Micho, Kedi Maması

için 174 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Micho Kedi Maması

Ailenin bir ferdi olan sevimli kedinizin sağlığı oldukça önemlidir. Düzenli veteriner ziyaretleri, aşıları, kumu, bakımı, periyodik muayenesi gibi detayların yanı sıra kedi maması Micho markası ile daha besleyici be kaliteli bir hale geliyor. Enerjisini kaybetmemesi adına, kedilerin alacağı gıda oldukça hayati önem taşımaktadır. Micho kedi maması tam da bu noktada kedinizde deneyimleyebileceğiniz farklı içeriklerdeki alternatifli seçenekleri ile karşınıza çıkmaktadır. Sadece evde değil, sokaklarda da beslemek istediğiniz, sevginizi paylaşacağınız sevimli dostlarınız için Micho kedi kuru maması 15 kg seçeneği daha bol, maliyet açısından da bütçenizi sarsmayacak nitelikte olacaktır. Size de mamalarını yerkenki mutluluklarını gözlemlemek, onları seyretmek ve o anın keyfini çıkarmak kalacak.

Micho Kedi Maması ile Mutlu Kediler

Micho Kedi Maması ile Mutlu Kediler

Kedilerin yaşları ile doğru orantılı olarak değişen kedi maması çeşitleri mevcuttur. Yavru kediler için ayrı, yetişkin kediler için ayrı kedi maması üretilmektedir. Micho yavru kedi maması kedinizin bebek olması sebebi ile daha kolay parçalayabileceği, midesinde daha kolay hazmedebileceği bir yapıda özel olarak üretilmiştir. Yetişkin bir kedinin mama seçimi ile yavru bir kedinin mama seçimi bu sebeple aynı olmamalıdır. Kısırlaştırılan kedilerin dahi özel olarak üretilen mamalardan yemesi gerektiği bilinmekte ve veterinerler tarafından tavsiye edilmektedir. Ödül mamaları da kediler tarafından oldukça sevilmektedir. Güzel bir oyun sonrası, istediğiniz bir şeyi yapmış olması karşılığında harika bir ödül maması ile kedinizi doyurabilirsiniz. Micho tavuklu kedi maması bu noktada aroması ile kediler tarafından oldukça beğenilmektedir. Doğru ölçüde ve doğru zaman diliminde kedinize vermeniz halinde, kedinizin sağlığına da dikkat etmiş olacaksınız. Kendi kararları olan, evin sahibi konumunda olan kediler, mama konusunda oldukça hassaslardır. Her kedi tarafından sevilen ve tüketilen Micho 15 kg kedi maması, birden fazla kedi besleyen bireyler için oldukça avantajlı olacaktır. İştahlı olan kedinizin kilo alımını da periyodik muayenelerinde kontrol ettiriyor olmanız tavsiye edilmektedir. Hareketsiz ve çok mama tüketen kedilerde obezite problemi oluşmaması adına, belirlenen ölçülerde mama verilmeli ve uyanık hallerinde enerjilerini atacak oyunlar ile sevimli dostlar eğlendirilmelidir. Micho kedi maması sipariş için sayfamızdan yardım alabilir, uygun gramajlı ve içerikli ürünleri inceleyebilirsiniz. Doğru ve sağlıklı kedi maması ile mutlu kediler mottosu ile yola çıkan içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde kedinizin sağlığını ön planda tutan Micho, her yaştaki kediye hitap eden farklı tatlarda hizmet vermektedir. Veterinerlerinde önerdiği kedi maması seçenekleri ile kedi sahiplerinin bütçesini de yormayacak alternatifli ürünler ile son kullanıcının oldukça ilgisini çekmektedir. ‘’Sağlıklı kediler, mutlu kedilerdir.’’ bakış açısı ile yola çıkan Micho, kedinizin besin kaynağını özel içerikleri ile zenginleştiren pek çok farklı mama çeşidi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Micho Kedi Maması Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Micho Kedi Maması Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yeni doğan ve henüz yavru halde olan kedinin kullanacağı mama ile yetişkin bir kedi için kullanılacak mama farklılık göstermektedir. Zengin içerikleri ile pek çok farklı alternatif sunan Micho kedi maması 15 kg seçeneği ile de kullanıcılara hizmet vermektedir. Tavuklu, hamsi ve pirinç eşiğinde yetişkin kedi maması da yetişkin kediler için oldukça talep görmektedir. Her daim tazeliğini koruması amaçlanarak özel olarak paketlenen kedi mamaları kedinizin her yediğinde taze hissetmesini sağlayacaktır. Seçici davranan, doğası gereği kendi kararları olan kediler için pek çok Micho kedi maması çeşitleri mevcuttur. Yüksek besleyici özelliği ile hem evinizdeki hem de sokaktaki kedilerinizi beslemeniz açısından oldukça sağlıklıdır. Düşük yağ oranı, ham protein ve ham lif oranı sebebi ile de gönül rahatlığı ile kediniz için tercih edebilirsiniz. Mamaların farklı tatları da içerisinde barındırıyor olması kediler için oldukça cezbedici hale gelmiştir. Tavuklu seçeneklerinin oldukça rağbet gördüğünü söyleyebiliriz.Micho kedi maması nasıl ve ne şekilde kedinize verilmeli kısmı için veteriner desteği alınması tavsiye edilmektedir. Kedinizin yaşı ve kilosu ile doğru orantılı günlük alması gereken mama miktarının bilirkişi tarafından sizlere iletilmesi kilo kontrolü açısından önem arz etmektedir. Kedinizin tüm besinsel gereksinimlerini karşılamak amaçlı hazırlanan özel formülü mama çeşitleri tüylere de iyi gelmektedir. Ürünler, bitkisel protein yönünden de oldukça yüksektir. İçerisinde barındırdığı selüloz değerleri sayesinde tüy yumaklarının da atılımı kolay olacaktır. Kedinizin sinir sistemini dahi göz önünde bulunduran zengin besin içeriği sebebi ile uzun ömürlü, sağlıklı kediler hedeflenmektedir. Ürünlerinde kaliteden ödün vermeyen Micho, kalitei artırabilme amaçlı ekstruder teknolojisi ile özel olarak hazırlanmıştır. Kedinizin dişlerini dahi önemseyen yaklaşımı ile Micho, kedinizin dişlerinde tartar ve ya plak oluşumunu engelleyici tanecik yapısı ile özel lifleri içeriğine eklemiştir. Micho kedi maması fiyatları üründen ürüne, gramajından gramajına değişiklik göstermektedir. Micho kedi maması 15 kg fiyatı 1,5 kiloluk Micho kedi maması fiyatına göre gramaj bakımından daha karlı hale getirilmiştir.

Micho Kedi Maması ile Sağlıklı Kediler

Micho Kedi Maması ile Sağlıklı Kediler

Kedilerin uzun soluklu ve sağlıklı bir yaşam sürebilmeleri için sindirim sistemi oldukça önemlidir. Micho kedi maması içeriğinde bulunan bitkisel bazda pirinç ve tahıl desteği ile besinlerin kediler tarafından daha kolay bir şekilde sindirmesi sağlanmıştır. Kolay sindirim sağlayan kedi, daha huzurlu ve rahat hareket edecektir. İçerisinde Omega 3 ve Omega 6 yağlarının da bulunması kedinizin tüyü ve derisi için oldukça kıymetlidir. Bu vesile ile kedilerinizin tüyü daha parlak ve daha canlı gözükecektir. Taurin kedi maması için oldukça önemlidir. Kalbi ve gözleri olumlu anlamda etkilemektedir. Kalp sağlığının korunması, görme kabiliyetini desteklenmesi için gerekli Taurin alınmalıdır. Micho, yüksek miktarda ilave edilen özel içeriği ile kedinizin sağlığını da ön planda tutmaktadır. Böbrek sağlığını ve sindirim sistemini destekleyen özel içeriği ile daha mutlu ve sağlıklı kediler hedeflenmiştir. Özellikle sokak kedileri için 15 kiloluk seçenekler tercih edilmektedir. Micho kedi maması kullananlar evcil hayvanlarını daha sağlıklı ve enerjik görmektedir. Pek çok vitamini de içeriğinde barındırıyor olması kedinin sağlıklı büyümesi için oldukça önemlidir. Micho paketleri mamanın tazeliğini koruyabilmek amaçlı; vakumlama sistemi devreye sokularak ve sonra ısıl işlem yapılarak, paket ağzı kapatılmaktadır. Her kullanım sonrasında mamanın hava ile temasını kesebilmek amaçlı fermuar sistemi ile kilitlenmelidir. Fermuarı her kullanımınızda kapatmanız halinde daha uzun süre mamanın tazeliğini korumuş olacaksınız. Hem balık hem karides gibi farklı deniz ürünleri hem de tavuk içerikli seçenekleri ile güçlü bir besin deposu halindedir. Kedilerinizin sağlıklı gelişimi için tavsiye edilmektedir. Yüksek protein içeriği sayesinde kedinizin tüm dokularının gelişmesi, yenilenmesi ve onarımı sağlanmaktadır. Sağlıklı bir yaşamın ilk adımı da doğru beslenmeden geçer. Bu kapsamda hem evinizde hem sokakta beslemiş olduğunuz kediler için özel olarak üretilen, tüm ihtiyaçlara cevap verebilen ürünleri inceleyebilirsiniz. Kedi Maması kategorimiz üzerinden farklı alternatifleri değerlendirebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Micho
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1st Choice (11)
8 in 1 (1)
8in1 (21)
A-Bone (3)
Acana (146)
Advance (1035)
Afp (61)
Agran (72)
Alice (41)
Amity (16)
Animology (28)
Animonda (361)
Apex (11)
Appetite (53)
Aristopet (1)
Astro (6)
Atlantik (12)
BADO (55)
Balzer (1)
Bambi (1)
Beaphar (78)
Benefit (25)
Best Pet (156)
Better (1)
Biolife (1)
BOB (1)
Boni Bone (2)
Bonnie (76)
Bosch (1)
Boyu (1)
Bozita (123)
Bravo (1)
Brekkies (114)
Brit (238)
Brit Care (351)
Canser (1)
Canvit (12)
Cat Chefs (25)
Cat Chow (394)
Cat Genie (3)
Cat Track (1)
Cathause (1)
CATİA (2)
Catit (3)
CatMozz (1)
Cats Best (1)
Champion (22)
Chefs Choice (567)
Colly (1)
Dax (4)
Dazs (1)
Deep (4)
Diafarm (2)
Dican (1)
(7857)
Dobaz (1)
Dr Sacchi (1)
Dr Natures (12)
Dr Sacchi (30)
Dr. Sacchi (35)
Dr.Clauders (135)
Dr.Sacchi (134)
Dreamies (128)
Econature (191)
Energy (25)
Enjoy (188)
Eurogold (29)
Europet (6)
Face Cat (1)
Farmina (34)
Felicia (372)
FELICIA (313)
Felix (859)
Ferplast (7)
Fitmin (66)
Flamingo (7)
Flexi (5)
Flip (1)
forlance (47)
Formix (26)
Foxy (42)
Friskies (96)
Funny (1)
Garden Mix (10)
Gemon (4)
Gimborn (1)
Gimcat (748)
Gimpet (25)
Golosi (76)
Good Job (1)
Goody (18)
Gourmet (847)
Gourmet Gold (542)
Hailea (4)
Happy Cat (561)
Happy Dog (2)
HappyPati (1)
Hartz (8)
Hill's (471)
Hills (330)
Honey (51)
HT Marin (1)
Hyper Pet (1)
Iams (10)
INSTANT (4)
İnter-zoo (13)
JBL (9)
Jungle (233)
Kampanya (124)
Kaptan (2)
Karlie (3)
KİNG (27)
Kitekat (1)
Kitty (10)
La Vital (94)
LaVital (108)
LindoCat (1)
Lion (1)
Los felis (6)
Luxury (1)
Marina (1)
Mascot (5)
Matisse (467)
Max&Molly (1)
Meradog (39)
Miamor (517)
Micho (174)
Minjiang (1)
Mio (152)
Mır Mır (38)
Miss (4)
MIT (5)
Moderna (3)
Molly (71)
my food (1)
Mycat (75)
Mydog (2)
N&D (1366)
Natur (4)
Nutri Feline (228)
Nutri Vet (13)
Nutri-Vet (4)
NUTRİLAB (3)
Orijen (220)
Pati (44)
Patimax (90)
PATTY (9)
Pawz (15)
Pet Gear (1)
Pet Line (4)
Pet Mate (4)
Pet Pretty (10)
Pet Style (1)
Petbag (1)
Petberry (7)
PetBul (3)
petimore (1)
Petline (20)
Petquitte (111)
petsi (4)
Petviya (3)
Petzone (1)
Pian Pian (3)
Pisi Pisi (1)
Pisy Cat (3)
Plaisir (543)
Prevital (64)
Pro Choice (115)
Pro Line (89)
Pro Pac (6)
Pro Plan (1894)
Proctcat (1)
Profine (408)
Proline (295)
Pronova (3)
ProPlan (1468)
Provet (3)
Proxy (2)
Purina (265)
Quik (194)
Raff (4)
Recoll (1)
Red Dingo (2)
Reflex (1797)
Reflex Plus (628)
Reno (1)
Rex (4)
Rokus (193)
Royal Canin (3727)
ROYAL MIX (2)
RoyalCat (2)
Royalist (11)
rupp (3)
Sanabella (141)
Sanabelle (224)
Sanicat (33)
Sapphere (1)
Schesir (1039)
Sera (1)
Sheba (30)
Simba (28)
Smart Cat (1)
SmartHeart (28)
Spectrum (16)
Stuzzy (18)
Tetra (1)
thePet+ (4)
Tomi (654)
Tommy (5)
Trendline (472)
Trendy (1)
Trexie (1)
Trixie (17)
Tropifit (4)
Ultimates (1)
Urine Off (4)
VanCat (115)
Vitacat (4)
Vitakraft (233)
Vitapol (1)
Viyo (3)
Whiskas (637)
Wildfield (4)
Woddy (2)
Yummeow (1)
Zoetis (6)
özelyem (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mama Türleri

Yetişkin (137)
Standart (8)
(5)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Malzeme

Tavuk (62)
Karışık (12)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(25)
ve üzeri (35)
ve üzeri (37)
ve üzeri (37)
ve üzeri (37)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL