TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tek Kişilik Yorgan

için 1,805 sonuç bulundu.

Tek Kişilik Yorgan

Uyku esnasında kan dolaşımı yavaşladığı için, vücut ısısı düşer. Vücut, normalden daha fazla ısıya ihtiyaç duyar ve üşümenize neden olur. Özellikle kış aylarında, tek kişilik yorgan modelleri sayesinde vücut ısınızın sizi üşütmesini engelleyebilirsiniz. Yorganlar genellikle yün ya da pamuktan yapılmaktadır. Bundan dolayı oldukça hafif ürünlerdir, üzerinizde ağırlık yaratmaz. Tek kişilik yorgan kışlık modelleri ile özellikle kış aylarındaki en büyük yardımcılarınızdan biri olur. Sizleri bunaltmayacak hafif bir ağırlığa sahip olduğu için, uyku esnasında hareket alanını kısıtlamaz. Genellikle tek olarak satılan bu yorgan modellerini tek kişilik yorgan yastık şeklinde set halinde almanız da mümkündür. Bu şekildeki setler, genellikle daha avantajlı fiyatlara satılmaktadır.

Tek Kişilik Yorgan Çok Kullanışlı Bir Örtü Seçeneğidir

Tek Kişilik Yorgan Çok Kullanışlı Bir Örtü Seçeneğidir

Tek kişilik olan yorganları sadece uyurken kullanmak haksızlık olur. Salonda otururken üşüdüğünüzde, hasta olduğunuzda ve uzandığınız herhangi bir yerde ısınmak için oldukça ideal seçeneklerdir. Tek kişilik ve hafif olması nedeniyle kolaylıkla taşınabilir. Pamuk tek kişilik yorgan seçeneklerinin yanı sıra, yünden yapılan modeller de çok fazla tercih edilmektedir. Yün ve pamuktan yapılmaları, oldukça sıcak tutacak bir ürün olduklarını kanıtlamaktadır. Yorgan, günümüzde özellikle kış aylarında ilkbahar, sonbahar ve yaz gibi mevsimlerde balkonda, kampta uyumak için gerekli olan en önemli eşyalardan biridir. Çoğu örtü seçeneğinden daha hafif olduğu için, genellikle soğuk havalarda tercih edilen örtülerin başında gelmektedir. Bambu tek kişilik yorgan seçenekleri de bambudan üretilmektedir. Doğal bambudan üretilen bu yorganların genellikle dış dokusu pamuktan yapılmaktadır. Böylelikle daha yumuşak bir doku elde edilmektedir. Hammaddesi bambu olduğu için çevre dostu ve organik bir yorgan modelidir. Uyku esnasında terleme olanağını minimuma düşürür. Tamamen doğal olması nedeniyle bambudan yapılan, tek kişilik yorganlar bebekler için de çok fazla tercih edilmektedir. Kaşınma, alerji gibi olası cilt problemlerini engelleyen bir yapısı vardır. Hammaddesi ne olursa olsun bu tek kişilik yorgan takımı> modellerini satın alırken, içindekiler kısmına bakmanız gerekmektedir. Yıkama talimatları doğrultusunda rahatlıkla yıkama yapabildiğiniz bu yorganlar, oldukça hijyenik ürünlerdir. Yıkama yapılması nedeniyle, uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yorgana sahip olabilirsiniz. Klasik ve değişimi az olan bir ürün olduğu için yorganın eskimesi oldukça zor bir durumdur. İyi bakıldığı sürece sorunsuz, uzun ömürlü bir tek kişilik yorgana sahip olabilirsiniz. Bambu, pamuk gibi seçeneklerin dışında kaz tüyü tek kişilik yorgan gibi farklı seçenekler de mevcuttur. Kaz tüyü, en hafif dolgu malzemesi olduğu için yorganın üzerinizde bıraktığı his çok farklıdır. Kaz tüyü ile üretilen yorganların dış kısmı da genellikle tamamen pamuktur. Oldukça hafif ve yumuşak bir Yorgan modelidir. Kaz tüyünden yapılan yorgan ile beraber kaz tüyünden yapılan yastık seçenekleriyle rahatlığınızı arttırabilirsiniz. Bu seçeneklerin beraber satılması durumunda, set halinde satın almanız daha ekonomik bir alışverişe neden olmaktadır.

Tek Kişilik Yorgan Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tek Kişilik Yorgan Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tek kişilik yataklar için uygun olarak üretilen Yatak Odası Tekstili ve satılan yorgan modellerinin hammadde olarak farklı çeşitleri mevcuttur. Bütün yorgan modelleri, ısı ve nemi dengeleyici hammaddeler ile üretilir, yorganın en büyük avantajlarından biri budur. Yorganlar, sade bir şekilde üretilebildiği gibi desenli tek kişilik yorgan çeşitleriyle de üretilebilir. Yorgana kılıf geçirmek istemeyenler, kılıftan rahatsız olanlar için bu desenli tek kişilik yorganlar oldukça ideal çözümlerdir. Çiçekli ya da çizgili gibi farklı yorgan desenlerinin yanı sıra beyaz dışında farklı renkli tek kişilik yorgan modelleri de mevcuttur. Kırmızı, pembe, sarı, mavi gibi birçok renk seçeneği vardır. Çocuklar için özel olarak üretilen kahraman, Hello Kitty, prenses gibi farklı görsellere sahip yorgan modelleri de mevcuttur. Tek kişilik yorganların üstüne kılıf geçirerek kullanmak isteyenler için ise tek kişilik yorgan kılıfları mevcuttur. Bu kılıflar sayesinde yorganın eskimesi zorlaşır, olası leke kalması gibi durumların önüne geçilmiş olur. Aynı zamanda tek kişilik yorganlar için üretilen kılıf modelleri, yorganların kendi desenlerinden çok daha fazla çeşide sahip olduğu için de tercih edilmektedir. Dilediğiniz tema ve renge yorgan kılıfına uygun fiyatlarla sahip olmanız mümkündür. Kılıfı yıkamak, yorganı yıkamaktan daha kolay olduğu için de yorganlar genellikle kılıflı bir şekilde kullanılır. Bir başka hammaddeye göre isimlendirilen modellerden biri tek kişilik yorgan elyaf modelleridir. Bu modeller daha uygun fiyatlara sahip olmaları nedeniyle oldukça fazla tercih edilir. İç kısmı tamamen elyaftan yapılan bu yorganlar, oldukça kalındır. Diğer yorgan modellerine göre daha fazla yer kaplamaktadır. Evde dikimi de çok yaygın olduğu için, evlerde, elyaftan yapılan yorganlara rastlamak oldukça olası bir durumdur. Normal yorganların aksine genellikle beyaz renk tercih edilmez. Daha renkli ve çeşitli desenli bir dış görünüşü vardır. Tek kişilik yorgan fiyatları yapıldığı hammaddeye göre değişmektedir. Her bütçeye uygun, ihtiyacınızı karşılayacak yorgan çeşitleri mevcuttur. İçindeki hammaddeye göre fiyatlar değişmektedir. Kaz tüyü ile yapılan tek kişilik yorganlar tamamen organik olduğu için diğerlerine oranla biraz daha yüksek fiyatlıdır. Elyaf ile üretilen yorgan modelleri ise nispeten daha uygun fiyatlıdır denilebilir.

Tek Kişilik Yorgan Modellerini Muhafaza Etmek Oldukça Kolaydır

Tek Kişilik Yorgan Modellerini Muhafaza Etmek Oldukça Kolaydır

Kış aylarındaki kurtarıcı olan tek kişilik yorganlar, genellikle yaz aylarında kış aylarında olduğu kadar kullanılmaz. Kamp, balkonda uyuma gibi durumların dışında; pek ihtiyaç olunmadığı için kışlık eşyalar ile birlikte görünmeyecek bir yere muhafaza edilmesi, kaldırılması gerekmektedir. Tek kişilik yorgan seti çift kişilik ve daha büyük ölçüye sahip olan yorganlara nazaran daha az yer kaplamaktadır. Diğer örtülere göre; genel anlamda yorganlar çok az alan kaplamaktadır. Sıkıştırılması oldukça kolay olan ürünlerdir. Yaz aylarında evlerde Ev Tekstili ürünü olarak çok fazla yer kaplamayarak kolaylıkla muhafaza edilebilir. En çok tercih edilen yorgan modellerinden bazıları da silikon tek kişilik yorgan modelleri arasındadır. Bu yorganlar, silikonize elyaf, microfibre kumaş ile kapitone edilerek piyasaya sunulmaktadır. Oldukça yumuşak bir dokuya sahiplerdir. Diğer yorganlar gibi yıkaması ve muhafaza edilmesi oldukça kolay olan bir örtü çeşididir. Silikon yorganlar, diğer yorganlara nispeten daha kolay temizlenmektedir. Misafirler için tercih edildiği kadar otellerde de çok fazla tercih edilmektedir. Bu silikon tek kişilik yorganla beraber yastık da satın alabileceğiniz seçenekler mevcuttur. Sadece yorgan satın almaktan ziyade, yorgan ve yastık takımını beraber almanız daha ekonomik bir alışveriş yapmanızı sağlayacaktır. Bunlara, tek kişilik yorgan seti adı verilmektedir. Yastık ile yorganı ayrı ayrı satın aldığınız durumlarda genellikle daha yüksek fiyatlar ödemeniz olağan bir durumdur. Bundan dolayı set şeklinde satılan yastık ve yorgan ikilileri çok fazla tercih edilmektedir. Bazı yorgan çeşitleri, pamuktan yapılanlara nazaran daha ağır olabilir. Her tek kişilik yorganın kapladığı alan farklıdır. Daha kalınların daha zor muhafaza edildiği inkar edilemez bir gerçektir. Kışlık tek kişilik yorgan modellerinin bir başka avantajı ise kılıf kolaylığı sayesinde; görüntüden sıkıldığınız an yeni bir yorgan satın almaktansa kılıf kullanmanızın ya da kılıfı değiştirmenizin mümkün olmasıdır. Böylelikle yeni bir yorgan almaktan çok daha ekonomik fiyatlarla yeni bir yorgan görünümüne sahip olabilirsiniz. Tek kişilik yorganlar için yapılan kılıfların, genellikle yastık ve çarşaf ile birlikte satıldığı görülmektedir. Bunun nedeni ise daha uyumlu bir görüntü oluşturmaktır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1Birhome (5)
50x260 (1)
Abalone (1)
AGRA (2)
AkHome (5)
Aksu (1)
Alessia (1)
Amazon Ev (2)
Antik (2)
Armis (6)
Aslıhan (1)
Avanos (8)
Ayd Home (3)
B Home (4)
Belenay (1)
Bellona (6)
BHOME (1)
Braca Home (10)
Brillant (5)
Class (1)
Clasy (169)
Cotton Box (30)
Cottonbox (6)
Cozy Home (1)
DAGE (1)
Decovilla (1)
(257)
(101)
Doqu Home (24)
duvetta (1)
Ebrar (1)
Elit (2)
Elita (1)
Else Halı (155)
Ersperto (4)
Ev+ (1)
Eveteks (2)
Evibu (6)
Evim (1)
Evimix (1)
Fialka (7)
Giz Home (2)
Goobebe (1)
Gözteks (2)
H.S.K (2)
Handy (1)
Hobby (30)
İdaş (19)
İdil (5)
İyi Uyku (2)
İşbir (3)
Jereed (7)
Karviem (2)
Kristal (10)
Lady Moda (14)
Lale Home (2)
Lily (1)
Linens (1)
Mandeep (1)
Maxstyle (1)
Melunda (1)
Merinos (1)
Minteks (4)
Mislotus (2)
Modastra (1)
Moderno (1)
Moderona (9)
Mondi (4)
Nevto (1)
Nevue (1)
Nirvana (1)
Nofku (8)
Otello (3)
Othello (123)
Pamuklu (2)
Penelope (38)
Perdante (1)
Perist (1)
Prelusive (2)
Prenses (5)
PRESTIGE (1)
Saray (3)
Sarev (7)
Selena (2)
Seral (4)
Serenade (1)
Shome (3)
Sidelli (1)
Taç (197)
Teom (1)
Tricoton (1)
UNICO (20)
Varol (10)
Viscoleff (4)
Yataş (29)
Yünteks (1)
Örtüm (1)
Özdilek (113)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Malzeme

Elyaf (308)
Silikon (202)
Microfiber (174)
Pamuk (153)
Yün (82)
Kaz Tüyü (65)
Bambu (38)
İpek (6)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema

Düz,Sade (423)
Çiçekli (39)
Renkli (35)
Ekoseli (15)
Lisanslı (13)
Çizgili (12)
Geometrik (10)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(162)
ve üzeri (266)
ve üzeri (288)
ve üzeri (295)
ve üzeri (304)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL