Fular & Şal

için 2,824 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fular & Şal

Kadınların en çok kullandığı aksesuarlar arasında fularlar ve şallar yer almaktadır. Fular, kadınların boynuna takarak kullandığı aksesuarlar arasında yer almaktadır. Fular modelleri, elbiselerin ve bluzların üzerine takılarak kullanıldığında ortaya son derece güzel bir görüntü çıkmaktadır. Kolye gibi aksesuarlar kullanılmadığı zaman, giysi renkleri ile uyumlu olan bir fular boyna takılarak sade olan kıyafetler renklendirilebilir. Önü açık bir bluz giyiyorsanız, boynunuzun çok boş ve açık görünmemesi için fular takmayı tercih edebilirsiniz. Bayan fular modelleri arasında yer alan ipek fularlar, özellikle sıcak havalarda en çok tercih edilenler arasındadır. Kış mevsiminde ve soğuk havalarda üşümemek için ise örgü fular modellerini tercih edebilirsiniz. Örgü fularlar, ipek fularlara göre daha kalın yapıda olduğu için daha sıcak tutma özelliğine sahiptir.

Bayan şal modelleri, hem kapalı kadınlar tarafından hem de açık kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Tesettürlü kadınlar başını kapatmak için kullanırken, açık kadınlar ise soğuk havalarda boynunu kapatmak için kullanmakta. İpek şallar, yumuşacık yapıları ve özel tasarımları ile birlikte kadınların en sevdiği ürünler arasında yer almaktadır. Sevdiğiniz arkadaşlarınıza ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız, ipek şal modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Son derece kullanışlı olan bayan şallarını rüzgardan ve serin havadan korunmak için üzerinize de atabilirsiniz. İpek şal modelleri arasında onlarca farklı renklerde ve tasarımlarda olan ürünler bulunmaktadır. Şal ve fular markaları arasında: Kroren, Aker, Armanda, Sarar, Miray, Fashion Cocktail, Karaca, Bona Sera, Armine gibi ünlü markalar yer almaktadır.

Soğuk havalarda kadınların en çok kullandığı şal modelleri arasında örgü şallar yer almaktadır. Örgü şal modellerini kendiniz örebileceğiniz gibi hazır olarak da satın alabilirsiniz. Yoğun bir çalışma temposuna sahipseniz ve örgü örecek vaktiniz yoksa, birbirinden güzel örgü şal modellerinden birini satın alabilirsiniz. Soğuk havalarda, hem şık durması hem de sıcak tutması özelliği ile en çok tercih edilen bayan aksesuarları arasında yer alan şal modelleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(632)
Aker (70)
Agi (66)
Miray (53)
Sarar (52)
Akel (49)
Cikshome (26)
Tilla (20)
Afrodiax (13)
US.Polo (13)
Barbieri (10)
DeFacto (10)
Mydastar (8)
Gülsoy (7)
Roman (7)
Sheilar (7)
SİNEM (7)
Jimmy Key (6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Desen / Figür

Şal (113)
Düz (43)
Çizgili (42)
Çiçekli (24)
Baskılı (20)
Geometrik (13)
(7)
Ekose (6)
Leopar (6)
(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(47)
ve üzeri (67)
ve üzeri (68)
ve üzeri (68)
ve üzeri (73)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL