TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

İç Filtre

için 3,009 sonuç bulundu.

İç Filtre

Evde balık beslemek ve bir hobi olarak akvaryumculuğun da belli başlı incelikleri ve dikkat edilmesi gereken ayrıntıları vardır. Hem akvaryum bakımı ve temizliği için hem de evinizin akvaryumun bulunduğu odasının estetik görüntüsü için akvaryumunuzun her daim bakımlı ve temiz görünmesi önemlidir. Aynı zamanda özenle bakıp beslediğiniz balıklarınızın sağlığı da burada önemli bir nokta olarak ele alınmalıdır.

İç Filtre Nedir?

İç Filtre Nedir?

Eğer akvaryum içinde doğru malzemeleri bulundurup kullanmazsanız pek çok olumsuzlukla karşılaşabilirsiniz. Akvaryumunuzda bulunması gereken en önemli malzemelerden biri de akvaryum filtre malzemeleridir. İç filtre bu akvaryum filtre çeşitlerinden biridir. Peki, iç filtre nedir? İç filtre, akvaryumunuzun içindeki suda bulunan kaba pislikleri tutan ve akvaryum suyunun temiz kalmasında yardımcı olan akvaryum filtre çeşitlerinden en çok tercih edileni olma özelliğini taşır. Balıklarınızın sağlıklı bir akvaryumda yaşamasını istiyorsanız özellikle akvaryum iç filtresi çeşitlerinden akvaryumunuza uygun olan bir modeli seçip satın almalısınız.

İç Filtre Ne İşe Yarar?

İç Filtre Ne İşe Yarar?

Sahip olduğunuz büyük akvaryum iç filtre gerektirir çünkü içinde daha çok kirlenmeye sebep olabilir. Belki de küçük bir akvaryumunuz vardır ve n11.com üzerinden çeşitli boyutlarda ve fonksiyonlarda pek çok akvaryum iç filtresi markası ve modeli bulabilirsiniz. Bu kategoride aynı zamanda köşe iç filtre, akvaryum köşe filtre, köşe pipo filtre ve köşe üretim filtresi gibi ürünleri de kolayca bulabilir ve en uygun fiyatlarla avantajlı bir biçimde sepetinize ekleyebilirsiniz. Akvaryumunuzda kirden ve balıkların atıklarından oluşan tortuları temizleyecek olan bir akvaryum filtre çeşidi olan akvaryum tortu filtresi modellerine de göz atmanızı tavsiye ederiz. Pipo filtre akvaryum için tercih edilebilecek filtre çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Mağazalarımızda akvaryumunuz için bir pipo filtre satın alabilirsiniz.

İç Filtre Çeşitleri Nelerdir?

İç Filtre Çeşitleri Nelerdir?

Estetik görünümün akvaryumlar için özellikle önemli olduğundan bahsetmiştik. Salonunuzda, oturma odanızda ya da mutfak ve banyolarınızda kuracağınız akvaryumunuzun iç dizaynında akvaryum iç filtresi de önemli bir unsurdur. Akvaryumunuzun güzel ve ışıklı bir görünüme sahip olması için ışıklı iç filtre çeşitlerinden beğeninize uygun olanı seçebilirsiniz. Led ışıklı iç filtre modellerine buradan rahatlıkla erişebilir ve hızlı ve güvenli bir biçimde satın alabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz bir başka ürün ise yüzen akıllı filtre modelleridir. Biolife yüzen akıllı filtre satın almak için kategorimizi ziyaret ederek daha teknolojik bir akvaryum yaratabilir, akıllı teknolojinin akvaryumlarınızı ele geçirmesini keyifle izleyebilirsiniz. En uygun akvaryum iç filtresi fiyatları için kategorimize mutlaka göz atın. Akvaryumunuz için bir dış filtre de almak isterseniz Dış Filtre kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1st Choice (14)
8 in 1 (1)
8in1 (1)
Aim (14)
Aleas (2)
Angora (69)
Apco (1)
Aqua Deco (3)
Aqua Pro (3)
AQUA10 (6)
AQUADINE (1)
Aquael (7)
Artakua (13)
Astro (1)
Atlantik (35)
Atlas (3)
Atman (3)
Beaphar (2)
Biolife (62)
Boyu (14)
Chicos (1)
(1435)
Dophin (129)
E-Jet (6)
Eastland (2)
Eheim (206)
EJET (21)
Elite (2)
Fluval (16)
Hailea (55)
Haiyang (7)
Hydor (2)
Ista (23)
JBL (40)
Jet (22)
Karlie (4)
Marina (1)
Meç (6)
Monera (1)
Pawise (1)
Percell (3)
Pet Garden (42)
Pet Style (1)
Resun (69)
Roxin (1)
Rs (20)
Sea Star (2)
SeaStar (1)
Sera (18)
Sobo (124)
Sun Sun (12)
Sun-Sun (3)
Sunsun (51)
Tetra (48)
Unistar (47)
Venys (7)
Vetasupra (2)
Xinyou (245)
XIONGFA (4)
Xlilong (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(342)
ve üzeri (447)
ve üzeri (482)
ve üzeri (489)
ve üzeri (500)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL