Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Salon, Makas ve Ekipmanları

için 5,933 sonuç bulundu.

Salon, Makas ve Ekipmanları

Güzellik salonları boyama, manikür, yüz bakımı ve masaj dahil işlemler yapılabilmesi için olanaklar sağlayan yerlerdir. İster bir tırnak salonu, ister lüks bir kuaför veya küçük bir berber dükkanı işletiyor olun, işletmenizin taze görünmesini sağlamak için gerekli birçok malzeme vardır. Satın alabileceğiniz en yüksek kalitede ekipman tercih etmek her zaman daha iyidir. Güzellik salonu koltukları, salon arabaları, tıraş makineleri, sedye örtüleri gibi güzellik salonu ekipmanlarına hem kendi masraflarını karşılayan hem de size uzun vadeli kazanç sağlayan bir yatırım olarak bakmanız gerekir. Satın aldığınız ekipmanın türü, sağlamayı planladığınız salon hizmetlerinin türüne ve bunları çalıştıracak çalışanların mevcudiyetine bağlıdır. Sunmayı planladığınız salon hizmetlerinin türüne bağlı olarak resepsiyon görevlisi, saç bakım istasyonları, tırnak bakım ürünleri, kuaför ürünleri, kuaför malzemeleri ve güzellik salonu malzemeleri, güzellik salonu sandalyeleri gibi ürünlere ihtiyacınız olabilir. Ayrıca berberler berber tıraş seti veya berber tıraş sabunu arıyorsa hepsini güzellik salonu ve kuaför ürünleri içerisinde bulabilirler. Tıraş setleri, makaslar, sedye örtüleri, pelerinler bu noktada çok önemli malzemelerdir.

Dermaroll Çeşitleri

Dermaroll Çeşitleri

Dermaroller, bir cilt bakım cihazıdır. Bir ucunda bir sap, diğer ucunda yüzeyinde çok sayıda küçük, ince iğne bulunan bir silindir vardır. Dermaroller cilt üzerinde döndürüldüğünde, silindir üzerindeki küçük, ince iğneler cildi deler. İğnelerin ciltte oluşturduğu delikler çok küçüktür ve yüzeysel olarak kabul edilebilirdir. Bu nedenle tedavi cilde zarar vermez. Bu dermoroller ciltte mikro kanallar açarak kullandığınız cilt bakım ürünlerinin cildinize daha çok etki etmesini sağlar. Dermarollerin birçok iğneli versiyonları mevcuttur ve fiyatlar iğne sayılarına göre değişmektedir. Dermaroller 540 iğneli modelleri ile öne çıkmaktadır. Daha fazla iğne, mikro iğneleme tedavisini hızlandırır ve daha fazla kolajen indüksiyon mikro kanalı oluşturmaya izin verir. Dermaroller ampuller ile güçlü bir sonuç vermektedir. Cildinizi dermaroller ile temizledikten sonra ampuller ile cildinize yapacağınız her uygulamadan sonra bu ampuller kullanılır. Her bir ampul 2 ml. ve tek seferlik kullanım içindir. Dermaroller, yaralı, susuz kalmış ve hiperpigmente de dahil olmak üzere bir dizi başka cilt tipi için faydalıdır. Düzenli uygulamada özellikle sivilce izlerini soldurduğu görülmüştür, çünkü sivilceler genellikle mikro iğnelerin ulaşabildiği cilt katmanlarında oldukça kökleşmiştir. Sivilceniz olsa bile aktif sivilcelerin üstünden geçmediğinizden ve her kullanımdan sonra iğneleri sterilize ettiğinizden emin olduktan sonra dermaroll kullanabilirsiniz. Sterilize için ise buhar ve sterilize makinesi ürün sayfamızdan çeşitli ürünler seçebilirsiniz. Dermaroller aynı zamanda cildinizin üst tabakasında dökülmelere neden olduğu ve etkili cilt hücresi yenilenmesini teşvik ettiği anlamına gelir. Bu, koyulaşmış veya açık lekeler şeklinde cilt problemleri yaşayanlar için oldukça kullanışlıdır, çünkü yüzey katmanlarını atmak yeni cildin renk değişiminden etkilenmemesini sağlar. Göz altı torbalarını yok etmek ve yumuşatmak için göz altı bölgenizde hatta dudaklarınızda bile dermaroll kullanabilirsiniz.

Saç Kesim Makasları ve Çeşitleri

Saç Kesim Makasları ve Çeşitleri

Makas, bir kuaförün tartışmasız en önemli aracıdır. Herhangi bir kuaför salonunun temel öğesidir, bu nedenle saygın markaların yüksek kaliteli makaslarına yatırım yapmak gerekir. Çoğu kuaförün kullandığı standart boyut, istedikleri sonuçlara bağlı olarak 13 cm ile 17 cm arasında değişmektedir. 13 cm’lik bir makas hassas kesim için idealdir. Düz makas düz bir kesme için herkesin yaygın olarak kullandığı türdür. Uzun bir makas, kolay kullanım için elinizle aynı uzunlukta olmalıdır. Temel ve temiz kesimler için uzun makaslar kullanılırken ense ve kulak çevresini keserken daha kısa makaslar kullanılır. Saç, sakal ve bıyıkları kesmek için düz uçlu saç ve burun makasları kullanılabilir. Kavisli sap, patlamaları veya kulakların çevresini kolayca kesmenizi sağlar. Bitmiş kesimin düzgün ve eksiksiz görünmesi için daha ince saçlara tırtıllar yerleştirebilir veya bir çift makas kullanabilirsiniz. Açık veya boğazlı tıraş makinesi olarak da adlandırılan düz bir tıraş bıçağı, binlerce yıldır kullanılan geleneksel bir araçtır. Yakın ama güvenli bir tıraş sağlar. Yüz kıllarında, yakada ve sakal çevresine düz çizgiler oymak için kullanılabilir. En az 30 derecelik bir açıyı koruyarak kısa, hafif dokunuşlar yapabilirsiniz. Profesyonel saç kesim makinası ise uzun ömürlü, yüksek karbonlu geliştirilmiş, kendiliğinden bilenen hassas paslanmaz çelik bıçaklarla tüm saç tiplerinde pürüzsüz, hızlı ve hassas kırpma performansı için tasarlanmıştır. Bu saç kesme makinesinin LED ekranı, kalan pil yüzdesini açıkça gösterir. Erkekler için bu profesyonel saç kesme makinesinin tutması çok rahat, kullanımı kolay ve ilk kez kullananlar için bile temiz ve kolaydır. Tıraş makinesi bakım yağı ile makinenizin ve dişlerinin bakımını sağlayabilirsiniz. Yanında birçok farklı başlık ve temizleme fırçaları ile beraber gelen bu makine oldukça kullanışlı ve şarj edilebilirdir. Profesyonel saç kesim makası çeşitlerinin bıçakları son derece keskindir ve üzerinde kullanılan kıl miktarı veya türünden bağımsız olarak kesim çok ince, hassas ve hızlıdır. Ayrıca bu saç makasının bıçakları, kullanım sayısına bakılmaksızın uzun süre keskinliğini korur. Bu saç profesyonelinin tutacağı ele mükemmel şekilde uyacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle kesim daha hassastır ve rahatlık artar. Bıçakların eklemi profesyonelce yapılmıştır. Saç kesimi makasının hareketi ve ayarı çok iyidir. Kuaför saç kesim makası fiyatları makasın kalitesine göre değişmektedir. Siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyerek bir saç kesim makası ya da makinası satın alabilirsiniz.

Özel ve İşlevsel Salon Ürünleri

Özel ve İşlevsel Salon Ürünleri

Saç kesme pelerinleri veya berber tıraş örtüsü bütün salonların önemli bir parçasıdır. Tüm saç stilistlerinin, müşterilerinin saçlarını yıkamaları ve saçlarını mümkün olan en iyi şekilde şekillendirmeleri gerekir. Her salon için uygun ve kullanışlı bir saç kesim pelerininin olması, mekanın işlevselliğine katkı sağladığı ve ayrıca kuaförlerin görevlerini daha iyi, daha hızlı, temiz ve daha verimli bir şekilde yapmalarını sağladığından çok önemlidir. Lastikli sedye örtüsü ile sedyenin temiz kalmasını ve her işlemden sonra kullanılıp atılmasını sağlayabilirsiniz. Temizlik her müşteri için çok önemlidir ve bu noktada sedyenizin temizliği herkesin dikkatini çekecektir. Tek kullanımlık lastikli sedye örtüsü ile bu temizliği kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Her kuaför salonu için havlular gereklidir. Uzun süre dayanan kaliteli çamaşır suyu ve kimyasal güvenli premium havlular aldığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Saç uzunluğuna ve tarzına bağlı olarak her tür tarak kullanışlıdır. Bir berber tarağı genellikle hem ince hem de kalın dişlere sahiptir ve bu da saçın her bir bölümü için kesimin aynı kalmasını sağlar. Soluk tarak, kısadan uzuna giden dişlere sahiptir ve özellikle popüler solma kesimi oluştururken yararlıdır. Tarak üzerinden bir makas, daha kısa saçları karıştırmak ve daha yakın bir kesim elde etmek için iyidir. Salon işinin temel unsurlarını oluşturdukları için koltuk ve aynalar en önemlisidir. Kaliteli bir salon bakımı sağlamak için her ikisi de gerekli olduğundan, hiç kimse sandalye ve aynasız bir salon hayal edemez. Bu yüzden sandalye ve aynalar da bu noktada çok önemlidir. Eğer bir salon ekipmanı arıyorsanız sayfamızdaki ürünlere göz atarak ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Kiepe (83)
Directions (262)
Trina (124)
Tarko (107)
1000 Hour (76)
Solingen (69)
Nascita (33)
Fonex (30)
Elly (20)
Lionesse (15)
Barber (13)
Trim (11)
Dvl (10)
Gold (9)
Reen Grup (9)
Abc Derm (8)
Fe (7)
Morfose (7)
Solgern (7)
Viselia (7)
Akos (6)
Alpeda (6)
DCL (6)
Charmvit (5)
Dr. Plus (5)
A+D (4)
B&H (4)
Desitin (3)
Haarex (3)
J&P (3)
Salon (3)
Weprof (3)
Buffer (2)
Davines (2)
Kiko (2)
Lomansa (2)
Loreal (2)
Neo Cure (2)
So (2)
Thuya (2)
İzgin (2)
4711 (1)
Babe (1)
Balmain (1)
Beyond (1)
Binacil (1)
Bioder (1)
Carmelo's (1)
Clea Hair (1)
Cosmica (1)
Electa (1)
Epila (1)
Everlash (1)
Freestyle (1)
Koko Nail (1)
Laica (1)
Marmara (1)
Match (1)
Matrix (1)
Missha (1)
Moyra (1)
Neva (1)
Ostwint (1)
Pauline (1)
Qlife (1)
Roon Form (1)
Rose (1)
Utah (1)
Xolo (1)
Zazor (1)
Zorah (1)
(4810)
diğer (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(735)
ve üzeri (1,064)
ve üzeri (1,186)
ve üzeri (1,220)
ve üzeri (1,289)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL