Köpek Yatakları

için 2,448 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Köpek Yatakları

Köpek yatağı köpeklerin uyuduğu, dinlendiği, kimi zaman oyun oynadığı ya da mama yediği yer olabilmektedir. Bu nedenle evcil hayvan sahiplerinin en çok ihtiyaç duyduğu köpek aksesuarları arasında köpek yatakları ve köpek minderleri gelir. Çünkü köpeklerin evleri gibi gördükleri yatakları onların en rahat ve mutlu vakit geçirdiği alanlardandır. Köpek yatakları birbirinden güzel modelleri ile köpek sahiplerine sunulmuştur. Birbirinden güzel renkleri ve desenleri ile köpek yatakları hem köpeklerin hem de sahiplerinin ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştır. Kimi zaman pati desenine sahip bir yatak, kimi zaman kemik desenli bir minder ya da canlı renklerde yataklar köpeklere eşlik eder. Köpek yatağı ve köpek minderi kare, yuvarlak ya da dikdörtgen şekilli olabilmektedir. Düz minder şeklinde köpek yatakları olabildiği gibi daha konforlu şekilde üretilen yataklar da vardır. Köpek yatakları yumuşak yapıları ile köpeklerin en sevdiği alanlardandır.

Köpek yatağı nasıl olmalı? diye merak ediyorsanız bunun birden fazla kriteri dikkate alarak seçilmesi gerektiğini bilmelisiniz. Köpek yatakları arasından seçim yapacaksanız öncelikle köpeğinizin ırkına göre bir tercih yapmalısınız. Böylece köpeğiniz için en rahat ve en konforlu yatağı seçebilirsiniz. Büyük bir köpek ırkına sahip olan evcil hayvan sahipleri büyük ırk köpek yatakları içerisinden seçim yapabilir. Büyük ırk köpek yatakları 75-80 cm boyutlarından başlayarak 120 cm kadar büyük boyutlara erişebilmektedir. Siz de büyük boy köpek yatağı ile köpeğinizin rahatça uyumasına yardımcı olabilirsiniz. Tercihiniz sırasında tabii ki evinizdeki alanın boyutu da önem taşımaktadır. Küçük ve orta boyutlu köpek ırkları için de daha küçük boyutlu ürünler uygundur. Köpek yatağı seçiminde kumaşın türü de önem taşıyor. Su geçirmeyen kumaşlardan üretilen ürünleri tercih ederek daha kolay temizleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kolay yıkanabilen ürünler de son derece kullanışlıdır.

Köpek yatağı fiyatları ürünün türüne göre değişmektedir. Küçük boy köpek yatakları, büyük boy köpek yataklarına göre daha ekonomiktir. Ayrıca yatakta kullanılan kumaşın türü, kumaşın özelliği, yatağın minderi ve kalitesi, markası ve daha pek çok faktör fiyatları etkilemektedir. Sizler de köpeğiniz için pek çok yatak ve minder seçeneğini n11.com köpek yatakları kategorisinde bulabilir ve en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca köpeğiniz için kulübe, ev ve çanta gibi diğer ürünlere de yatak, kulübe, taşıma kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(966)
Trixie (380)
Lepus (271)
Pet Pretty (129)
Bronza (91)
Pet Style (70)
Lion (60)
Imac (50)
Agira (48)
Oripet (37)
Red Dingo (35)
Trexie (26)
Kemique (19)
Ferplast (16)
Empati (14)
8in1 (12)
Gigwi (9)
Georplast (6)
PetStyle (6)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsi

(311)
(167)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(55)
ve üzeri (66)
ve üzeri (69)
ve üzeri (70)
ve üzeri (72)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL