Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Beden

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Desen

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kumaş Türü

Başka bir kelime deneyin

İçerik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Fular & Şal

için 2,588 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Fular ve Şal

Giydiğiniz kıyafetler, kullandığınız parçalar sizinle ilgili birçok şeyi yeni tanıştığınız insanlara rahatlıkla anlatabilir. Kombin yaparken en kullanışlı ve önemli parçalar arasında kullandığınız aksesuarlar bulunur. Kıyafetinizle uyumlu kadın aksesuar modelleri kombinizin bir sonraki seviyeye taşıyabilen çok önemli materyallerdir. Çok farklı aksesuarlar vardır. Tüm aksesuarlar farklı bir amaca sahiptirler. Fakat hepsinin ortak amacı basit bir kombini çok daha derin ve özenli hale getirmek olur. Dikkat çekici ve farklı aksesuarlardan biri de fular şal olurlar. Fularlar ve şallar çok farklı seçeneklere sahip olan, hem gün içerisinde hem de akşamları kullanabileceğiniz, kıyafetinize otantik bir hava katabilecek lan son derece şık ve zarif parçalardır. Boyna bağlayarak kullanabileceğiniz fularlar, üzerinize alabileceğiniz şallar, tesettür kıyafetlerde eşarp olarak kullanılabilecek şallar gibi çok farklı seçenekleri olduğu için çok farklı kişilerin kullanabileceği parçalarındandır.

Eşsiz Tasarımları Sayesinde Tüm Dikkatleri Üzerine Çeken Fular Modelleri

Eşsiz Tasarımları Sayesinde Tüm Dikkatleri Üzerine Çeken Fular Modelleri

Kıyafetlerinizde kullandığınız aksesuarlar son derece önemli parçalardır. Aksesuarlarınız kombinin geri kalanıyla uyumlu olması çok önemlidir. Ayrıca aksesuarların kıyafetlerinizle uyum sağlarken aynı zamanda kıyafetinizi daha şık bir hale getirmelidir. Bunun için kullanılabilecek son derece kullanışlı aksesuarlardan bride fular olur. Fularlar boynunuza bağlayarak, bileğinize bağlayarak, hatta isterseniz başınızda bandana benzeri bir saç aksesuarı olarak kullanabileceğiniz son derece işlevli aksesuarlardandr. Fular modelleri son derece geniş bir seçenek skalasına sahiptir. Bu skalada bulunan modellerin tümü birbirinden farklı tasarımsal özelliklere sahiptir. Farklı tasarımlar farklı durumlar için uygun olan kombinlerde kullanılabilirler. Fularlar ile ilgili dikkat edilecek ik tasarım özelliği rengi olur. Fularlar çok farklı renk seçeneğine sahip olan aksesuarlar oldukları için rahatlıkla farklı durumlar için uygun modeller bulabilirsiniz. Renk seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken önemli özellik kıyafetinizde kullandığınız renk paleti dir. Tek renk kombinler çok zarif bir görünüm sağlayabilirler. Fakat aksesuar kullanılmadığında bu tür kombinler çok sıkıcı bir hale gelebilir. Bu tür kombinler renk ve hareket katmak için farklı, parlak renklerde fularlar harika bir seçim olur. Örneğin düz beyaz renk kombinler pembe, mavi gibi renklerdeki fularlar kullanabilirsiniz. Düz kahverengi tonlarındaki kıyafetler için de sarı ve turuncu gibi sıcak tonlarda fularlar kullanarak canlılık katabilirsiniz. Tasarımlarıyla ilgili önemli olan bir diğer özellik de üzerinde bulunabilecek olan baskı türleridir. Bazı fularlar sadece düz renk ve baskısız tasarımlara sahip olabilirler. Fakat kimi modeller de çok farklı ve karmaşık desenler bulundurur. Bu desenler arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken desenlerde kullanılan renkler ve desenlerin yarattığı hava olmalıdır. Örneğin puantiyeli ve siyah beyaz renklerde bir desen oldukça sevimli bir görünüme sahip olur. Bu tür bir modeli yine genç, enerjik kıyafetlerle kombinlemek çok uygu olur. Daha otantik havalara sahip olan karmaşık desenlerde bulunan renklerden birini seçerek bu renkte vintage elbiselerle kombinleyebilirsiniz. Siz de fular kadın seçeneklerini inceleyerek kombinize yapılacak en hoş modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Göz Kamaştıran Tasarımlarıyla Şal Modeller

Göz Kamaştıran Tasarımlarıyla Şal Modeller

Kıyafetlerinizde kullanabileceğiniz aksesuarlar çok çeşitli seçeneklere sahiptir. Bu seçenekler arasında en çok dikkat çekenlerden biri de şal olur. Şallar hem tesettür giyiminde eşarp olarak kullanılabilen hem de soğuk havalarda üzerinize alabileceğiniz türde aksesuarları. Şal modelleri sahip olduğu farklı renk, baskı ve tasarım seçenekleriyle çok geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ederler. Modellerdeki tüm değişiklikler farklı stillere ve zevklere uygunluk sağladığı için farklı tarzlara sahip kullanıcılar tarafından severek kullanılabilirler. Şalların sahip olduğu modellerinin birbirlerinden farklı olmasını sağlayan bazı özellikler bulunur. Bu özellikler arasında şalların sahip olduğu desenler, renkler sayılabilir. Şal renkleri tasarımların tamamen farklılaşmasını sağlayan son derece önemli özelliklerdir. Bu ürünlerin renkleri kıyafetinizin havasını tamamen değiştirebilir. Şalları kullanırken kıyafetinize uyumlu renkler kullanabilirsiniz. Bu doğal, bütün ve zarif bir tarz için son derece kullanışlı bir kombin olur. Ayrıca aksesuarlarınızı kıyafetleriniz ile kontrast renklerde kullanabilirsiniz. Bu tür kombinler çok eğlenceli ve dikkat çekici bir havaya sahip olurlar. Genç, enerjik tasarımlar için bu tarz kombinleri tercih edebilirsiniz. Renk seçenekleri arasında sakin tonları bulmak mümkündür. Bu tür tonları sadelikten hoşlananlar için son derece kullanışlı olur. Ayrıca parlak ve dikkat çekici renkler de mevcuttur. Bu tür renkler özellikle sade kıyafetleri canlandırmak için idealdir. Şal desenleri de dikkat edilmesi gereken bir diğer tasarımsal özelliktir. Şallar çok farklı desen seçeneklerine sahiptirler. Tüm desenler kıyafetlerinizi hareketlendirmek, daha yaratıcı kombinler yapmak için son derece kullanışlı olurlar. Farklı desenleri kombinlerinize katmak için öncelikle desenin renklerini incelemelisiniz. Desenlerde genellikle iki veya daha fazla renk kullanılır. Bu renklerden birini kıyafetlerinizde kullanarak bütün bir görünüm elde edebilirsiniz. Dijital baskılar son derece kalite desenlerin ortaya çıkmasını sağlar. Bu tür desenler genellikle parlak renklere sahip olurlar. Bu tür modeller ön plana çıkmanızı ve dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlarlar. Siz de farklı tasarımlar inceleyerek kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz modelleri rahatlıkla belirleyebilir ve kombinlerinizle en güzel şekilde kullanabilirsiniz.

Üstün Kaliteleriyle Çok Uzun Süre Kullanabileceğiniz Fular ve Şal Çeşitleri

Üstün Kaliteleriyle Çok Uzun Süre Kullanabileceğiniz Fular ve Şal Çeşitleri

Aksesuarlar çok uzun süre kullanılabilmesi beklenen önemli materyallerdendir. Aksesuarların kullanım süresini belirleyen bazı özellikler vardır. Bu özelliklerin başında ürünün üretildiği materyalin kalitesi bulunur. Ürünün kalitesi, dayanıklılığı açısından belirleyici bir özelliktir. Kaliteli ürünler dış etkenlere karşı çok daha dayanıklı olurlar. Bu durum dış etkenlerden kolay kolay etkilenmemesi ve çok uzun süre kullanılabilmesi için çok önemlidir. Fularlar ve şallar çok uzun süre kullanılabilecek türde çok farklı materyallerden türetilmiş seçeneklere sahip kullanışlı ürünlerdir. Bu tür ürünlerin kaliteli modeller arasındaki seçilmemesi kısa sürede yırtılmalarına, eskimelerine sebep olabilir. Bu sebeple dikkatli bir seçim yapmanız gerekir. Penye şal modelleri günlük hayatımızda rahatlıkla kullanabileceğiniz türde seçeneklidir. Bu tür modeller çok rahat bir şekilde farklı kıyafetlerle kullanılabilirler. Bu sayede farklı tarzlarda kullanabilirsiniz. Bu tür şallar dayanıklılıkları ile da dikkat çekerler. Esnek yapıları sayesinde kolay kolay yırtılmaz lar. Yumuşak yapıları dolayısıyla da çok rahat bir kullanım oluştururlar. Pamuklu şal modelleri de yine rahatlıkla kullanabileceğiniz kalite modellerdendir. Nefes alabilen yapısı sayesinde sizi rahatsız etmeyen pamuklu kumaş, kalitesi sayesinde kolay kolay yırtılmaz da. Yumuşak yapılarıyla dikkat çeken her iki kumaşta uzun süreli kullanımlardan sonra daha kolay kolay tüylenme ortaya çıkmaz. Ürünlerin kalitesini belirleyen bir diğer özellik de rengin aldığı maddelerin kalitelisi olur. Şallar ve fularlar yıkanarak temizlenen türde materyallerdir. Bu tür ürünlerin renklerinin yıkama sırasında akmaması çok önemlidir. Kalitesiz ürünlerin rengi her yıkamada biraz daha açılır ve akar. Bu tür ürünler hem kısa sürede estetik açıdan kötü bir görünüm oluşturmaya başlar hem her yıkamada birlikte yıkandığı diğer kıyafetlere renk bulaştırır. Ürünlerin desenleri ve kalitesi de önemlidir. Dayanıklı desenler zamanla solma gibi bir durumla karşılaştınız sebep olmayacağı için estetik görünümünden herhangi bir şey kaybetmez. Dilerseniz Koton fular ve şal seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Rahat Kullanımlarıyla Herkes Tarafından Kullanılabilecek Fular ve Şallar

Rahat Kullanımlarıyla Herkes Tarafından Kullanılabilecek Fular ve Şallar

Aksesuarlar ile ilgili önemli bir özellikte kullanım şekli olur. Kullanım şekli zor olan türdeki aksesuarlar kullanıcıların hayatını zorlaştıracağı için verimsiz hale gelirler. Bu tür ürünler kullanıcıların motivasyonunu düşürür ve bir süre sonra artık kullanmamaya başlarlar. Bu sebeple ürünlerin kullanımın kolay olmasına dikkat etmeniz gerekir. Fularlar ve şallar rahatlıkla kullanılabilecek türde aksesuarlardır. Şallar tesettür giyiminde eşarp olarak kullanılabilen türde aksesuarlardır. Bu şekilde kullanılan şalları doğru şekilde bağlamak gerekir. Şal bağlamak gözünüze zor gelebilecek bir işlem olabilir. Fakat aslında doğru ürünü seçtiğinizde, doğru aksesuarları kullandığınızda çok kolay bir işlem haline gelir. Kullanacağınız şalın ilk olarak kırışıklıklara sahip olmaması önemlidir. Kırışıklıklara sahip olması bağlarken zorlanmasını ve kötü bir görünüm oluşmasına sebep olur. Penye modeller ütüye ihtiyaç duymayan bu özelliğiyle de hayatınızı çok daha kolay hale getirebilecek modellerdir. Bu tür ürünler kırışmazlar ve rahatlıkla bağlanabilirler. Ayrıca kumaşın fazla kaygan olması da rahat bir şekilde bağlanabilmesi için önemlidir. Çok kaygan kumaşlar başınızdan kayar ve sabit durmazlar. Bu da rahat bir şekilde bağlanamamalarına ve bağlandıklarında kısa bir süre içerisinde bozulmalarına sebep olur. Pamuklu modeller kaygan olmadıkları için rahat bir şekilde kullanabileceğiniz özelliktedirler. Şallarınızı bağlanırken kullanacağınız aksesuarlarda size çok yardımcı olabilirler. Şal aksesuarları arasından kullanabileceğiniz en kullanışlı materyallerden biri iğneler ve mıknatıslar olur. Çeşitli tasarımlara sahip mıknatıslar şalınızı sabit tutabilmek için idealdir. Fular çeşitleri çok rahat bir şekilde farklı şekilde kullanılabilecek modellerdendir. Bu modeli klasik şekilde boynunuza bağlayarak kullanabilirsiniz. Boyun bağı olarak kullanmak için yapmanız gereken tek şey fularınız ikiye katlayıp boynunuzun etrafında bağlamak olur. Fularları bandana olarak da kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey fularınızı bandana şeklinde bir dikdörtgen haline gelene kadar katlamak ve daha sonra başımızın etrafında bağlamak olur. Siz de tüm bu modelleri kullanabileceğiniz farklı şekilleri inceleyerek günlük kombinlerinize heyecanlı tasarımlar ekleyerek ilgi çekici görünümlere eforsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sayfamızdan Piramit fular ve şal modellerine bakabilirsiniz.

Farklı Fiyat Seçenekleri Sayesinde Bütçenize Uygun Modeller Bulabileceğiniz Şal ve Fular Çeşitleri

Farklı Fiyat Seçenekleri Sayesinde Bütçenize Uygun Modeller Bulabileceğiniz Şal ve Fular Çeşitleri

Aksesuar seçim sırasında dikkat edilen önemli özelliklerden biri de ürünlerin fiyatları olur. Seçim yaparken ürün fiyatlarının bütçeniz dahilinde olması zorlanmamanız açısından önemlidir. Bu Sebeple farklı fiyat seçeneklerine sahip olan ürünler çok daha geniş kitlelere ulaşabilme özelliğine sahiptir. Şal fiyatları çok geniş bir aralığa sahiptir. Bu fiyat aralığında bulunan ürünlerin tümü birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Fiyatları da bu özellikler doğrultusunda değişiklik gösterir. Fular fiyatları da şallar gibi çok geniş fiyat aralıklarına sahip olan ve çok farklı fiyat seçenekleri bulabileceğiniz ürünlerdir. Tüm bu ürünlerin ortak özelliği farklı özellikler doğrultusunda fiyatlarının değişmesi olur. Ürünlerin fiyatlarına etki eden teknik özellikler arasında üretildikleri materyal, kullanım süresi, ürünü kullanabileceğiniz alanlar gibi nitelikler sayılabilir. Ürünlerin fiyatları sahip oldukları tasarımlardan da etkilenebilirler. Şal çeşitleri arasında çok farklı tasarımlar bulunur. Bu tasarımların tümü çok farklı renklere ve desenlere sahiptir. Ayrıca farklı materyallerden üretilirler. Ürünlerin üretildikleri materyal hem kullanım kolaylığını hem de kullanım süresini etkiler. Bu sebeple fiyatları üzerinde direkt etkisi vardır. Pamuklu materyallerden üretilen mallar çok rahat bir şekilde kullanılabilecek modellerdendir. Ayrıca bu tür modeller çok farklı kıyafetlerle hem günlük olarak hem de güzel günlerle rahatlıkla kullanılabilir. Üzerinize almak için kullanabileceğiniz şalların uçlarında bulunan çeşitli aksesuarlar da fiyatlar üzerinde etkisi vardır. Fularlar arasında da çok farklı tasarımlar vardır. Zamansız ve sade tasarımlar son derece kullanışlıdırlar. Yıllarca kullanabileceğiniz, modası geçmeyecek tasarımların fiyatlarında değişiklik olması normaldir. Ayrıca ürünlerin renkleri de fiyatlar üzerinde etkili bir özelliktir. Özellikler ürünlerin renklerini aldıkları maddeler fiyatları çok etkiler. Renklerini kaliteli maddelerden alan ürünler çok daha uzun süre estetik görünümlerini korurlar. Bu tür ürünlerin yanı sıra kaliteli kumaşlardan üretilen ürünler de çok uzun süre kullanılabilirler. Bu tür ürünler uzun vadede bütçeniz üzerinde olumlu etkiler oluşturdukları için fiyat açısından ideal özelliktedirler. Siz de ürünleri inceleyerek bütçenize uygun modeli rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

Geniş Seçenek Yelpazesine Sahip Olan Fular ve Şal Seçenekleri Arasından Seçim Yaparken Dikkatli Olunması Gerekenler

Geniş Seçenek Yelpazesine Sahip Olan Fular ve Şal Seçenekleri Arasından Seçim Yaparken Dikkatli Olunması Gerekenler

Fularlar ve şallar çok geniş seçenek yelpazelerine sahip olan ürünlerdir. Sayısız kumaş türünden üretilmiş olan sayısız tasarıma sahip modeller arasından seçim yaparken dikkatle bazı kriterler belirleyerek bu kriterler üzerinden seçim yapmak gerekir. Kriter belirlemeden seçim yapmaya çalışmak, uzun bir süre istediğiniz modeli bulmamanıza sebep olabilir. Ayrıca kriter oluşturmadan yapacağınız seçimlerde yanlış model seçmeniz gayet olasıdır. Bu kriterleri belirlerken ise dikkat etmeniz gereken bazı özellikler bulunur. Bu özelliklerin başında kendi stiliniz ve zevkiniz gelir. Kullandığınız kıyafetlerin ne tür stillerdeki modellere sahip olduklarını incelemelisiniz. Bu sayede kıyafetlerinizle rahatlıkla uyum sağlayacak ve çok kolay bir şekilde kullanabileceğiniz modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Fular kombinleri yaparken kıyafetleriniz ile fularınızın uyumluluğu önem taşıyabilir. Bu sebeple dolabına uyumlu modeli tercih etmeniz önemlidir. İsterseniz kıyafetlerinizle kontrast oluşturan türde bir tasarımı tercih ederek dikkat çekici kombinlerde oluşturabilirsiniz. Bir diğer özellik de ürünün tasarım şekli olur. Ürünün Tasarım şekli kullanım amacını belirleyebilir. Üçgen şal modelleri tasarımlarıyla dikkat çeken seçeneklerden biridir. Bu model üçgen yapısı sayesinde omuzların üzerine alınmaya çok uygundur. Kış aylarında soğuktan korunurken şık görünmek isteyenler için ideal modellerdendir. Fularlar arasında kare ve üçgen olarak farklı modeller bulmak mümkündür. Kare modeller hem bileğinizde hem boynunuzda hem de saçlarınızda kullanabileceğiniz türde modellerdir. Ayrıca bu ürünleri rahatlıkla çantalarınızın sağlarına takabilir ve düz deri çantalarda canlılık oluşturabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik de ürünün üretildiği materyal olur. Seçeceğiniz materyalin kalitesinin yanı sıra kullanılabileceği alanlar önemlidir. Bazı maddelerin üretildiği kumaşlar mat ve sade olurlar. Bu tür modeller genellikle günlük kombinler için uygun olurlar. Parlak ve dikkat çekici kumaşları ise özel günlerde kullanabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken önemli bir noktada ürünün kullanım kolaylığı olur. Temizliği yıkanarak yapılabilen ve ütüye ihtiyaç duymayan modeller çok rahat bir şekilde kullanılabilirler. Siz de tüm bu detaylar doğrultusunda kriterleriniz belirleyerek kendinize uygun modelleri rahatlıkla bulabilir ve kısa bir süre içinde edinebilirsiniz.