TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Şampuan & Yıkama

için 2,636 sonuç bulundu.

Şampuan & Yıkama

Köpek yıkama en çok özen gösterilmesi gereken köpek bakım aşamalarındandır. Çünkü köpeklerin sağlıklı ve bakımlı tüylere sahip olmasını etkileyen faktörlerden biri de yıkanma aşamaları, yıkanmada kullanılan ürünler ve yıkanma periyodlarıdır. Elbetteki köpeklerin kullanacağı yıkama ürünleri ve yıkanma sıklıkkarı köpeğin cinsine, yaşına ve cilt yapısına göre farklılıklar göstermektedir. Tüm köpekler için ihtiyacınız olabilecek köpek şampuanlarını kategorimizden bulabilirsiniz.

Köpek Şampuanı Çeşitleri

Köpek Şampuanı Çeşitleri

Köpek şampuan çeşitleri köpeklerin cilt özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden köpek şampuanı alırken köpeğinizin cilt tipine uygun olduğundan emin olmalısınız. Kategorimizde bulabileceğiniz köpek şampuanı çeşitlerinden bazları; Dermaleen dermotolojik köpek şampuanıdır. Dermaleen köpek şampuanı, köpeklerde kaşıntıyı azaltmak ve deriyi tedavi etmek amacıyla kullanılır. Sağlıklı köpeklerde ise yıkama, temizlik, derinin yumuşaklık ve parlaklığının sağlanması için kullanılır. Bir başka ürün olan Tropiclean köpek şampuanı ise tüm yaygın cilt tiplerini iyileştirmeye yardımcı olur. Tropiclean Oxy Med Hypo Allargenic köpek şampuanı içinde yulaf ezmesi, E, A ve B5 vitaminleri barındırır. Pet Active Aloe Vera şampuan ise buğday özlü kuru yıkama köpük şampuandır. Pet active şampuan ise hassas derili köpekler deriyi onarır ve besler. Bir başka şampuan olan Proline köpek şampuanı ise uzun tüylü köpekler için idealdir. Diğer şampuan çeşitlerini görmek için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Köpek Şampuanı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpek Şampuanı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpek yıkamak için normal şampuan kullanılması kesinlikle doğru değildir. Bu yüzden köpek normal şampuanla yıkanır mı sorusunun cevabı kesinlikle hayırdır. Zira insan cildiyle köpek cildi farklı yapıdadır. Dolayısıyla normal şampuanlar köpeklerin cildinde alerjiye neden olabilmektedir. Bu yüzden minik dostlarınızı yıkarken köpek şampuanı kullanmalısınız. Köpek şampuanı alırken dikkat etmeniz gereken ilk husus, yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi köpeğinizin cilt tipidir. Cilt tipinin yanı sıra köpeğinizin tüy yapısı ve uzunluğu da şampuan alırken etkili faktörlerdendir. Örneğin; tüylerinin kısa, uzun, kıvırcık olması ya da renklerine göre farklı köpek şampuanları bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, şampuanlar her göre farklı içeriklerle hazırlanmıştır. Ayrıca hassas cilt yapısına sahip köpekler için şampuan alırken daha titiz ve özenli davranmak gerekir. Kalitesinden emin olmadığınız ve veterinere danışmadığınız bir şampuanı hassas ciltli köpeğinizde kullanmamalısınız.

Köpek Yıkama Sırasında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Köpek Yıkama Sırasında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Köpek ürünleri ne kadar doğru seçilmiş olsa da köpek yıkama sırasında bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Peki köpek nasıl yıkanır ve nelere dikkat etmek gerekir? İlk olarak; eğer köpeğinizin tüyleri uzunsa yıkamaya başlamadan önce köpeğinizin tüylerini tarak ya da fırça ile açmalısınız. Bu işlemi yıkamadan ve kuruduktan sonra da tekrarlamalısınız. Böylece köpeklerinizin tüyleri daha ışıl ışıl ve sağlıklı görünür. Ayrıca yıkamadan önce taramak hem yıkama esnasında hem de yıkamadan sonraki tarama esnasında kolaylık sağlar. Köpeğinizi yıkamaya başlamadan önce havlusunu hazırlayın ki sizi beklerken silkinmesinin önüne geçin.Bunun yanı sıra şampuanlama esnasında şampuanın minik dostunuzun gözlerine ve kulaklarına kaçmasına engel olun. Şampuan seçimi yaparken özellikle göz yakmayanlara yönelin. Yıkama işlemi bittikten sonra köpeğinizi iyice kuruladığınızdan emin olun. Soğuk havalarda saç kurutma makinesinden yardım alabilirsiniz. Sıcak havalarda ise güneşi tercih edin. Ayrıca yıkama sırasında köpeğinizin kulaklarına su kaçtıysa suyu mutlaka temizleyin ve su kalmadığından emin olun.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8 in 1 (1)
8in1 (4)
A-Bone (14)
Ada (1)
Adasel (1)
Advance (1)
Aier (1)
Animology (60)
Apex (64)
Arcadia (1)
Aristopet (1)
Atlantik (2)
Beaphar (112)
beeztees (5)
Beyers (1)
Biolife (2)
Bobo (1)
Buffer (1)
Cado (2)
Cado Pet (19)
Cameo (2)
Canvit (2)
Catlife (1)
Diafarm (6)
(1238)
Doggie (6)
Doglife (2)
Dubex (4)
Eastland (1)
Ecopet (20)
EzyDog (1)
Farmina (1)
Ferplast (9)
Flamingo (25)
Flip (1)
Furminator (11)
Gimdog (22)
Gimpet (1)
Gravels (1)
Hartz (1)
Hunter (1)
Imac (2)
Karlie (96)
Kayapet (1)
Keyf (22)
LaVital (5)
Le Chef (1)
Lion (2)
Love Dog (1)
Markapet (30)
Mascot (2)
Miapet (2)
Mio (6)
mki (4)
MKİ (2)
Moser (5)
Mydog (11)
Naturbird (1)
Nobby (1)
Odi Style (1)
Pati (1)
Patimax (7)
Pawise (6)
Percell (5)
Pet Active (23)
Pet Lovers (56)
Pet Style (3)
Pet Zoom (1)
Petkod (9)
Petrainer (2)
PetStyle (1)
Polo (46)
Posh&Co (1)
Pro Line (7)
Proline (9)
PS (1)
Royalist (12)
Snopypet (1)
Trexie (12)
Trixie (142)
Vital Veto (11)
Vitalveto (16)
Zoetis (1)
Çiftsan (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(195)
ve üzeri (237)
ve üzeri (251)
ve üzeri (253)
ve üzeri (266)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL