TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Karbon Kağıdı

için 185 sonuç bulundu.

Karbon Kağıdı

Karbon kağıdı ilk fotokopi makinesidir diyebiliriz. Karbon kağıdının icadı 1800’lerin başlarına denk gelir. Karbon kağıdı ne işe yarar diye sorabiliriz çünkü artık yazıcıların varlığı nedeniyle karbon kağıdının kullanımı biraz gözden düşmüştür diyebiliriz. Karbon kağıdı nedir diye merak ediyorsanız gelin biraz daha yakından inceleyelim.

Karbon Kağıdı Yapısı

Karbon Kağıdı Yapısı

Kopya kağıdı olarak da bilinen karbon kağıdı yapısı sayesinde iki evrak yaprağının arasında koyulur ve bir yandan yazarken diğer yandan alttaki kağıda da yazının çıkmasını sağlar. Yazıcılar çok popüler olmadan evvel resmi dairelerde önemli evrakların anlık olarak çoğaltılması için sıklıkla kullanılan bir evrak çoğaltma aracıdır karbon kağıdı. Dediğimiz gibi, şimdi daha az kullanılsa da ofislerde hala anlık ihtiyaçlar için karbon kağıdı bulundurulması önemlidir. Aynı zamanda ev içinde de karbon kağıdı bulundurmanız özellikle çocuklarınız varsa gerçekten faydalı olabilir. Karbon kağıdı sayesinde çocuklarınıza boyama kitapları yapabilirsiniz.

Karbon Kağıdı Kullanım Alanları

Karbon Kağıdı Kullanım Alanları

Pekiyi karbon kağıdı nasıl kullanılır? Örneğin, çocuklarınızın boyaması için bir kuş figürü çizmek istiyorsunuz. Ancak resim yeteneğiniz, bir ressamınki gibi değil ya da orijinal boyama kitaplarında kusursuz biçimde çizilmiş bir kuş figürü çizemiyorsunuz. Karbon kağıdı tam da bu sırada sizin yardımınıza yetişerek, figürlerin kopyalarını çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Bunun için orijinal resim ile bir adet A4 kağıdının arasına karbon kağıdı yerleştirmeniz yeterlidir. Daha sonra orijinal figürün üzerinden kalın uçlu bir kurşun kalemle geçerek kopyanızı oluşturabilirsiniz. Belki de iki çocuğunuz var ve ayrı ayrı iki kağıda aynı figürü çizmek istemiyorsunuz. Bunun için ihtiyacınız olan en az iki adet A4 boyutunda kağıttır. A4 boyutunda iki kağıdın arasında karbon kağıdını koyarak kendi figürünüzü çizin. Böylece tek çizimle iki aynı kopya oluşturmuş olacaksınız. Gördüğünüz gibi, yazıcı bulunmayan evlerde hâlâ kullanılabilen karbon kağıtları acil ihtiyaçlarınız için pratik kırtasiye ürünleridir. Karbon kağıdıyla çoğaltmak istediğiniz kağıtları Fotokopi Kağıdı kategorimizden hızlıca satın alabilirsiniz.

Karbon Kağıdı Boyutları

Karbon Kağıdı Boyutları

Mağazalarımızın sizlere sunduğu karbon kağıtları en yaygın olarak kullanılan karbon kağıtlarıdır. Karbon kağıtları genelde siyah ve mavi renklerde olur. Siyah karbon kağıdı siyah bir kopya, mavi karbon kağıdı mavi bir kopya yaratmanıza olanak tanır. Karbon kağıtları genelde standart fotokopi kağıdı boyutlarında üretilir ki tam bir kopyalama deneyimi gerçekleşebilsin. Standart fotokopi kağıdı boyutundaki, yani A4 boyutundaki mavi ve siyah karbon kağıtlarını n11.com üzerinden sipariş verebilirsiniz. Karbon kağıtları çoğunlukla 100’lü paketler halinde satılır. Bu 100’lü paketler hem yeterince karbon kağıdı bulundurmanızı garantileyecek hem de bütçe dostu bir alışveriş yapmanızı sağlayacaktır. Karbon kağıdı fiyatları ve Pelikan, Picador ve Monopol gibi karbon kağıdı markalarının ürünlerini incelemek için beklemeden n11.com’u gezmeye başlayın!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ark (1)
Bigpoint (3)
Brother (1)
(65)
Elba (3)
Gestetner (5)
Ginza (1)
Monopol (11)
Pelikan (42)
Picador (20)
Sharpie (1)
Tekogold (30)
Özkan (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (17)
ve üzeri (18)
ve üzeri (18)
ve üzeri (18)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL