Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Köpek Yatakları

için 877 sonuç bulundu.
 • 150,00 TL 59,00 TL
  % 61
  petsnow
  %90
 • 189,90 TL 170,91 TL

  Sepette Ek İndirim

  160,91 TL

  % 10
  Mavivitrin
  %93
 • 250,00 TL 89,00 TL
  % 64
  petsnow
  %90
 • 279,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  269,00 TL

  PatiliEvler
  %100
 • 485,85 TL

  Sepette Ek İndirim

  455,85 TL

  petshopzoo
  %95
 • 150,00 TL 59,00 TL
  % 61
  petsnow
  %90
 • 125,00 TL
  PatiliEvler
  %100
 • 150,00 TL 59,00 TL
  % 61
  petsnow
  %90
 • 159,99 TL 129,99 TL
  % 19
  renklievtasarım
  %93
 • 1.070,09 TL 923,23 TL

  Sepette Ek İndirim

  863,23 TL

  % 14
  atakanpetshop
  %100
 • 329,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  309,00 TL

  PatiliEvler
  %100
 • 257,66 TL 243,34 TL

  Sepette Ek İndirim

  233,34 TL

  % 6
  Mamaal
  %100
 • 285,43 TL 269,58 TL

  Sepette Ek İndirim

  259,58 TL

  % 6
  Mamaal
  %100
 • 249,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  239,00 TL

  PatiliEvler
  %100
 • 239,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  229,00 TL

  GümüşPetshop
  %100
 • 180,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  170,00 TL

  GümüşPetshop
  %100
 • 580,60 TL 466,37 TL

  Sepette Ek İndirim

  436,37 TL

  % 20
  atakanpetshop
  %100
 • 332,35 TL 298,88 TL

  Sepette Ek İndirim

  288,88 TL

  % 10
  EMAMAPET
  %100
 • 239,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  229,00 TL

  patick
  %100
 • 1.216,67 TL 1.060,04 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.000,04 TL

  % 13
  atakanpetshop
  %100
 • 189,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  179,90 TL

  DolceBonitaHome
  %100
 • 447,58 TL 402,50 TL

  Sepette Ek İndirim

  382,50 TL

  % 10
  EMAMAPET
  %100
 • 580,60 TL 466,37 TL

  Sepette Ek İndirim

  436,37 TL

  % 20
  atakanpetshop
  %100
 • 191,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  181,00 TL

  patick
  %100

Köpek Yatakları

Evcil hayvan bakımı çok büyük bir sorumluluk ve görev birinci gerektirmektedir. Düzenli yemek ve tuvalet ihtiyaçlarının karşılanması, evcil hayvan ile arada bir sevgi bağ oluşturarak kendini bulunduğu ortamda konforlu ve güvenli hissetmesi gibi birçok durum evcil hayvan sahiplerinin kontrolünde gerçekleşmektedir. Tüm bu duygusal yükümlülük ve görevlerin yanı sıra fiziki olarak da evcil hayvanların yaşam kalitesini artıracak unsurlar ve ekipmanlar olduğu bilinmektedir. Bakımına en sık rastlanan evcil hayvanlar köpek ve kedilerdir. Toplu yaşam kurallarına daha iyi adapte olabilen kedi ve köpekler türlerine göre de kendi içlerinde sınıflandırılmaktadırlar. Köpek yatağı adıyla bilinen ve kullanılan yatak ekipmanları ev içerisinde evcil hayvanın kendine ait, özgür ve güvenli bir ortam oluşturmasına olanak sağlarken aynı zamanda hijyenik bir kullanım imkanı ile de hizmet vermektedir.

 En İyi Köpek Yatağı Modelleri Nelerdir?

En İyi Köpek Yatağı Modelleri Nelerdir?

Köpekler bulundukları ortamda kendilerini güvende hissetmedikleri takdirde huzursuzluk hissi yaşayan ve bunu da belli eden hayvanlar olarak bilinmektedir. Bu nedenle yaşam alanında köpeklerin kendini içinde bulunduğu ortama ait hissetmesi büyük bir önem arz etmektedir. Aidiyet duygusunu artırmak ve güven ortamı oluşturmak için sık sık tercih edilen yöntemlerin başında ise köpeğe özel bir alan yaratmak ve köpek yatağı edinmek gelmektedir. Köpek yatağı modelleri ile köpeğin hem fiziki hem de ruhsal gereksinimleri karşılanmaktadır. Özellikle kış aylarında havaların soğuması beraberinde köpek yataklarına duyulan gereksinimi arttırmaktadır. Köpekler insanlara oranla vaktinin büyük bir çoğunluğunu uyuyarak veya yatarak geçiren bir canlı sınıfında bulunması nedeniyle onlar için geliştirilmiş olan yatak seçenekleri de birbirinden farklı ihtiyaca ve kullanıma uygun olarak binlerce ürün seçeneği sunmaktadır. Temel aşamada köpek yatağı modelleri çeşitlendirilirken en temel unsur elbette boyut olarak bilinmektedir. İçerisinde yaşaması hedeflenen köpeğin boyutu ve cinsi köpek yatağı modelleri arasında değişkenliğe neden olmaktadır. Büyük köpekler için geliştirilmiş seçeneklerde, geniş ebat ve ölçülere sahip köpek yatağı büyük model seçenekleri ve büyük ırk köpek yatağı ürünleri tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra henüz gelişim döneminde olan ve korunması, konforu büyük bir önem arz eden yavru köpekler için de birçok ürün seçeneği bulunmakta olup yavru köpek yatağı veya köpek yatağı küçük ırk çeşitleri ile hizmet vermektedir. Köpek yatakları boyut ve ölçü özelliklerinin yanı sıra birçok madde dahilinde sınıflandırılarak değişkenlik gösterebilir, aynı zamanda kişinin istek, talep ve beklentileri doğrultusunda kişiselleştirilebilmektedir. Köpek için yatak seçiminin doğru gerçekleştirilmiş olması köpeğin hem fiziksel hem ruhsal birçok alanda konforlu bir kullanım gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır. Doğru köpek yatağı seçimi yapmak için ilk olarak köpek ırkı ve tercih edilecek yatak boyutu belirlenmekte olup sonrasında sunulan kriterler doğrultusunda kişiye ve köpeğe en uygun model tercih edilmeli, güvenle kullanıma başlanmalıdır.

 Farklı Görünümlere Sahip En Şık Köpek Yatağı Modelleri

Farklı Görünümlere Sahip En Şık Köpek Yatağı Modelleri

Köpek yatakları her ne kadar aynı amaca hizmet ediyor ve tek bir başlık adı altında toplanıyor olsa da kendi içlerinde birbirinden farklı ve çeşitli ürün seçenekleriyle değişikliğe neden olmaktadır. Köpek yatağı modelleri arasında belirleyici unsurların başında ise hedeflenen dekor ve görünüm gelmektedir. Kullanıcının hedeflediği tema ve görünüme uygun olarak geliştirilmiş binlerce köpek yatağı modeli arasından her kullanıma uyumluluk gösteren ürün seçenekleri bulunmaktadır. Temel üretim malzemesi olarak köpek yatakları ayrılmakta ve sınıflandırılmaktadır. Kolay taşınabilir ve hafif tasarımıyla plastik köpek yatağı modelleri kullanımına sıklıkla rastlanan modeller arasında yer almaktadır. Plastik köpek yatakları, plastik ana malzemesi ile üretilmiş olup içerisine eklenen tasarım ve aksesuarlar ile köpekler için huzurlu ve kusursuz bir yaşam alanına dönüştürülmektedir. Plastik köpek yataklarının yanı sıra köpek yatağı ahşap ürün seçenekleri de çok sık tercih edilmektedir. Ahşap köpek yatağı modelleri, plastik köpek yataklarına oranla daha ağır bir malzemeden üretilmeleri sebebiyle kişilere çok daha uzun süreli bir kullanım vadetmektedir. Üretim malzemesine göre her kullanıma ve alana uyum sağlayan seçenekleri bulunan köpek yataklarında kullanılan ortamın tema ve dekoruna uygun seçenekler de belirleyerek bir aksesuar olarak tercihi de büyük bir ilgi görmektedir. Birbirinden şık ve estetik tasarımları ile farklı görünümler sunmayı hedefleyen köpek yatağı modelleri içerisinde, hasır görünüme sahip hasır köpek yatağı modelleri de yer almaktadır. Hasır köpek yatakları; şirin görünümleri ile içerisinde bulundukları ortamda bir köpek yatağının yanı sıra şık bir aksesuar ve dekor algısı yaratarak köpeklere konforlu ve kusursuz bir yaşam alanı sunarken ev içi atmosferin de güzelleştirilmesini hedeflemektedir. Birçok farklı ürün seçeneği sunuyor olması köpek yatağı modelleri arasında seçim yaparken her kullanıma ve görünüme uygun ürünler ile hizmet vermesine olanak sağlayarak kişilerin seçim sürecini de kolaylaştırmaktadır. Evcil hayvanların barınması için sabit bir yer oluşturarak ev içi ve yaşam düzeninin olumlu anlamda etkilenmesine neden oluşturan köpek yatakları, kullanımı dahilinde çok daha sağlıklı, düzenli ve hijyenik bir yaşam ortamı dönüşümünü sağlamaktadır. Acana köpek yatakları sayfamızdan çeşitlere bakabilirsiniz.

 Konfor Seçeneklerine Göre Köpek Yatakları

Konfor Seçeneklerine Göre Köpek Yatakları

Köpek yatakları standart görünümleri kadar içerisinde bulunan üretim malzemesi ve ekipman kullanımı ile konfor standartları da arttırılabilen dekor ürünlerinin başında yer almaktadır. Kişinin talebine ve evcil hayvanın gereksinimlerine göre yumuşak bir zemin, orta sertlik veya sert bir zemin seçenekleri sağlanarak köpek yatakları istekler doğrultusunda çeşitlenmektedir. Kullanıcılara sunduğu konfor özellikleri ile büyük bir ilgi gören ve kullanımı sık sık gözlemlenen ortopedik köpek yatağı modelleri; titizlikle geliştirilmiş ortopedik zeminleri sayesinde istenilen sertlik seviyesinde rahat bir kullanım sunmaktadır. Ortopedik zeminlerde hedeflenen yumuşaklık dokusu elde edilerek mevsim ve hava şartları fark etmeksizin köpeklerin yaşam alanında mutluluklarının arttırılması hedeflenmektedir. Ortopedik köpek yatağı modellerinin yanı sıra yine yumuşak ve konforlu bir zemin oluşturması ve aynı zamanda zemini sıcak tutması sebepleri düşünülerek geliştirilmiş olan pelüş köpek yatağı modelleri güzel bir yaşam alanı ve zemin oluşturmaktadır. Pelüş köpek yatakları, yumuşak dokuları sayesinde özellikle kış aylarında ve soğuk havalarda köpeklerin yaşam alanlarının soğuklardan minimum seviyede etkilenmesini sağlayarak sıcak bir barınma alanı sunmakta ve bu nedenle çok sık tercih edilmektedir. Köpek yatağı kumaşı hedeflenen kullanım şekli, beklentiler ve görünüm gibi özellikler doğrultusunda çeşitlilik göstererek geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Düzenli olarak evcil hayvanı için köpek yatağı kullanımı gerçekleştiren kişiler köpek yatağı tavsiye adı altında birçok olumlu geri dönüş sağlamış olup kullanım dahilinde daha düzenli bir ev hayatı, köpekler için temiz ve hijyenik barınma seçenekleri gibi birçok avantajı diğer kullanıcılara da önermektedir. İstenilen konfor seviyesine göre değiştirilebilen zemin seçenekleri ile her talebe uygunluk gösteren köpek yatakları, iç veya dış fark etmeksizin her ortamda köpeklere kusursuz bir ev işlevi göstererek köpek sahiplerine de düzenli bir yaşam alanı oluşturmaktadır. Köpeklerin hareketli ve enerji seviyeleri yüksek hayvanlar grubunda yer alması, dinlenme sürelerinin sağlığı için büyük bir önem arz etmektedir. Verimli bir uyku süresi geçirmeleri ve kendilerini yaşam alanlarına ait hissetmeleri gibi olanaklar sunan köpek yatağı modelleri bu nedenler doğrultusunda popülerliğini de her geçen gün arttırmaktadır. Gıda ihtiyaçlarınız için kuru mama sayfamıza da bakabilirsiniz.

 Dış Mekanda Kullanılan Köpek Yatağı Modelleri

Dış Mekanda Kullanılan Köpek Yatağı Modelleri

Köpek yatakları hem ev içerisinde yaşam alanında hem de açık alanlarda, bahçe ve teras gibi alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Özellikle dış mekanlarda kullanılan köpek yatağı modellerinin dayanıklı ve kaliteli olması büyük bir önem arz etmektedir. Köpek yatağı dış mekan seçenekleri de açık hava alanlarda kullanılması sebebiyle sıcaklık dengesinin korunması ve konforlu bir alan oluşturması nedeniyle pelüş gibi kumaşlardan da üretilerek köpeklerde ısı dengesinin sağlanması hedeflemektedir. Genellikle bahçe, teras gibi konumlarda kullanılan köpek yataklarında sıcaklık seviyesinin sağlanması için ısıtmalı köpek yatağı, köpek termal yatak gibi ürün seçenekleri sunulmaktadır. Isıtma sistemine sahip ve termal köpek yatakları tüm mevsim ve hava şartlarında köpeklere konforlu, sıcak bir yaşam alanı sunarak sağlıklı bir kış süreci geçirilmesine olanak sunmaktadır. Köpekler birçok yüzeyi didiklemeyi, dişlemeyi ve yıpratmayı seven hayvan türlerinden biridir. Genellikle ev içlerinde birçok alanı sökmeye ve dikişleri zorlamaya yönelik aktiviteler gerçekleştirmektedir. Tam da bu noktada kullanıcılara parçalanmayan köpek yatağı modelleri sunulmaktadır. Dayanıklı ve parçalanmayan kumaş türünden geliştirilmiş olan parçalanmayan köpek yatakları hem ev içlerinde hem de açık alanlarda ve dış ortamlarda sorunsuz bir şekilde kullanılarak kişilere uzun ömürlü, kaliteli bir kullanım süreci sunmaktadır.

 Köpek Yataklarının Bakım ve Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Köpek Yataklarının Bakım ve Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Evcil hayvanlara gerek ev içerisinde gerekse ev ile bağlantılı alanlarda bakılması büyük bir sorumluluk, özen ve titizlik gerektirmektedir. Köpeklerin yaşam alanında hijyene ve temizliğe dikkat edilmesi de köpek sahibi kullanıcının dikkat etmesi gereken unsurların başında yer almaktadır. Köpek yatakları yaşam alanında çok daha derli, toplu ve nizami bir görünüm oluşturmasının yanı sıra ev içi hijyen seviyesinin de korunmasını sağlamaktadır. Yıkanabilir köpek yatağı ürün seçenekleri kolaylıkla arındırılabilir, sterilize edilebilir hijyenik bir kullanım imkanı sunmaktadır. Köpek yatağı modellerinin yıkanabilir bir kumaş türüne sahip olması sebebiyle köpeklerin aktif tüy dökme dönemlerinde yaşanan tüy, salya gibi sorunların en temek çözüm yöntemi olarak bilinmektedir. Fermuarlı köpek yatağı modelleri yatak içerisinde bulunan yüzeyin fermuar sistemi ile yüzeyden ayrılarak yıkanmasına ve arındırılarak sterilize edildikten sonra yine aynı şekilde fermuar sistemi ile köpek yatağına yerleştirilmesini sağlamaktadır. Köpek yatakları kolay bir kullanım sunduğu kadar kolay ve pratik temizleme işlemleri sunmaktadır. Aynı zamanda kolay bir taşınma imkanı da sunan köpek yatakları kullanıcının dileği ve isteği doğrultusunda istenilen alana taşınarak hizmet vermeye devam etmektedir. Köpek yatağı fiyatları belirlenirken temel olarak üretim malzemesi, boyut ve ebat seçenekleri, kumaş türü, sunduğu görünüm farklılıkları gibi birbirinden çeşitli birçok etken unsur belirleyici bir rol oynamaktadır. Kullanıcılara binlerce farklı ürün seçeneği sunarak her kullanıma ve beklentiye uygunluk gösteren ürünleri ile hizmet veren köpek yatağı modelleri bu doğrultuda çok geniş bir fiyat aralığı sunmakta ve her bütçe sınıfına uygun geliştirilmiş ürün seçenekleri bulundurmaktadır.

Köpek Yatağı Nasıl Olmalı?

Köpek yatakları kendi içlerinde üretim malzemesi ve kullanım yeri başta olmak üzere belirleyici birçok unsur nedeniyle çeşitlilik oluşturmaktadır. Her kullanıcının yaşam alanına ve köpeğine uygun bir köpek yatağı modeli tercih etmesi ise doğru bir seçim olarak bilinmektedir. Köpeğin türüne ve ırkına uygun boyut ve dayanıklılık seviyesinde bir köpek yatağı modeli satın alındığı takdirde çok daha konforlu, sorunsuz ve uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunmaktadır. Kullanılacak alanın iç veya dış mekan olması gibi nitelikler doğrultusunda istenilen kumaş türünde köpek yatağı modelleri incelenebilir, her an her konumda köpeklere kendilerini huzurlu hissedecekleri bir ortam kolaylıkla oluşturulabilmektedir.

Köpek Yatağına Nasıl Alıştırılır?

Köpek yatağı satın almayı planlayan veya henüz araştırma aşamasında olan kullanıcıların aklına ilk olarak elbette köpeğin bu yatağa nasıl ve ne kadar süre içerisinde alıştırılacağı olmaktadır. Köpekler, yerleşik düzeni ve kendi konfor alanlarını seven hayvan türleri olarak bilinmektedir. Bu nedenle köpeklerin yataklara alışma ve adaptasyon süreçleri tahmin edilenden çok daha kısa ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Elbette bu süreci hızlandırmak ve köpeğin köpek yatağına adaptasyonunu kolaylaştırmak için uygulanan belirli başlı yöntemler de mevcuttur. İlk olarak hızlı bir adaptasyon süresi için köpeğinizi yatağında beslemeniz, elinizden yemek yemesini sağlamanız gerekmektedir. Bu durum kendisini köpek yatağı içerisinde huzurlu ve güvende hissederek aidiyet duygusunun oluşturulmasını etkilemektedir. Gece saatlerinde ve uyku aralıklarında köpeğinizi yatağına yönlendirerek burada kalması için zorlamanız; bu alanın artık kendisine ayrılmış bir yaşam alanı olduğunu anlamasını kolaylaştırarak süreci kolaylaştıracaktır. Köpek yatağı içerisine yem bırakmak, çekici koku esansları eklemek gibi birbirinden farklı birçok yöntem köpeklerin yataklarına alışma süreçlerini hızlandıracaktır. Kolaylıkla alışma süresini atlatan köpekler sonrasında köpek yataklarından asla ayrılmayarak büyük bir sahiplenme örneği sergilemektedir.

Köpek Yatağı Nasıl Temizlenir?

Köpek yataklarının kullanıcılara ve köpeklere sunduğu onlarca avantajın yanı sıra ev ve yaşam alanları içerisinde temizlik düzeninin korunmasında etkili olmaktadır. Köpek yatakları, kolay ve pratik bir şekilde temizlenebilen ve bu doğrultuda dayanıklı, sorunsuz, uzun ömürlü ve steril bir kullanım sunan ürünler arasında yer almaktadır. Köpek yataklarının temizliği yatak modeline göre de değişkenlik göstermekte olup eğer köpek yatağı yıkanabilir bir ürün seçeneği ise su ile yıkama işlemi sonrasında arındırılabilmektedir. Aynı şekilde köpek yatağı içerisinde bulunan yüzey, minder ve pelüş gibi aksesuarlar da yıkanarak hijyenik bir şekilde kullanıma devam edilebilmektedir. Yıkanarak temizleme işlemine uygun olmayan köpek yatağı modelleri ise pratik bir şekilde yalnızca saf su, sabun ve deterjan gibi ürünler ile bir bez yardımı ile silinerek dezenfekte edilebilir ve hem yaşam alanında hem de köpeklerin kişisel hijyen sağlığında sorunsuz bir kullanıma olanak oluşturabilmektedir. Köpek yataklarının temizlik işlemleri de tıpkı kullanım seçenekleri, taşınma seçenekleri, dayanıklılığı gibi oldukça kolay ve pratik işlemler olarak bilinmekte bu nedenle de kullanıcılara sorunsuz temizlik ve hızlı işlem olanakları sağlayarak evcil hayvan yaşayan evlerde temizlik kurallarının ve düzeninin korunmasını hedeflemektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin

Marka

Pet Comfort (305)
Dubex (174)
Peggy (44)
Trixie (41)
Lepus (34)
Markapet (26)
Bronza (15)
CecePet (13)
Petpretty (8)
Pukipet (8)
Bedspet (7)
Tulyano (7)
Jojo (6)
Karlie (6)
Petlab (6)
Pomboo (6)
Biablo (4)
Pawise (4)
Cbtx (3)
Ferplast (3)
Flip (3)
Imac (3)
Panda (3)
Petberry (3)
Petboss (3)
Puffy (3)
Barbour (2)
Gigwi (2)
Kerbl (2)
Mypettoys (2)
Nazzpet (2)
Petsygoo (2)
Woodteks (2)
Deko (1)
Elite (1)
Lavista (1)
Lion (1)
Mixpet (1)
Ninapet (1)
Patishco (1)
Pet Hut (1)
Petgo (1)
Petçiko (1)
Tml (1)
True Love (1)
Wodoti (1)
Wuufbox (1)
(91)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Boyut

(329)
(279)
(215)
(45)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Materyal

Kumaş (255)
Elyaf (101)
Peluş (40)
Tay Tüyü (24)
Polar (12)
Polyester (11)
Plastik (8)
(5)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(33)
ve üzeri (48)
ve üzeri (49)
ve üzeri (49)
ve üzeri (50)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL