TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fotoğraf Kağıtları

için 7.202 sonuç bulundu.
Adet seçiniz

Fotoğraf Kağıtları

Eski fotoğraf makinelerinin yerini günümüzde cep telefonları aldı almasına ama hâlâ bir fotoğrafı eline alarak izlemek, ona dokunarak bakmak isteyen bir kesim var. Dolayısıyla, ister kendi evindeki yazıcılar yokuyla isterse de fotoğrafçılara giderek dijital ya da analog ortamdaki fotoğraflarının baskısını isteyen insanlar sayesinde fotoğraf kağıtları da hâlâ piyasada varlığını sürdürüyor. Bir fotoğrafın fotoğraf albümünüzde yerini alması kadar güzel bir şey olabilir mi, bilemiyoruz. Dolayısıyla fotoğraf kağıdı bütün bu güzellikleri yaşamanızı sağlayan, arka planda görünse de gerçekten kritik bir role sahip olan bir kağıt ürünü. İster amatör ister profesyonel fotoğrafçı olun, fotoğraf kağıtlarına her zaman ihtiyacınız olacak. Fotoğraf kağıdı çeşitleri teknolojinin ilerlemesiyle birlikte artışa geçti. En yeni fotoğraf kağıdı çeşitlerini burada kolaylıkla bulabilirsiniz.

Mıknatıslı Fotoğraf Kağıdı

Mıknatıslı Fotoğraf Kağıdı

Mıknatıslı fotoğraf kağıdı özellikleri itibarıyla ev dekorasyonu için oldukça avantajlı. Fotoğraflarınızı bu fotoğraf kağıdına bastırarak mıknatısın yapıştığı her zemine herhangi bir aparat kullanmadan asabilirsiniz.

Parlak Fotoğraf Kağıdı

Parlak fotoğraf kağıtlarının özelliği kağıdın yüzeyinin parlaklık veren özel bir malzemeyle kaplanmış olmasıdır. Bu yüzey, fotoğraf kağıdını suya dirençli yapar ve fotoğraf kağıdına yansıyan ışığı düzenleyerek renk yansımasında kaliteyi artırır.

Yapışkanlı Fotoğraf Kağıdı

Yapışkanlı Fotoğraf Kağıdı

Yapışkanlı fotoğraf kağıtları suya dayanıklıdır ve hızlı kuruma özellikleri vardır. Ancak adı üstünde en önemli özellikleri kendinden yapışkanlı olmaları, yani sticker özelliklerinin bulunmasıdır.

Çift Taraflı Fotoğraf Kağıdı

Çift taraflı A4 fotoğraf kağıdı da sizlerin beğenisine sunulan bir diğer fotoğraf kağıdı türüdür. Pürüzsüz bir yüzeye ve çift taraflı baskı olanağına sahip olan bu fotoğraf kağıtları GOPrint, Starfilm, Roni ve benzeri adı duyulmuş markalar tarafından üretilmektedir.

Fotoğraf Kağıdı Boyutları

Fotoğraf Kağıdı Boyutları

Fotoğraf kağıtları mini, A3, A4, 10x15, 15x21 gibi boyutlarda olabilmektedir. Sizin ihtiyacınıza uygun fotoğraf kağıdı boyutları için mağazalarımızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca fotoğraf kağıtları 20’li, 50’li, 100’lü, 120’li ve 2500’lü olmak üzere daha pek çok sayılı paketler halinde satılmaktadır. Eğer bir fotoğrafçıysanız ve profesyonel bir ofisiniz varsa, yüksek sayılı paketlerden satın alarak daha uygun fiyata alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Hem amatörlere hem de fotoğrafçılara özel olarak düşünülmüş paketler bulunmaktadır. Sizin için en uygun fotoğraf kağıdına karar vererek hızlıca satın alabilirsiniz. Fotoğraf kağıdı fiyatları hakkında bilgi almak için kategorimizdeki geniş ürün skalasına mutlaka göz atmalısınız. Baskısını yaptırdığınız fotoğrafları ev dekorasyonunuz bir parçası haline getirmek için birbirinden güzel çerçevelere Çerçeve kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Adet

(4771)
(1505)
(677)
(106)
(76)
(27)
(15)
(13)
(7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

2K (2)
3K (1)
3M (2)
404 (2)
A-4 Tech (1)
Abka (2)
Alfa (3)
Ballet (1)
BEYJET (8)
Bigpoint (26)
Canon (27)
Canson (1)
Copytech (7)
(2024)
Epson (48)
Escape (1)
Everyday (1)
HP (41)
inkjet (12)
Kaukko (1)
Kodak (106)
Linea (1)
Lustre (113)
Masis (2)
Miniso (2)
Mondi (6)
Mopak (2)
Navigator (3)
Noki (1)
NSR PAPER (1)
Pelikan (1)
Puti (3)
Rovi (246)
Salvo (1)
Sarf (1)
Sino (1)
Smartad (1)
StarFilm (4360)
Svetocopy (1)
Südor (2)
Taneks (7)
Tanex (37)
Techsport (1)
Temat (2)
Umur (16)
Ve-Ge (4)
Vege (2)
Xerox (23)
Zweck (1)
Özkan (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(315)
ve üzeri (399)
ve üzeri (425)
ve üzeri (432)
ve üzeri (449)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL