginlik kazandırırlar. Siz de alanınızın ihtiyacına göre bir dünya haritası, Türkiye haritası, bölge haritası, Türk bayrağı, flama, masa bayrakları çeşitlerinden birini seçebilirsiniz.

İster Dekoratif İster İhtiyaca Yönelik Olarak Kullanın

İster Dekoratif İster İhtiyaca Yönelik Olarak Kullanın

Harita, yeryüzünün tamamının veya bir bölümünün belli oranlarda küçültülerek düzlem üzerinde gösterilen halidir. Harita çeşitleri işlevine göre değişiklik gösterir. Siyasi harita şehirleri ve ülkeleri gösterirken fiziki harita yeryüzü şekillerini gösterir. Dünya haritası dünyanın tamamını, kıtalara özel haritalar tek tek kıtaları, Türkiye haritası sadece Türkiye’yi, bölgelerin haritası da sadece Marmara Bölgesi, Ege Bölgesi vb’yi gösterir. Haritalar, dekoratif oldukları kadar çocuklarınızın coğrafya bilgilerinin pekişmesi için de idealdir. Kağıt üstüne basılan haritalar dışında çıtalarla sabitlenen plastik haritalar da vardır. Bu haritalarda yeryüzü şekilleri kabartmalarla gerçeğine uygun şekilde gösterilir. Daha özel amaca yönelik olan ve portatif olarak taşınabilen karayolları haritası ile kent planı ve çevre haritası da oldukça yaygındır.

Her İhtiyaca Hitap Eden Bayrak ve Flamalar

Her İhtiyaca Hitap Eden Bayrak ve Flamalar

Bayrak, bir ülkeyi veya bir kurumu temsil eden renkli kumaştır. Günümüzde kağıt ve plastik üstüne de basılırlar. Ülke bayraklarının belli ölçülere göre basılması gerekir ama flama gibi farklı kullanım alanlarında üçgen ve başka şekillerde de basılabilirler. Türk bayrağı, kırmızı üzerine beyaz ay yıldızın ideal kompozisyonundan meydana gelir. Türk bayrağı kumaşı ise ona uygun kaliteli alpaka kumaşından yapılır. Çocuğunuzun okuldaki törenlerde kullanması için ise saplı kağıt bayrakları tercih edebilirsiniz. Türk bayrağı veya Atatürklü bayraklar genelde toplu halde satıldığı için sınıf arkadaşlarının velileriyle birlikte de satın almanız mümkün. Türk bayrağı dışında Osmanlı Tuğrası, Üç Hilal bayrağı, Kayı Boyu bayrağı, Göktürk Kağanlığı bayrağı da bayrak çeşitleri arasındadır. Masa bayrağı pratik bir şekilde her an kullanabileceğiniz bir çeşittir. Bayrak takımı alarak hem Türk bayrağı hem de Osmanlı tuğrasını masanıza yerleştirebilirsiniz. Bunlar dışında yelken bayrakları gibi etkinlik bayrakları, flamalar, süsleme bayrakları ve bayrak direklerini de kategoride bulabilirsiniz.

<strong>Harita ve Bayrak Modelleri

Harita ve Bayrak Modelleri

Harita ve bayrak kategorisinde bir standda duran ve döndürülebilen ışıklı ya da ışıksız dünya küresi, duvara asabileceğiniz çarpım tablosu, bilim ve tarihle ilgili panolar, mantar panolar, pano iğnesi ve iskelet sistemi, sinir sistemi, bitkisel dokular, küçük canlılar gibi biyolojik konulara özel olarak hazırlanmış plastik panolar bulabilirsiniz. Bu ürünlerle çocuklarınız eğlenirken öğrenecek, siz de bir ebeveyn olarak onu desteklemenin haklı gururunu yaşayacaksınız. Bütçenizi yormayacak fiyatlarda, 3M, 3K, Adel, Masis, Binbirpazar, Gürbüz, Alsancak, Vatan Bayrak, Panda gibi markaların kalitesiyle ihtiyacınız olan ürünlere kategorimizden hemen ulaşabilirsiniz. Ayrıca çocukların olmazsa olmaz ihtiyaçları olan okul gereçlerine göz atmayı da unutamayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

10 Parmak (1)
222 Concept (696)
2K (8)
3K (58)
3M (57)
404 (10)
A-4 Tech (2)
A.D.B (1)
A5 (2)
Abka (23)
Adel (2)
Agatha (1)
Akyazı (6)
Alemdar (1)
Alfa (1)
Alsancak (83)
Ant (4)
Ark (2)
Art (3)
Atlas (2)
Balonevi (8)
bayrakal (480)
Beze (2)
Bigpoint (3)
Brons (40)
Buffer (3)
Buket (158)
Diplomat (1)
Disney (1)
(5596)
Ege (1)
Elba (1)
Everest (1)
Fagus Wood (682)
Family (2)
Fantasia (1)
Frozen (1)
Fufizu (1)
Galeria (1)
Gülpaş (19)
Gürbüz (860)
Hakel (14)
Halsa (1)
Inox (1)
İnox (1)
İnter (20)
Kale (34)
Kara Kedi (14)
Koleksiyon (106)
KORALL (1)
Liggo (1)
Linea (3)
Lino (1)
MAS (6)
Mas (1)
Masis (1)
Max (4)
No Name (1)
Nova Rico (4)
Novacolor (8)
Onr (8)
PAKLON (3)
Panapole (5)
Panda (38)
Proteks (1)
Rubenis (2)
Sbs (43)
Sim (1)
SusleBaby (6)
Südor (20)
TASARIM (1)
Temat (34)
Tesa (2)
Trio Avm (996)
Turkuaz (1)
Umur (4)
Unipak (1)
Vatan (167)
Vatan Bayrak (257)
Zebra (1)
ZepHome (1)
Zorro (1)
Önder (2)
Öykü (4)
Özkan (3)
Şirinler (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(840)
ve üzeri (1,052)
ve üzeri (1,131)
ve üzeri (1,150)
ve üzeri (1,200)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL