TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Deri & Tüy Bakımı

için 1,854 sonuç bulundu.

Deri & Tüy Bakımı

Köpek bakımı ve sağlığı için son derece hassas ve titiz davranılmalıdır. Doğru köpek bakım ürünleri ile doğru bakım yapmak köpeğinizin hem daha sağlıklı hem de daha mutlu olmasını sağlar. Köpek bakım aşamalarından en önemlisi deri ve tüy bakımıdır. Zira deri ve tüyden doğan pek çok mikrobik sorun iç hastalıklara neden olabilmektedir. Kategorimizde yer alan deri & tüy bakım ve sağlık ürünleri bakım yapmanızı kolaylaştıracak ve size yardımcı olacak.

Köpek Deri & Cilt Bakımı

Köpek Deri & Cilt Bakımı

Köpek deri bakımını düzenli olarak yapmak son derece önemlidir. Çünkü bilindiği gibi köpeklerin derisi insan derisinden çok farklıdır. Minik dostlarımızın derilerinde bizlerde olanın aksine ter bezleri bulunmamaktadır. Köpeklerin ter bezleri burun ve pati bölgelerinde yer alır. Bu yüzden köpeğinizi her gün köpek tarağı ya da fırçası ile fırçalayarak tüy diplerinde hava sirkülasyonu sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sadık dostunuzun cildine masaj da yapmalısınız. Masaj; onun cildini rahatlatacağı gibi vücudunda yer alan cansız tüylerin de kalkmasını sağlayacaktır. Bu da doğrudan sağlıklı tüylerin daha iyi gelişmesine katkıda bulunacak. Köpeğinize masaj yapmak için kategorimizde yer alan köpek masaj eldiveni ve masaj fırçası çeşitlerine göz atabilirsiniz. Ayrıca köpeklerin banyosu da cilt sağlığı için bir başka yöndür. Giriş cümlemizde de bahsettiğimiz gibi köpeklerde ter bezi yoktur bu yüzden ciltleri yağ bezlerinin salgılarıyla nemlendirilir. Dolayısıyla köpeğin çok sık yıkanması doğru olmayacaktır.

Köpek Tüy Bakımı

Köpek Tüy Bakımı

Tıpkı deri ve cilt bakımı gibi köpek tüy bakımında da hassas davranılması gerekir. Köpek tüy bakımı elbette köpeklerin tüy yapısına göre farklılık göstermektedir. Eğer köpeğinizi yeni aldıysanız 2-3 aylıktan itibaren tüy bakımını yapmaya başlayabilirsiniz. Eğer minik dostunuzun tüyleri sık yapılı ve uzun ise kategorimizde bulabileceğiniz seyrek kalın dişli köpek tarakları sizlere yardımcı olacaktır. Köpeklerinizin tüylerini taradıktan sonra tüylerinin yatma yönüne doğru bir fırça ile fırçalayabilirsiniz. Bu tarama ve fırçalama işlemini düzenli olarak her gün ya da 2 günde bir yaptığınızda köpeğinizin parlak ve sağlıklı tüylere sahip olduğunu göreceksiniz. Bu işlem ile aynı zamanda köpeklerinizin tüy dökülmesi de önemli oranda azalacaktır. Ayrıca dilerseniz bu işlemde köpek tarama eldiveni de kullanabilirsiniz. Köpek tarama eldiveni de köpeğinizin dökülen tüylerinin eldivende toplanmasını sağlayarak etrafa dökülmesini engeller.

Köpek Deri & Tüy Bakımı Ürünleri

Köpek Deri & Tüy Bakımı Ürünleri

Köpeğinizin deri ve tüy bakımını yaparken size yardımcı olabilecek pek çok ürün vardır. Kategorimizde de bulabileceğiniz bu ürünlerden bazıları köpek tüy açıcı sprey, tüy bakım spreyi, köpek tüy alıcı çelik aparat, köpek tüy dökme önleyici tablet, bit ve pire önleyici köpek ense damlası, köpek traş makinesi, köpek masaj eldiveni ve cilt bakım damlalarıdır. Tüm bunlar ve çok daha fazlasını kategorimiz üzerinden inceleyebilir; ihtiyacınıza ve köpeğinize uygun olduğundan emin olduğunuzu güvenle sipariş edebilirsiniz. Köpek deri ve tüy bakım ürünlerinin fiyatları ürünün türüne, markasına göre farklılık göstermektedir. Genel olarak alım kolaylığı sunan bu ürünler köpeğinizin daha sağlıklı ve huzurlu yaşayabilmesi için ihtiyaç duyabileceği ürünlerdir. Bunların yanı sıra köpeğiniz için gerekli olabilecek diğer tüm ürünleri buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

8 in 1 (2)
8in1 (1)
Acana (2)
Ada (1)
Afp (20)
Agran (4)
Andis (19)
Animology (40)
Ankur (2)
Apex (24)
Aro (1)
Atı (1)
BARF (2)
Bavet (1)
Beaphar (44)
Bestpet (1)
Biolife (1)
Bobo (2)
Buffer (14)
Canvit (16)
Carnaval (1)
Chicopee (2)
Cleapet (1)
Dazs (3)
Diafarm (4)
(1136)
Doggie (6)
Doglife (3)
Dr.Sacchi (2)
Eastland (10)
Ecopet (1)
Ege Tuana (1)
Egert (1)
Evcilal (1)
Ferplast (2)
Flamingo (16)
Flip (8)
Furminator (37)
Gimcat (1)
Gimdog (20)
Herba Max (6)
J.F.C (1)
Karlie (5)
Kays (1)
KERBL (1)
Keyf (6)
Lepus (3)
Markapet (7)
Mascot (5)
MKİ (9)
Moser (3)
Mycat (2)
Mydog (11)
Pati (2)
Pawise (2)
Percell (1)
Pet Active (12)
Pet Lovers (17)
Pet Style (8)
Pet Zoom (12)
petsi (1)
Polo (12)
Profine (2)
Provet (2)
Pure Life (1)
Purrrfect (1)
PUSULA (1)
Raff (1)
ROYAL MIX (1)
Royalist (1)
Rs (1)
SMARTER (1)
Teo (1)
Trexie (3)
Trixie (63)
Uranovet (3)
Vapet (1)
Vitalveto (1)
Viyo (1)
Warf (1)
Zee.Dog (1)
Zeocat (2)
Zoetis (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(137)
ve üzeri (197)
ve üzeri (239)
ve üzeri (246)
ve üzeri (264)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL