TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Isıtıcı

için 178 sonuç bulundu.

Isıtıcı

Sahiplendiğiniz sürüngenlerin içinde yaşadıkları teraryumları ısıtmak, egzotik evcil hayvanınızın uzun ve sağlıklı bir ömür sürmesini garanti altına almak için oldukça önemli bir husustur. Sürüngen bakımı ve sağlığı için hayati bir unsur olan teraryum ısıtma sürüngeniniz için bir yaşam ve ölüm meselesi haline gelebilir çünkü sürüngenler vücut ısılarını çevrelerine göre dengelerler. Sürüngen akvaryumu veya sürüngen teraryumunu ısıtmak için pek çok seçenek bulunmaktadır.

Doğal Yaşam, Doğal Isıtma

Doğal Yaşam, Doğal Isıtma

Sürüngenlerin doğal yaşam ortamları evlerimizde onlara sunabileceğimizden çok daha değişik habitatlardır. Dolayısıyla bir sürüngen sahibinin evcil hayvanına sağlamakla sorumlu olduğu en önemli şey onun doğal yaşam alanını taklit edebilen bir teraryum edinmektir. Çoğu sürüngen ılık ve nemli iklimlerin egemen olduğu coğrafyalarda yaşar. Dolayısıyla ılık bir ortam onlar için hayati önemdedir. Bu ılık ortam aynı zamanda sürüngenlerin sindirim sistemine de etki ederek her açıdan daha sağlıklı bir ömür sürmelerini sağlar. Dilerseniz farklı teraryum çeşitlerini Teraryum kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Teraryum ve Akvaryum Isıtıcıları

Teraryum ve Akvaryum Isıtıcıları

Peki, sürüngen dostunuzun ısı ihtiyacını nasıl karşılayacaksınız? Teraryum ve akvaryumlar için ısıtıcılardan bir tane satın alarak teraryum ısıtma sorununuzu kolaylıkla çözebilirsiniz. Sürüngenler zamanlarının pek çoğunu teraryum tabanında geçirirler. Kum ile örttüğünüz teraryum tabanı sürüngenlerinizin asıl yaşam alanı olacaktır. Dolayısıyla teraryum ısıtma sorununu kum altı ısıtıcılarla rahatlıkla çözebilirsiniz. Bir teraryum ya da akvaryum kum altı ısıtıcı edinmeniz sürüngenleriniz için en doğru tercih olacaktır. Elbette öncelikle sürüngeniniz için doğru teraryum kumunu seçmeniz gerekmektedir. Doğru teraryum kumu için n11.com mağazalarının geniş ürün yelpazesine göz atıp hızlı ve kolay şekilde satın almanız mümkündür.

Teraryum Isıtıcısı Nasıl Kullanılır?

Teraryum Isıtıcısı Nasıl Kullanılır?

Teraryum kumu aşamasından sonra teraryum ısıtıcıları için hazırlık yapmaya başlayabilirsiniz. Sürüngenlerinizin gün içinde gerekli ılık ortamda bulunmaları için kum altı ısıtıcı modellerini tercih etmelisiniz. Kum altı teraryum ısıtıcıları sürüngen sahipleri arasında en popüler teraryum ısıtıcı modelleridir. Isıtma kablosu halinde olan bu ısıtıcı modelleri esnek yapılarıyla teraryumunuza yayılır ve çabuk ısınırlar. İsterseniz teraryum içinde kum altı olarak isterseniz teraryum dışında teraryuma sararak kullanabilirsiniz. Kum altı teraryum ısıtıcıları aynı zamanda tahta parçalarına ya da büyük taşlara da sarılabilir ve sürüngeniniz için rahat ve ılık bir ortam yaratmanıza yardımcı olur. Dikkat etmeniz gereken şey ise, kum ya da başka bir madde olmaksızın bu ısıtma kablolarını akvaryum ya da teraryumun tabanına sermemenizdir çünkü kablolar aşırı ısınabilir ve sürüngeniniz zarar görebilir. Bunun için kum altına sererek kullanmanız tavsiye edilmektedir. Teraryumunuz için mağazalarımız üzerinden JBL marka teraryum ısıtıcılarından bir tane edinebilir ve hızlı ve güvenli bir biçimde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Chicos (3)
(96)
Eheim (2)
Exo Terra (25)
Hagen (1)
JBL (37)
NUTRİLAB (1)
Resun (4)
Ribao (1)
Sera (1)
Tetra (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(15)
ve üzeri (20)
ve üzeri (24)
ve üzeri (24)
ve üzeri (26)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL