TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Korumalık

için 141 sonuç bulundu.

Korumalık

En hareketli evcil hayvanlar arasında her alan köpekler, her ne kadar kendi başlarının çaresine bakabilecek zekada olsalar da bazı durumlarda sahipleri tarafından korunma ve kollanma ihtiyacı duyarlar. Köpeğinizin evin içinde her daim güvende olduğundan emin olmak için köpek korumalıklarına başvurmanız mümkün.

Köpek Korumalıkları Nelerdir?

Köpek Korumalıkları Nelerdir?

Köpek korumalığı dediğimizde aslında oldukça geniş bir ürün yelpazesinden bahsediyoruz. Ev içerisinde köpeğinizin girmesini istemediğiniz odaların olması durumunda kullanabileceğiniz köpek güvenlik kapıları, köpeğinizle yaptığınız araba yolculuklarını daha güvenli hale getirecek köpek baraj güvenlik demiri ve köpeğinize özel bir oyun alanı tahsis eden köpek oyun parkları, köpek koruma ürünleri arasından ilk akla gelenler. Bununla birlikte köpek eğitim kafesleri, köpek çitleri ve özel korkuluk çeşitleri de köpek korumalık çeşitleri arasında bulunan diğer ürünlerden.

Köpek Korumalığı Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Köpek Korumalığı Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Köpeğiniz her ne kadar sizin en sadık dostunuz olsa da, bilinçli ve akıllı bir hayvan olmasından ötürü özgürce hareket edebilme arzusuna sahip olan bir canlıdır; bu nedenle de köpeğinizi alan konusunda kısıtladığınızda emin olun ki bundan hoşlanmayacaktır. Her köpeğin kısıtlanmaya ya da bir yere kapatılmaya karşı olan tepkisi farklıdır; bu nedenle köpeğinizi korumalık kullanarka belirli bir alanda sınırladığınızda ondan gelecek her türlü tepkiye hazırlıklı olmalısınız. Bununla birlikte belirtmekte fayda vardır ki zorunda kalmadığınız sürece köpeğinizi herhangi bir alana kapatma eylemine başvurmayın; köpekler hassas ve duygusal hayvanlar oldukları için bu sınırlama onların ruh halini ve psikolojisini kolayca etkileyebilir. Korumalık kullanmak zorunda olduğunuz anlarda köpeğinize şefkatli davranmayı, onunla iletişim kurmayı ve onu yatıştırmayı da ihmal etmeyin.

Köpek Korumalık Fiyatları Ne Civarda?

Köpek Korumalık Fiyatları Ne Civarda?

Söz konusu köpek korumalık fiyatları olduğu zaman farklı koruma ürünleri için farklı fiyat seçenekleri ile karşılaşmak mümkün. Oldukça uygun fiyatlara bulabileceğiniz köpek çitleri, en masrafsız köpek korumalık yöntemleri olarak biliniyor. Bununla birlikte tel eğitim kafesi, köpek oyun alanı ya da güvenlik barajı gibi ürünler temin etmek istediğinizde bütçenizi bir miktar daha esnetmeniz gerekebilir. En uygun köpek güvenlik ürünleri fiyatları ve ödeme seçenekleri için doğru adrestesiniz. Midwest, Eastland, Four Paws ve Trexie gibi güvenilir köpek ürünleri markalarının korumalıklarını burada bulabilir, köpeğinizin tüm ihtiyaç ve isteklerini karşılayacak diğer ürünlere ise bu kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8 in 1 (1)
Ans (6)
Biolife (1)
Bobo (3)
(92)
Doglife (1)
Eurodog (1)
Eurogold (3)
Flamingo (3)
Karlie (3)
Lion (1)
Luis (1)
Markapet (1)
Pawise (2)
Pet Style (1)
Petviya (1)
Trexie (1)
Trixie (10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (10)
ve üzeri (12)
ve üzeri (14)
ve üzeri (14)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL