TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çubuk, Fasulye, Sayı Boncuğu

için 417 sonuç bulundu.

Çubuk, Fasulye, Sayı Boncuğu

Okul öncesi ve okul çağındaki çocuğunuzun sayı sayma becerilerini geliştirmelerine ve dört işlem yapmayı öğrenmelerine yardımcı olacak sayı boncukları, sayı fasulyeleri ve sayı çubukları burada. Onların gelişimine, eğlenirken öğrenmelerine yardımcı olacak bu gereçler, çocukların en sevdiği okul eşyaları arasında yer alıyor.

Saymayı Öğrenmek Şimdi Çok Kolay

Saymayı Öğrenmek Şimdi Çok Kolay

Çocuğunuzun okul yıllarının vazgeçilmezi olan bu ürünlerden sayı boncuğu, aslında abaküs adı da verilen sayma aracıdır. Sayı boncukları plastik veya ahşap bir çerçeveye gerilmiş metal teller üzerinde renkli boncuklardan oluşur. Toplama, çıkarma, çarpma ve bölme gibi temel matematik işlemlerini ve onların sağlamasını yapmanızı sağlar. Ayaklı ve ayaksız modelleri bulunur. Sayı boncuğu takımı ise birden fazla sayı boncuğunu veya çocuğunuza şekil becerisi de kazandıracak eklentileri içerebilir. Standart bir sayı boncuğu dört renkten oluşan 100 boncuktan oluşur. Takım olarak aldığınızda 100’den büyük sayılarla işlem yapmak olanaklı olur.Sayı çubukları ve sayı fasulyeleri de yine abaküs mantığında kullanılır. Avantajları sayı boncukları gibi tellere sabit olmamaları, istenilen yerde istenilen şekilde kullanılabilmeleridir.

İster Sayı Çubuğu İster Sayı Fasulyeleri

İster Sayı Çubuğu İster Sayı Fasulyeleri

Sayı çubuğu denilince akla, plastikten yapılmış, kısa ve renkli çubuklar gelir; sayı fasulyesi denildiğinde ise akla, plastikten yapılan, fasulye şeklinde renkli parçalar gelir. (Fasulyeler küçük parçalar halinde olduğu için üç yaşından küçük çocuklar için uygun olmayabilir.) Bu ürünler matematiği oyunlaştırmanıza ve daha eğlenceli hale getirmenize yardımcı olur. Örneğin, çubukları düz bir zemine dizerek ev ve manzara resimleri yapabilirsiniz. Sayı seti olarak hem çubukları hem de fasulyeleri bir arada alabilirsiniz. Bu ürünlerin en çok rastlanan renkleri kırmızı, beyaz, sarı, mavi, siyah ve yeşildir. Çubuk, fasulye, sayı boncuğu kategorisinde hem hesap yapmak hem de dondurma yapmak için kullanabileceğiniz uzun dondurma çubukları, dişçi ve doktorların kullandığı ahşap dil çubukları, doğum günü partilerinde meyve sularını süsleyebileceğiniz kırılabilir fosforlu çubuklar; Rubenis taban blokları, kesir takımı, geometrik cisimler, geometri tahtası, örüntü blokları, simetri aynası ve tangram da bulunur. Ahşap ürünleri çocuğunuzla boyayarak eğlenceye farklı bir boyut katmanız da mümkün.

Çubuk, Fasulye, Sayı Boncuğu Fiyatları

Çubuk, Fasulye, Sayı Boncuğu Fiyatları

Bütün bu ürünlerin fiyatları kırtasiye alışverişinize rahatlıkla katabileceğiniz kadar ekonomik. Genelde 50’li veya 100’lü paketler halinde satıldıkları için yıl boyunca tekrar tekrar satın almanıza da gerek kalmaz. Üstelik, Rubenis dışında Hatas gibi ünlü kırtasiye markalarının kalitesiyle birlikte. Çubuk, fasulye, sayı boncuğu ve diğer bütün kırtasiye ihtiyaçlarınız için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli. Web sitemizden seçtiğiniz ve sepete eklediğiniz ürünler, kullanıcılardan yüksek oylar alan mağazalar tarafından kısa sürede kargoya teslim edilir ve birkaç gün içinde ürünleriniz elinize ulaşır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Adel (3)
Aeraware (1)
Ahşap (4)
Ark (7)
As (1)
Bakugan (1)
Brons (33)
BU-BU (8)
(141)
Exxo (1)
Fatih (11)
Folia (1)
Hatas (12)
Kids Arts (1)
Kraf (1)
Lets (1)
Lino (4)
Lukas (1)
Maped (1)
Marla (1)
Masis (2)
Mikro (4)
Monopol (10)
Oem (1)
Play-Doh (5)
Pritt (1)
Puti (16)
Red Apple (4)
Rio (19)
Rubenis (12)
Sahin (1)
Südor (34)
Tiga (1)
Tuvall (1)
Vincent (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(38)
ve üzeri (45)
ve üzeri (47)
ve üzeri (51)
ve üzeri (53)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL