TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Vitamin

için 316 sonuç bulundu.

Vitamin

Evcil hayvan olarak sürüngen tercih ettiğiniz zaman hayvanınızın ihtiyacı olan vitamin, mineral ve besinlere ulaşmasını istersiniz. Sürüngenler, yapıları gereği güneşe ve temiz havaya ihtiyaç duyarlar. Ev ortamında ise bu koşulları sağlamak her zaman mümkün olmayabilir. Bu sebeple de sürüngen olarak seçtiğiniz evcil hayvanlarınızın takviye vitaminler ve minerallere ihtiyaçları olur. Bu takviyeleri sağlamak için hayvanınız için ek gıda olarak vitamin almanız mümkün.

Vitamin Faydaları

Vitamin Faydaları

Kaplumbağa vitaminleri, minik dostunuza sandığınızdan da daha çok fayda sağlamaktadır. Her şeyden önce sağlıklı bir bünyeye sahip olmasına ve metabolizmasının düzenli bir şekilde işlemesine vesile olan vitaminler, aynı zamanda kabuklarının sertleşmesine de yardımcı olur. Eğer kaplumbağanızın kabuğunun yumuşadığını, özellikle kabuğunun alt kısmındaki kısımların dökülmeye ve nemlenmeye başladığını fark ederseniz, takviye gıda verme vakti gelmiş demektir. Düzenli olarak vitamin kullanan sürüngen hayvanınız daha sağlıklı olur, dolayısıyla da daha enerjik ve mutlu bir hayat sürer. Vitamine ek olarak dilerseniz hayvanınıza ilaç takviyesi de yapabilirsiniz.

Vitamin Çeşitleri

Vitamin Çeşitleri

Sürüngenler için üretilmekte olan çeşit çeşit vitamin mevcuttur. Çoğu, doğaları gereği ihtiyaç duydukları vitaminleri içermektedir. Reeflowers, Apex ve Biyoteknik gibi markaların özel üretim vitamin ve takviyelerini bulabileceğimiz mağazalarımızda her çeşit sürüngen hayvana göre vitamin bulmanız mümkün. Vitaminlerin kullanım şekilleri ise oldukça basit. Çoğunlukla solüsyon olarak satılmakta olan sürüngen vitaminleri, günlük olarak tükettikleri yemlerinin üzerine birkaç damla olmak üzere damlatılır ve bu şekilde emilmiş olur. Vitaminler yalnızca sağlıklı bileşenleri barındırmak ve hayvanınıza sağlamakla kalmaz, aynı zamanda hayvanınızda oluşabilecek stresi, iştahsızlığı ve halsizliği önler ve dış etmenlerden oluşabilecek hastalıklara karşı direncinin arttırılmasına yardımcı olur.

Vitamin İçerikleri

Vitamin İçerikleri

Hobi olarak beslemekte olduğunuz kara ve su kaplumbağanızın ihtiyaç duyabileceği A, B, C ve D vitaminleri ile birlikte ürün bileşenleri içerisinde bu hayvanların hayatlarını sürdürmeleri için zaruri olan bir miktar folik asit ve biotin de bulunmaktadır. Böylece hayvanınıza bu vitaminlerden verdiğiniz sürece sağlıklı ve uzun ömür bir yaşam sürmesini garanti etmiş olursunuz. Eğer tek bir solüsyon ile kaplumbağa ya da sürüngeninizin tüm vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamak isterseniz, sitemizde kolayca bulabileceğiniz ve rahatlıkla satın alabileceğiniz mutlivitamin solüsyonları tercih edebilirsiniz. Multivitamin solüsyonlar, genellikte teraryum ya da akvaryumda yaşayan ve doğal ortamlarında almaları gereken güneş ışığını alamayan kaplumbağalar için birebir çözüm sunmakta. İhtiyaç duyduğunuz tüm vitamin çeşitlerine sitemiz üzerinden ulaşabilir, sepetinize ekleyerek kolaylıkla tedarik edebilir ve kamplumbağanıza daha sağlıklı bir yaşam sunabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8in1 (1)
Ahm Marin (2)
Apex (14)
Deep (6)
Deep Fix (1)
(241)
Eheim (2)
JBL (2)
Markapet (1)
Minjiang (1)
Newa (1)
Percell (8)
Reeflowers (13)
Royal (1)
Seachem (1)
Sera (7)
Xinyou (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(39)
ve üzeri (45)
ve üzeri (47)
ve üzeri (47)
ve üzeri (50)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL