TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Külot

için 936 sonuç bulundu.

Külot

Hamilelik sırasında vücut birçok değişiklikten geçer. Bu değişiklikler sonucu doğuma kadar veya lohusalığın sonuna kadar iç giyiminize birtakım eklemeler yapmanız gerekebilir. Hamile külot da bunlardan biri. Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için doğru yerdesiniz.

Hamile Külodu Ne İşe Yarar?

Hamile Külodu Ne İşe Yarar?

Hamile külodu veya hamilelik külot, normal külotlardan farklı olarak karnınızı da kaplayacak şekilde özel olarak dikilmiş bir iç çamaşırı çeşididir. İlk üç ayda külot dahil herhangi bir hamile giysisine ihtiyacınız olmayabilir. Ama ikinci üç aydan itibaren, karnınız büyümeye başladıkça, bedeniniz değiştikçe ihtiyaçlarınız ortaya çıkar. Hamilelik külodu karnınızı sararak aslında bir sutyen gibi destek sağlamasının yanı sıra teninizin hava almasını sağlayarak vücut ısınızdaki değişiklikleri dengeler. Hamilelik külodu sadece hamilelik sırasında değil lohusalık döneminde, vücudunuz eski haline gelmeye çalışırken de işe yarar. Bütün hamile giyim ürünlerinde olduğu gibi hamilelik külodunda da kesinlikle doğal pamuklu (ve tabii ki yeterince esnek) kumaşlar, mümkün olduğunca ayrıntısız ve dikişsiz modeller tercih edilmeli. Ayrıca, hamilelik külodu vücudunuzu toparlarken karnınızı sıkmamalı ve acıtmamalı. Biraz deneme yanılma yöntemiyle doğru külodu bulmanız hiç zor değil.

Hamile Külodu Modelleri

Hamile Külodu Modelleri

Renkleri genelde siyah, beyaz veya ten rengiyle sınırlı olsa da hamile külot modelleri oldukça çeşitli. İlk olarak paçasız ve paçalı hamile külodu diye bir ayrım yapılabilir. Paçalı külottan kasıt kısa hamile taytı benzeri bir ürün. Bunlar sadece karnınızı değil kalçanızı da destekleyerek daha sıkı hissetmenize yardımcı olur. Dikişsiz hamile külodu paçalı da paçasız da olabilir. Aslında hamile külodunun dikişsiz olması karnınızda gereksiz izlerin çıkmasının da önüne geçecektir. Bazı kadınlar karnını veya kalçalarını kapatan külotlarla rahat edemeyebilir. Onlar için de göbek altı hamile slip külodu önerilebilir. Bunların normal slip külotlardan pek farkı yoktur. Hangi hamile külot modelini seçeceğiniz aslında kişisel tercih ve alışkanlıklarınıza kalmış. Doğru kesim ve bedeni bulmak için birkaç deneme yanılma gerekebilir. Kullan at hamile külodu doğumdan sonra lohusalık döneminde kullanılabilen, kadın pedleri mantığında olan apayrı bir modeldir.

Hamile Külodu Fiyatları

Hamile Külodu Fiyatları

Hamile külodu fiyatı markalar ve modeller arasında pek değişiklik göstermiyor ama muhtemelen kaliteden kaynaklı ufak tefek farklar görmek mümkün. Hamile külodunun gerekli olup olmadığı sorusunu denemeden göremezsiniz. Hazır fiyatlar da bütçeyi yormayacak düzeydeyken bir veya birkaç tane alarak sonucu test etmenin mahsuru yok. Baby Jem, Bebefox, Chezmam, Elija, Emzikform, Hilarity, Hotmilk, Shrinkx Belly ve diğer markaların hamile külodu modelleri burada sizi bekliyor. Gecelik, pijama, lohusa ürünleri, emzirme sütyeni, atlet, body, korse, bel bandı ve hamile çorabı dahil hamile iç giyim ürünleri için İç Giyim kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(353)
(334)
(329)
(316)
(23)
(20)
(20)
(18)
(9)
(8)
(8)
(7)
(5)
(4)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

9FASHION (9)
Adrian (1)
Alimer (1)
Anıl (2)
ATNZ (1)
Baby Jem (19)
Bebefox (5)
Belinay (3)
C Panty (1)
Chezmam (28)
Colline (1)
Dorya (8)
Elija (42)
Emay (18)
Emzikform (3)
Eros (1)
HOTMILK (2)
İmer (29)
Kara Kedi (1)
Kom (2)
Liza (7)
Malabadi (2)
Miss Fit (2)
Modaverda (1)
Moje (7)
Mycey (15)
Naty (2)
Nbb (42)
Ninniline (1)
Nuse (3)
Orkide (8)
Sema baby (9)
Sevi Bebe (2)
Sistina (3)
Ten (4)
Texamed (1)
Yıldız (3)
Şahinler (9)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(68)
ve üzeri (87)
ve üzeri (93)
ve üzeri (93)
ve üzeri (95)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL