TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Plastik Klasör

için 3.550 sonuç bulundu.

Plastik Klasör

Sizin için önemli olan belgelerinizi, ofisiniz ve firmanızla ilgili anlaşma, not ve makbuz gibi gerekli dokümanları, saklamak istediğiniz kağıtları arşivlemek için dosya çeşitleri üretilmektedir. Bu dosyaları ise ayrı ayrı gruplandırmak ve dilediğiniz zaman dilediğiniz belgeye hemen ulaşabilmek için ise bir üst aşamada dosyalama ve arşivleme çalışması yapmanız gerekir. Bu aşamada size yardımcı olacak olan ofis ve kırtasiye ürünleri klasörler olacaktır. Kategorimizde yer alan klasör çeşitleri, kullanışlı olmaları sebebiyle en çok tercih edilen plastik klasör adını verdiğimiz ürünlerdir.

Plastik Klasör Ne İşe Yarar?

Plastik Klasör Ne İşe Yarar?

Şirket içi ya da şirketler arası yazışma ve anlaşmalar, kaybolmasını istemeyeceğiniz kişisel kağıt belgeler, öğrenciyseniz eğer tuttuğunuz notlar… Klasör adını verdiğimiz ürünler hem eğitim hayatında hem de profesyonel hayatınızda en önemli dosyalama ve arşivleme ürünleri olarak öne çıkıyor. Klasörler pek çok malzemeden yapılabiliyor. Kategorimizde bulacağınız ürünler ise plastik klasör çeşitleri. Plastik ya da PVC malzemeden yapılmış olan bu klasörler içine poşet dosya kullanarak sınıflandırdığınız pek çok belgeyi koyabilirsiniz. Aynı zamanda plastik klasör üzerinde bulunan etiketlere klasörün içeriğini de yazarak, belgeler arasında yolunuzu kolayca bulabilirsiniz.

Plastik Klasör Çeşitleri

Plastik Klasör Çeşitleri

Kategorimizi inceleyerek en avantajlı plastik klasör fiyatları ile satın alabileceğiniz plastik klasörler pek çok çeşit barındıran bir ürün yelpazesine sahip. Öncelikle, nitelik olarak açılır kapanır ofis klasörü modellerini ele alalım. Bu plastik klasörler hemen her ofiste görmeye alışık olduğumuz klasörlerdir. İçinde poşet dosya veya diğer diğer dosya türlerini takmak için halka bulunan modellerine halkalı klasör denir. Plastik dar klasör adı verilen modeller, daha az kapasiteli küçük klasör çeşitleridir. Geniş plastik klasör ise, 7,5 cm ve üstü genişliğinde olabilir ve kapasitesi daha çoktur. Aynı zamanda klasör şeklinde plastik kutular bulunmaktadır ve bunlara da plastik kutu klasör denmektedir. Bunlar, elinizin altında olmasını istediğiniz belgeler için kullanışlıdır.

Plastik Klasör Fiyatları

Plastik Klasör Fiyatları

Plastik klasör fiyatları, ihtiyacınız olan klasörü tek mi yoksa set halinde mi almak istediğinize göre değişmektedir. Ancak her halükarda kategorimizde bulunan plastik klasör çeşitleri, en uygun fiyatlara sahip olacaktır. Mavi, siyah, yeşil, gri, turuncu, sarı, kırmızı ve lacivert gibi klasör renkleri bulunan ürünlerimiz toplu alım için de uygundur. Toplu alım için 10’lu ya da 25’li setler halinde satışa sunulan plastik klasör çeşitlerimizi inceleyerek ofisinizin ihtiyacını en uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Noki, 3K, Esselte, Bigpoint ve TIGRA gibi ofis ve kırtasiye malzemeleri konusunda isim yapmış pek çok markanın en uzun ömürlü ve en renkli plastik klasörleri için kategorimizi inceleyerek, ihtiyacınız olan ürünleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2K (16)
3K (15)
3M (3)
404 (3)
A5 (1)
Abka (9)
Alemdar (10)
Ant (1)
Ark (11)
As (3)
Aurora (10)
Beze (5)
Bigpoint (183)
Bold (1)
Canon (2)
Cars (1)
Cassa (86)
Comix (15)
(1115)
Elba (43)
Esselte (349)
Etona (3)
Exxo (2)
Foks (3)
Frozen (1)
Gestetner (3)
GİFİ (28)
Gıpta (4)
GIPTA (1)
Globox (15)
Gülpaş (10)
İnox (2)
Kraf (109)
Leitz (275)
Linea (2)
Liz (20)
Manu (59)
Maped (1)
Mapi (1)
Marla (1)
MAS (13)
Mikro (10)
Motex (1)
Multiofis (18)
Noki (339)
NSR PAPER (18)
Ofica (7)
Ofix (38)
ofmark (12)
PAKLON (3)
Paperline (1)
Power (1)
Proteks (1)
Rubenis (11)
Salvo (1)
Serve (2)
Sırdaş (2)
Smato (37)
Südor (281)
Temat (49)
TICON (3)
Tigra (67)
Umix (30)
Umur (4)
Uni (10)
Vegus (6)
World (8)
Çınar (2)
Önder (95)
Özkan (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(286)
ve üzeri (351)
ve üzeri (370)
ve üzeri (375)
ve üzeri (381)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL