TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Şelale Filtre

için 201 sonuç bulundu.

Şelale Filtre

Akvaryum filtreleri birkaç farklı çeşittedir. Bunlar iç filtre, şelale filtre, dış filtre, havayla çalışan sünger filtre ve akvaryum zemininde birikebilecek pislikleri temizleyen taban filtresidir. Bütün fitrelerin daha etkili olabilecekleri kullanım alanları ve kendine özgü yararları vardır. Şelale filtre faydaları, şelale filtre malzemeleri ve montajı dahil birçok bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Şelale Filtre Nedir?

Şelale Filtre Nedir?

Şelale filtre şelale tipi filtre, akvaryum şelale veya şelale motoru gibi isimlerle de karşınıza çıkabilir. Şelale filtre akvaryumun kenarına yerleştirilen küçük bir motordur ve akvaryum suyunu temizlemeye yarar. Şelale filtre veya şelale motor adı verilmesinin sebebi suyu bir şelale gibi devridaim ederek akvaryuma geri bırakmasından dolayıdır. Şelale filtre çalışma prensibi iç filtreye benzer ama montajı dış filtreye yakındır. Şelale filtre küçük balıkların bulunduğu küçük akvaryumlar için oldukça pratik ve ekonomik bir çözümdür. Büyük balıkların suyu ve büyük akvaryumlar için yetersiz kalabilir. O zaman dış filtre kullanmanız gerekecektir. İç filtreler de etkili çözümlerdir ve kolay takılır ama şelale filtre ve dış filtrelere göre daha pahalıdırlar. Şelale filtre çalışırken sadece şıpır şıpır ses çıkarır ama bu sesten rahatsız olacaksanız akvaryumu kullanmadığınız odada tutabilir veya siz odadayken onu çalıştırmayabilirsiniz.

Şelale Filtre Nasıl Kullanılır?

Şelale Filtre Nasıl Kullanılır?

Şelale filtre, akvaryum camının kenarına takılır. Montajı konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız çünkü oldukça pratiktir. Şelale filtrenin suyu devridaim yaparak temizleyebilmesi için ilk kullanımda içine biraz su koymanız önerilir. Daha sonra haznesinin suyla dolu olmasına dikkat etmelisiniz çünkü su, motorun dönerken yanmasına engel olur. Ayrıca, doğru şelale filtre malzemelerini eksiksiz olarak takmanız ve bunları düzenli olarak kontrol ederek değişmesi gerekiyorsa değiştirmenizdir. Şelale filtrenin içine yerleştirilecek malzemeler sizin inisiyatifinize kalmış. Piyasadaki filtre parçalarını araştırarak balıklarınız için en iyi olacak filtreyi kendiniz oluşturabilirsiniz. Temel olarak suyu çekmesi için bir borusunun olması şart. Onun dışında, suyun temizlenmesine yardım eden bir aktif karbon veya bakteri oluşumuna yardım eden bir sünger de ekleyebilirsiniz.

Şelale Filtre Fiyatları

Şelale Filtre Fiyatları

Şelale filtre fiyatları motorun boyutuna, ürünün malzemesine ve menşeine göre değişiklik gösterir. Ama öncelikle akvaryumunuz için doğru şelale filtreyi seçtiğinizden emin olmanız gerekir. Dophin, Sunsun, Rs, Haqos, Boyu, Resun, Atman, Fluval, Sobo ve diğer birçok markanın şelale filtrelerini web sitemizde bulabilirsiniz. Elyaf, sünger ve karbon kömür gibi şelale filtre malzemelerini de akvaryumunuz için yapacağınız alışverişe eklemeniz mümkün. Balıklarınız için daha fazla ürünü Balık kategorimizde bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Dainichi (1)
(119)
Dophin (24)
Eheim (7)
Elite (3)
Hailea (1)
Haiyang (9)
Ista (2)
Jebao (1)
Sobo (6)
Sun Sun (3)
Sun-Sun (1)
Sunsun (12)
Venys (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(22)
ve üzeri (33)
ve üzeri (36)
ve üzeri (38)
ve üzeri (41)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL