TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yorgan

için 3,987 sonuç bulundu.

Yorgan

Konforlu ve sağlıklı bir uyku için yorgan şüphesiz büyük bir etkiye sahiptir. Yorganların mevsimlere ve kişinin sağlık durumuna bağlı olarak seçilmesi gerekir. İnsan gününün önemli bir bölümünü yatakta geçirdiği için bu süre zarfında geçirdiği sürenin kaliteli olması fiziğiniz ve ruh sağlığınız için önem taşır. Yorganların özellikleri üretildiği malzemelere göre değişiklik gösterir. Üretilen malzemeye göre; yün, pamuk, mikrofiber, silikon, yün vs. yorganlar bulunur. Hafif ve sıcacık bir uyku için çift kişilik veya tek kişilik yorgan modellerini inceleyerek kullanımınız için en uygun yorganları inceleyebilirsiniz. Ergonomik kullanımı ve hijyenik yapısıyla gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz yorgan modellerini ürün kategorisinden inceleyerek sizin için en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

 Huzurlu Uykularınızın En Büyük Dostu Yorgan

Huzurlu Uykularınızın En Büyük Dostu Yorgan

İnsanlar gününün yüzde 30’luk bölümünü uykuyla geçirir ve uykuda geçirdiği süre zarfı günün geri kalan bölümünü ciddi anlamda etkiler. Kaliteli bir uyku uyuyabilmenizde belirleyici etkenler arasında yorgan seçimini büyük bir rol oynar. Yorganlarınızın oda sıcaklıklarına uygun olması gerekir. Kullanacağınız yorganların sizleri terletmemesi gerekir. Vücudunuzun hava almayacağı yorganlar yatakta terlemenize sebep olacak ve bu durum sağlık sorunlarına yol açabilecektir. Uyku esnasında kan dolaşımınız yavaşlayacağı için daha fazla üşürsünüz ve hastalıkların önüne geçebilmeniz için yorganlar devreye girer. Yorgan çeşitleri arasında oldukça geniş bir yelpaze arasından seçim yapabilirsiniz. Yorganlar birbirinden farklı malzemeler ve farklı amaçlarla üretilir. Birbirinden farklı desenler ve farklı renk tasarımlarına yer verilen yorgan modelleri arasından kendiniz ve oda kombininiz için en uygun yorganları tercih edebilirsiniz. Çift kişilik yorgan modelleri arasından seçim yaparken ipek yorganları tercih edebilirsiniz. Antialerjik bir yapıya sahip ipek yorganlar kir ve toz biriktirme konusunda önemli avantajları sizlerle buluşturur. Yumuşak yapısıyla rahat bir uykunun tadını çıkarmanızı sağlar. İpek yorganlar; alerji, astım ve bronşit gibi rahatsızlıkları bulunanların sıklıkla tercih ettiği yorgan modelleri arasında yer alır. Kullanım esnasında hışırdamaz ve konforu sonuna kadar hissetmenizi sağlar. İpek yorganlar lifli bir yapıya sahiptir ve birbirlerine tutunduğu için sıcaklığı bütün koşullar altında hissettirir. Soğuk günlerde bile yorganın altında sıcaklığın tadını çıkarabilirsiniz. Gece oda sıcaklığının yüksek olduğu zamanlarda bile terlemenizi engelleyen ipek yorganlar yalnızca kış aylarında değil bütün mevsimlerde kullanılabilmektedir. Son derece sağlam ve dayanıklı olan ipek yorganlar uzun süreli kullanımlara müsaittir. Elyaf yorgan modelleri de ergonomik yapısıyla rahat bir uyku almanızı sağlar. Esnek yapıya sahip elyaf yorganlar nemi çeker ve buharlaşarak dışarıya vererek pastırma sıcaklarının hakim olduğu yaz aylarında konforunuzu sağlar. Elyaflarda boyanma kabiliyetini gösteren gözenekler ve eğirme kabiliyeti uyku kalitenizi yükseltir. Elyafların birbirlerine yapışma özelliği eğirme kabiliyetini artırır. Kendine has özellikleri ve düşük maliyeti sebebiyle dokumacılıkta sıklıkla kullanılan elyaflar yorganlarınızda da rahatlıkla kullanabileceğiniz türlerdendir. Uyku konforunuzdan ödün vermek istemiyor ve rahatlığınızdan vazgeçemiyorsanız çeşitli yorgan modellerini ürün kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Yorgan Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yorgan Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yumuşak dokusu ve hafifliği sebebiyle 7’den 70’e bütün yaşların rahatlıkla kullanabileceği kaz tüyü yorganları uyurken rahatlıkla hareket edebilmenizi mümkün hale getirir. Soğuk kış aylarında kat kat yorganların altında ezilmek yerine sıcacık yorganınızın altında ısının tadını çıkarabilirsiniz. Rahat, hafif ve yumuşak yapısıyla kendiniz, çocuğunuz veya misafirleriniz için kaz tüyü yorganlarını güvenle kullanabilirsiniz. Kaz tüyü yorganlar gıdık ve sırt olarak ikiye ayrılmaktadır. Yorganların bazılarında tamamen sırt tüyü veya gıdık tüyü kullanıldığı gibi bazılarındaysa her ikisi karıştırılarak kullanılır. Gıdık tüyü yapısı gereği daha hafif ve yumuşaktır. Sırt tüyleri ise daha ağır ve sert olabilmektedir. Her iki tip kaz tüyü yorgan da tamamen konforunuza bağlı olarak tercih edilmektedir. Kaz tüyü yorganlar odanızı kirletmeyeceği gibi uyku sırasında istenmeyen kaşınma durumlarının ortaya çıkmasını da engeller. Kaz tüylerinde mevcut hava kanalları yorganın hava almasını sağlar. Hava alışverişi yapan yorganlarınız uzun süreli kullanımlara müsait ve hijyenik bir yapıya sahiptir. Oda sıcaklığının normalin üzerinde olduğu zamanlarda terinizi emer ve dışarıya vererek uykunuz için sağlıklı bir ortam oluşturulur. Kaz tüyleri bakteri üremesine sebep olan hava koşullarında dahi hijyenik yapısını korur ve bakteri üretimini minimalize eder. Uzun süre boyunca aynı yorganı güvenle kullanabileceğiniz kaz tüyü yorganlar uyku sırasında nefes alışverişinizi olumsuz etkileyecek uçan tozları üzerinde toplamaz. Bu özelliği sebebiyle de astım hastaları tarafından da sıklıkla kullanılan yorganlarınızı bebek odalarında da kullanabilirsiniz. Kaz tüyü yorgan fiyatları kazın alındığı bölgelere, tüy özelliklerine, kılıf malzemesinin maliyetine göre değişiklik göstermektedir. Rahatlığınızı her koşul altında sağlayacak yorganların bakımlarını yaparken yorgan tipini daima dikkate almanız gerekir. Çamaşır makineleriniz eğer yorganı alabilecek kapasitedeyse yorganları makinenizde yıkayabilirsiniz. Ancak kullandığınız yorganların kullanım talimatlarını göz önünde bulundurmanızda fayda var çünkü bazı yorganlar makinede yıkama için uygun olmayabilir. Yorganları yıkarken en önemli faktör kurutma bölümüdür. Yorganlar hassas yapılar içerdikleri için kurutma sırasında koku yapmamasına özen gösterilmelidir. Yorgan temizliğiniz için kuru temizlemeleri de tercih edebilirsiniz. Kuru temizlemelere yıkanma talimatlarını belirterek yorganınızın niteliklerini kaybetmesini engelleyebilirsiniz.

Yorgan Modelleriyle Bulutların Üzerine Çıkın

Yorgan Modelleriyle Bulutların Üzerine Çıkın

Uyku esnasında gökyüzüne çıkabilmenizi sağlayacak yün yorgan modelleri doğal yapısıyla rahat bir uyku çekmenizi sağlar. Yumuşak yapısıyla yorganları üzerinize çekmekten büyük bir keyif alabileceğiniz yün yorganlar uyku kalitenizi büyük ölçüde artırır. Ağırlığının iki katı kadar nem çekme özelliği bulunan yün yorganlar bu yanıyla sıklıkla tercih edilmektedir. Esnek bir yapıya sahip yün yorganlar vücudunuzdaki sıcaklığı dışarı geçirmez. Böylelikle soğuk kış günlerinde sıcacık yorganınızdan çıktığınızda bile yatağınız ısısını kaybetmez. Bu yönüyle kış mevsimlerinde kullanılan yün yorganlar ağır yünlü yorganlara nazaran çok daha hafiftir. Vücut ısınızı dengeler ve uzun süreli kullanımlarda dahi koku yapmayan yün yorganlar genellikle soğuk bölgelerde tercih edilmektedir. Diğer yorgan modellerine nazaran biraz daha ağır olan yün yorganları kişisel zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Bazı kişiler çok yumuşak yorganlarda daha rahat edebilirken, bazılarıysa daha sert ve ağır yapıdaki yorganlarla uyku kalitesini artırmaktadır. Yorgan çeşitleri arasında yapacağınız seçimlerde oda sıcaklığını göz önünde bulundurmanız gerekir. Yataklarınızda tercih edebileceğiniz bir diğer ürün ise bambu yorgan modelleridir. Bambu yorganlar oda sıcaklığının üzerindeki havalarda dahi nefes alabilen yapısıyla terleme probleminin önüne geçer. Yumuşak yapısıyla bulutlara çıkabileceğiniz bambu yorganlar nem tutmayan bir yapıdadır. Yaz aylarında serin tutar ve kış aylarındaysa sıcaklığı dengeleyerek bütün mevsimlerde kullanma olanağı sunar. Ter kokularını engelleyici özelliğiyle birlikte ışıltılı ve yumuşak dokusuyla en fazla tercih edilen kumaşlar arasında yer alır. Asit ve mantarlara karşı yüksek dayanıklılık oranı bulunan bambu yorganlar terinizi emer ve yorgan içerisinde yer alan farklı bir kanalda buharlaştırır. Bu yönüyle sıcak yaz günlerinde serin ve rahat hissedebilirsiniz. Anti-statik özelliği bulunan yorganlar yaz günlerinde vücudunuza yapışmaz ve nemi çok hızlı bir şekilde emer. Mikrofiber yorganlar arasında yer alan bambu yorganlar sağlık açısından tavsiye edilir. Hava alabilen doğal malzemelerle üretildiği için hijyenik yapısını daima kurur. Hacim kaybetmez özelliğiyle uzun süre boyunca kullanabileceğiniz yorganlar sıcak tutar ve hafif dokuludur. Yatakta dilediğiniz gibi hareket edebilmenizi sağlayan yorgan modelleri doğal ve sağlam dokuya sahiptir. Konfor anlayışınıza bağlı olarak tercih edebileceğiniz ergonomik yapıdaki yorgan modelleri arasından ihtiyaçlarınız için en uygun yorganı satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1Birhome (10)
50x260 (3)
Abalone (1)
AGRA (2)
Ak Home (11)
AkHome (13)
Aksu (2)
Alessia (2)
Alf (1)
Amazon Ev (3)
Antik (3)
Aran Clasy (22)
Aran Home (9)
Armis (7)
Aslıhan (2)
Avanos (23)
Ayd Home (5)
B Home (9)
Bamboo (1)
Başak (2)
Belenay (7)
Bellona (28)
BHOME (3)
Braca Home (10)
Brielle (1)
Brillant (17)
Class (1)
Clasy (183)
Cotton Box (55)
Cottonbox (18)
Cozy Home (2)
DAGE (1)
Decovilla (1)
DIEN (1)
(625)
(252)
Doqu (7)
Doqu Home (49)
duvetta (3)
Ebrar (2)
Ece Home (1)
Ecocotton (1)
Elart (5)
Elit (4)
Elita (2)
Else Halı (155)
Ersperto (12)
Esse Home (1)
estela (7)
Ev+ (2)
Eveteks (2)
Evibu (6)
Evim (1)
Evimix (1)
Evsay (4)
Fialka (18)
Firuze (1)
Fixeline (1)
Foçatex (1)
Giz Home (4)
Goobebe (1)
Gözteks (4)
Handy (8)
Hanzade (1)
Harmony (1)
Hibboux (6)
Hobby (52)
İdaş (56)
İdil (10)
ipekyolu (3)
İSTİKBAL (27)
İyi Uyku (3)
İşbir (8)
Jereed (14)
Jua (1)
Karviem (9)
Komfort Home (192)
Kristal (27)
Kupon (1)
Lady Moda (27)
Lale Home (2)
Lily (2)
Linens (1)
Majeste (1)
Majoli (1)
Mandeep (2)
Marvellous (13)
Maxstyle (3)
Melunda (2)
Merinos (66)
Mermaid (4)
Minteks (10)
Mislotus (1)
Modaletto (2)
Modastra (1)
Moderno (1)
Moderona (17)
Mondi (5)
Neva (2)
Nevto (4)
Nevue (1)
Newhome (1)
Nirvana (2)
Nofku (17)
Otello (6)
Othello (337)
PamukEvim (1)
Pamuklu (3)
Penelope (101)
Perdante (2)
Perist (1)
Prelusive (4)
Prenses (5)
PRESTIGE (2)
Pukka Home (12)
Saray (7)
Sarev (17)
SCHAFER (3)
Selena (4)
Senveo (1)
Seral (8)
Serenade (1)
serev (2)
Sesli (2)
Shome (5)
Sidelli (1)
Sluupy (3)
Soley (8)
Taç (367)
Teom (3)
Thefabric (1)
Tricoton (1)
UNICO (55)
Varol (22)
Velsoft (1)
Vienna (1)
Viscoflex (1)
Viscoleff (12)
Yataş (74)
Yünteks (4)
Örtüm (1)
Özdilek (284)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Malzeme

Elyaf (608)
Microfiber (479)
Silikon (386)
Pamuk (373)
Yün (194)
Kaz Tüyü (168)
Bambu (103)
İpek (9)
Visco (6)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema

Düz,Sade (955)
Renkli (154)
Çiçekli (70)
Geometrik (38)
Ekoseli (35)
Çizgili (32)
Lisanslı (14)
Aşk (7)
(5)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(383)
ve üzeri (620)
ve üzeri (660)
ve üzeri (671)
ve üzeri (689)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL