Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kedi Kıyafeti

için 369 sonuç bulundu.

Kedi Kıyafeti

Köpekler kadar yaygın olmasa da kediler için de farklı modellerde kıyafetler bulabilirsiniz. Catit, Percell, WİN-PET, Kudi, Eastland ve diğer markaların kedi elbiseleri, tişörtleri, gömlekleri, kostümleri, şapkaları veya berelerini inceleyebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Kediler Kıyafete İhtiyaç Duyar Mı?

Kediler Kıyafete İhtiyaç Duyar Mı?

Kediler kıyafet konusunda biraz daha titizdirler. Özellikle evdeyken sürekli tüylerini yalayarak temizlik yapma modunda oldukları için herhangi bir kıyafetten rahatsızlık duyabilirler. Zaten ısınma ihtiyaçları olduğunda sıcak noktalara, soğuma ihtiyaçları olduğunda gölgeye geçerek vücut ısılarını düzenleyebilirler. Evcil kediler ya gündüz aşırı sıcakların, gece aşırı soğukların yaşadığı Orta Doğu çöl bölgelerinden ya da dondurucu kışların yaşandığı Avrupa bölgelerinden gelir. Dolayısıyla size kıyasla çok daha geniş bir sıcaklık aralığında hayatta kalabilirler. O yüzden kedinizin gerçekten kedi kıyafetine ihtiyacı olup olmadığını tespit etmeniz önemli.

Kedi Elbise Modelleri

Kedi Elbise Modelleri

Kedi elbiseleri tüysüz kediler, kısa tüylü kediler veya bakıma ihtiyaç duyan yavru kediler için kullanışlı olabilir. Sfenks ırkı olarak bilinen üç cinsten birine ait kedilerin ciltleri oldukça hassastır. Kış aylarında üşümemeleri için kedi elbiseleri kullanmanız gerekebilir. Bu kedilerin ciltlerinde tahriş yaratmamak için cilt bakımlarını iyi yapmalı ve oldukça yumuşak elbiseler tercih etmelisiniz. Kedi elbise modelleri veya daha genel olarak kedi kıyafetleri oldukça geniş bir yelpazede beğeninize sunulur. Kedi giysileri öncelikli olarak gösteriş için değil ihtiyaçtan dolayı seçilirse daha iyi olacaktır. Ama kediniz rahat ettiği sürece ona farklı elbise modelleri elbette giydirebilirsiniz. Kedi elbiseleri genelde hem kediler hem de köpekler için satışa sunulur. O yüzden dikkat edeceğiniz ilk şey bedeninin kedinize uygun olması, daha sonra da kedinizin cildini tahriş etmeyecek bir kumaşa sahip olmasıdır. Kediniz elbiseyi giymek istemezse onu giymeye zorlamayın.

>Diğer Kedi Kıyafetleri Çeşitleri

Diğer Kedi Kıyafetleri Çeşitleri

Ameliyat sonrası kedi köpek elbisesi kısırlaştırma ameliyatı veya başka bir operasyondan sonra kedinizin yarasını yalamamasını ve kurcalamamasını, dolayısıyla mikrop kapmadan daha hızlı iyileşmesini sağlar. Dantelli kedi köpek elbisesi, kedi tişört, kedi köpek ekose gömlek, kedi köpek yeleği, kedi köpek papyonu, kedi köpek kostümü (mesela Batman), kedi yılbaşı şapkası ve kedi beresi, kedi elbiseleri kategorisi altında bulabileceğiniz eğlenceli ürünler arasında yer alıyor. Beğendiğiniz ürünleri hemen sipariş vererek kediniz için kullanmaya başlayabilirsiniz. Can dostunuz kediniz için daha fazla ürün görmek ve satın almak için Kedi kategorimizi ziyaret edin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Acana (2)
Atlantik (5)
beeztees (1)
Bones (1)
Buffer (1)
By Pet (1)
(133)
Doggie (18)
Gimcat (2)
Kampanya (1)
Kemique (159)
Lion (1)
Markapet (8)
Miapet (1)
Naturbird (1)
Pati (2)
Pawstar (2)
Pet Pretty (12)
PetStyle (1)
Polo (1)
Proline (1)
Tailpetz (2)
Trixie (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(61)
(21)
(9)
(8)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(20)
ve üzeri (29)
ve üzeri (30)
ve üzeri (32)
ve üzeri (35)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL