TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kum Kürekleri

için 660 sonuç bulundu.

Kum Kürekleri

Kedinizin tüm ihtiyaçları için olduğu gibi tuvalet ihtiyacı için de en kaliteli ve sağlıklı malzemeleri kullanmak istediğinizi biliyoruz. Hijyenik ve sorunsuz bir tuvalet süreci için kedinize en kaliteli kedi kumundan ve en kullanışlı kedi tuvaletinden aldınız, ancak hala bir şey eksik: Tabii ki kumu temizlemenizdeki bir numaralı yardımcınız kum küreği.

Kedi Kum Küreği Nedir?

Kedi Kum Küreği Nedir?

Kedi kum küreği aslına bakarsanız kedinin kendisinden çok kedi sahibinin işini kolaylaştırmaya yönelik bir aksesuardır. Kum temizleme küreği kedinizin tuvaleti ya da kum kabı içerisinde biriken topak ve dışkıları kolayca küremenize yardımcı olur. Yeterli uzunluktaki sapı sayesinde kum da dahil olmak üzere tuvalet içerisinde bulunanlarla temas etmek durumunda kalmazsınız. Bununla birlikte küreğin ızgaralı ön yüzü, topladığınız atıkları birkaç kolay hareketle çöpe boşaltmanıza olanak sağlar. Ergonomik ve kullanışlı tasarımı ile kedi kumu küreği her kedi tuvaletinin olmazsa olmazı. Bazı kedi tuvaletleri herhangi bir aksesuar olmadan satılırken bazıları hali hazırda kum küreği ile birlikte satılmaktadır. Renk ve model bakımından birbiri ile uyumlu bu setlerden edinebileceğiniz gibi farklı tasarımlarda bulabileceğiniz kum küreklerini tek başına da satın alabilirsiniz; burası tamamen sizin zevkinize kalmış.

Kedi Kum Küreği Nasıl Kullanılmalıdır?

Kedi Kum Küreği Nasıl Kullanılmalıdır?

Çoğunlukla dayanıklı plastikten imal edilen kum kürekleri etkili ve ergonomik bir yapıya sahip. Kedi kum küreğini kullanmak ise adeta çocuk oyuncağı. Kedinizin tuvaletini kürek yardımıyla temizlemek için yapmanız gereken tek şey, kumdan çıkartmak istediğiniz atığın altına küreği yerleştirmek, ardından da havaya kaldırmak. Kürek topaklanmış olan dışkı parçasını yüzeyde tutacak, geriye kalan temiz kum tanelerini ise tuvalete geri gönderecektir. Bunu yapmak için küreği tuvaletin üzerinde hafifçe yanlara doğru sallamanız yeterli. Kedi kumu temizliğiniz bittikten sonra küreği tuvaletin yakınlarında bir yerde muhafaza etmeniz, işinizi kolaylaştıracaktır. Bununla birlikte kum küreğinin kendisini de düzenli aralıklarla temizlemeniz ve sterilize etmeniz gerekebilir. Küreğin üzerine yapışacak ve kuruyacak olan kum taneleri, temizlik işleminizi zorlaştıracağı için haftada 1-2 kere olmak suretiyle onu temizlemenizde fayda var.

Kedi Kum Küreği Fiyatları Ne Civardadır?

Kedi Kum Küreği Fiyatları Ne Civardadır?

Kedi kumu kürekleri, söz konusu kedi aksesuarları olduğu zaman en uygun fiyatlı parçalardır diyebiliriz. Kedi kum küreği fiyatları bütçenizi zorlamayacak, makul düzeylerdedir; bu fiyat aralıkları ise model, marka ve malzemeye göre değişiklik gösterebilir. Geniş aralıklı kedi kürekleri daha çok kristal kum kullanılan kedi tuvaletleri için idealdir. Öte yandan bentonit kum tercih ediyorsanız, kum taneleri ziyadesiyle küçük olduğu için daha sık aralıklı bir kum küreğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Kapaklı kedi kumu temizleme kürekleri de kategorimizde bulabileceğiniz diğer kedi küreği çeşitleri arasında. Atıkları topladıktan sonra kapağını kapatabileceğiniz bu kürek sayesinde etrafa kum saçılmasını da önlemiş olursunuz. Trixie, Eastland, Hagen, Cat's Best gibi kaliteli kedi malzemeleri markalarının kum küreği çeşitleri uygun fiyat seçenekleri ile burada beğeninize sunuluyor. Kedinizin tuvalet ihtiyaçlarını karşılayacak diğer ürünler için Kedi Kumu & Kedi Tuvaleti kategorimizi ziyaret etmeniz mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Afp (1)
Ans (14)
Atlantik (2)
Biokat's (1)
Cado Pet (2)
Cat It (1)
Catidea (2)
Catit (25)
Catlife (1)
CatMozz (1)
Clean Cat (1)
Dax (4)
(353)
Eastland (6)
Ferplast (2)
Flamingo (8)
Flip (12)
Geibler (1)
Georplast (2)
Gimcat (1)
GND (1)
Imac (4)
Kardelen (2)
Karlie (25)
Kays (1)
Kedikumum (1)
Kitty (2)
Lion (1)
Markapet (13)
Mascot (3)
Milo (1)
Mio (18)
Mita (1)
Moderna (51)
Mycat (1)
Patimax (2)
Pawise (4)
Percell (1)
Perfect (2)
Pet Style (10)
PetRelax (2)
petsi (2)
Pro Line (1)
Red Sea (1)
Royalist (3)
Strong (5)
Trexie (2)
Trixie (43)
Çiftsan (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(55)
ve üzeri (83)
ve üzeri (89)
ve üzeri (91)
ve üzeri (94)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL