TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kemik & Burgu Çubuk

için 1,283 sonuç bulundu.

Kemik & Burgu Çubuk

Köpek burgu çubuklar ve köpek çiğneme kemikleri minik dostunuz için hem harika bir oyun hem de harika bir ödüldür. Bilindiği gibi köpeklerdeki çiğneme davranışı güdüseldir. Onların bu gereksinimlerini giderebilmeleri için köpek çiğneme ürünleri ile ona yardımcı olmalısınız. Kategorimizde çok sayıda köpek burgu kemik ve çubuk çeşitleri yer almaktadır.

Köpek Çiğneme Kemikleri & Faydaları

Köpek Çiğneme Kemikleri & Faydaları

Köpek oyuncakları arasında da değerlendiren ürünlerden biri olan köpek kemikleri miniklerin eğlenceli vakit geçirmeleri ve çiğneme güdülerini karşılamaları için gerekli olan olmazsa olmaz köpek ürünlerindendir. Yapay olan çiğneme kemikleri genellikle deri, işkembe, naylon ya da nişasta içermektedir. Çiğneme davranışının yanı sıra diş değiştirme dönemindeki yavru köpekler için de faydalı olabilecek kemikler bu anlamda önemli çiğneme ürünlerindendir. Minik dostunuzun rahatlamasını sağlayacak olan çiğneme kemikleri aynı zamanda onun sıkılmadan keyifli vakit geçirmesine de yardımcı olur. Ayrıca köpeklerin çiğneme kemiği gibi ürünleri kemirmesi, köpeklerde plak ve tartar oluşumunun önemli ölçüde önüne geçer.

Köpek Burgu Çubukları

Köpek Burgu Çubukları

Köpek burgu çubukları da yine köpeklere çiğneme ve eğlenceli vakit geçirme konusunda yardımcı olan köpek aksesuarlarındandır. Köpek burgu çubuk çeşitleri arasında dana derisinden üretilen, sütlü olarak üretilen modeller yer almaktadır. Köpeklerin diş ve diş eti sağlığı için son derece faydalı olan burgu çubuklar aynı zamanda güdüsel kemirme ihtiyacını gidermede de oldukça başarılıdırlar. Genellikli 50’li 100’lü gibi çoklu paketlerde satılan köpek burgu çubukları fiyat seçenekleriyle de köpek dostlarına alım kolaylığı sunmaktadır. Evde saatlerce oyalanmasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlayacak olan köpek burgu çubukları ve kemikler; köpeklerin en sevdiği köpek ürünleri arasında yer almaktadır. Ayrıca zengin şekil çeşitliliği içinde sunulan burgu çubuklardan farklı biçimlerde satın alarak ona her seferinde farklı şekil ve lezzetteki bir ürünü sunabilirsiniz. Köpek burgu çubukları aynı zamanda eğitim döneminde can dostunuza verebileceğiniz harika bir ödüldür.

Kemik ve Burgu Çubuk Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kemik ve Burgu Çubuk Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Köpek kemik ve burgu çubukları her ne kadar köpeklerin en sevdiği köpek ürünlerinden biri olsa da onun damak zevkine uygun bir ürün almadığınızda bunlardan pek hoşlanmayabilir. Bu yüzden kemik ya da burgu çubuk alırken öncelikle köpeğinizin seveceği lezzette bir ürün seçmeye özen gösterin. Bunun yanı sıra yavru köpekler ile yetişkin köpeklerin çiğneme gereksinimleri farklıdır. Dolayısıyla alacağınız kemik ya da çubuğun boy, şekil, sertlik gibi özelliklerinin köpeğiniz için uyumlu olup olmadığından emin olun. Örneğin bazı köpekler; büyük boyutlu nesnelere ve kemiklere dokunma konusunda biraz çekingen olabilirler. Genellikle küçük kemikler için küçük, büyük köpekler içinse büyük kemikler tercih edilse de bu durum bazen tam tersi de olabilir. Burada köpeğinizi yakından tanıdığınız için doğru kararı da sizler vereceksiniz. Köpeğinizin gereksinim duyabileceği diğer mama ve çiğneme ürünlerini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8in1 (106)
Alpha (15)
Ans (15)
Awardog (14)
Beeztes (1)
Bones (1)
Bonnie (3)
Canny (6)
Delibon (299)
Dibo (27)
(8)
Dogbone (1)
Doglife (19)
Enjoy (13)
Esca Food (6)
Ferplast (2)
Fiore (2)
Flamingo (24)
Flip (3)
Foxy (13)
Freshy (37)
Garden Mix (84)
Gimdog (151)
Go Wild (3)
Hawhaw (2)
Kingpet (7)
Leos (4)
Lepus (6)
Lion (25)
Lucky Dog (1)
Mio (57)
Obivan (1)
Pati Bond (1)
Pedigree (7)
Perfect (1)
Petimix (8)
Petimore (52)
Pettürk (1)
Premium (1)
Pro Line (3)
Proff (12)
Pronif (10)
Quito (2)
Reflex (31)
Single (11)
Violet (1)
Vitakraft (2)
Voipet (9)
Wanpy (4)
Warf (119)
Wolf Dog (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(154)
ve üzeri (193)
ve üzeri (204)
ve üzeri (206)
ve üzeri (211)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL