TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Lohusa

için 2,760 sonuç bulundu.

Lohusa

Doğumdan sonraki ilk 6 haftada, yani lohusa döneminde annenin her açıdan rahat ettirilmesi ve konforunun ön planda tutulması çok önemlidir; buna giydiği kıyafetler de dahil. Lohusa kıyafetleri arasından seçim yaparken en çok önem gösterilmesi gereken kıyafet türü ise elbette iç giyimdir.

Lohusa Geceliği Nasıl Olmalı?

Lohusa Geceliği Nasıl Olmalı?

Lohusa geceliği seçerken öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken nokta, alacağınız geceliğin önden düğmeli olmasıdır. Lohuse döneminde en sık yapacağınız eylem, bebeğinizi emzirmek olacağı için kolaylıkla çıkartılabilen ya da açılabilen bir geceliğe sahip olmanız önem taşır. Lohusa gecelikleri çoğunlukla saten üretilmekle birlikte pamuklu olarak da tasarlanabilmektedir. Her ne kadar saten lohusa gecelikleri estetik açıdan daha hoş bir görüntü sağlıyor olsalar da pamuklu gecelikler çok daha rahat ve konforlu bir uyku çekmenize yardımcı olacaktır; zira pamuklu kumaş, saten kumaş ile kıyasla daha fazla nefes alır, böylece terlemenizi engeller. Lohusa döneminde sonda takılması, hastane bezi kullanılması ve benzeri tıbbi durumlarda geceliğin pratikliği ve rahatlığı yeni annelere büyük kolaylık sağlayacaktır. Özellikle kolay çıkartılabilir olduğu için lohusa gecelik ve sabahlık modelleri pek çok anne tarafından güvenle tercih edilmektedir.

Lohusa Pijaması Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Lohusa Pijaması Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Lohusa iç giyim parçaları arasında en az lohusa geceliği kadar tercih edilen bir diğer ürün de lohusa pijama takımıdır. Lohusa pijamalarının da en az lohusa geceliğinde olduğu kadar pek çok avantajı vardır. Her şeyden önce belirtmek gerekir ki doğumdan hemen sonra anneler, doğumhanenin soğuk olması ve yaşanan tıbbi prosedür sonrası ister istemez ilk birkaç saat titreme ve üşüme hissedebilir. Özellikle bu süreçte yardımcı olan lohusa pijama takımı yazlık ve kışlık olarak temin edilebileceği gibi her mevsime uygun korunma seçenekleri sunar. Lohusa pijamalarının sunduğu bir diğer avantaj da uyku halindeyken toparlanmaması, kumaş itibariyle de yeni anneye rahatsızlık vermemesidir. Bununla birlikte özellikle kış aylarında gerçekleşen doğumlarda uyku sırasında özellikle pijama tercih edilmesi önerilmektedir. Elbette hangi uyku giyimini tercih edeceği tamamen annenin kişisel konfor ve kullanım tercihlerine bağlıdır.

Lohusa Pijaması & Gecelik Modelleri Neler?

Lohusa Pijaması & Gecelik Modelleri Neler?

Kategorimizde her annenin ihtiyaç ve zevklerine uygun bir lohusa gecelik sabahlık takımı ve lohusa pijama setleri bulmak mümkündür. Birbirinden şık lohusa takımı çeşitleri, yumuşak ve kaliteli kumaşları ile beğeni toplayan lohusa pijama modelleri, set halinde temin edilen lohusa takımı ve çok daha fazlası, bu kategoride sizleri bekliyor. Aynı şekilde pijama ya da geceliğiniz ile uyum sağlayacak lohusa terliği çeşitleri ve güzelliğinize güzellik katacak lohusa taçlarıLohusa kıyafetleri arasından tüm modellerimizi incelemek ve tercihlerinize uygun bir lohusa geceliği/pijaması temin etmek için doğru adreste olduğunuz kesin. Pierre Cardin, GeBe, Chezmam, Feyza, Bondy, ATNZ, Eros, Baha, Özdilek, Baby&Mom ve daha pek çok hamile giyim markasının birbirinden şık ve kaliteli hamile iç giyim parçaları burada beğeninize sunuluyor. Hamilelik döneminizde ve sonrasında kurtarıcı niteliğinde olacak diğer ürünler için ise Hamile Giyim kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(695)
(643)
(643)
(571)
(221)
(204)
(93)
(80)
(31)
(25)
(14)
(13)
(12)
(12)
(10)
(10)
(7)
(7)
(6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(234)
ve üzeri (352)
ve üzeri (388)
ve üzeri (394)
ve üzeri (418)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL