Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Beden

Başka bir kelime deneyin

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Dış Giyim

için 1,282 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Hamile Dış Giyim

Yaşam, farklı farklı dönemler ve bu farklı dönemlerin getirdiği birtakım etmenlerden ileri gelmektedir. Pek tabii söz konusu bu yaşam dönemleri, birbirleri arasında farklılaşabilmekte; ortaya çıkarmış olduğu sonuçlar da bu minvalde birbirleri arasında ayrışabilmektedir. Pek tabii farklı yaşam dönemlerinin belirgin bir tezahürü, kişilerin yapmış oldukları giysi tercihleri özelinde de net bir biçimde gözler önüne serilmektedir. Kişiler, içerisinden geçtikleri yaşam ve de gelişim dönemleri ile ilintili olarak, giysi seçimlerini de bu doğrultuda şekillendirmektedir. Bu hususun ele alınması, son derece temel birtakım örnekler ile annlaşılabilmektedir. Örneğin en temel etmen, pek tabii yaş faktöründen ileri gelmektedir. Kişiler belirli bir yaşa gelene kadar özellikle ilk çocukluk dönemlerinde kıyafetlerini yaşlarına bağlı olarak belirlemekte, bu doğrultuda bir alışveriş süreci yürütmektedir. Ancak gelişim dönemlerinin ardı sıra yaşam içerisindeki birtakım duraklar, yine kıyafet alışverişi sürecinin yürütülmesinde rol oynamaktadır. Bu bağlamda en majör etmenlerden biri de hamilelik dönemi olarak ele alınabilir. Pek tabii hamilelik dönemi, kişilerin yaşamları bağlamında pek çok farklılaşan sonucu da beraberinde getirmektedir. Bu sonuçlar, hem hamile olan bireylerin hem de hamile olan bireyin çevresindekilerin yaşamlarına dair birtakım yeniliklerin oluşmasına kapı aralamaktadır. Genel anlamda bu dönemde pek çok psikolojik sonuç ortaya çıksa da, kişilerdeki belirgin fiziksel değişimler yadsınamaz. Bu fiziksel değişimlere dayalı olarak ise kıyafet seçimleri büyük oranda şekillenmektedir. Kişilerin özellikle karın bölgelerinde göze çarpan değişimler, yeni kıyafet alışverişlerinin yapılması gerekliliğini ortaya çıkarır. Ancak gereksinim duyulan alışverişler gerçekleştirilir ise, kişiler bu dönemi çok daha iyi ve de sorunsuz bir şekilde geçirebilmektedir. Bunun beraberinde elbette ki hamile giyim üzerine eğilinir iken birtakım noktalar göz önünde bulundurularak hareket edilir ise; çok daha hoşa giden sonuçlara erişim olanağı da mümkün kılınabilir. Bu bağlamda ilk etapta, hamile kıyafetleri tercihinde bulunulurken mutlak surette gözetilmesi gereken unsurların defaatle masaya yatırılması, isabetli bir ilerleyişin yapılabilmesine kapı aralar. Pek tabii gözetilmesi gerekli olan hususlar, bireysel farklılıklara ve de kişisel zevklere, tarzlara ve stillere ilişkin olarak da ayrışıp şekillenebilmektedir.

Konforlu Bir Hamile Dış Giyim Tercihi

Konforlu Bir Hamile Dış Giyim Tercihi

Bir hamile dış giyim alışverişi yapılırken, ilkin göz önüne alınması gerekli olan hususlardan biri pek tabii meselenin konfor boyutudur. Kişiler genel olarak bir kıyafetten konforluluk beklemektedir. Giyildiği vakit kişinin o kıyafet içinde rahat hissetmesi, yapmış olduğu hareketleri rahat bir şekilde gerçekleştirebilmesi; kişinin satın almış olduğu o kıyafete dair duyduğu memnuniyet düzeyini direkt olarak artırmaktadır. Bu minvalde de kıyafet alışverişinde ilgili kişiler, konfor boyutunu ön planda tutarak kendilerine bir yol çizmektedir. Konfor boyutunun önemi, hamilelik dönemi için ise adeta had safhaya çıkmaktadır. Bu vaziyetin altında yatan etmenlerin daha net bir şekilde algılanabilmesi adına ilk etapta hamilelik sürecinin dinamikleri kısaca ele alınabilir. Genel anlamda bu sürece ilişkin fiziksel değişimlere bir göz gezdirildiği vakit, ilk üç ay için ciddi değişimler ile karşı karşıya gelinmemektedir. Asıl fiziksel değişim, ilk üç ayın ardı sıra etkisini belirgin bir şekilde gözler önüne sermektedir. Hamileliğin üçüncü ayı ile birlikte, genel olarak kişilerin karın ve basen bölgelerinde bir değişim göze çarpmaktadır. Karın ve basen bölgeleri özelinde kilo almaya başlamış olan hamile birey, tam da bu noktada yeni kıyafetler edinmek üzere bir alışveriş sürecine ihtiyaç duymaktadır. Bu durumda ilk olarak pantolon, şort ve tayt alışveriş sürecine girilebilir. Özellikle basen bölgesinde alınmış olan kilolar, kişilerin hali hazırda giymekte oldukları pantolonlarının rahatsız hissettirmesine yol açmaktadır. Bu süreçte rahat hissediyor olmak son derece mühimdir. Bu önem öncelikli olarak hamile olan kişi özelinde ifade edilebilir. Kişinin bu süreci ağrısız ve relax bir şekilde geçirebilmesi adına daha genişçe form ve biçimselliklerdeki giysileri edinmiş olması elzem bir gereklilik olarak karşımıza çıkmaktadır. Kişiler bu minvalde, daha büyük bedenli şekilde üretimi gerçekleştirilmiş olan hamile giyim markaları ve de modellerine yönelmektedir. Birtakım pantolon modelleri, daha geniş biçimsellikte oluşlarının beraberinde, aynı zamanda ekstra birtakım fonksiyonlar da barındırmaktadır. Örneğin, bazı modeller bir mercek altına alınırsa, esnek bandlar ile karşı karşıya gelinebilmektedir. Konusu açılan bu esnek bandlar, modellerin bel kısımlarında ve de karın bölgelerinde kendine yer bulmaktadır. Bu sayede giysilerin hamile kullanıcılarına sağlamış olduğu konfor düzeyi, oldukça üst seviyelere ulaşabilmektedir. Kişinin rahatlığa ve de konforlu hissedişe ilişkin ölçütleri değerlendirme gerekliliğinin altında, hem kişisel sağlığı hem de taşımakta olduğu bebeğin sağlığı yatmaktadır. Eğer hamilelikte rahat hissettirme ölçütü gözetilmeyen kıyafetler satın alınırsa; bu durun bebeğin sağlığı açısından olumsuz sonuçlara mahal verebilmektedir.

Yapımında Kullanılan Malzemelere Bağlı Olarak Hamile Dış Giysileri

Yapımında Kullanılan Malzemelere Bağlı Olarak Hamile Dış Giysileri

Pek tabii genel olarak giysi tercihi, biraz da ürünün yapımında kullanılan malzemeler bağlamında ele alınabilir. Konusu açılan bu faktör, satın alınmış olan ürünün kalitesi ve de niteliği üzerinde direkt şekilde bir tayin edici olarak karşınıza çıkabilmektedir. Örnek olarak kaliteli malzemelerden üretimi sağlanmış olan bir hamile giyim elbise modeli, diğer ürünler ile arasındaki farkı net bir biçimde gözler önüne serebilmektedir. Yapımında kullanılan malzemelerin önemine ilişkin ölçütün daha iyi idrak edilebilmesi için yine hamilelik döneminin dinamiklerine bir geri dönüş yapılabilir. Hamilelikte yumurtlama dönemi ya da başka bir deyişle ovulasyon döneminin ardı sıra, kişinin vücut sıcaklığı ciddi derecelerde artış göstermektedir. Bu artışa bağlı olarak kişiler, halihazırdaki kıyafetleri ile yoğun terleme sorunları yaşayabilmektedir. Konusu açılan bu problemin önüne geçmek adına tercih edilecek ürünün malzeme tipi önem arz etmektedir. Eğer ki satın alınacak ürünün kumaş tipi özenle mercek altına alınacak olur ise, olası terleme probleminin büyük oranda önüne geçilebilmektedir. Bu minvalde seçilecek kumaş tipinin, hava geçiren ve hava almaya elverişli bir yapıda bulunuşu üzerine eğilmek makul bir tercihe tekabül eder. Yine malzeme tipi üzerinden yol almaya devam edilecek olunur ise, pamuk da oldukça kullanıcı dostu bir ana yapım malzemesi olarak nitelenebilmektedir. Pamuğun avantajlı yönü, kişiyi sıcak tutarken aynı zamanda terletmemesinden ileri gelmektedir. Genel olarak pamuğun yapısı, doku babından da son derece kullanıcı dostu bir profil çizmekte, bu bağlamda da kullanıcının ürüne dair olarak duyduğu memnuniyeti üst seviyelere ulaştırmayı başarabilmektedir. Pamuğun beraberinde keten de kullanıma elverişli giysilerin üretimine kapı aralamaktadır. Keten malzemesinden üretimi sağlanmış olan hamile kıyafetleri modelleri, kullanıcıya sağlamış olduğu dayanıklılık yönü ile tüm dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Kişiye en temelde, uzun ve sorunsuz bir kullanım ömrü vaadetmektedir. Bu vaat doğrultusunda da, uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sürecinin kapıları, bütünlüklü bir şekilde aralanmış olur. Pamuk ve ketenin ardı sıra, bir başka makul ana yapım malzemesi türü de elbette ki yündür. Yün malzemesi de avantajlı yönünü; hem sıcak tutan hem de terletmeyen yapısı ile gözler önüne sermektedir. Örnek olarak yün ana yapım malzemesinden ileri gelmiş olan bir hamile penyesi modeli, bu süreçte yaşanabilecek olası soğuk algınlığı durumlarının büyük ölçüde önüne geçmektedir. Bunun ardı sıra kişi soğuktan korunurken aynı zamanda terleme problemi ile de karşı karşıya gelmeyebilecektir.

Hamilelik Kıyafetlerinin Tercihinde Gözetilmesi Gerekli Noktalar

Hamilelik Kıyafetlerinin Tercihinde Gözetilmesi Gerekli Noktalar

Süreçte tercih edilen kıyafetlere ilişkin gözetilmesi gereklilik taşıyan bir başka nokta da, satın alınmış olan giyisinin kişilerin ciltlerine yapmış olacakları etkiden ileri gelmektedir. Bilindiği üzere cilt durumu, insan sağlığının önemli bir parçasına tekabül etmektedir. Bu minvalde kişiler, cilt bakımlarına ve ciltlerinden kaynaklı olarak yaşanabilecek olası problemlere dikkat ederek hareket etmelidir. Bu bağlamda kıyafet tercihi konusu da büyük oranda şekillenebilmektedir. Hamile olan kişiler ise, bu nokta üzerine ekstra eğilmeli, bu yönde bir yol alma sürecini yürütmelidir. Hamile olan kişilerin cilt sağlıklarını gözeterek kıyafet alışverişlerini gerçekleştirmeleri, hem kendi sağlıkları üzerinde hem de taşımakta oldukları bebeklerinin sağlıkları üzerinde epeyce olumlu bir etki yapabilmektedir. Belirtilen durumlara istinaden de, doğal malzemelerden üretimi sağlanmış olan hamile dış giyim modelleri, sonucunda kullanıcıyı cilt sağlığı babında pişman etmeyecek bir kullanım deneyimine kapı aralamaktadır. Tüm bunlara ek olarak kıyafetlerin edinilme süreçlerinin doğru tayin edilmesi de elzem olan bir başka husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Kişiler genel olarak hamilelik dönemlerinin başlamasının beraberinde, kıyafet alışverişlerinin zamanlamaları hususunda bir yanılgıya düşebilmektedir. Özellikle kişilerin bu sürece ilişkin tecrübe sahibi olmamaları, zamanlama hatalarının daha çok yapılabilmesine mahal verebilmektedir. Bu bağlamda gözetilmesi gereken husus, en temelde kişinin planlı bir şekilde hareket etmesinden ileri gelmektedir. Elbette ki planlı hareket etmek adına oluşturulan çizelgede, en nihayetinde kişi kendi vücudundaki değişimleri esas almalıdır. Hamilelik süreci içerisinde olan kişiler, kendi fiziksel değişmelerini, kilo alma düzeylerini ve de özellikle karın ve basen bölgelerinde yaşanan ve göze çarpan farklılaşmaları anbean mercek altında tutarak hareket etmelidir. Bu bağlamda en çok yapılan hatanın acele ile karar vermek olduğu ifade edilebilir. Sürecin henüz başında kişi, kendi fiziksel değişmelerini öngörmeden; gereğinden daha geniş bedenlerdeki giysileri, ya da tam aksine gereğinden çok daha dar gelecek bedene sahip modelleri tercih edebilmektedir. Bu vaziyet ise, kişinin kendi bedenindeki değişimleri gözlemlemesinin ne denli mühim olduğunu adeta gözler önüne sermektedir. Örnek olarak bir hamile giyim tunik ya da hamile giyim pantolon modeli satın alınacak ise; kişiler en temelde ihtiyaçlarını defaatle gözeterek bir beden tayininde bulunmalıdır.

Mevsimlere İlişkin Olarak Yapılan Hamile Dış Giyim Tercihleri

Mevsimlere İlişkin Olarak Yapılan Hamile Dış Giyim Tercihleri

Kişiler hamilelik dönemlerinde her ne kadar ihtiyaç kaynaklı tercihlerde bulunsalar da; şık olma kaygısından da bütünüyle geri durmamaktadır. Bu minvalde işlevsellik boyutu ile memnun eden, aynı zamanda da tasarımsal boyutu ile de göz kamaştıran modellerin arzu edildiği ile karşı karşıya gelinmektedir. Bu minvalde ise, önemli bir etken ile daha karşılaşılmaktadır. Pek tabii bilindiği üzere, mevsimlerin farklı hava koşulları kişilerin kıyafet tercihlerini de direkt şekilde tayin edebilmektedir. Bu durum, hamilelik dönemi için de belirgin bir şekilde etkisini gözler önüne sermeye devam etmektedir. Kişiler hamilelik dönemlerinde de; hem şık olup hem de mevsimsel şartların gerektirdiği koşulları sağlayan giysileri tercih etme yoluna girmektedir. İlk olarak kış mevsiminde hem hamile hem de şık olabilme durumu üzerinden gitmek isabetlidir. Kış mevsimlerinde genel olarak giysiler, soğuktan koruyuculuk boyutlarına dayalı olarak tercih edilmektedir. Bu minvalde ürünlerin yapımında kullanılmış olan malzemeler, yine ekstra bir önem kazanarak karşınıza çıkmaktadır. Kişiler pek tabii satın alacakları kıyafetlerin soğuktan koruyuculuk düzeylerini, içerisinde yaşamakta oldukları iklimin şartlarına göre tayin etmektedir. Daha ılıman iklimlerde ve kentlerde yaşamakta olan bireyler, bu hususu çok daha geri planda tutabilme opsiyonuna sahip şekilde bir seçim yapabilmektedir. Hamilelik dönemi üzerinden konuşulacak olunur ise de; soğuktan korunabilmek bu dönem için ekstra bir önem arz etmektedir. Söz konusu dönemde yaşanabilecek olası bir soğuk algınlığı problemi, hem bebeğin sağlığı için hem de hamile olan kişi adına olumsuz ve istenmeyen durumlara mahal verebilmektedir. Bu bağlamda kişiler, soğuktan korunmanın beraberinde terleme probleminden muzdarip olmamayı da arzu edebilmektedir. Tam da bu noktada, pamuk ana yapım malzemesi defaatle önerilmektedir. Pamuk ana yapım malzemelerinden ileri gelen hamile giyim önerileri ile özellikle kış mevsimlerinde sık sık karşı karşıya gelinebilmektedir. Özellikle iç çamaşırı tercihi adına pamuk, son derece makul bir seçim olarak karşınıza çıkar. Bu seçimin isabetliliği, dört mevsim geçerli sayılabilmektedir. Pamuğun iç çamaşırı adına böylesine avantajlı bir rol üstlenebilmesi hususunda ise; pek tabii kaşıntı sorununu ortadan kaldırıyor oluşu etkide bulunmaktadır. Kış mevsiminin ardından ilkbahar ve yaz aylarına gelindiği vakitlerde de, yine soğuk algınlığına karşı tetikte bulunarak giysi tercihlerinde bulunulmalıdır. Yazın gelişinin beraberinde çok daha konforlu hamile dış giyim yazlık ürünlerine ulaşılabilmektdir. Sözü edilen durumlardan da anlaşılabileceği üzere mevsimlerin, hamilelik sürecinde giyilmekte olan kıyafetler üzerine net bir etkide bulunuyor olduğu rahatlıkla dile getirilebilmektedir. Bu bağlamda hamile giyim kışlık, hamile kışlık dış giyim, hamile kıyafetleri sonbahar kış ya da hamile yaz giyim gibi başlıklarda çeşit çeşit model ile karşı karşıya gelinebilmektedir. Sayfamızdan hamile giyime özel elbise, tulum ve etek modellerine de ulaşabilirsiniz.

Farklı Kullanım Alanlarına Yönelik Olarak Hamile Dış Giyim Ürünleri

Farklı Kullanım Alanlarına Yönelik Olarak Hamile Dış Giyim Ürünleri

Pek tabii herhangi bir kıyafet satın alınırken, bir başka göz önünde tutulan husus da ürünlere dair duyulan beklentiden ileri gelmektedir. Kişiler giysilere dair taşımakta oldukları beklentileri, en temelde arzu ettikleri kullanım alanlarına bağlı olarak şekillendirebilmektedir. Bu faktörün, hamilelik sürecinde de taşımakta olduğu etkiyi kaybetmemiş olduğu rahatlıkla dile getirilebilmektedir. Kişiler ürünlere dair kullanım alanlarını saptarken, genel olarak rutin yaşamlarını bir gözden geçirerek hareket ederler. Örnek olarak kısıtlı zamanlarda da olsa hamilelik döneminde çalışmaya devam edecek olan kişiler, daha çok iş ortamlarına elverişli giysilere başvurabilir. Tam da bu noktada benzer arayışlara sahip kişilerin karşısına çeşit çeşit alternatif çıkabilmektedir. Örnek olarak son derece sade ve minimalist tonlardaki desenlere sahip olan hamile ust giyim modelleri; daha ciddi ortamlara hitap edecek bir stil meydana getirmeyi arzu eden kişilerin amaçlarına hizmet etmektedir. Bunun yanı sıra ürünler renk boyutları ile de kullanıcılarını tatmin etmektedir. Yine çok daha yalın renkleri bünyelerinde taşıyan hamile giyim kombinleri hali hazırda kullanıcılara sunulmuş olan renk çeşitliliği çerçevesinde kolaylıkla ortaya konabilmektedir. Tüm bunlara ek olarak hamile bireyler, tam aksi yönde arayışlar içerisine de girebilirler. Daha alışıldığın dışına çıkan bir tarz meydana getirme peşindeki kişilerin de karşısında pek çok alternatif ve de kombin opsiyonu belirmektedir. Yine bu bağlamda da ilgili modeller, renk ve desen boyutlarına ilişkin olarak bir masaya yatırılabilir. Alışıldığın dışına çıkan ve farklılık yaratan desen yapıları, çeşit çeşit hamile giyim gömlek, hamile giyim kazak ve de hamile giyim ceketlerinin üzerinde kendine yer bulmaktadır. Hamile elbise fiyatları ve genel olarak hamile giyim fiyatları modellerine ilişkin olarak farklılık göstermektedir. Siz de arayışınıza en uygun hamile dış giyim kategorisindeki ürüne erişmek ve modelleri daha yakından bir mercek altına almak istiyorsanız hamile giyim sayfamıza göz atabilirsiniz.