TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Gömlek, Bluz, Tunik

için 673 sonuç bulundu.

Gömlek, Bluz, Tunik

Hamilelik en mutlu zamanlarınızdan biri. Bedeninizde değişiklikler olduğu doğru ama bu sizin şık olmanıza engel değil. Özellikle hamile gömlek, bluz ve tunik modellerinde müthiş bir çeşitlilik var. Burada aradığınız ürünleri bulabilir veya yepyeni fikirler edinebilirsiniz.

Hamile Gömlek, Bluz, Tunik Modelleri

Hamile Gömlek, Bluz, Tunik Modelleri

Aslında gömlek, bluz ve tunik birbirinden farklı dış giyim parçaları. Ama hamile giyimde aralarındaki farklar azalıyor. Mesela hamile gömlek modelleri alıştığımız kısa düğmeli gömlekler yerine daha az düğmeli ve daha uzun kesimli. Bu açıdan hamile tunik ile yakın denebilir. Ekoseli kumaş bu gömleklerde sıkça kullanılmakta. Beyaz hamile gömlek modası hiç geçmeyen bir model. Hamile tunik karnıyla birlikte kalçasını da kapatmak isteyenlerin tercih ettiği geniş bir dış giyim parçası. Hamile bluz söz konusu üçlünün en renklisi sayılabilir. Emzirmeye uygun ürünlerin yanı sıra kayık yakalı hamile bluz modelleri, şifondan şık hamile bluzları Tabii ki hepsinin ortak özelliği hamile ve lohusaların bedenine uygun olarak karın ve göğüs kısmında geniş kesimli olmaları. Hamile gömlek, hamile tunik veya hamile bluz uzun kollu, kısa kollu veya kolsuz olabilir. 36 bedenden 56 bedene kadar veya XS’den 2XL’ye kadar ölçüler de mevcut.

Gömlek, Bluz, Tunik Alma İpuçları

Gömlek, Bluz, Tunik Alma İpuçları

Bedeninizde meydana gelen değişiklikleri anlamanız biraz zaman alacak ve deneme yanılmayla halledeceksiniz. Kendinize en uygun hamile gömlek, hamile bluz ve hamile tesettür modelleri için öncelikle hamilelik vücut tipinizi tespit edin. Ortalama dört vücut tipi vardır: Karın bölgesine kilo alanlar, vücut genelinde kilo alanlar, karnı yüksek duranlar ve karnı düşük duranlar. Bedeniniz dışında hamileliğin hangi döneminde olduğunuz da önemli. İlk üç ayda sıklıkla normal kıyafetlerinizi giyebilirsiniz. İkinci üç ayda bedeninizle birlikte esneyebilecek penye bluzlar ve tunikleri tercih edebilir ve bunları kemer veya kuşak gibi aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Üçüncü üç ayda artık en rahat, sizi sıkmayan modellere yönelmelisiniz. Bu açıdan, geniş gömlek ve tunik modelleri idealdir. Kol boyuna ve kumaşa mevsim şartları ile yaşam tarzınıza göre de karar vermeniz mümkün.

Gömlek, Bluz, Tunik Fiyatları

Gömlek, Bluz, Tunik Fiyatları

Hamile gömlek fiyatları, hamile bluzları fiyatları ve hamile tunik fiyatları birbirine yakın, hamile giyim ortalamasının biraz aşağısında veya yukarısında. Fiyatlar markadan markaya, modelden modele epey değişiklik gösterdiği için kesin bir şey söylemek mümkün değil. Ama kesin olan şey, geniş model yelpazesinden bütçenize, bedeninize ve zevkinize göre parçaları rahatlıkla bulabileceğiniz. Hamile kıyafetlerinin gerekli olup olmadığı ilk üç ayda tartışma konusudur ama ikinci trimester ile birlikte bu tartışmalar durulur, bu alıverişiniz bir gereklilik halini alır. 9Fashion, Coline, Even Hamile Giyim, Fuçin, Gör&Sin Hamile, Motherway, Lyn Devon ve diğer markaların hamile gömlek, bluz ve tunik modellerini burada bulabilirsiniz. Bunların yanı sıra elbise, tulum, etek, pantolon, şort, tayt, tişört, sweatshirt, eşofman, kazak ve hırkaların hepsi birden hamile Dış Giyim kategorisinde sizi bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(217)
(172)
(167)
(163)
(160)
(153)
(129)
(118)
(29)
(20)
(8)
(8)
(6)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(13)
ve üzeri (18)
ve üzeri (21)
ve üzeri (21)
ve üzeri (21)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL