TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Süzgeç & Kepçe

için 621 sonuç bulundu.

Süzgeç & Kepçe

Akvaryumunuzun vazgeçilmez parçaları arasında yer alması gereken akvaryum süzgeç modelleri n11.com’da, Balık kategorisi altında sizi bekliyor. Balıklarınızın sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürmesi için ihtiyacınıza uygun bir filtre almayı asla geciktirmemeniz şart.

Akvaryum Süzgeci Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Akvaryum Süzgeci Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Akvaryum süzgeci, başka bir deyişle akvaryum temizleme süzgeci, akvaryumunuzun suyunu tamamen değiştirmeden içinde biriken pislikleri toplamanıza yarayan araçlardır. Nasıl kedinizin kumunu temizliyorsanız veya kuşunuzun kafesinin altındaki gazeteyi değiştiriyorsanız balıklarınızın suyunu da tamamen değiştirmeden önce ara ara süzgeçle temizlemeniz gerekir. Süzgeçler, akvaryumlar için hayati önem taşır. Bunlar temizliği basitleştirerek sadece fiziksel, çözünebilir atıkları toplamanıza olanak tanır. Bu atıklar kopan bitki parçaları, suda dağılan yenmemiş yemler veya balık dışkısı olabilir. Suyu filtrelemek için süzgeç dışında, elektrikle çalışan çok daha karmaşık filtreleme sistemleri de var ama evde küçük bir fanus veya akvaryumda balık besliyorsanız süzgeç size yetecektir.

Akvaryum Süzgeci Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Akvaryum Süzgeci Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Akvaryum süzgeci suyu tamamen temizlemez; size suyu tamamen temizleme gerekliliğinden önce partikül halindeki pislikleri temizleme imkanı verir. Yani, süzgeçle suyu ne kadar temizlerseniz temizleyin, bir süre sonra, suyun içindeki oksijen düzeyi balıklar için yetersiz hale gelince, kapsamlı bir değişiklik yapmanız gerekecektir. Akvaryumda balık yetiştirmeye gönül verdiyseniz onların bakımı için gereken ürünler tabii ki süzgeçle sınırlı değil. Suyun temiz tutmanın yanı sıra sıcaklığını balıkların yaşayabileceği düzeyde tutmak için akvaryum soğutucu ve akvaryum ısıtıcı modellerine göz atmayı da ihmal etmeyin.

Akvaryum Süzgeci Fiyatları Ne Kadar?

Akvaryum Süzgeci Fiyatları Ne Kadar?

Akvaryum süzgeci fiyatları aslında oldukça uygun çünkü çoğunlukla sinek öldürücülerin görüntüsüne benzeyen, plastik saplı ve ince süzgeçli ürünler söz konusu. Ayrıca ömürleri de oldukça uzun, bir altığınız ürünü durulayarak defalarca kullanabilirsiniz. Bu da onları oldukça ekonomik bir balık bakım ürünü haline getiriyor. Genelde 2 TL ile 20 TL aralığında akvaryum süzgeci bulmanız mümkün. Akvaryum süzgeci fiyatları ürünün markasına, menşeine, boyutlarına ve modeline göre değişiklik gösterir. Örneğin, 20 TL’ye uzanan ürünler tekli fitre değil kepçe tipi, pislikleri yakalamaya yarayan ürünler olabilir. 7,5 santimden 20 santime kadar uzunluklarda sunulan su süzgeçleri uzadıkça fiyatları da artar ama yukarıda da belirtildiği üzere birkaç özel ürün haricinde 20 TL’ye kadar istediğiniz ürünü bulmanız kuvvetle muhtemel. Yeşil, mavi ve beyaz gibi suya uygun renkleri bulunan su süzgeci modelleri JBL, Macroaqua, Resun, Asia, Sera, Tetra, Boyu, Fatih Pet, Fluval, Sunsun, Atman, Bobo ve birçok diğer marka tarafından üretiliyor ve web sitemizdeki mağazalar aracılığıyla sizinle buluşuyor. İstediğiniz ürünleri hemen sipariş vererek kısa sürede teslim alma fırsatını kaçırmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ahm (3)
Aquavira (2)
Asia (3)
Boyu (52)
Buffer (3)
Chicos (2)
(317)
Dophin (2)
Eheim (5)
Eurogold (1)
Ista (1)
JBL (80)
Jeneca (1)
Lion (3)
Liya (43)
Percell (1)
Resun (44)
Sea Star (2)
Sera (10)
Tetra (37)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(68)
ve üzeri (76)
ve üzeri (77)
ve üzeri (78)
ve üzeri (80)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL