TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Koku & Leke Giderici

için 456 sonuç bulundu.

Koku & Leke Giderici

Köpek bakımı esnasında en az köpeğinizin temizliği ve bakımı kadar evinizin de temiz olması önemlidir. Köpekler, temiz ve hijyenik ortamlardayken daha huzurlu ve mutlu olarak yaşarlar. Hem köpeğiniz hem evinizdeki eşyalar söz konusu olduğunda köpek bakımında kullanılan özel koku giderici ürünler kullanmanız önerilir.

Köpek Koku Giderici Ürünler Nedir?

Köpek Koku Giderici Ürünler Nedir?

Köpek bakımında kullanılan koku gidericiler harici kullanım için üretilmekle birlikte hem köpekler üzerinde, hem de eşyalar üzerinde kullanılabilir. Köpekler için üretilen koku giderici spreyler çoğunlukla köpek parfümü olarak anılır ve kiraz kokulu, çilek kokulu ya da orman kokulu gibi çeşitli alternatifleri bulunur. Köpeğinizin tüylerine sıkarak kullanabileceğiniz bu koku giderici, tüylerde oluşan köpek kokusunu yok etmeye yararken aynı zamanda tüylere ekstra parlaklık kazandırarak toz ve kirden koruma sağlar. Koku giderici sprey kullanırken maksimum verimi almak için sıkma işlemi tamamlandıktan sonra yumuşak bir bez yardımıyla spreyin tüylere ve cilde yayılması tavsiye edilir. Doğal koku giderici esansına sahip parfümler ile köpeğinizin cildine ve tüylerine zarar vermeden, her daim mis gibi kokmasını sağlayabilirsiniz.

Köpek Leke Giderici Ürünler Nelerdir?

Köpek Leke Giderici Ürünler Nelerdir?

Köpek bakımında kullanılan leke gidericiler daha çok köpeklerin patileri ya da ağızları ile kirlettiği eşya ve mobilyalar üzerinde kullanılır. Çoğu leke giderici üzerinde hayvanların üzerinde kullanılmaması gerektiği uyarısı bulunur; bu uyarıya uymak hem sizin hem de köpeğinizin sağlığı için elzemdir. Köpeklerden oluşan lekeleri temizlemek üzere tasarlanan leke gidericilerin aktif içerikleri, yararlı bakteri ve mikroorganizmalardan oluşur. Bu leke çıkarıcılar, köpeklerin idrar, dışkı ve kusmuk lekelerini yok ederek geride herhangi bir iz ya da koku bırakmaz. Bununla birlikte bu leke gidericileri şarap, kan, kahve, kola, vişne suyu ya da çimen gibi inatçı lekelerin çıkartılmasında da kullanmak mümkündür. Kullanımdan önce iyice çalkalamanız gereken leke gidericiyi doğrudan leke üzerine uygulamanız, ardından da nemli bir bezle temizlemeniz yeterli.

Leke ve Koku Giderici Fiyatları Ne Civardadır?

Leke ve Koku Giderici Fiyatları Ne Civardadır?

Kategorimizde bulunan köpek leke ve koku giderici ürünler aracılığıyla her daim temiz bir eve sahip olabilir, can dostunuzun da temiz hissetmesine ve görünmesine ön ayak olabilirsiniz. Trixie, Bio Pet Active, Beaphar ve Green Fields gibi köpek bakımında güvenilir markaların ürünlerinin yer aldığı kategorimizde her bütçeye ve ihtiyaca uygun bir koku ve leke giderici bulmak mümkün. Ev koku giderici ürünler arasından seçim yapabileceğiniz gibi aynı zamanda köpek parfümleri ve köpek leke gidericileri arasından da ihtiyaçlarınızı gidermeniz mümkün. Kategorimizde listelenen leke giderici ve koku giderici fiyatları bütçenizi zorlamayacak düzeyde olup köpek bakım ürünleri arasındaki en uygun fiyatlı ürünler arasındadır. Tüm köpek bakım ürünleri için Bakım & Sağlık kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acana (1)
AlpSmart (2)
Animology (22)
Ans (8)
Apex (3)
Atlantik (1)
Beaphar (5)
Biolife (1)
Cleapet (1)
(268)
Doggie (1)
Dubex (2)
Four Paws (1)
Get Off (7)
Gimdog (20)
Gimpet (1)
Go! (1)
Kaelsa (1)
Markapet (1)
MKİ (1)
Pet Lovers (15)
Pet Safe (1)
Polarvet (1)
Polo (2)
Trixie (5)
Urine Off (2)
Vitakraft (1)
Vivalveto (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(40)
ve üzeri (47)
ve üzeri (52)
ve üzeri (56)
ve üzeri (60)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL