TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Hava Hortumları

için 665 sonuç bulundu.

Hava Hortumları

Hava hortumları kapsamlı bir akvaryumda bulunması gereken önemli parçalardan biridir. Hava hortumları ve hava vanaları aslında akvaryum hava pompasının parçaları olarak kullanılır ve eskiyince pompanın tamamı yerine değiştirilebilir. Doğru hava hortumu seçimi hem ürünün uzun ömürlü olması açısından hem de balıklarınızın sağlıklı ve konforlu olması açısından önemlidir. Hava hortumunun ne olduğu ve nasıl kullanıldığı hakkında ayrıntılı bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Akvaryum Hava Hortumu Nedir?

Akvaryum Hava Hortumu Nedir?

Akvaryum hava hortumu, akvaryum hava pompalarının hava vanaları ile birlikte hayati parçalarından biridir. Tabii ki gözünüzde bahçe hortumları gibi geniş ve uzun hortumlar canlanmasın. Akvaryum hava hortumlarının uzunluğu bir metreden yüz metreye kadar uzayabilen ince borulardır. (Daha çok, hastanelerde kullanılan boruları andırır.) Akvaryum hava hortumlarının farklı uzunlukları olabildiği gibi farklı renkleri de bulunur. Dolayısıyla, akvaryum dekorasyonunuza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Akvaryum hava hortumları, parçası olduğu hava pompası ve hava taşları ile birlikte akvaryum suyundaki hava akışını düzenlemeyi sağlar. Hava pompalarının diğer amaçları arasında elyaf ve süngerlere hava vermek, dekoratif bir süs olmak, havaya oksijen eklemek, su yüzeyinin hareketlerini artırmak ve yine dekoratif amaçlarla suya baloncuklar eklemek sayılabilir. Hava pompaları kolayca bulabileceğiniz ve kolayca satın alabileceğiniz akvaryum parçalarıdır.

Akvaryum Hava Hortumu Nasıl Kullanılır?

Akvaryum Hava Hortumu Nasıl Kullanılır?

Akvaryum hortumundan gerektiği gibi yararlanabilmek için onu doğru kullanmak ve akvaryuma doğru şekilde takmak gerekir. Hava hortumları genelde bir elektrik kaynağından güç alır ve kullanımları da montajları da pratiktir. Hava hortumu sarma makarası ile birlikte satılır ama birkaç metrelik hortumlarda üreticiler makaraya gerek duymayabilir. Akvaryumunuz ve içindeki balık çeşitleri için uygun olan akvaryum filtresini seçtikten sonra hava hortumunu filtreye doğru şekilde takarak onun düzgün şekilde çalıştığından emin olmalısınız. Sonrasında, hava hortumunuzun uzunluğuna göre hava hortumu vantuzları ve diğer aksesuarlarla birlikte hortumu yerleştirebilir ve saklayabilirsiniz.

Akvaryum Hava Hortumu Fiyatları Ne Civardadır?

Akvaryum Hava Hortumu Fiyatları Ne Civardadır?

Hava hortumu fiyatları metreye göre belirlenir ve metre uzunluğu birkaç lirada fazla değildir. Genelde silikonlu hava hortumu olarak satılırlar. JBL, Fluval, Resun, Güner Seramik, Ista, Meç Plastik, Sera, Dophin, Life Tech ve daha birçok markanın kaliteli hava hortumlarını web sitemizde bulabilirsiniz. Hava hortumunu birlikte kullanabileceğiniz akvaryum aksesuarlarından bazıları baloncuk çubukları, baloncuk duvarları, dekoratif süsler (örneğin, dalgıçlar, hazine sandıkları, su köprüleri ve dönme dolaplar), soğutucular ve özellikle küçük balıklar için etkili ve ekonomik bir seçenek olan sünger filtrelerdir. Tüm bu aksesuarlar için Balık kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1st Choice (14)
Angora (2)
AQUA10 (1)
Aquanic (20)
Asia (10)
Astro (2)
Azoo (1)
Chicos (2)
(370)
Dophin (21)
Eheim (1)
EJET (1)
Fluval (1)
Hailea (2)
Ista (8)
JBL (56)
Jet (1)
KYORYO (1)
Lifetech (2)
Liya (23)
Marina (1)
Meç (22)
Pet Garden (21)
REGENT (4)
Resun (21)
Rs (1)
Sea Star (2)
Sera (11)
Sunsun (2)
Tetra (6)
Ti-Sert (1)
Trixie (1)
Venys (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(117)
ve üzeri (155)
ve üzeri (162)
ve üzeri (167)
ve üzeri (169)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL