Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Başka bir kelime deneyin

İçerik

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Desen

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Kadın Çorap

için 5,423 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kadın Çorap

Her mevsim tercih edilen kadın çorapları farklı kullanım alanlarına göre kullanıcı beğenisine sunuluyor. Kadın çorap modelleri, kalınlığı ve inceliğine göre belirlenmiş ipler ile dokunarak üretiliyor. Üretildiği malzeme ve özelliklerine göre değişiklik gösteren özel tasarım çoraplar, marka ve modellerine göre profesyonel bir kadro ile hazırlanarak kusursuz bir teknoloji ile üretiliyor. Kadın çorap modelleri kullanıcının her türlü ihtiyacını karşılayarak en iyisi olma yolunda ilerliyor. Farklı kullanım alanları ve türüne göre tercih edilen çorapların popülaritesi günden güne hızla artış sağlıyor. Kadınların farklı kombinasyonlarına uyum sağlarken bazen de eşsiz renkler ile göz alıcı tasarımlar ortaya çıkıyor. Her yaş kesimine uygun bir şekilde tasarlanmış olan bu çoraplar, günlük hayatta en çok kullanılan giyim aksesuarları arasında yer alıyor. Tasarlanan birçok çeşit arasında bulunan külotlu, dizüstü, dizaltı, patik suba, tozluk pantolon çorabı ve bunun yanı sıra düz, desenli, renkli modelleri ile farklı tasarımlar sunuluyor. Pantolon, etek, elbise ve bu tarz giyim için sıklıkla kullanılan külotlu çoraplar; parlak, mat ve renkli tasarımlar sağlıyor. Gündelik kullanım sağlayan soket ve dizaltı çoraplar genellikle pantolon ile tercih ediliyor. Kadınların farklı zevkleri ve eşsiz kombinasyonları ile tercih edilen babet çorapları ise spor ayakkabı ile daha sıcak havalarda kullanılıyor. Spor ayakkabı ve babet tarzı ayakkabı ile uyum sağlamak isteyen kullanıcıların diğerlerine oranla bu modelleri daha sık tercih ettiği görülüyor. Şık modeller ile tasarlanmış olan dizüstü kadın çorapları, farklı tarz sevenler için jartiyer çorap modeli sunuyor. Kadınların vazgeçilmezi olan güzellik kavramı, bazı çorap tasarımları ile gözler önüne seriliyor. Giyim üzerinde kullanılan parçaların bir tamamlayıcısı haline gelen özel tasarımlar tüm dikkati üzerine topluyor. Her mevsim rahat ve şık bir kullanım alanları oluşturan kadın giyim ve aksesuar çeşitleri, eşsiz modelleri ile geniş kullanıcı kitlesinin beğenisine sunuluyor.

Özel Tasarımlar ile Sıcacık Çoraplar

Özel Tasarımlar ile Sıcacık Çoraplar

Kadın çorapları, hassas pamuk yapısı ve dayanıklılığının yanı sıra örme kumaş türü sayesinde pratik bir ürün olarak kullanıcıya kolaylık sağlıyor. Çorap türlerinin pamuklu çorap, havlu çorap, katlı ve ters havlu çorap gibi çeşitleri olup kullanıcı tercihine sunuluyor. İstek ve beklentiler sonucu ortaya çıkarılan özel tasarım modelleri, üzerinde bulunan desen, renk ve bunun yanı sıra klasik ya da spor tarza uyum sağlaması ile her kesime hitap ediyor. Farklı tarz modelleri bulunan bu çoraplar iç yüzey yumuşaklığı ile soğuk kış günlerinde oldukça sık tercih ediliyor. Kalın kışlık katlamalı soket çorap modelleri, kadınlara özel tasarlanmış olup iç yüzeyinin yumuşak ve hassas dokusu ile sonbahar ve kış aylarında oldukça konfor sağlıyor. İçinde bulunan esnek yapısı likra, pamuk ve elastan özelliği ile sağlanırken birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Bir diğer model ise renkli havlu pantolon çorabı olup, günlük kullanım için tasarlanıyor. İç yüzeyinde bulunan elastan, pamuk ve polyamide yapısı ile üst düzey konfor sağlarken aynı zamanda çok renkli ve çizgili görünümü ile eşsiz bir tasarım sunuyor. Kullanıcı tarafından soğuk kış aylarında ihtiyaç duyulan bu çoraplar, sıcak ve huzurlu ortamlar için kullanıcıya zemin hazırlıyor. Kadınlar için tasarlanan bu özel ve kullanışlı modeller, farklı çeşit ve renk seçenekleri ile benzersiz bir duruş sergiliyor. Her sezonda rahatlıkla kullanıma uygun olan bir diğer model kokulu pamuklu kadın çorap modeli olup günlük hayatta keyifli yürüyüşler sağlıyor. Kalın kışlık havlu çorap modelleri, çiçekli tasarımları ile kullanıcıya eşsiz bir tarz sunarken sonbahar ve kış aylarında günlük kullanımda rahatlık sağlıyor. Pamuk ve elastan yapısı ile rahat adımlar oluşturan bu çorap modeli çok renkli özelliği sayesinde kullanıcıya farklı kullanım alanları sunuyor. Kıvrık bot çorap modeli ise, üşüyen ayakların hızlı bir şekilde ısınmasına yardımcı oluyor. İç yüzeyinin rahat yapısı sayesinde pamuksu bir kullanım sağlarken standart bedeni ile her ayağa uygun bir tasarım sunuyor. Günlük kullanım türüne uygun olan bu çorap modeli, her ortamda konforlu yürüyüş sağlamanıza olanak tanıyor.

Modanın Tamamlayıcısı Olan Göz Alıcı Tasarım Çoraplar

Modanın Tamamlayıcısı Olan Göz Alıcı Tasarım Çoraplar

Günümüzde ekosistemin hızla değişmesi ve mevsimlerin birbirini takip ederek hava değişimlerinin ortaya çıkması ile insanoğlu farklı tür giyim tarzı oluşturuyor. Bu farklı giyim tarzı soğuk ve sıcak havalarda yeni tasarım modelleri ile kombinasyon oluşmasına ortam hazırlıyor. Kullanıcılar için özel tasarlanmış olan kadın çorap modelleri ihtiyaçlar ve beğeni doğrultusunda çeşitli türler ile hazırlanıyor. Daima gelişim gösteren yeniliğe açık olan kullanıcının beğenisine sunulan modellerden bir tanesi doğal kuzu yünü çorap modeli olup, yün ve pamuksu dokusu ile huzurlu ortamlar hazırlıyor. Soğuk havalarda tercihen kullanılan bu çorap modeli eşsiz tarzı olan kadınlar için özel hazırlanıyor. Bir diğer model olan kışlık bayan termal çorap modeli, alerji yapmayan özelliği ile kullanıcının tüm beğenisini üzerine topluyor. İç yüzeyi ve iplik yapısı ile özel tasarım çorap, kendinden desenli hali ile estetik bir görünüm sunuyor. Renk alternatifleri ve yün kumaş türü sayesinde bu kadın çorap modeli farklı kullanım alanları oluşturuyor. Dünya üzerinde bilinçli bir toplumun oluşması ve bu sayede gelişen sanayi sektörü ile tekstil de hızla ilerliyor. Kullanıcı beğenisini ve ihtiyaçlarını birinci ilke olarak benimsemiş olan üreticisinin sunduğu bir diğer çorap modeli, desenli unisex çorap olup her kesime uygun kullanım imkanı tanıyor. Pamuksu yapısı ile rahatlık sağlarken üst yüzeyindeki baskılı görünümü ile tarz kullanıcıların tercihine sunuluyor. Mevsimsel kullanım ortamlarında farklı renkleriyle kullanıcının sağlığına katkı sağlayan bu çorap modeli, terlemeye engel oluyor. Pamuk oranı yüksek olduğu için ayak şeklini alarak topuk üzerinde kayma yapmayan bu çorap ile uzun süreli kullanımlar sonucunda yapısında bozukluk meydana gelmiyor. Kadınlara özel soğuk kış günlerinde sıklıkla tercih edilen modellerin bir diğeri Norveç tipi termal çorap modelidir. Bu termal çorap modeli, iç yüzeyinde bulunan havlu ve yün ile çalışan bireyler için özel tasarlanmış olup yoğun bir koruma sağlıyor. Kullanılan ayakkabıya uyum sağlama özelliği ve bunun yanı sıra içinde bulunan farklı materyaller sayesinde ayağın terlemesini engelliyor.

 Kadın Çorap Modelleri ile Farkınızı Ortaya Koyun

Kadın Çorap Modelleri ile Farkınızı Ortaya Koyun

Günümüzde gelişen teknolojinin yanı sıra moda hızla ilerliyor. Bu ilerleme süreci ile birlikte çorap severler ve tüm ihtiyaçlar doğrultusunda yoğun bir şekilde tercih edilen bu ürün farklı modelleri ile kullanıcıya birçok alternatif sunabiliyor. İnsanların tüm beklentileri ve özellikle modaya uygun çorap türleri ile farklı kombinasyonlar ortaya çıkabiliyor. Kolay ve pratik kullanım imkanı sağlayan çorap modelleri, iç yüzeyi ve insan sağlığını koruyarak konfor sağlaması ile işlevselliğini gözler önüne seriyor. Markaların bu tür özellikler ile kullanıcı sunduğu ürünler renk, kumaş, tür ve sezon olarak farklı şekillerde üretilmiş olup her türlü kullanıma zemin hazırlıyor. Oldukça farklı tasarımlar ortaya çıkaran bu markalar, her kesime uygun kullanıcının beklentisini karşılıyor. Kullanıcı tarafından oldukça sık tercih edilen kadın babet çorap modelleri, spor ayakkabılar ile oldukça fazla kullanılıyor. İlkbahar ve yaz aylarında ayaklarınızın terlemesini engelleyerek insan sağlığını koruyan yapısı ile eşsiz bir rahatlık sağlıyor. Pantolon çorabı olarak da anılan babet çorap türü, kadınlar için özel tasarlanarak farklı tarzlara hizmet ediyor. Farklı renk seçenekleri ile sunulan bu çorap pilates, yoga ve bunun gibi spor türleri içinde kullanışlı bir ürün sunuyor. Kullanıcının tercihine göre alt tabanlı kaydırmaz özelliği ile farklı kullanım alanları sunuyor. Tarzını daha sade yansıtmayı seçen kullanıcıların tercihleri ile tasarlanan bir diğer model ise, bambu patik çorap olup organik ürün sunuluyor. Bambu ağacından üretilen kumaş türü çok yumuşak olma özelliği ile kullananları adeta kendine hayran bırakırken %100 organik olması ile insan sağlığını koruyor. Konforlu yapısı ile özel üretilen çorapların deride alerji yapmaması ve bunun yanı sıra terletmemesi ile kullanıcı memnuniyeti oluşturuyor. Kadınlar için tasarlanan bu özel kokulu çoraplar kullanıma ilk hazır olduğu anda güzel bir koku ile iyi hissettiriyor. Bambu kadın çorap modeli yıpranma ve yırtılmaya karşı dayanıklılık gösteriyor. Soğuk kış günlerinin kurtarıcısı olan pelüş babet patik çorap modeli, pratik ve etkili kullanımı ile kolaylık sağlıyor. İç yüzeyinin yumuşaklığı ve ayakta terleme yapmaması ile sağlıklı kullanım sunarken dışında bulunan kürklü yapısı sayesinde kullanıcının üşümesini engelliyor. Kış aylarında performansın artmasına yardımcı olan bu çorap modeli, kontrollü ısı sistemi sayesinde ayakkabı içinde de terleme olmasını engelliyor. Lastiğinde bulunan ultra kalitesi ile ayak bileğine baskı uygulamayan babet çorap, konforlu kullanım alanları oluşturuyor.

Kusursuz Tasarımların Modern Görünümü

Kusursuz Tasarımların Modern Görünümü

Son zamanların en trend modası olan kadın çorap modelleri, kıyafet kombinlerinde oldukça sık karşılaşılıyor. Kullanılan kıyafete uygun seçilen çoraplar günümüzde yerini çoraba uygunluk seçimine bırakıyor. Birbirinden farklı tarz sevenler, kumaşına göre seçim yapanlar ve bunun yanı sıra renkli desenleri tercih edenlerin sayısı oldukça atış gösteriyor. Özel tasarımların modern görünümü yansıtan kadın dizüstü çorap modeli, külotlu çorap külotlu çorap kullanmayı tercih etmeyen kullanıcılar için sunuluyor. Bu çorap modeli, her sezonda kullanım imkanı sağlayarak eşsiz bir görüntü oluşturuyor. Kumaş türü polyester ve elastan barındırarak farklı türde çeşitleri ile kullanıcı beğenisine sunuluyor. Pamuklu dizüstü çoraplar, yumuşak ve esnek yapısı ile rahat kullanım sağlarken, jartiyer modeli kadın çoraplar dantel, kurdele ve saten detaylar sunuyor. Dizüstü çorap modelleri, her mevsim çeşitli alanlarda kullanım fırsatı sağlıyor. Kadınların kendi tarzlarına göre çeşitli parçalar ile birleştirilmesi ve aynı zamanda üretilen kumaş türü ile yaz kış kullanıma uygunluk göstermesi kullanıcıya konforlu alanlar oluşturuyor. Kadın dizüstü çizgili çorap modelleri, genellikle kısa şort, elbise ve etekler ile kombine edilirken, dizüstü file çoraplar, yırtık kotlar ve daha dikkat çekici parçalar ile tamamlanıyor. Bu özel tasarımların sıklıkla tercih edildiği dizüstü opak çorap modelleri, kadınlar için rahat ve özgür hareket imkanı sunarken triko çoraplar, kışlık elbiseler ile sıradan görünümün dışında bir görüntü oluşturuyor. İç yüzey yumuşaklığının yanı sıra renk alternatifleri sunulan çorap modeli farklı desenleri ile birçok kullanıcıya hitap ediyor. Ultra lastik sistemi ile tasarlanmış olup lastik izi ve sıkma olmasını engelleyen bu çorap modeli hediye için de farklı alternatifler sunabiliyor. Kadınların kendilerine ayırdıkları özel zamanların tamamlayıcı haline gelen bu tasarımlar bazen en özel anlara eşlik ederken bazen de en rahat zamanlarda yardımcı olabiliyor. Spor yaparken ya da voleybol, futbol gibi farklı spor türlerinde bulunurken dizlerin zarar görmemesi için ayrıca bir materyal kullanılmasını engelliyor.

Kadın Çorap Çeşitleri ile Her Mevsim Rahatlık

Kadın Çorap Çeşitleri ile Her Mevsim Rahatlık

Modern dünya ile birlikte değişen her şey gibi giyim tarzı ve diğer parçaların kullanım alanları farklılık gösteriyor. Günlük yaşantı gereği belirli tamamlayıcı parçalar ve bunun dışında özel zamanlara eşlik eden kadın çoraplar, renk alternatifi ve desenleri ile kullanıcı beğenisine sunuluyor.Bayan ince çorap modelleri genellikle yaz ve ilkbahar aylarında tercih edilip likra ve naylon içeriği ile sık bacaklar sergilemenizi sağlıyor. Yüksek kalite ile kullanıcı beğenisine sunulan bu ürünler kadınlara özel tasarlanarak farklı alanlarda işlevsellik sağlıyor. Kadınların özel günler için oldukça sık tercih ettikleri külotlu ince çorap modelleri, bacaklardaki kusurları kapatarak daha güzel bir görünüme kavuştururken kumaş türü sayesinde alerji ve farklı sağlık sorunları oluşması engel oluyor. Rahat ve likralı yapısı ile esnek bir kullanım imkanı sunan bu çorap modeli düz, desenli ve renkli olarak farklı türleri ile her kesime uygunluk gösteriyor. 5 denye külotlu çorap modeli, çok ince ve pamuksu yapısı ile kusursuz bir görüntü oluştururken sağlıklı görünmesini yardımcı oluyor. Ayrıca şeffaf ucu sayesinde açık ayakkabı ile kullanım imkanı sunuyor. Termal külotlu çorap modelleri, polar iç yüzeyi ile soğuk günlerde vücut ısısının yüksek olmasına yardımcı olurken kalın ve mat görünümü ile farklı bir tarz oluşturuyor. Tarzını diğer kadınlardan daha modern detaylarla yansıtmak isteyen kadınlar için özel tasarım kedi desenli külotlu çoraplar, sonbahar ve kış aylarında daha sık tercih ediliyor ve sağlık açısından zarar vermeyen materyaller ile hazırlanıyor. Bir diğer model ise daha çekici kadınların tercih ettiği fileli çorap modelleridir. Bu çorap modelleri elbise, etek şort ya da yırtık kot pantolonlar ile kombine edilerek farklı sunumlar ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. Pamuk yapısı ile alerji ve diğer sağlık sorunları oluşturmayan çorap türü kolay ve pratik kullanım imkanı sağlıyor. Diğer bir model ise bacak incelten çorap modeli olup, kullanım sırasında daha ince ve estetik bir görünüm oluşturuyor. Simli, kalın ve bambu külotlu çoraplar ile alternatif modeller sunulan bu çorap modelinde bir korse çorap modeli bulunuyor. Karın toparlayan ve bacak incelten özelliği ile tasarlanan bu model, vücut üzerinde istenmeyen bölgelerin gizlenmesine yardımcı oluyor. Düz bir karın ve kademeli bir şekilde bacak bölgesinde incelme sağlayan çorap türü, oldukça fazla tercih ediliyor. Özel ipliği ile konforlu bir kullanım sağlayan bu çorap hem rahat hem de fit bir görünüm oluşturuyor. Dilerseniz modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.