TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Magazinlik

için 634 sonuç bulundu.

Magazinlik

Çalışma hayatının vazgeçilmez malzemelerinden biri olan magazinlik, dosyaları organize etmek için kullanılırken Kırtasiye & Ofis malzemeleri ile ofis ortamında da büyük rahatlık sağlıyor. Magazinliklerle dosyalama kendi başına düzenli hale geliyor. Farklı malzemelerden tasarlanan dış kaplamalarda klasörün içinde yer alan tüm belgelerin zarar görmesini önlüyor ve böylece önemli ölçüde güvenlik sağlıyor. Magazinlikler farklı özelliklerde tasarlanıyor ve bu sayede birbirinden çok farklı araçlar ortaya çıkıyor.

Magazinlik Modelleri Neler?

Magazinlik Modelleri Neler?

Magazinliklerin özellikleri, ürünlerin ana malzeme ve kaplama niteliklerinin haricinde iç boyutları, dış boyutları, iskelet yapıları ve mekanizmalarına göre değişiyor. Ayrıca magazinlikler farklı renklerde tasarlanıyor. Magazinliklerin özellikleri arasında en belirgin olanı, gerek iş gerekse okul yaşamını düzenlemesi geliyor. Magazinlik dosya, düzeni, çalışma verimliliğini ve tük performansı direkt olarak etkileyebiliyor. Magazinlikler kullanıcılarına önemli avantajlar sunuyor. Dağınık bir yerde çalışmak, zihni yorgunluğa neden olur. Bu da kişinin çok daha kısa sürede yorulmasına yol açar ve bu durum da performans düşüklüğünün yaşanması gibi olumsuz bir durumun ortaya çıkmasını sağlar. Elbette bu durumun yaşanmasını kimse istemez. Bu nedenle de çalışma ortamındaki özellikle belge dağınıklığını gidermek için magazinliklerden yararlanılır. Magazinlikler dosyaların belli sınıflara ayrılmasını sağlarken bir yandan da çalışma alanı içinde kâğıt kalabalığının olmasının önü geçer. Bunun yanı sıra aranan tüm belgelerin kolay bir şekilde bulunmasını sağlayan magazinlikler çok önemli bir avantaj sunar. Magazinlikler arasında arzu edilen bilginin hızlı bir şekilde bulunmasını sağlayan numaralandırmalı modeller, genellikle tercih edilen bir özellik oluyor.

Magazinlik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Magazinlik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Magazinlikler özellikle evrak, belge ve broşür gibi çalışma dosyaları ile birlikte iş hayatında gerekli olan materyallerin kolaylıkla bulunmasına imkan sağlıyor. Bu sayede iş yaşamındaki dağınıklık tam anlamı ile ortadan kalkıyor. Magazinlik dosya olarak tasarlanan bu ürünlerin içinde yer aldığı özel mekanizma ile evrak ve dosyaların yerlerinden çıkarak çevreye yayılmaları önleniyor. Magazinlikler, birbirinden farklı yapısal ve tasarım özellikleri ile imal ediliyor ve kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Klasör yerleştirileceği zaman öncelikle alanın ebadına ve klasöre yerleştirilecek olan dosyanın boyutlarına dikkat edilir. Klasörlere uygun bir dış kalıp ve iç kapasite seçimi işleri kolaylaştırır. Dosyaların ağırlıkları da birbirinden farklı olabilir. Eğer çok sayıda dosya depolanacaksa ya da ağır materyaller konulacaksa, destekli ve dayanıklı tipler tercih edilmelidir. Magazinliklerle birden fazla doküman koruma altına alınacaksa, bu durumda üzerinde bilgi etiketinin konulmasını sağlayan kutunun yer aldığı tasarım tercih edilmelidir. Çoklu klasör gereksinimini gideren bilgi etiketi kutusuna sahip setler, özellikle arşiv yapma ve sınırlandırma yapmayı kolaylaştırıyor. Bu sayede klasöre yerleştirilen dosyalar arasında olan en gerekli dosyayı bulma zamanı kısalmış oluyor.

Magazinlik Fiyatları Her Bütçeye Hitap Ediyor

Magazinlik Fiyatları Her Bütçeye Hitap Ediyor

Magazinlikler, farklı fiyatlardan satılır. En doğru magazinlik fiyatı ile ilgili bilgi almak isteniliyorsa öncelikle ne tür bir tasarıma ihtiyaç duyulacağı tespit edilmelidir. Magazinlik fiyatı, kullanılan materyale göre değişir. Bu nedenle fiyat bilgisi almadan önce ürünün hangi şartlarda imal edildiği öğrenilmelidir. Bazı ürünlerin benzerlerinden biraz daha yüksek olduğu bilinen bir gerçektir. Fiyatın yüksek olmasındaki en önemli etken, magazinliklerin üstün işçilikle tasarlanmasıdır. Magazinliklerin fiyatları, ürünlerin niteliklerine, sağlamlıklarına ve dayanıklılıklarına, üretilen markaya ve sezon kampanyalarına göre farklıdır. Oul ve ofis materyalleri, okula dönüş sezonunda bir miktar yüksek fiyattan satılabiliyor. Bu da arz talep dengesi ile açıklanıyor. Klasörler birbirinden farklı materyallerle tasarlanıyor ve bu nedenle ürünlerin korunmasıyla bakımı farklılık gösteriyor. Karton magazinliklerin hassas bir yapıya sahip olduğu biliniyor. Bu magazinlikler kapaklı dolap türündeki kapalı alanlarda muhafaza ediliyor. Fiyatı uygun olan magazinlikler arasında yer alan tel tasarımlı magazinliklerin su ile temas etmesinin önlenmesi gerekiyor. Çünkü bu magazinlikte yer alan tellerin su ile temas etmesi halinde paslanması söz konusu oluyor. Bu ürünleri nemli bezle silmek yerine üzerindeki tozun kuru biz bezle alınarak temizlemek yeterli oluyor. Magazinlik plastik ve metal tasarımlar ise karton ve tellilere göre daha yüksek koruma sağlıyor. Dosyalama & Arşivleme kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2K (1)
Abka (3)
Akkraft (5)
Ark (21)
Art (1)
Bigpoint (49)
Bold (1)
Carrera (1)
Cassa (27)
Ceo (1)
Daf (16)
(201)
Durable (1)
Esselte (22)
Etona (1)
Globox (5)
İnox (2)
Kraf (34)
Leitz (35)
Linea (2)
MAS (104)
Metalia (1)
Noki (3)
Ofix (2)
Olfa (4)
Puti (1)
Rubenis (18)
Serve (7)
SLM (1)
Snapper (2)
Tarifold (1)
Temat (14)
Umur (1)
Vegus (3)
Vox Art (3)
Woodsaka (4)
Önder (23)
Özkan (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(55)
ve üzeri (73)
ve üzeri (80)
ve üzeri (81)
ve üzeri (85)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL