AKSESUARLAR

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Aksesuarlar

Bir güzellik salonu ya da bir kuaför açmak istiyorsanız, bu mesleği icra ederken güzellik salonunuzda güzellik ve kişisel bakım ile ilgili her tür ürünü bulundurmanız verdiğiniz hizmetin kapsamını genişlecektir. Ya da halihazırda kuaförlük ya da güzellik uzmanlığı yapıyor ve salonunuza birtakım güzellik salonu malzemeleri eklemek istiyor olabilirsiniz. En ince ayrıntısına kadar aklınıza gelebilecek bütün kuaför aksesuarları için kategorimizde bulunan ürünleri inceleyerek salonunuzu eksiksiz bir güzellik merkezi haline getirebilir, hizmet kalitenizi ve kapsamınızı artırabilirsiniz.

Kuaför Malzemeleri Nelerdir?

Kuaför Malzemeleri Nelerdir?

Kategorimizde bulabileceğiniz kuaför malzemeleri hemen her güzellik salonunun ve kuaför salonunun en temelde ihtiyaç duyabileceği ürünlerdir. Bu malzemeler kuaför aksesuarları desek de, aksesuardan çok daha fazlası olan en ince ve en gerekli detayları oluştururlar. Bu nedenle, kuaför aksesuarları konusunda eksiksiz bir salon demek, daha hızlı hizmet ve daha az aksilik demektir. Örneğin fön makinesi askısı, işinizi daha hızlı yapmanızı kolaylaştıracaktır. Ense fırçası saç kesiminden sonra müşterilerinizi rahatsız edecek olan küçük saç parçalarını kolaylıkla temizlemeniz için kullanılır. Saç kesim önlüğü, boya tası, kaş usturası, saç pensi ve bigudi seti gibi diğer kuaför aksesuarlarına da kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Makas Çeşitleri

Makas Çeşitleri

Saç kesimi yapan güzellik salonlarında ve kuaförlerde bulunması gereken en önemli aksesuar ve malzeme kesinlike makas çeşitleri olacaktır. Yalnızca saç kesimi için değil, aynı zamanda el ve ayak bakımı ve yüz bakımı için de gerekli olan farklı makas çeşitleri mutlaka güzellik salonunuzda yer alması gereken aksesuarlar olacaktır. Kuaför makası olarak da bilinen saç kesim makası, farklı boyut seçenekleri ile kategorimizde yer alan makas çeşitlerinden biridir. Saç kesiminde kesimi inceltmek ve istenen saç modelini yapabilmek için gerekli olan bir başka makas da saç inceltme makası olarak karşımıza çıkar. Burun kılları için burun makası, el bakımı ve manikür için manikür makası, bıyık makası, pedikür makası gibi diğer makas çeşitleri de ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Kuaför Malzemeleri Fiyatları

Kuaför Malzemeleri Fiyatları

Güzellik salonu ve kuaförünüzde kullandığını aksesuarları seçerken dayanıklı, sağlıklı malzemeden yapılmış ve uzun ömürlü olmasına özen göstermelisiniz. Bunun için tanınmış markaların kalitesine güvendiğiniz kuaför malzemelerini tercih etmeniz en doğru adım olacaktır. Kategorimizde yer alan kuaför aksesuarları, Solingen, Goldwell, 1000 Hour, Directions, Rodeo, Fonex, Selective, Victoria's Secret, Morfose ve Redist gibi ünlü markaların en kaliteli ve en güncel ürünlerinden oluşmaktadır. İçiniz rahat bir biçimde satın alabileceğiniz kuaför aksesuarlarımız, aynı zamanda en uygun kuaför malzemeleri fiyatları ile kapınıza kadar geliyor. Avantajlı indirimlerden faydalanmak ve ihtiyacınız olan kuaför aksesuarlarını sipariş etmek için kategorimizi incelemeniz yeterlidir.