TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Poşet Dosya

için 3,009 sonuç bulundu.

Poşet Dosya

Dosyalama ve arşivleme kategorisi evlerinizi ve iş yerlerinizi düzenli, dokümanlarınızı güvende tutmaya devam ediyor. Bunlardan biri olan ve şeffaf dosya adı verilen poşet dosyayı bilmeyen ve kullanmayan neredeyse yoktur.

Poşet Dosya Nedir?

Poşet Dosya Nedir?

Poşet dosya, diğer dosyalama ve arşivleme unsurları gibi dokümanlarınızı korumayı sağlar ama özel olarak fazla kalın olmayan kağıt dokümanlarınızı. Poşet dosya aslında nispeten yeni bir ürün, 1986 yılında Mike Townsend tarafından yaratılmıştır. Şeffaf poşet dosya genelde saydam veya yarı saydamdır, böylece içine koyduğunuz dokümanı görmenize imkan tanır. Bunlar kağıtları yırtılmalardan, ıslanmalardan, yemek dökülmelerinden, diğer lekeler ile parmak izlerinde ve kısmen de kırışmaktan korur. Poşet dosyaların sol tarafında delikler bulunur. Bu delikler sayesinde poşet dosyanızı karton klasör veya plastik klasör, başka bir deyişle poşet dosya klasörü ürünlerine takarak da kullanabilirsiniz. Hem böylece kağıtlarınızı delmenize de gerek kalmaz. Poşet dosyalar genelde polipropilenden yapılır. Ama polietilen, selofan veya diğer plastiklerden yapılan poşet dosyalar da vardır.

Poşet Dosya Nasıl Kullanılır?

Poşet Dosya Nasıl Kullanılır?

Poşet dosyalar genelde A4 boyutundaki kağıtlar için kullanılır ama A3 poşet dosya ve A5 poşet dosya gibi farklı poşet dosya çeşitleri ve ölçüleri bulmanız da mümkün. Poşet dosya çeşitlerinden anlayabileceğiniz kadarıyla kağıt dokümanlarınızın layıkıyla korunması için uygun ölçülerde poşet dosya edinmeniz şart. Ayrıca, bir poşet dosyanın alabileceği kağıt doküman sayısının kısıtlı olduğunu unutmayın. Poşet dosyayı gereğinden fazla doldurmak hem kağıt dokümanlarınızın özellikle köşelerinin hasar görmesine ve poşet dosyanın zorlanarak yırtılmasına neden olabilir. Hatta, her iki sayfasını da görmek istediğiniz bir dokümanınız varsa her poşet dosyaya sadece bir yaprak yerleştirmeniz daha iyi olacaktır. Plastik dosyalar sayesinde yaprakların sırasının karışmasından endişe etmenize gerek yok.

Poşet Dosya Fiyatları Ne Kadar?

Poşet Dosya Fiyatları Ne Kadar?

Poşet dosya, kağıt dokümanlarını saklamak isteyen öğrenciler, ofis çalışanları ve arşivciler tarafından yaygın olarak kullanılır. Neyse ki poşet dosya fiyatları oldukça ekonomiktir. Dolayısıyla, onları tek tek almak yerine 50’li veya 100’lü poşet dosya alarak her ihtiyacınız olduğunda elinizin altında bulunmalarını sağlayabilirsiniz. Poşet dosyaların sadece tek bir tarafı açıktır; bunun üst veya alt taraf olması size kalmış ama üst taraf olursa kağıtlarınızın düşmemesini daha fazla garantiye alabilirsiniz. Poşet dosyalarınızı plastik klasörlere de aynen öyle yerleştirebilirsiniz. Saydam ve yarı saydam poşet dosyalar genelde renksiz veya beyaz renklidir ama dilerseniz mavi poşet dosya ve diğer keyifli renklerden de edinebilirsiniz. Böylece dokümanlarınızı daha rahat ayırmanız da mümkün. 3K, 3M ve 404 dahil birçok markanın poşet dosyaları burada.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3K (12)
3M (14)
404 (1)
Abka (26)
Adel (1)
Alemdar (4)
Ark (5)
Avery (1)
BARBIE (7)
Bic (2)
Bigpoint (164)
Brons (4)
Cars (7)
Cassa (158)
Comix (17)
(973)
Durable (1)
Elba (3)
Esselte (96)
Exxo (59)
Faber (1)
FlexBook (1)
Folia (1)
Frozen (9)
GETEstilo (1)
Ginza (1)
Globox (26)
Gülpaş (3)
Jkc (1)
Kodak (2)
Kraf (76)
Leitz (266)
Lets (1)
Linea (4)
MAPİ (3)
MAS (8)
Mikro (1)
Mondo (3)
Mopak (1)
Morpack (1)
Noki (614)
Ofica (3)
Ofix (5)
Ohto (1)
Oki (1)
Piano (2)
Plus (1)
Red Apple (5)
Rubenis (7)
Salvo (16)
Sarf (2)
Serve (8)
Smato (5)
Spiderman (9)
Stabilo (1)
STD (2)
Std (1)
Syloon (1)
Südor (83)
Tarifold (2)
Temat (42)
TICON (7)
Tmn (2)
Umix (114)
Umur (5)
Unipak (1)
Vegus (2)
Önder (19)
Özkan (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(371)
ve üzeri (464)
ve üzeri (484)
ve üzeri (488)
ve üzeri (496)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL