Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Poşet Dosya

için 993 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Poşet Dosya

Kâğıt dosyalar oldukça önemli bilgileri barındırıyor olabilir. Bütün önemli belgelerinizi düzenli bir şekilde saklayabileceğiniz dosyalara ihtiyaç duyabilirsiniz. İster iş hayatında, ofisinizde ister evinizde kaybetmemeniz ve zarar görmemesi gereken belgelerinizi poşet dosya ile daha güvende tutabilirsiniz. Gündelik hayatın koşturmacası içerisinde, panik anlarında en önemli belgeler bir anda ortadan kaybolabilir ve sizi işinizden alıkoyabilir. Özellikle çalışma masalarınızda yer alan belgelerin üzerine çay, kahve, su dökülmesi durumunda oldukça sıkıntıya girebilirsiniz. Bu gibi aksilikleri önceden engellemek adına sizin için önemli olan belgeleri şeffaf poşet dosya ile muhafaza edebilir ve şeffaf olduğu için istediğiniz zaman dosya içerisinden de belgeyle ilgili okumaları gerçekleştirebilirsiniz. Belgeyi dosyasından çıkarmadan birçok işinizi halledebilirsiniz. Böylece herhangi bir sıvı üzerine döküldüğünde plastik poşet dosya belgelerinizi koruyacaktır. Sizler de ofisinizde işlerinizle ilgili her türlü belgeyi koruyabilecek ve daha kullanışlı hale getirecek poşet dosyalarla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca okulda verilen proje ödevlerinde de ödevlerinizi en güzel şekilde sunabileceğiniz dosya seçeneklerini sayfamızda bulabilirsiniz. İlkokul döneminden üniversite ve sonrasına kadar, bütün akademik yaşamınızda poşet dosyalara ihtiyaç duyuluyor. Oldukça emek verilen projeler, ödevler teslim tarihine kadar zarar görmemesi için ayrıca bir efor sarf ediliyor. Ödevleriniz ve önemli belgeleriniz için bu kadar endişe etmenize gerek yok. Tüm önemli belgelerinizi doğru bir şekilde muhafaza ederseniz hiçbir şekilde bir aksilikle karşılaşmadan ödevlerinizi en temiz şekilde teslim edebilirsiniz. Ödev sunumlarında da dosya seçimi etkili olabilmektedir. Ödevlerinizin ve belgelerinizin lekelenmeden, yırtılmadan ya da yanmadan uzun süre saklanabilmesi için düzenli dosya kullanma alışkanlığı edinmelisiniz. Dosya çeşitleri ve kullanım fonksiyonları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için sayfamızda yer alan poşet dosya çeşitleri kategorisini inceleyebilirsiniz.

Poşet Dosya Kullanım Alanları

Poşet Dosya Kullanım Alanları

Poşet dosyaların birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Okulda, iş yerlerinde, evlerde oldukça sık kullanılan materyallerdendir. Evlerde uzun yıllar saklanması gereken belgelerin korunması için poşet dosyalara ihtiyaç duyulmaktadır. Delikli poşet dosya seçenekleri ile birden çok belgeyi tek bir dosyada ayrı ayrı poşet dosya içerisine yerleştirerek saklayabilirsiniz. Özellikler okullarda proje ödevleri için tertipli bir ödev sunumu için delikli dosyalara yerleştirilmiş ödevlerin incelenmesi oldukça kolay olup sunumun şıklığı açısından da faydalı bir kullanıma sahiptir. Şeffaf poşet dosyalar en çok tercih edilen seçenekler arasındadır. Hem belgeleri dosya içerisinde de rahat okuyabilme olanağı sağlamakta hem de belgeleri tam anlamıyla dış etkenlerden korumaktadır. Şeffaf poşet dosyaların yanı sıra renkli poşet dosya seçenekleri de bulunmaktadır. Kırmızı, sarı, mavi, yeşil istediğiniz her renkte poşet dosyayı sayfamızda bulabilirsiniz. Çalışma hevesinizi artıracak rengârenk dosyalar bütün kullanıcıları için oldukça kullanışlıdır. Bu renkli dosya seçeneklerinin yanı sıra bir de baskılı poşet dosya seçeneklerimiz de bulunuyor. Bu dosyalar ilkokullarda sıklıkla kullanılabiliyor. Çocukların çalışma hevesini de artıran renkli baskı poşet modelleri bulunuyor. Hem okulda hem işte hem de hayatın pek çok alanında kâğıt dokümanlarınızın korunması için kullanılması gereken dosya seçenekleri oldukça fazladır. Dosyalarda genellikle A4 poşet dosya kullanılırken sizin ihtiyacınıza göre A3 poşet dosya ve A5 poşet dosya seçenekleri de bulunuyor. Büyük bir emek vererek A3 kâğıda yaptığınız bir resmi korumanın en iyi yolu ona uygun bir poşet dosya alarak en güvenli yerde saklamaktır. Elinizde taşıdığınız kâğıt dokümanlarınızda yolun ortasında bir anda yağmura yakalanabilirsiniz. Eğer dokümanlarınız poşet dosyalara yerleştirilmişse ve ekstra dosyalanmışsa endişe etmenize hiç gerek yok. Belgeleriniz, dokümanlarınız ne kadar fazla olursa olsun istediğiniz miktarda ve boyutlarda poşet dosyaları sayfamızda bulabileceksiniz.

 Çoklu Poşet Dosya Seçenekleri

Çoklu Poşet Dosya Seçenekleri

Çok fazla kâğıt dokümanlarınızı korumak istediğinizde her bir belge için ayrı poşet dosya edinmeniz gerekebilir. Bizler bu ihtiyacınızı karşılayacak adette poşet dosyaları sizlere ulaştırıyoruz. Poşet dosya 20’li ürün seçeneğinin yanı sıra poşet dosya 50li ve poşet dosya 100’lü seçenekler de bulunmaktadır. Sizler ihtiyacınızı en iyi düzeyde karşılayacak poşet dosya miktarını belirleyip istediğiniz ürün seçeneğini tercih edebilirsiniz. Şeffaf dosyalar yapıları bakımından transparan olduğundan birçok etkinlikte de elinizde tutmanız gereken belgeyi koruyucu olarak kullanabilirsiniz. Şeffaf poşet dosyalar föy dosya olarak da adlandırılabilir. Föy dosya seçeneklerinde çoklu kullanım için uygun birçok seçenek bulunuyor. En çok tercih edileni föy dosya 100’lü paket olabiliyor. Poşet dosya adet seçeneklerinin bulunması oldukça gereklidir. Çünkü ihtiyacınız kadar adede sahip aynı renk ve modelde dosyalama ve arşivleme yapmanız gerekebilir. Aynı markaya ait istediğiniz renkte ve boyutta föy poşet dosya seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Karton ve plastik klasör ya da telli dosyalarda istediğiniz sayıda poşet dosyayı yerleştirebilirsiniz. Bu dokümanlarınızın daha güvende olmasına ve düzenli kalmasına yardımcı olacaktır. İhtiyacınız olan poşet dosyayı almadan önce kâğıdınızın boyutlarını belirlemeli ve ona en uygun dosyayı seçmelisiniz. En sık kullanılan 35x50 poşet dosya seçeneklerinin yanı sıra ihtiyacınıza en uygun boyutta dosyayı da bulabilmeniz mümkün. Bu arada el ilanları, broşürler ya da diğer bütün belgeleriniz için kendinden yapışkanlı poşet dosya ile belgenizi istediğiniz yere kolaylıkla yapıştırabilirsiniz. Yapışkanlı poşet dosya seçenekleri arasında yarı saydam ve saydam modeller de bulunmaktadır. Çoklu poşet dosya seçimi yaparken hangi klasör ile ne kadar miktarda kullanacağınıza dikkat etmelisiniz. Sıkıştırmalı dosyalar ya da poşet dosya seçeneklerini sayfamızda bulabilirsiniz.

 Poşet Dosya Fiyatları

Poşet Dosya Fiyatları

Uzun süre emek verilen ödev ve projeleri, işimizle ilgili en önemli belgeleri, gündelik hayatımızda da saklanması gereken dokümanları koruyan poşet dosyalar birçok kullanım alanı için olmazsa olmazdır. Dokümanlarınızı, üzerine dökülen sudan, herhangi bir lekeden koruyan poşet dosyaları istediğiniz miktarda çok uygun fiyatlara sayfamızda bulabilirsiniz. Poşet dosya föy seçeneklerinde ihtiyacınıza en uygun modeller bulunuyor. İster renkli ister baskılı isterse de şeffaf her türlü dosyayı bulmanız mümkün. Poşet dosya alırken fazla miktarda alarak daha hesaplı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Hem de kısa sürede bitip sizi yarı yolda bırakmayacak bir miktarı tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Diğer boyutlarda dosya seçenekleri gibi A3 poşet dosya fiyatı da oldukça hesaplıdır. Sayfamızda yer alan çok geniş ürün seçenekleriyle ihtiyacınızı tam olarak karşılayacak seçeneği bulacaksınız. Hem boyu hem miktar hem de model olarak oldukça fazla seçenek sunuluyor. Bunlar arasından sizin için en uygun tercihi yaparak kâğıt dokümanlarınızı zarar görmeden dosyalamalı ve uzun süre kullanımını sağlamalısınız. Okulda, işte, evde endişe yaşamadan rahatlıkla zaman geçirebilir, işleriniz aksamadan halledebilirsiniz. Bu arada özel olarak sakladığınız birçok belgeyi de poşet dosyalara koyarak yıllarca güvende tutabilirsiniz. Poşet dosya sağlamak istediğiniz kâğıdın nem alıp küflenmesini engelleyecektir. Bir mektubu ya da herhangi bir hatıra metnini yıllar sonra da okumak ve çocuklarınıza, torunlarınıza okutmak istiyorsanız onları çok güvenli bir şekilde korumanız gerekmektedir. İstediğiniz renk ve tasarımdaki föy poşet dosya ile bu korumayı sağlayabilirsiniz. Poşet dosya adet seçenekleri ile ilgili sayfamızda oldukça kapsamlı bir ürün yelpazesi yer alıyor. Poşet dosya fiyatları ve seçeneklerini incelemeniz için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.