TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Pantolon, Şort, Tayt

için 1,015 sonuç bulundu.

Pantolon, Şort, Tayt

Hamilelik heyecan verici olduğu kadar rahat etmeniz gereken bir dönem. Günümüzde rahatlığı ve şıklığı birlikte sunabilen hamile kıyafetleri oldukça çeşitli. Bu kıyafetlere hamile pantolon, şort ve tayt modelleri da dahil. Hamile dış giyiminin vazgeçilmez parçalarıyla tanışın.

Hamile Pantolon, Şort, Tayt Modelleri

Hamile Pantolon, Şort, Tayt Modelleri

Hamile pantolonları, şortları ve taytları bu dönemdeki dış giyimin vazgeçilmez parçalarındandır. Bu kıyafetler gebelik ilerledikçe hem rahat etmenizi hem de şık görünmenizi sağlar. Hamile pantolonu modelleri üstünde bluzla birlikte normal pantolon modellerinden neredeyse ayırt edilemeyecek görünümdedir. Ama bel kısmı karnınızın sığacağı kadar geniş olur. Hamile bahçıvan pantolon da sempatik ve konforlu seçeneklerden biri. Pantolonlar yaz kış kullanılabilir. Hamile tayt pantolon veya hamile taytı modelleri de pantolonlar gibi uzun veya yarım paçalıdır ve onlar gibi yıl genelinde giyilebilir. Ekstra sıcaklık isterseniz hamile taytı kışlık modelleri de ayrıca mevcut. Tayt gözünüzü korkutmasın; bedeninize uygun bir tayt sizi sıkmaz ve karnınıza yeterince alan tanır. Hamile şort modelleri kot veya kumaştır. Kot şortlarda bel üstünde karın için özel bir ek olabilir ama bunu tişörtle kapatabilirsiniz.

Hamile Pantolon, Şort, Tayt Almak

Hamile Pantolon, Şort, Tayt Almak

Hamilelik için pantolon, şort veya tayt almak ilk üç ayda (birinci trimesterde) genelde gerekmez. Ama bundan sonra karnınız belirgin hale gelmeye başlar, siz de kıyafetlerinizin dar geldiğini hissetmeye başlarsınız. Pantolon, tayt veya şorttan hangilerini alacağınız giyim alışkanlıklarınıza kalmış. Fakat dolabınızda hangisinden olursa olsun en az birkaç tanesinden bulunması hayatınızı kolaylaştıracaktır. Hamilelik size tamamen yeni bir beden vereceği için başlarda hangi bedenlerden almanız gerektiğini bilemeyebilirsiniz. Deneme yanılma yöntemi şart. Hamile pantolonu lastiği önemli bir konu; karnınızı sıkıştırmayacak esnek olmalı ama pantolonun kaymasını engelleyecek kadar da gergin olmalı. Lastiğe hamile pantolonu aparatı ile destek olabilirsiniz. Kot oldukça rahat ve sağlam bir kumaştır. Dolayısıyla hamile kot şort ve kot pantolonlardan memnun kalma olasılığınız yüksek. Hamile pantolon, hamile şort ve hamile tayt kombinleri bu giysileri kullanım alanlarınızı çeşitlendirebilirsiniz.

Hamile Pantolon, Şort, Tayt Fiyatları

Hamile Pantolon, Şort, Tayt Fiyatları

Hamile pantolonu fiyatları normal pantolon fiyatlarından çok da farklı değil. Hamile şort ve hamile tayt fiyatları da öyle. O yüzden bütçenizi sarsmayacak bir alışveriş sizi bekliyor. Elbette, bu kıyafetleri en fazla 6 ay giyeceğiniz için normal kıyafetlerinizle aynı sayıda almanıza gerek yok, değiş tokuş yapabileceğiniz kadar yedeklemeniz yeterli olacaktır. Tabii ki Motherway, Gör&Sim Hamile markaları ve diğer markalara ait bu alt giyim parçalarını, konforlu üst giyim parçaları ve ayaklarınızın ağırlığını eşit dağıtacak ayakkabılarla kombine edebilmeniz de lazım. Elbise, etek, gömlek, bluz, tişört, eşofman, kazak ve daha birçok hamile kıyafeti için dış giyim kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Kendi hamile kıyafetinizi kendiniz yapmak isterseniz de sizi yazımıza bekleriz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(259)
(253)
(246)
(240)
(203)
(200)
(198)
(173)
(173)
(93)
(85)
(32)
(31)
(26)
(11)
(10)
(10)
(6)
(6)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(56)
ve üzeri (86)
ve üzeri (93)
ve üzeri (95)
ve üzeri (101)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL