TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Flipchart & Pano Kağıtları

için 399 sonuç bulundu.

Flipchart & Pano Kağıtları

Flipchart, özellikle profesyonellerin sunumlarında kullandıkları ofis malzemelerinden biridir. Flipchart, temelde bir yazı tahtasıdır aslında. Flipchart tahtası bir ofise gittiğinizde hemen her sunum odasında görebileceğiniz bir üründür. Heyecanlı fikirlerin yazıldığı, şirket stratejilerinin belirlendiği, beyin fırtınalarının yapıldığı bu flipchart tahtaları elbette çıplak olarak kullanılmaz. Şık ofisler ve başarılı sunumlar için elzem olan flipchart tahtalarının yanı sıra flipchart kağıtlarına da ihtiyacınız vardır.

Flipchart Kağıdı Kullanım Alanları

Flipchart Kağıdı Kullanım Alanları

Flipchart kağıdı flipchart tahtasına asılarak kullanılır. Flipchart kağıdı ile ofis içi sunumlarınız oldukça kolaylaşır. Diyelim ki önemli bir toplantınız var ve kalabalık bir müşteri grubuna ya da iş arkadaşlarınıza şirketiniz, ürününüz ya da geliştirici fikirlerinizi aktarmak için bir sunum yapacaksınız. Sunumunuzun sizin kariyeriniz için olduğu kadar şirketiniz ve markanız için de önemlidir. Dolayısıyla sunum yaparken doğru aparatları ve araçları kullanmanız gerekir ki amacınızı gerçekleştirebilin. Flipchart kağıtları işte tam da burada devreye girer. Flipchart kağıtlarına yazdığınız fikirleriniz sunumunuzu takip edenler tarafından kolayca izlenebilecek, geri dönüp başka sorular sormak isteyenler için flipchart tahtasına bakıp kolaylıkla düşüncelerinizi anımsayabileceklerdir. Üstelik flipchart tahtasına yerleştirdiğiniz flipchart kağıtları ebatlarıyla da size pek çok düşüncenizi tek bir kağıt üzerinde gösterebilme, düşünce haritaları çizebilme, stratejik yönelimler belirleyebilme ve bunu kağıt bölünmeden yapabilme imkanı sağlayacaktır.

Pano Kağıtları

Pano Kağıtları

Eğer sunum notlarınızı saklamak ve başka sunumlarda yeniden kullanmak isterseniz, flipchart kağıtlarınızı rulo haline getirip saklayabilir ve daha sonra flipchart tahtasına yeniden yerleştirmek suretiyle kullanabilirsiniz. Flipchart kağıtları aynı zamanda pano kağıtları olarak da bilinmektedir. Bir pano kağıdı ile bir flipchart kağıdı arasında pek bir fark yoktur.

Manyetik Özelliğe Sahip Elektrostatik Kağıtlar

Manyetik Özelliğe Sahip Elektrostatik Kağıtlar

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte flipchart kağıtlarında da manyetik özellikler geliştirilmiştir. Manyetik özellikleri bulunan elektrostatik kağıtlar yeni teknolojinin ofislerimize girmesini sağlamaktadır. Bu teknolojinin nimetlerinden yararlanmak isteyenler için teknolojik özelliklerini kısaca sıralayalım: Örneğin Legamaster markasının ürettiği elektrostatik kağıtları ele alalım. Uzun ömürlü bir teknolojidir. Elektrostatik özelliği sayesinde hemen her zemine yapıştırıcı ya da tutkal ya da tutma aparatı gibi ürünler olmaksızın yapışır ve orada kalır. Neon tahta kalemleri ile elektrostatik flipchart kağıtları üzerine yazı yazabilir ve silebilirsiniz. Bu kağıtlar da normal flipchart kağıtlarına benzer şekilde paketler halinde satılır. Elektrostatik flipchart kağıtlarını 25’li paketler halinde sitemizden satın alabilirsiniz. Flipchart kağıdı fiyatlarını ve ürün yelpazesini incelemek için kategorimizi gezebilir, dilediğiniz ve ihtiyacınıza cevap verecek flipchart kağıdı ürününü sepetinize ekleyebilir, güvenli bir biçimde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (2)
Agatha (2)
Aihao (1)
Akyazı (2)
Alex (2)
Alone (1)
Ant (111)
Bigpoint (3)
Canson (3)
(134)
Edding (12)
GIPTA (1)
Hayalistan (11)
İnter (2)
Kraf (22)
Legamaster (11)
Linea (1)
Lino (4)
MAS (20)
Mission (1)
Mondi (1)
Mondo (1)
Mopak (1)
Novacolor (2)
Panda (14)
Post-It (1)
Puti (1)
Südor (6)
Talens (2)
TICON (1)
Umix (9)
Umur (6)
Zweck (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(24)
ve üzeri (32)
ve üzeri (33)
ve üzeri (34)
ve üzeri (35)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL