TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

İlaç

için 82 sonuç bulundu.

İlaç

Evcil hayvanlar; deyince akla ilk olarak kuş, kedi, köpek gelse de sürüngenler de evcil hayvanlar arasındadır. Pekçok hayvansever evde sürüngen beslemektedir. Eğer sizin de sürüngen hayvanınız varsa onların ihtiyaç duyabileceği bazı ürünleri temin etmeniz gerekir. Bu ürünlerden biri de sağlık ve bakımları için gerekli olan sürüngen hayvan ilaçlarıdır.

Evcil Sürüngenler Nelerdir?

Evcil Sürüngenler Nelerdir?

Tüm sürüngen hayvanlar evde beslemek için uygun değildir. Evcil sürüngen hayvanların neler olduğunu merak ediyorsanız hemen bazılarından bahsedelim. Evcil sürüngenlerden bazıları; yılanlar, iguanalar, leopar gekolar, sakallı ejderler, anoleler, kertenkeleler, kaplumbağalardır. Bu sürüngenlerden birini beslemeye karar vermeden önce iyi düşünmeniz gerekir. Bir canlı ile senelerce birlikte yaşayacağınızı kavrayarak bu sorumluluğu üstlenmeniz gerekir. Zira birçok evcil hayvan gibi sürüngenleri de beslemek sorumluluk, bilinç ve yeri geldiğinde fedakarlık ister. Ayrıca pek çok gereksinimini karşılayabilecek maddi yeterlilikte olmanız ve gerek sağlık, gerek besin, gerekse barınma ürünlerini karşılayabilmeniz gerekir.

Sürüngen Hayvanlar Sağlık & Bakımları

Sürüngen Hayvanlar Sağlık & Bakımları

Sürüngen hayvanların yeme içmesi kadar dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da bakım ve sağlık konusudur. Sağlık ve bakımını tam anlamıyla sağlamak ve korumak için gerek yediklerine, gerek barınma koşullarına gerekse de çevresel faktörlere karşı oldukça titiz davranmalısınız. Tüm bunları özenle yerine getirdiniz ancak sürüngeniniz yine de hastalandıysa önce bir veterinere götürmeli sonra da onun için gerekli olan ilaç ve vitaminleri kullanmalısınız. Kategorimizde pek çok sürüngenin bakımında ve sağlığına kavuşturmada kullanılabilecek ilaçlar mevcuttur. Ancak eğer daha önce bu ilaçlardan birini hiç kullanmadıysanız veterinere başvurmadan kullanmamanızı öneririz. Zira her ilaç, her sürüngen için uygun değildir. Aynı durum sürüngen vitamini kullanırken de geçerlidir. Yine vitamin seçimini de veterinerinizin önerdiği bir üründen yana kullanın.

Sürüngenler İçin İlaç

Sürüngenler İçin İlaç

Sürüngenler için ilaç seçimini dediğimiz gibi bir uzmana danışarak yapmalısınız. Kategorimizde pek çok sürüngen hayvan için ilaç ve vitaminler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; kaplumbağa kabul temizleyici, sürüngen hayvanlar için parazit ilacı, sürüngenlerde sıklıkla görülen amip hastalığına karşı ilaç, kamplumbağalar için kabuk sertleştirici ve kabuk koruyucu, yine kaplumbağalar için vitaminler, sürüngen multivitamin solüsyonları gibi ilaçlardır. İlaçları satın aldıktan sonra kullanma talimatlarına uygun bir şekilde minik dostunuza vererek sağlıklarına tekrar kavuşmalarına yardımcı olabilirsiniz. Sürüngen bakımı pek çok evcil hayvan bakımına göre zor ve meşakatli bir iş olduğundan beslenme koşullarını çok iyi sağlasanız bile bazen hayvanınızda vitamin eksikliği gibi sorunlarla da karşılaşabilirsiniz. Bu durumda da yine sürüngen vitami, göz sağlığı ilaçları gibi sağlık ve bakım ürünlerini kullanmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra sürüngen hayvanınızın ihtiyaç duyabileceği diğer tüm ürünleri görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Apex (8)
Astor (1)
Deep (4)
Deep Fix (3)
Delights (1)
(44)
Exclusion (1)
Raff (1)
Trixie (10)
Zee.Dog (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (13)
ve üzeri (13)
ve üzeri (13)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL