TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Filtre

için 40 sonuç bulundu.

Filtre

Bir sürüngeni evcil hayvan olarak edinmeden önce dikkat etmeniz gereken pek çok şey vardır. Dikkat edilmesi gereken ilk şey, sürüngenlerin kendilerine özgü ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir yaşam ortamı hazırlamaktır. Sürüngenlerin çevrelerine bağımlı hayvanlar olduklarını aklınızda tutmanız gerekir. Hatta çevrelerine öyle bağımlılardır ki vücut sıcaklıklarını ve metabolizmalarını yaşadıkları ortamda bulunan ısı, sıcaklık, nem, ortamın temizliği ve yaşam uygunluğu gibi faktörlere göre ayarlarlar. Dolayısıyla, evde sizinle birlikte yaşamaya başlayacak olan sürüngen dostunuzun teraryumunda ya da akvaryumunda bulunması gerekenler listesi bayağı kalabalıktır, çünkü evlerimiz basit halleriyle onlara uygun değillerdir. Sürüngenlerin bağışıklık sistemleri de kirlilik karşısında hızlıca kötüye gidebileceğinden özellikle kaplumbağa beslediğiniz akvaryum ve teraryumlarda mutlaka bir filtre bulundurmanız gerekir. Henüz bir teraryum edinmediyseniz, teraryum kategorimizi ziyaret ederek dilediğiniz boyut ve tarzda teraryum satın alabilirsiniz.

Su Kaplumbağalarına Özel Filtreler

Su Kaplumbağalarına Özel Filtreler

Bir su kağlumbağası edinmek istiyorsunuz ve su kaplumbağası teraryumu ya da kaplumbağa akvaryumu seti de satın aldınız. Sıra kaplumbağanızın içinde yaşayacağı teraryumu düzenlemeye geldi. Fakat size su kaplumbağaları hakkında söylememiz gereken en önemli şey, kaplumbağaların biraz dağınık hayvanlar olduklarıdır. Yani balık beslediğiniz bir akvaryumun temizlik ihtiyacından daha sık aralıklarla kaplumbağa akvaryumunu temizlemeniz gerekir. Kaplumbağalar balıklardan daha sık dışkılarlar ve bu da suyun daha hızlı kirlenmesine sebep olarak kötü huylu bakterilerin teraryum içinde hızlıca üremesine sebebiyet verir. Bu nedenle, sürüngen akvaryumları ve teraryumları için üretilmiş olan akvaryum filtreleri sürüngeninizin kötü bakterilerden korunarak daha sağlıklı bir yaşam sürmesi için gereklidir.

Filtre Çeşitleri

Filtre Çeşitleri

Sürüngen akvaryum filtreleri çeşitli güçlerde ve boyutlarda olabilir. Akvaryumunuzun boyutuna ve akvaryumunuzun içindeki su miktarına göre ihtiyacınız olan güç ve boyut hakkında karar verebilir ve size sunduğumuz geniş ürün yelpazesinden dilediğiniz akvaryum filtresini hızlıca satın alabilirsiniz. Aynı zamanda sürüngeninizin içinde yaşadığı teraryumda hem mekanik, hem biyolojik, hem de kimyasal filtreleme yapabileceğiniz, aynı anda üç opsiyonu da size sunan akvaryum filtresi modelleri de bulunmaktadır. Exo Terra marka akvaryum filtreleri bu üçlü kolaylığı size sunan filtrelerden biridir.

Hem Sağlıklı, Hem Estetik

Hem Sağlıklı, Hem Estetik

Öte yandan yalnızca sünger görünümü olan ve teraryumunuzun estetiğini bozmasından endişe ettiğiniz filtre modellerinden birini seçmek zorunda değilsiniz. Teraryum aynı zamanda bir keyif ve estetik işi de olduğundan teraryum ve akvaryum filtreleri hem hayvanınızın sağlığını koruma konusunda hem de göz zevkinize hitap etme konusunda yetkin olmalıdır. Bunun için örneğin akvaryum kayası görünümünde filtreler üretilmiştir. Bu akvaryum filtrelerinden birini seçebilirsiniz. Eğer üretimle de ilgileniyorsanız, mutlaka bir üretim filtresi satın almalısınız.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Agira (2)
(26)
Dophin (4)
Eheim (7)
Tetra (1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL