TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sıkıştırmalı Dosyalar

için 2,778 sonuç bulundu.

Sıkıştırmalı Dosyalar

Önemli belgelerinizi, elinizin altında olması gerektiğini düşündüğünüz kağıtları düzenli bir şekilde dosyalamak ister okul hayatınızda olsun ister ofis yaşamınızda her daim size kolaylık sağlayacaktır. Organize ettiğiniz belgeler sayesinde aklınız da organize olacak, böylece yaptığınız işe daha fazla odaklanabileceksiniz. Odaklanmayı artırmak, işinize hazır olmak ve yüksek verimliliğe ulaşmak için kullanabileceğiniz dosyalama sistemleri ve ofis malzemeleri arasında yer alan sıkıştırmalı dosya adını verdiğimiz ürünler kesinlikle işinizi görecek.

Sıkıştırmalı Dosya Çeşitleri

Sıkıştırmalı Dosya Çeşitleri

Sıkıştırmalı dosya, adını kağıtları dosyalarken bir klips yardımıyla sıkıştırmasından alıyor. Genellikle düz ahşap veya plastik bir zemin üzerine yerleştirilmiş bir klips aracılığıyla not kağıtları, önemli sunum belgeleri, boş kağıtlar ya da çizim kağıtları gibi kağıt ürünlerini kullanmanıza yarayan bu ürünler, öğrenciler, ofis asistanı ve sekreterler, öğretmenler ve diğer profesyoneller tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Sekreterlik olarak da adlandırılan bu dosya çeşitleri eğer üst tarafında bir klipse sahipse, üstten sıkıştırmalı dosya olarak tanımlanıyor. Eğer yan tarafında bir ya da birden fazla klips bulunuyorsa, yandan sıkıştırmalı dosya olarak adlandırılıyor.

Sekreter Dosyası

Sekreter Dosyası

Genellikle sekreter ve yönetici asistanlığı mesleğine sahip kişilerce tercih ediliyor olmasından kaynaklı sekreterlik ya da sekreter dosyası adını alan bu kırtasiye ürünleri, çizimle uğraşan sanat öğrencilerinin de favori malzemelerinden biri haline geldi. Klipsli kağıt altlığı, sekreter altlığı ve kağıt sıkıştırmalı dosya olarak da duyabileceğiniz sekreterlik çeşitleri arasında ahşap sekreterlik ve plastik sekreterlik ön planda. A4 ve A5 boyutlarında bulabileceğiniz modellerimizin aynı zamanda kapaklı olanları da var. Kapaklı sekreterlik sayesinde klips yoluyla dosyaladığınız belgelerinizi istenmeyen kazalardan, kirlenmekten ve çizilmekten koruyabilirsiniz. Eğer defter tutmaktan haz etmeyen bir öğrenciyseniz, sekreterlik modellerimizden dilediğiniz ürünü satın alarak ders dinlerken notlarınızı müstakil kağıtlara alabilir, ardından diğer dosya çeşitlerimiz ile arşivleyebilirsiniz.

Sıkıştırmalı Dosya Fiyatları ve Markaları

Sıkıştırmalı Dosya Fiyatları ve Markaları

Kategorimizi inceleyerek satın alabileceğiniz sekreterlik ve sıkıştırmalı dosya modellerimiz ürün çeşitliliği bakımından sizlere en geniş yelpazeyi sunmakla kalmıyor. Aynı zamanda kategorimiz üzerinden ihtiyacınız olan ürünleri satın alırken her zaman mümkün olan en bütçe dostu alışveriş deneyimini sizlere garanti ediyoruz. Sekreter dosyası çeşitlerimiz en uygun sıkıştırmalı dosya fiyatları ve avantajlı indirimler ile kapınıza kadar geliyor. Bunun yanı sıra, kırtasiye ve ofis malzemeleri konusunda iddiasını kanıtlamış Noki, Bigpoint, 3K, Essette, Faber Castell, 404 ve Rubenis gibi ofis ürünleri üreticilerinin en dayanıklı, renkli, kullanışlı, uzun ömürlü ve şık dosya çeşitlerini de mağazalarımız aracılığıyla satın alabileceksiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2K (27)
3K (38)
3M (6)
404 (1)
A5 (1)
Abka (38)
Adel (11)
Alemdar (15)
Alex (2)
Apre (1)
Ark (9)
Atlas (1)
Bigpoint (375)
Brons (1)
BU-BU (2)
Carrera (1)
Cassa (22)
Cille (1)
Comix (67)
Dilman (5)
(937)
Durable (65)
Eagle (1)
Elba (17)
ERL (6)
Esselte (104)
Exxo (2)
Folia (1)
Fujika (9)
Gestetner (1)
GIPTA (3)
Globox (13)
Gülpaş (3)
Hobby (1)
İnox (3)
Kraf (182)
Lamiess (3)
Leitz (231)
Lets (1)
Libra (1)
Linea (10)
Liz (10)
Mapi (9)
MAPİ (1)
Mapibind (2)
MAS (26)
Medyen (2)
Mikro (1)
Mimaks (1)
Mirado (1)
No Name (4)
Noki (111)
Oem (2)
Piano (6)
Puti (1)
Rafevi (5)
Red Apple (2)
Rubenis (19)
Sarf (1)
Sarff (16)
Serve (16)
Smato (4)
Stabilo (1)
STD (1)
Syloon (4)
Südor (30)
Temat (21)
TICON (12)
Turkuaz (1)
Umix (30)
Umur (20)
Uni (4)
Vegus (3)
Önder (105)
Özkan (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(175)
ve üzeri (228)
ve üzeri (247)
ve üzeri (248)
ve üzeri (257)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL