Direnç & Egzersiz Lastiği

için 2,413 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Direnç & Egzersiz Lastiği

Pilates direnç lastiği çeşitleri, pilates egzersizlerini daha yaratıcı ve komplike hale getirmek için ideal pilates ürünleri arasında yer alıyor. Direnç lastiği kullanımı hakkında bilmeniz gerekenler, birbirinden kullanışlı ve pratik direnç lastikleri modelleri eşliğinde burada beğeninize sunuluyor.

Pilates Direnç Lastiği Nedir, Ne İşe Yarar?

Pilates Direnç Lastiği Nedir, Ne İşe Yarar?

Direnç lastiği veya diğer adıyla pilates egzersiz lastiği, temelde özel bir lastikten üretilen ve pilates egzersizi sırasında direnç hareketlerini daha etkili bir biçimde yapmanızı sağlayan bir araçtır. Genellikle 15-20 santim kalınlığında ve 1-1,5 metre uzunluğunda ebatlara sahip olan pilates bandı, pilates direnç egzersizlerini öğrendiğiniz takdirde büyük bir kolaylıkla pilates yapmanızı sağlıyor. Bununla birlikte direnç lastiği ile yapılan hareketler, doğru ve düzenli bir biçimde yapıldığı takdirde aletsiz pilatese göre çok daha etkili sonuçlar verebiliyor. Pilates bandının çalıştırdığı kas grubunun dahilinde karın, kol, bacak, omuz ve omurga da dahil olmak üzere bedenin neredeyse tamamını saymak mümkün; tabii onu doğru şekilde, sağlıklı ve güvenli bir ortamda kullandığınız zaman...

Pilates Direnç Lastiği Nasıl Kullanılır?

Pilates Direnç Lastiği Nasıl Kullanılır?

Pilates direnç lastiğini kullanabileceğiniz pek çok farklı yol ve yöntem vardır. Bu yöntemler çalıştırmak istediğiniz kas gruplarına yönelik olarak farklılık gösterir. Pilates bandı göbek eritme hareketleri, daha çok üst ve alt karın bölgesinde yoğunlaşan egzersiz setlerinden oluşurken pilates bandı kalça hareketleri, özellikle omurgadan destek alınan hareketler eşliğinde gerçekleştirilip iç bacak ve kalça kısımlarını fitleştirmeye yönelik tasarlanır. Pilates bandı sertlik dereceleri de bu egzersizlerin formunu değiştirebilen bir diğer unsurdur. Pilates bandı ile bacak hareketleri uygularken orta sertlikte bir pilates lastiğine ihtiyaç duyarken omurga güçlendirme ve omurilik dikleştirme gibi eylemler için mümkünse en sert pilates lastiğini kullanmak uygun olur. Satın alacağınız pilates bandı seti ile farklı sertliklerde ve formlarda bantlarla karşılaşmanız mümkün. Vücudunuzun her bir bölgesinde etkili bir biçimde kullanabileceğiniz pilates egzersiz lastiği sayesinde fit ve formda bir bedene sahip olmanız mümkün.

Pilates Bandı Çeşitleri & Fiyatları Neler?

Pilates Bandı Çeşitleri & Fiyatları Neler?

Gerçekleştirmek istediğiniz direnç lastiği hareketlerinde karar kıldıktan sonra ihtiyaçlarınıza uygun bir direnç lastiği temin etmeniz oldukça kolay. Kendisini kullanırken ısındığınız, güvenlik talimatlarına dikkat ettiğiniz ve bedeninizi gereğinden fazla yormadığınız sürece kategorimizden satın aldığınız pilates bandı ile gönül rahatlığıyla spor yapmanız mümkün. Kategorimizde sizleri bekleyen direnç lastiği fiyatları marka ve modele göre değişmekle birlikte oldukça uygun miktarlarla karşınıza çıkmaktadır. Voit, Delta, Dunlop, Avessa, Sportive ve Dynamic gibi popüler spor ürünleri üreticilerinin birbirinden kaliteli pilates bandı çeşitleri, burada beğeninize sunuluyor. Eğer evde spor yapmak konusunda hevesliyseniz, evde kullanabileceğiniz diğer spor aletlerini öğrenmek için bu blog yazımızdan faydalanabilirsiniz. Fitness ve kardiyoya dair ihtiyacınız olan tüm ürünler ise Fitness & Kardiyo kategorisi kadar yakınınızda!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Activa (2)
Acura (2)
Adidas (7)
Adler (1)
Aktarzane (2)
Alex (1)
Algamax (2)
Altis (39)
And1 (2)
Avessa (224)
Busso (111)
Cosfer (17)
Delta (145)
(1357)
(6)
Do-Smai (1)
Dunlop (5)
Dynamic (11)
Easy Body (1)
Ebruli (1)
Gymstick (5)
Hattrick (6)
Kettler (3)
Leyaton (9)
Liveup (3)
LP (4)
Nike (1)
Pasifik (2)
Polar (1)
povit (33)
Pure (13)
Ravel (4)
Reebok (7)
Remax (2)
Selex (36)
Sportica (2)
Sportive (28)
TRX (1)
Tryon (60)
USR (3)
Valeo (4)
Vertex (2)
Voit (23)
Zamst (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(227)
ve üzeri (343)
ve üzeri (370)
ve üzeri (379)
ve üzeri (389)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL