Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Gecelik & Pijama

için 2,376 sonuç bulundu.

Hamile Gecelik & Pijama

Hamilelik süreci ortalama 9 aylık bir süreç olarak adlandırılmakta ve bebeklerin doğumu ile tamamlanarak sonlanmaktadır. Anneliğin en temel ve başlangıç dönemi olan hamilelik süresi boyunca anne adaylarının kullanımına sunulan ve kullanımı dahilinde birçok avantajı beraberinde sunan ürün ve ekipmanlar olduğu bilinmektedir. Hiç şüphesiz hamilelik süreci boyunca kişilerin en çok önem verdiği unsurların başında konfor ve rahatlıkları yer almaktadır. Kilo alımı, karın belirginleşmesi ve büyümesi, vücut ölçülerinde gözlemlenen büyük değişiklikler kişilerin eski formuna ve konfor alanının aksine yeni bir forma dönüşmesine ve bu doğrultuda yeni ürünler tercih etmesine neden olmaktadır. Anne adaylarının rahat ettikleri, konforlu ve güvende hissettikleri bir görünüm ve kıyafet bütünlüğü içerisinde bulunması hem beden hem de ruh sağlıklarını büyük ölçüde etkilemektedir. Hamilelik giyimi her ne kadar tek bir başlık adı altında toplanıyor olsa da kendi içlerinde birbirinden farklı birçok özellik ve görünüm dahilinde değişkenlik göstererek kullanıcılara geniş bir ürün çeşitliliği ile hizmet vermektedir. Hamile kıyafetleri ve hamile giyimi günlük yaşantıda ihtiyaç duyulan standart kıyafet türleri olan; üst giyim, alt giyim, tek parça kıyafet, aksesuar, dış giyim ve mevsimlik giyim gibi kategori ve ürün seçeneklerinin yanı sıra iç giyim ürünlerinden de oluşmakta olup hamile gecelik ve hamile pijama ürünleri bu başlık altında yer almaktadır. İç giyim ve gecelik modellerinin hamilelere istenilen konforu ve rahatlığı sunmuyor olması; kalitesiz ve düşük verimli bir uyku süreci, rahatsız hissetme, konforsuz bir uyku gibi birçok olumsuz duruma neden olabilmesi sebebiyle tam da bu noktada hamile kişilere özel olarak geliştirilmiş hamile iç giyim iç giyim, hamile pijama ve hamile gecelik modelleri kurtarıcı bir çözüm görevi görmektedir. Standart gecelik ve pijama ürünlerinin aksine hamile gecelik ve hamile pijama modelleri çok daha geniş kalıplara sahip, bol bir görünüm ile tasarlanmış olan ve anne adaylarının rahatını, konforunu ön planda tutarak kusursuz bir kullanım sunan ürün seçenekleri olarak adlandırılmakta ve tercih edilmektedir. Neredeyse her anne adayı kullanıcı için hamilelik sürecinin başlaması ile edinilmesi gereken ürün ve ekipmanların içinde yer alan hamile gecelik ve hamile pijama model seçenekleri kendi içlerinde birbirinden farklı birçok etken unsur dahilinde çeşitlilik göstermekte olup anne adaylarına geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

 En Şık Görünümleri İle Hamile Gecelik ve Pijama Modelleri

En Şık Görünümleri İle Hamile Gecelik ve Pijama Modelleri

Hamilelik süreci anne adaylarının bedenen ve ruhen büyük değişimler yaşadığı, oldukça kıymetli ve önemli bir süreç olarak kabul görmektedir. Elbette bu süre zarfı boyunca kişilerin kendini iyi hissetmesi, aynada gördükleri görüntüden mutlu ve memnun olmaları ruh sağlıklarını direk olarak etkileyen ve onlara olumlu geri dönüşler sunan bir olgu olarak bilinmektedir. Hamile giyiminde kullanılan kıyafetler tasarlanırken temel esas alınan unsur hiç şüphesiz konfor ve rahatlık olarak adlandırılsa da hamile kıyafetlerinin görünümleri, estetik ve şıklık özellikleri de kullanıcılar tarafından tercih edilen ve özen gösterilen faktörler arasında yer almaktadır. Hamile giyimi denildiğinde hiç şüphesiz akıllara ilk gelen hamile gecelik ve hamile pijama ürün seçenekleri anne adaylarına sunduğu konfor ve rahatlık ile beraber şık ve göz alıcı tasarım seçenekleri ile de her kullanıcı tipinin talep, istek, zevk ve beklentilerini karşılayarak kusursuz bir kullanım sunmaktadır. Hamile gecelik pijama ürünleri birbirinden farklı birçok etken unsur dahilinde şekillenmekte olup bu unsurlar başlıca; üretiminde kullanılan temel ve ana malzeme, renk, desen ve model seçenekleri, işleme seçenekleri, aksesuar seçimleri gibi faktörler olarak bilinmektedir. Hamilelik süreci boyunca anne adayları hamilelik pijama ve hamilelik gecelik modellerini tercih edebileceği gibi doğum döneminde ve sonrasında da güvenle tercih ederek bu ürünlere yer verebilmektedir. Hamile iç giyiminde önemli bir yere sahip olan gecelik ve pijama modellerinde temel fark elbette kullanım şekilleri ve sunduğu giyim özellikleri olarak adlandırılmaktadır. İkili bir kullanım seçeneği sunarak alt giyim ve üst giyim olarak farklı başlık ve ürünlere ayrılan hamile pijama takım ürün seçenekleri; üst pijama giyimi ve alt pijama olarak iki farklı ürün seçeneğine ayrılmaktadır. Her ne kadar hamile pijama takımları tek bir başlık adı altında toplanıyor olsalar da birçok unsur dahilinde farklı ürün çeşitliliğine ayrılmaktadır. Çevresel faktörler ve mevsimsel hava şartları anne adaylarının kullanımını tercih edeceği pijama takımının belirlenmesinde büyük bir rol oynamaktadır. Kış mevsimi ve soğuk hava şartlarının hâkim olduğu dönemlerde anne adayları uzun kollu ve kalın hamile pijama takımlarını tercih edebileceği gibi yaz ve bahar dönemlerinde hamilelik süreci geçiren anne adayları kısa kollu hamile pijama takımları veya askılı hamile pijama takımları gibi daha hafif ürün seçeneklerini tercih edebilmektedir. İki parçadan oluşan ürün seçeneklerinin aksine tekli bir kullanım imkânı sunan hamile gecelik takım ürünleri tek parça elbise formunda geceliklerden tasarlanmış olan ve konforlu bir kullanım sunan ürünler olmakla beraber yine çevresel ve mevsimler faktörler doğrultusunda uzun kollu veya kalın hamile gecelik takımları, kısa kollu ve askılı hamile gecelik takımları gibi seçeneklere ayrılmaktadır.

 Doğumların Vazgeçilmez Tercihi Doğum Gecelik ve Pijama Modelleri

Doğumların Vazgeçilmez Tercihi Doğum Gecelik ve Pijama Modelleri

Doğum işlemi; hamilelik sürecinin sonlanması ile gerçekleşen ve kişilerin hayatında her zaman unutulmaz anlar arasında yer alan oldukça önemli bir olay olarak bilinmektedir. Doğum işlemlerinde anne adaylarının belirli bir müddet hastanede tedavi altında kalmaları gerekmektedir. Hastanede kalınan süre zarfı boyunca annelerin kendilerini konforlu ve rahat hissedecekleri giysiler tercih etmeleri gerekmekte olup doğum geceliği ürün seçenekleri tam da bu noktada kurtarıcı bir çözüm yöntemi görmektedir. Doğum geceliği modelleri de tıpkı hamile pijama takımları ve hamile gecelik modelleri gibi anne adaylarının rahatlık ve konforlarını göz önünde tutarak titizlikle geliştirilmiş olan kıyafet türleridir. Doğum gecelikleri aynı zamanda birbirinden farklı binlerce görünüm ve tasarım özelliği ile de çeşitlenmekte olup bu nedenler doğrultusunda kullanıcılara çok geniş bir ürün yelpazesi sunulmasına ve kişilerin kendi estetik tarz, zevk ve beğenilerine en uygun ürün seçeneğine kolaylıkla erişebilmesine imkân sunmaktadır. Hamile gecelik modelleri sunduğu bu ürün çeşitliliği sayesinde her kullanıcı tipinin istek, zevk ve beklentilerine uygun geliştirilmiş hamile gecelik seçenekleri ile hizmet verebilmektedir. Doğum işleminin gerçekleşmesinin ardından tüm sağlıklı anne bireyleri emzirme işlemi gerçekleştirmekte ve bebeklerinin beslenme ihtiyaçlarını anne sütü ile karşılamaktadır. Anne sütü bebeklerin büyüme ve gelişim süreçleri için gerekli olan en temel enerji kaynağı olarak bilinmekle beraber ilk 6 aylık süre zarfı boyunca kullanılması önerilmektedir. Emzirme işleminin gerçekleştirilmesi doğum sonrasında başlayan bir durum olmakla beraber hastanede kalınan süre zarfı boyunca bu nedenler doğrultusunda emzirmeye uygun kıyafet ve iç giyim ürünleri tercih etmiş olmak büyük bir önem arz etmektedir. Hamile için gecelik modellerinde olduğu gibi doğum gecelikleri de annelerin bu gereksinimlerini esas alarak geliştirilmiş ürünler olması nedeniyle; kolay giyilip çıkarılabilme, kolaylıkla emzirme imkânı sunma gibi birçok kolaylık ve avantajı kişilere sunmakta olup tüm bu etkenler doğrultusunda sık sık tercih edilmekte ve memnuniyetle kullanılmaktadır.

 Lohusalık Süreçlerinin En Şık Ürünleri Hamile Gecelik ve Pijama Modelleri

Lohusalık Süreçlerinin En Şık Ürünleri Hamile Gecelik ve Pijama Modelleri

Lohusalık; doğum işleminin gerçekleşmesi ile başlayan ve anne kendisini tam anlamıyla toparlayana dek devam eden fiziksel ve ruhsal bir süreç, bir dönüşüm dönemi olarak adlandırılmaktadır. Kişilerin anneliğe adapte olması, doğum sonrasında kendisini toparlaması, eski haline dönebilmesi oldukça uzun süreler alabilen ve sabır gösterilmesi gereken önemli süreçler olarak bilinmektedir. Lohusalık dönemi boyunca anne adaylarının kendini iyi hissetmesi, güvende ve konforlu hissetmesi tüm süreci büyük ölçüde etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır. Anne adaylarının kendini iyi ve rahat hissetmesi için ise hiç şüphesiz en önemli faktörlerden biri doğru ve etkili kıyafet seçimleri olarak bilinmektedir. İçinde rahat hissettikleri, rahat hareket edebildikleri ve kendilerini konforlu hissettikleri kıyafetler ile hem çok daha iyi hem de rahat hissetmeleri oldukça mümkün olmakla beraber tam da bu noktada hamile lohusa gecelik ürün seçeneklerinin kullanımı büyük bir önem arz etmektedir. Lohusalık ve hamilelik süreçleri boyunca dış ve günlük giyim, kıyafet seçenekleri kadar iç giyim ve gece giyimi de önem taşımakta olup doğru ürün seçimi yapmış olmak kullanıcılara birçok avantaj ve kolaylık sunmaktadır. Hamile giyim gecelik modelleri birbirinden farklı birçok etken unsur dahilinde çeşitlilik sunmasının yanı sıra gerek hamilelik gerek doğum gerekse doğum sonrası dönem olarak da adlandırılan lohusalık süreçleri boyunca tüm kullanım şekillerine hitap etmekte ve güvenle tercih edilmektedir. Lohusa giyiminde de anne adaylarına sunulan farklı ürün seçenek ve modelleri olduğu bilinmekte olup bu aşamada seçim tamamen kullanıcıların talep ve isteklerine göre şekillenmekte ve değişkenlik göstermektedir. Kişilerin istekleri doğrultusunda tercih edilen lohusa lohusa giyim ürünleri alt giyim ve üst giyim olarak ayrılan ve kullanımı dahilinde bir bütün oluşturan hamile lohusa pijama modelleri bulunabileceği gibi tek parçalı bir kullanım sunan hamile lohusa gecelik modelleri de güvenle tercih edilmektedir. Hamile lohusa pijama modelleri üst ve alt giyim ürünleri olarak ayrılmasının yanı sıra bu parçalar gerek mevsim şartları gerekse çevresel faktörler doğrultusunda da birçok farklı varyasyon ile çeşitlilik göstermektedir. Doğum sonrası lohusalık dönemi soğuk hava şartlarına ve kış mevsimine denk gelen anne adayları genellikle uzun kollu ve kalın bir kumaş dokusuna sahip hamile lohusa pijama modellerini tercih edebileceği gibi yaz ve bahar dönemi gibi sıcak hava şartlarında lohusalık süreci geçiren anne adayları ise genellikle kısa kollu hamile lohusa pijama, askılı hamile lohusa pijama veya askılı lohusa gecelik gibi ürün seçeneklerini tercih etmektedir.

 Birbirinden Farklı Kullanım Seçenekleri ile Hamile Gecelik ve Pijama Modelleri

Birbirinden Farklı Kullanım Seçenekleri ile Hamile Gecelik ve Pijama Modelleri

Birbirinden farklı kumaş türü, dokusu ve boyut seçeneklerinden titizlikle geliştirilmiş olan hamile gecelikleri kendi içlerinde tüm bu etken unsurlar doğrultusunda çeşitlilik göstermekte olup bu nedenle de kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Hamile pijama takımları ve hamile gecelik modelleri üretiminde kullanılan temel ana malzeme ve kumaş türü doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Tam da bu noktada belirleyici unsur elbette kullanıcıların istek ve talepleri olarak bilinmektedir. Kişiler daha sert veya daha yumuşak kumaş türleri tercih edebileceği gibi hava ve mevsim şartları doğrultusunda daha ince kumaş türlerini veya çok daha tok ve kalın kumaş modellerini tercih edebilmektedir. Hamile pijama takımları ve hamile gecelik modelleri boyut özelliklerine göre de farklılık göstermekte olup kullanıcılar bu doğrultuda diledikleri doğrultuda seçim yapabilmektedir. Hamile gecelik takımları, doğum sonrası gecelikleri ve lohusa gecelik takımları uzun, orta ve kısa boylu seçenekler olarak farklılık göstermektedir. Hamile gecelik uzun ürün seçenekleri yere kadar uzanan ve çok şık bir görünüm ile büyük de bir konfor sunan hamile giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Tam uzun boylu hamile gecelik modelleri genellikle soğuk ve sert hava şartlarında tercih edilebilir olmasının yanı sıra kısa hamile gecelik ve orta boy hamile gecelik modelleri çok daha sıcak havalarda veya geçiş dönemi olarak da adlandırılan bahar dönemlerinde tercih edilmektedir. Kumaş kalitesinin ve seçiminin oldukça önemli olduğu hamile gecelik ve hamile pijama takımlarında kullanılan kumaşın ve temel ana malzemenin dokusu yumuşaklığı kullanıcıların konforu başta olmak üzere birçok unsuru da etkilemektedir. Her beden, ölçü ve boyuta sahip seçenekler bulunmasıyla beraber tüm kullanıcı tiplerine rahatlıkla hitap eden hamile pijama altı ve hamile pijama üstleri sunduğu şık tasarım seçenekleri ile hamilelik süreçleri sonrasında da günlük hayatta sık sık tercih edilerek beğeni ile kullanılmaktadır.

 Hamile Gecelik Seti Fiyatları Nelerdir?

Hamile Gecelik Seti Fiyatları Nelerdir?

Hamilelik süreci boyunca anne adaylarının gerek kendilerinin gereksinim duyduğu gerekse bebeklerinin doğumundan sonra bebeklerinin ihtiyaç duyacağı birbirinden farklı birçok ürün, kıyafet ve ekipman olduğu bilinmektedir. Kişiler genellikle hamilelik süreçlerinin başlaması ile beraber süreç boyunca kullanma gereksinimi duyacakları ürünleri temin ederek süreç içerisinde kendilerine kolaylık oluşturmayı hedeflemektedir. Hamilelik süreçleri boyunca en önemli olgulardan biri ise anne adaylarının konforu ve rahatlığıdır. Kişilerin içlerinde kendini iyi, rahat ve konforlu hissettikleri giyim ürünleri ve kıyafetler tercih etmesi de hamilelik süreci boyunca sunulan önemli püf noktaların başında yer almaktadır. Hamile gecelik seti ürünleri içerisinde kişilerin kullanım ihtiyaçlarını karşılayacak ve aynı zamanda şık, estetik, göz alıcı bir görünüm oluşturacak ürünlere erişebilmesine olanak sunmaktadır. Hamilelik gecelik setleri içerisinde yer alan ürün ve kıyafet türleri birbirlerinden farklılık gösterebileceği gibi bu aşamada kullanıcılar diledikleri gibi talep, istek ve estetik zevkleri doğrultusunda seçim yapabilmekte ve kendilerine en yüksek uyumluluğu gösteren hamile gecelik seti modelini tercih edebilmektedir. Standart hamile gecelik setlerinin yalnızca gecelik modelinden oluşabileceği gibi sabahlık ile bütünleştirilerek farklı tasarım ve kullanımlar sunan hamile sabahlıklı gecelik modelleri de kullanıcılar tarafından ilgi ve beğeni ile tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Sabahlıklar ile geliştirilmiş gecelik modelleri ve hamile gecelik setlerinde birbirinden farklı birçok renk, desen ve model seçeneği ile tasarlanmış olan ürünlerin bulunuyor olması tüm kullanıcı tiplerinin kendi zevk ve tarzlarına uygun hamile gecelik modelini tercih edebilmesine olanak sunmaktadır. Gecelik modellerinin yanı sıra 3’lü hamile pijama takımı modelleri de tercih edilmekte ve hamilelik, doğum, lohusalık süreçleri boyunca anne adaylarına konforlu bir kullanım sunmaktadır. Hamile gecelik fiyatları birçok etken unsur dahilinde çeşitlilik göstermekte olup bu nedenle kullanıcılara oldukça geniş bir fiyat aralığı ile hizmet vermektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(1537)
(1520)
(1485)
(1479)
(352)
(61)
(55)
(52)
(46)
(31)
(31)
(22)
(15)
(12)
(7)
(4)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Alimer (2)
Anıl (28)
Arinya (5)
Arnetta (11)
Baby Mom (3)
Baha (3)
Bondy (1)
Butik Mio (1)
Chezmam (4)
Dagi (16)
DKC (13)
Dorya (34)
Effortt (142)
Elija (24)
Emay (1)
Erdem (15)
Eros (2)
Fantasy (5)
Feyza (64)
Fuçin (1)
HOTMILK (2)
İmer (1)
Kom (7)
Kompedan (1)
Limissi (167)
LuvmaBelly (31)
Mecit Pijama (596)
Miss Fit (1)
Nena (2)
Palena (13)
Sevi Bebe (2)
Sistina (17)
Sitilin (5)
Tampap (1)
TEKNUR (7)
Şahinler (14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(127)
ve üzeri (154)
ve üzeri (166)
ve üzeri (172)
ve üzeri (175)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL