Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Taşlı Gümüş Yüzük

için 48,678 sonuç bulundu.

Gümüş Taşlı Yüzük

Mücevher kategorisinde yer alan aksesuarların üretiminde en sık kullanılan madenlerden birisi gümüş olarak bilinmektedir. Gümüşten elde edilen takıların arasında gümüş taşlı yüzük çeşitleri tercih edilme sıklıklarına göre öne çıkmaktadır. Günlük kullanım için satın alımlarının yanı sıra özel kullanımlar için de satın alınmaktadırlar. Erkeklere, kadınlara ve çocuklara hitap eden tasarımlara bağlı olarak üretimleri yapılmaktadır. Farklı firmalar tarafından üretilen farklı özelliklere sahip yüzlerce gümüş taşlı yüzük çeşidi bulunur. Yüzüklerin sahip oldukları özellikler ile kendi aralarında belirleyici olarak çeşitlere ayrıldıkları görülür. Her senenin eskimeyen modası olan bu takıların yapımında kullanılan taşın cinsi değişen özellikler arasında ilk sıralarda yer alır. Modellerin taş cinsleri ile kullanıcılar için fiziksel ve zihinsel olarak çeşitli avantajlar sunulmaktadır. Zirkon, oniks, markazit, akik, kaplangözü, amber ve zümrütten doğal taşlar yapımda kullanılan taş cinslerinden sadece bir kısmı olarak bilinir. Üretimde esas alınan maden ayarları ve maden rengi değişen özelliklerdendir. Beyaz, kırmızı, rose ve çift renk bunlardan örnek olarak birkaçıdır. Modelin üzerinde bulunan taşın renginin değişken olabilmesi ise yine modeller arasında çeşitliliğe sebep olan özellikler arasında yer alır. Satıcıların 'gümüş yüzük taşlı' tasarımlarının ana maddesinin cinsi gibi modelde kullanılan taş sayısı ise yine adet olarak değişebilen yapıdadır. Gümüş yüzük taşlı modelleri üreticiler tarafından 5 taşlı olarak sıkça satışa sunulan çeşitler arasında bulunur. Tasarımda öne çıkan taş renkleri ise genel olarak beyaz, siyah, kırmızı, mavi ve laciverttir. Sahip olunan renk skalası satıcıların beğenisine yüzlerce seçim fırsatının sunulmasına imkan tanır. Gümüş taşlı yüzük modelleri takının kullanım teması ile de çeşitlilik gösterir. Doğal, otantik, dini, Osmanlı, harfli, burç, vb. bağlı oldukları birçok kullanım teması bulunur. Bu yönden konsept olarak birden çok kullanıcının beğenisine değişik yönlerden hizmet edilmektedirler. Gümüş taşlı yüzük modelleri modern ve ekonomik takılar olmalarıyla bilinirler. Seçim öncesinde modeller hakkında mutlaka bilgi sahibi olunmalıdır. Doğru ve ekonomik ürünlerin seçimi için belirli faktörlerin seçim sırasında dikkate alınması gerekmektedir. Satın alımlardan sonra kullanılacak şık ürünlerin uzun ömürlü olmaları yine koruma şartlarının bilinmesi ile sağlanmaktadır. Uzun süreli kullanımlar sonrasında ise bakım ve onarım koşullarının bilinmesi ürünlerin ışıltısının kaybolmaması açısından önem arz etmektedir. Gümüş yüzük sayfamızda kaliteli ve güvenilir markaların özenle tasarlamakta olduğu ürün çeşitleri satışa sunulmaktadır. Doğru seçim için her beğeni ve bütçeye uygun modeller hakkında ayrıntılı bilgiler bulunmaktadır.

  Gümüş Taşlı Yüzük Modelleri

Gümüş Taşlı Yüzük Modelleri

Her cinsiyete ve zevke uygun gümüş taşlı yüzük modelleri bulunmaktadır. Bu modeller sahip oldukları özellikler ile birçok çeşide ayrılmaktadırlar. Erkeklere yönelik ürünler, kadınlara yönelik ürünler ve çocuklara yönelik tasarımlar ile ürünlerin hitap ettikleri kitleler ilk farklılaşma noktasıdır. Modelde kullanılan taşın cinsi ve taş rengi takıların başka bir farklılaşma noktası olarak öne çıkar. Zirkon, safir, mercan, swarovski, kaplan gözü, akik, yakut, sedef, oniks, amber, markazit, ametist ve daha birçok taş türü tasarım olarak farklı taşlara sahip modellerin ortaya çıkmasına katkı sağlar. Oniks taşlı gümüş yüzük çeşitleri erkek kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen bir taş türüdür. Safir taşlı gümüş yüzük ise genel olarak kadınların sıkça kullandıkları bir modeldir. Safir doğal taşlar arasında olup koyu tonlarda mavi bir taş rengine sahiptir. Modellerin sahip oldukları taş renkleri taşların türüne bağlı olarak değişebilen yapıdadır. Beyaz, siyah, kırmızı, sarı, pembe, yeşil, mavi, yeşil, bordo, mor ve turuncu gibi taş renkleri ile üretilen model çeşitleri alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Beyaz rengi modellerde kullanımı en sık olan taş rengi olarak öne çıkmaktadır. Karışık renklere sahip taşlı üretimler ise yine sıkça satışa sunulan modeller arasında yer alırlar. Gümüş taşlı yüzük modelleri taş özelliklerinden sonra yapımında ana madde olarak bulunan gümüş madeninin rengi ve madenin ayarları açısından modellere ayrılır. Sayfamızda 925 ayar ve 1000 ayar olarak iki tür ayarda üretilen ürünler bulunmaktadır. Yapım aşamalarında beyaz, bronz, pembe, kırmızı, sarı, ve daha birçok renkte maden renkleri tercih edilebilmektedir. Beyaz ve bronz sıkça firmaların sıkça üretime aldıkları renklerdendir. Tüm farklılaştırıcı unsurların yanı sıra trendler de modellerin üretimlerinde etkili olmaktadır. Alıcıların ürünleri seçerken tercih ettikleri değişik konseptler günün trendleri ile kesişmektedir. Firmalar ürünleri için belirli trendlerden ilham alarak değişik çizgilere sahip tasarımlar sunarlar. Yenilikçi özelliklerin merkeze alındığı gümüş yüzük taşlı tasarımlarının ilham aldığı birden fazla konsept vardır. Konseptler otantik, doğal, Osmanlı, sembol, burç, incili, çiçekli, nazar boncuklu, yusufçuk, kar tanesi, sonsuzluk ve aşk gibi öne son dönemin trend konseptleridir. Modern ve şık stillerin hesaplı takıları arasında yer alan gümüş taşlı yüzük çeşitleri bu özelliklere bağlı olarak farklılaşırlar. Sayfamızda yüzlerce güvenilir markanın kaliteyi esas alan çeşitli ürünleri satışa sunulmaktadır. Her beğeniye ve bütçeye uygun modeller arasından satın alım sırasında doğru ürünleri seçmek filtreler aracılığıyla oldukça kolaydır. Sayfamızdan Alyans Sepeti taşlı yüzük modellerine göz atabilirsiniz.

 Gümüş Taşlı Yüzük Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Gümüş Taşlı Yüzük Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Gümüş madeni geçmişten bugüne değin süs eşyaları yapımında kullanımı sıkça tercih edilen bir madendir. Bulunabilir olması ve diğer madenlere göre daha ekonomik bir değerde olması takı yapımında tercih edilmesinin temel sebeplerindendir. Gümüş taşlı yüzük seçimi öncesinde modeller ile ilgili detaylı bilgiler edinen alıcılar seçim yapma aşamasına geçmektedirler. Bu aşamada takıların seçimini yaparken ise belli başlı kriterleri dikkate almak gerekir. Doğada saf halde bulunan gümüş maddesi kırılgan ve yumuşak bir yapıdadır. Madenin sahip olduğu bu yapı sebebi ile seçim sırasında gümüş ayarına bilhassa özen gösterilmelidir. Ürünlerin kolayca kırılıp bozulmaması için standart ayar ölçüleri ile uyumlu üretilmiş olmaları gerekmektedir. Gümüşten yapılan yüzükler genelde 925 ayar olacak şekilde satışa sunulmaktadırlar. Kişisel tarzların tamamlayıcısı olan gümüş taşlı yüzük tasarımı yapan firmaların kullanıcıları için gerçek gümüşten ürettikleri modeller tercih edilmelidir. Sahte yapıda olan ürünlerin satın alımlarından ve kullanımlarından kaçınmak önemlidir. Çünkü insan sağlığı açısından olumsuz etkileri sebebi ile uzmanlar tarafından kesinlikle önerilmemektedirler. Ellerin hassas bir yapıya sahip oldukları unutulmamalıdır. Ödemlere ve iltihaplı yaralara sebep olabilecek imitasyon ürünlerin kullanımından kaçınılmalıdır. Özellikle günlük kombinlerin tamamlayıcı aksesuarı olan gümüş taşlı yüzük modelleri madenin rengi ve taşın rengi baz alınarak tercih edilebilmektedir. Bu renkler beyaz, siyah, pembe, sarı gibi modern seçenekler ile öne çıkmaktadır. Değişik kıyafet parçaları ile uyumlu ve yüzlerce farklı renkte gümüş taşlı yüzük modelleri sayfamızda alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Kombin parçalarına uygun ürünlerin seçiminde takının kullanıldığı ortamlara bağlı olarak farklı modeller satın alınmaktadır. Gündelik olduğu kadar özel davetler için de kullanılmaktadırlar. Seçimi yapılacak küpelerin diğer aksesuarlar ile uyumlu olması ise dikkat edilmesi gereken önemli faktörler arasındadır. Erkekler de tıpkı kadınlar gibi giyimlerine ve aksesuar seçimlerine dikkat etmektedirler. Genelde kıyafet parçaları ile uyumlu olacak, tamamlayıcı nitelikte ve kişilik tarzlarına uygun olan modelleri tercih ederler. Aksesuarların temelde sade ve gösterişli olarak farklı zevklere hitap etmesi erkekler için avantajlı bir durumdur. Aynı zamanda seçimlerini gerçekleştirilirken konsept ürünlerini ağırlıklı olarak tercih ettikleri bilinmektedir. Gümüş siyah taşlı yüzük ve oniks taşlı gümüş yüzük çeşitlerinin erkek kullanıcıların sıkça tercih ettikleri ürünler arasında ilk sıralarda yer aldıkları görülmektedir. Kullanıcısının çocuklar olduğu ürünler ise daha renkli ve çeşitli tasarımlara bakılarak seçilmelidir. Çiçekli gümüş taşlı yüzük çeşidi çocukların oldukça fazla taktıkları desenli yüzükler arasında yer almaktadır. Sayfamızdan tüm gümüş yüzük modellerini inceleyebilirsiniz.

 Taş Türlerine Göre Gümüş Taşlı Yüzükler

Taş Türlerine Göre Gümüş Taşlı Yüzükler

Gümüşten yapılan takıların üretim aşamalarında değişik türlerde taşlar kullanılır. Taşlar doğal, değerli ve yarı değerli gibi belirli sınıflara ayrılırlar. Gümüş taşlı yüzük modellerinin yapımında farklı türde birçok taş tercih edilmektedir. En sık kullanılan taş zirkon taşıdır. Zirkon taşını sırası ile oniks, akik, swarovski, turkuaz, markazit, sedef, kaplan gözü, onxy, amber, zümrüt, ametist, topaz ve safir gibi taş türleri türleri takip etmektedir. Bu taşların dışında farklı türlerde tercihler de üretim aşamasında kullanılmaktadır. Alıcıların ve kullanıcıların beğenisini kazanan bazı türler oldukça sık satın alınmaktadır. Bu türlerden birisi amberdir. Safir taşlı gümüş yüzük genelde koyu tonlarda olup mavi ya da lacivert renge sahiptir. Pembe ve kırmızı gibi farklı taş renkleri de tasarımlarda tercih görülür. En sert kristallerden birisi olarak bilinen safir dayanıklı bir yapıya sahiptir. Safir taşlı gümüş yüzük kadın ve erkek modellerine ek olarak unisex olarak da üretilir. Damla, oval, motifli, desenli, ince kesimli, tamtur, baget, otantik, klasik ve işlemeli safir yüzükler sayfamızda satışa sunulan modeller arasındadır. Kullanımı genel beğeniyi karşılayan ikinci taş türü ise oniks taşıdır. Diğer adı şans taşıdır. Yarı değerli taşlar sınıfında yer alır. Oniks taşlı gümüş yüzük siyah ve gri ağırlıklı renkler içerir. Camsı bir dış görünüşe sahiptir. Hem kadın hem de erkek kullanıcılar için uygun tarzda modelleri kapsar. Sert bir yapıya sahip oniks taşını içeren yüzükler kırmızı renkte de üretime katılabilirler. Oniks taşlı gümüş yüzük genelde kare şekilde, desenli tasarımda, çift taraflı modeller olarak satışa sunulmaktadır. Ametist türde olan taşlar ise gümüş takılar için trend türler arasında yer almaktadır. Ametist, kuvars kategorisinde yer alan sert yapıya sahip bir taştır. Mor rengi ile tasarımlara renk katarak erkek ve kadın kullanıcılar için uygun modellerde satışa sunulur. Ametist taşlı gümüş yüzük çeşitleri tamtur, lotus çiçekli, motifli, flat kesimli ve otantik tema içeren farklı özellikler ile sayfamızda alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Son olarak yapımında amber tipinde taşların kullanıldığı modeller son dönemlerin beğeni toplayan ürünlerindendir. Amber, halk arasında kehribar olarak adlandırılan taş türüdür. İsviçre taşı olarak da bilinmektedir. İşlem gördükçe saydamlaşan bir yapıya sahiptir. Böylelikle parlaklığı da artmaktadır. Damla, baltık, ateş, kırmızı ve sarı sıkma kehribar sıkça tercih edilen türlerdir. Modeller genel olarak oval, örgü, figürlü ve unisex kullanımlara uygun olarak satışa sunulmaktadır.

/
 Gümüş Taşlı Yüzük Bakım ve Onarım

Gümüş Taşlı Yüzük Bakım ve Onarım

Gümüşten yapılan takılar bazı nedenlerden dolayı zamanla ışıltılarını kayıp ederler. Çünkü gümüşler oksitlenmeye müsait madenler arasında yer alırlar. Oksitlenme reaksiyonu gümüşlerin sararması, kararması ve bozulması ile ilgili istenmeyen bir durum olarak ortaya çıkar. Gümüş takıların oksitlenme reaksiyonları belirli sebeplere bağlı olarak gerçekleşir. Dış etkiler ve kullanıcı etkisi iki temel bozulma nedeni olarak belirgin durumdadır. Gümüş taşlı yüzük oksitlenmelerine sebep olan dış etkenler genelde hava durumları ile ilgili gelişen koşullardır. Kullanım kaynaklı bozulma ise birden fazla koşula bağlı olarak ortaya çıkar. Stillerin vazgeçilmez aksesuarı gümüş taşlı yüzük el bölgesi takısı olarak tasarlanır. Bu noktada oksitlenme sebeplerinden biri kişinin vücut asit düzeyi ile bağlantılıdır. Bazı kullanıcılarda vücut asit düzeyi daha az olduğu için oksitlenme görülmeyebilir. Yüksek olanlarda ise gümüşlerin reaksiyon gösterdikleri bilinir. El takılarının gün içerisinde su ile temas etmesi sonucunda özellikle gümüş taşlı yüzük aksesuarlarında zamanla kararmalar görülebilir. Çeşitlerin seçilip satın alımları sonrasında hiç kullanılmadıkları durumlar da olmaktadır. Kullanımı hiç gerçekleşmemiş ürünlerin bozulma ve sararma gerçekleştirdikleri görülebilir. Bunun önüne geçilmesi için henüz hiç kullanılmamış takıların gerekli koşullarda muhafaza edilmesi önerilir. Aynı saklama önerisi kullanılmakta olan ürünlerin uzun ömürlü olması için de geçerlidir. Muhafaza edilen takıların hava ile temas etmemesi oksitlenmelerin önüne geçer. Aksi durumlarda zamanla gümüşün rodajında aşınmalar ve renkte oluşan matlaşmalar görülebilir. Gümüş taşlı yüzük modelleri daha farklı kullanıcı hatalarından dolayısı ile de bozulmalar göstermektedir. Takıların çamaşır suyu, deterjan, sabun, klor, tuzlu su, deodorant, parfüm, el losyonu, aseton ve diğer tarzda kimyasal içeren bileşenler ile temas etmemesi gerekir. Aynı zamanda bu maddeler ile temizlenmeleri de önerilmez. Kullanım sonrasında takılar nemli bir şekilde bırakılmamalıdır. Mikro fiber bir bez yardımı ile doğru bir şekilde nemden arındırılmaları gerekir. İşlem sonrasında nemli ve hava ile temas edecekleri ortamlarda saklanmaları önerilmemektedir. Bu maden ile üretilen takıların temizlenmesi ve parlatılması gibi işlemlerin ev ortamında yapılması önerilmez. Çünkü kolaylık vaat eden bazı uygulamalar değerli mücevherlerde olumsuz sonuçlar alınmasına sebep olabilir. Gümüş 5 taşlı yüzük ve benzeri taşlı ürünlerin rodaj bakımlarını gümüşler konusunda uzman tamirciler yapmalıdır. İşlemin uygulanması sırasında parlatıcı ürünler ve özel temizleyici maddeler kullanılır. Kısa sürede tamamlanan işlemler ile yüzükler ilk günkü ışıltılarına kavuşmuş ve temizlenmiş halde teslim edilirler. Böylelikle uzun süreli kullanımlar mümkün hale gelmiş olur.

  Her Bütçeye Uygun Gümüş Taşlı Yüzük Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Gümüş Taşlı Yüzük Fiyatları

Gümüşlerin süs eşyası yapımında uzun yıllardır kullanıldıkları bilinir. Antik çağlardan bu yana takıların üretimine katılırlar. Modern ve şık kesimli takı tasarımlarında ise kullanımları sıkça görülür. Sabah, akşam, spor, klasik, şık, salaş... Herhangi bir koşulda takılabilen aynı zamanda özel günlere de ışıltısını katan birçok takı gümüş madeni baz alınarak üretilir. Birden fazla tamamlayıcı aksesuarın özü olan bu maden genellikle farklı özellikte ve çeşitte takıların vazgeçilmez unsurudur. Bu takılardan birisi gümüş taşlı yüzük olarak öne çıkmaktadır. Gümüş taşlı yüzük çeşitleri değişen özellikleri ile yüzlerce seçenek barındıran geniş bir skalaya sahiptir. Gümüşün renk tonu, maden ayarı, modelin üzerinde bulunan taş sayısı ve yüzüğün ağırlığı modeller arasında değişmekte olan temel özelliklerdendir. Beyaz, siyah, pembe, karışık ve daha birçok taş rengi üretim aşamasında tercih edilmektedir. Maden ayarı standart olmakla birlikte kullanılan gümüşün renkleri beyaz, bronz, vb. olarak değişmektedir. Gümüş taşlı yüzük fiyatları ürün modelleri arasından tercih edilecek özelliklere göre değişim göstermektedir. Yüzüğün üzerinde kullanılan taşların cinsi zirkon, ametist, kehribar, aytaşı, sedef, yakut, mercan gibi türleri içermektedir. Taşların cinsi ile fiyat aralığı arasında doğrudan bir ilişki vardır. Oniks taşlı gümüş yüzük ve yakut taşlı gümüş yüzük fiyatları aralık olarak değildir. Bu durum mercan, safir, kehribar ve diğer doğal taşlar için de geçerlidir. Çocuk yüzüklerinin yetişkin yüzüklerine oran ile genelde daha düşük fiyatlara sahip oldukları görülür. Yaş aralıkları bazı durumlarda fiyatlandırmaya etki edebilmektedir. Gümüş taşlı yüzük modellerinin fiyatlarını etkileyen diğer sebepler ise ağırlık ve işçilik unsurlarıdır. Bazı takılar yoğun el işçiliği emeği kullanılarak tasarlanırlar. Fabrikasyon üretim olmayan bu el işi takıların fiyat aralıkları diğerlerine oran ile farklı olmaktadır. Her iki üretim çeşidi de kaliteyi esas alır. İşçilik emeğine göre maliyetler değişebilmektedir. Doğal ve değerli taşların kullanımları da fiyat etiketlerinde etkili olmaktadır. Altın takılar gibi gümüş takılarda da değerli taşların kullanımı sıkça görülmektedir. Takı tasarımı ve üretimi sektöründe uzun yıllar boyunca değer üreten köklü üretici firmalar bulunmaktadır. Özel ürün üretiminden fabrikasyon üretime kadar ürün çıktıları sağlarlar. Alıcıların tarzlarına değer katarlar. Bu firmaların kaliteli ve güvenilir olması fiyat konusunda alıcılara güven vermektedir. Kaliteleriyle güven oluşturan üretici firmalar kullanıcı kitlesinden pozitif tepki alır. Kaliteli, her beğeniye hitap eden ve uygun fiyatlı ürünler ile kullanıcıların yaşamlarında değer yaratmaya devam ederler.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Cinsiyet

Kadın (24976)
Erkek (19812)
Unisex (2019)
Çocuk (85)
Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Zirkon (10437)
Akik (1602)
Oniks (1389)
Swarovski (1158)
Turkuaz (496)
Sedef (408)
Kaplangözü (387)
Onxy (282)
Garnet (217)
Markazit (193)
Ametist (192)
Amber (186)
Safir (173)
Topaz (154)
Kuvars (137)
Yakut (131)
Zümrüt (112)
Lapis (96)
Opal (70)
Aytaşı (66)
Mercan (64)
Labradorit (58)
Agat (47)
Malakit (47)
Sitrin (43)
Turmalin (40)
Hematit (24)
Kristal (22)
Kalsedon (20)
Oltu (16)
Peridot (16)
Jade (12)
Krizopras (12)
Jasper (10)
Tanzanit (10)
Milky (6)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Rengi

(7114)
(4538)
(2700)
(1555)
(1550)
(952)
(455)
(381)
(237)
(234)
(212)
(101)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

18Glory (170)
1ATLAS (36)
22Ala (1)
2B Trendy (20)
6Renk (1)
925 (1535)
925 Silver (332)
925Gümüş (1563)
925knet (2)
A'favor (1)
Adorno (83)
Agathie (2)
Albatrose (3)
Alyans Evim (489)
ANI YÜZÜK (1639)
Anka (42)
Arjuna (59)
ArmağanS (3)
Arpaş (1)
Artium (27)
Artuklu (1)
Asal (16)
Asil (50)
Askonsept (1)
Atelier8 (43)
Ats Alyans (39)
Aykat (149)
Azuris (1)
Bakalcik (5)
Beyisa (1)
Bigakan (3)
BULVARDI (97)
BUTA Silver (139)
By More (57)
Bybeycan (534)
bymilo (46)
Celikchi (61)
Cevahir Gold (178)
Charmin (95)
Chavin (206)
CHIC TOUCH (105)
Chillini (11)
Creo (4)
D Diamond (2)
Dalmarkt (9)
Dejavu (12)
Denisiva (4)
Devin (2)
Diamanti (1)
Diaura (1)
(1)
Dmn Silver (118)
DncSilver (5)
dzgsilver (153)
E-Platform (205)
Ejoya (5)
Elfida (10)
ElikaSilver (223)
Else Silver (370)
Enderşah (360)
Enesstore (39)
ERDENİZ (46)
ErerGumus (106)
Ervanur (65)
estetique (489)
Estiva (95)
Fantasia (339)
Feays (64)
fidasilver (17)
FKGümüş (451)
FOR YOU (13)
Forenza (23)
Gevheran (113)
Gimora (1)
GLİNTPOİNT (105)
Glorria (173)
Goldest (1)
Goldstore (4)
GUMUSBU (2)
Gumush (2545)
Gözde (41)
Göğüş (12)
Gümüşcü (1017)
Hilan (14)
Huarzgumus (199)
In Love (161)
İnbebek (4)
İpeksilver (262)
İzla Design (256)
Jessini (4)
JEWEL LOVE (37)
JEWELORD (3)
Jewwel (3)
K&D Silver (21)
Khailo (177)
KODD (111)
Kubat (1)
Kuyumcu (2)
Lapidore (26)
Le Arya (70)
Lieza (275)
Lila (5)
Lilarote (1)
Lilyniko (25)
Luminiso (7)
Luna Pieces (113)
Luxilver (12)
Magnamina (35)
MAGRİB (63)
MaGümüş (1053)
Mana (3)
Masaliko (220)
Maslak Takı (208)
Masseria (48)
Matis (1)
Memory (10)
Mia Vento (348)
Mina Silver (397)
Misiny (42)
Mist Jewels (128)
Molenza (152)
Monemel (6)
MTStore (1)
My Choice (2)
My Story (212)
Mypatsilver (116)
MySilvers (149)
Nadir (28)
NAGISS (4)
Nereze (94)
Nevinci (8)
Nikaş (64)
NilSilver (1)
NisaGumus (55)
NSA Gümüş (766)
Nur Silver (35)
nusnus (60)
Nusret (116)
Omar Silver (201)
Organic (1)
Oriflame (1)
Orjinal (2)
Oseshop (1990)
Otantikgumus (258)
Palimor (1)
PELLA GOLD (28)
Peramona (4)
Pigado (43)
Pigoda (4)
Pirmoda (28)
QMÜŞ (2)
Rakish (3)
Romiyon (40)
Sanroza (165)
Satsanya (5)
Savars (103)
Setmila (46)
Sette (194)
Silver Plus (188)
Silvercim (24)
Silverium (1)
Silverlina (2544)
Sim Takı (27)
Sima Silver (239)
Simaria (55)
Soufeel (4)
Stefan (30)
Swarovski (343)
T&MJewel (1)
Takıdan (8)
Takıdepo (768)
Takıhan (393)
Takılingo (59)
Takıyolu (109)
TASARIM (31)
Tchibo (1)
Tepesilver (77)
Tesbihane (1689)
Tesbihayal (48)
Tesbihcibaba (158)
Tesbihevim (11)
Tevuli (20)
Themelior (157)
Tmec Silver (140)
TMT Silver (35)
Trendikap (173)
Tubiss Takı (145)
TYELOTAKI (3)
Vaoov (6)
Vav Gümüş (173)
VELCCI (110)
Vetesbih (1)
Vvl (20)
XL (2)
Zemindar (23)
Zenzero (91)
Zuzuart (3)
Örs Jewelry (384)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Ayarı

925 Ayar (33923)
1000 Ayar (23)
Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Beyaz (11047)
Çift Renk (6740)
Rose (989)
Üç Renk (874)
Pembe (471)
Bronz (438)
Gold (409)
Sarı (280)
Siyah (205)
Kırmızı (75)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema – Koleksiyonlar

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1,339)
ve üzeri (1,608)
ve üzeri (1,682)
ve üzeri (1,701)
ve üzeri (1,743)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL