TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Organik Yastık

için 115 sonuç bulundu.

Organik Yastık

Hayatımızın bütün alanlarında en doğal, en organik olandan yana olmak bize sağlık ve mutluluk getirir. Bu yalnızca beslenme konusunda değil, aynı zamanda giyinme ve kullandığımız ev tekstili ürünleri konusunda da geçerlidir. Organik ürünler o denli yaygınlaştı ki artık evlerde kullanılan pek çok ev tekstili de organik malzemeler kullanılarak kullanıcılara sunuluyor. Hayat kalitenizi yükseltmek için rahat bir uyku diyerek siz de yastık modelleri söz konusu olduğunda organik yastık çeşitlerinden yana tercih kullanabilirsiniz.

Bambu Yastık Nedir?

Bambu Yastık Nedir?

Organik yastık modelleri içinde en yaygın olarak üretilen ve kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen yastık çeşitleri, bambu yastık adını verdiğimiz ürünler olarak öne çıkıyor. Peki bambu yastık nedir? Sanılanın aksine bambu bir yastık dolgu malzemesi değildir. Bir yastık temelde iki kısımdan oluşur. Dış kumaş ve iç dolgu. Bambu yastık tamamen dış kumaş ile ilgilidir. Yani satın alacağınız bambu yastığın dış kumaşı bambu adını verdiğimiz bitkinin liflerinin işlenmesiyle üretilir. Bambu yastıkların iç dolgusunda ise genellikle kaliteli elyaf malzeme kullanılır.

Bambu Yastık Özellikleri

Bambu Yastık Özellikleri

Kategorimizde sizler için en uygun bambu yastık fiyatları ile sunulan ürünlerimiz, organik bir yastıktan beklentilerinizi üst düzeyde karşılayacak kalitededir. Bir bambu yastık özellikleri bakımından neden elverişli olarak görülür? Öncelikle bambu nefes alan bir malzemedir. Alerji karşıtı yapısı sayesinde gündüz ya da gece uykularınızda yaşadığınız çeşitli alerjik nefes problemlerinin de önüne geçer. Başınızı yastığınıza koyduğunuz andan itibaren ısı dengesini sağlayarak uyku sürecinizi rahatlatır. Bambu visco yastık omurganızı ve boynunuzu destekler ve ortopedik faydaları vardır. Bambu yastık faydaları açısından nefes problemleri çeken, astım gibi kronik rahatsızlıklarla mücadele eden ve uyku rahatlığına önem verenler için tavsiye edilmektedir.

Bambu Yastık Nasıl Yıkanır?

Bambu Yastık Nasıl Yıkanır?

Özdilek, Penelope ve Othello gibi markaların bambu yastık çeşitleri arasından size uygun olan yastıkları satın aldıktan sonra sıra yeni yastıklarınızı nasıl ilk günkü gibi hijyenik tutabileceğinize geliyor. Bambu yastık nasıl yıkanır sorusu sizin de aklınızı kurcalıyorsa, size yastık temizliği için birkaç öneride bulunmak isteriz. Bambu yastık kullananlar için bambu yastık temizliği tavsiye edildiği üzere öncelikle kuru temizleme olmalıdır. Ancak teknoloji geliştikçe bambu yastıklar da yıkanabilir özellikte ürünler olarak piyasada yerlerini aldılar. Çamaşır makinesinde yıkayacaksanız, normal programda 30 derece sıcaklık önerilmektedir. Fakat ardından yıkadığınız bambu yastığınızı hemen kurutmalısınız. Bunun için ise çamaşır kurutma makinesini kullanabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alessia (1)
B Home (1)
Bamboo (4)
Bambu (1)
Brillant (9)
(42)
(12)
Doqu Home (1)
Hibboux (2)
İdaş (1)
İyi Uyku (1)
Jereed (1)
Jua (1)
Othello (13)
Qurdella (1)
Sarev (2)
Silk Inn (3)
Tasarım (1)
Taç (2)
Varol (1)
Yataş (1)
Özdilek (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Malzeme

Bambu (27)
Kadife (26)
Pamuk (8)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema

Düz,Sade (24)
Patcwork (8)
(5)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (11)
ve üzeri (13)
ve üzeri (14)
ve üzeri (14)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL