Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bornoz

için 4,713 sonuç bulundu.

Bornoz

Yıkandıktan sonra sarındığınız bornoz sizin için ayrı bir yere sahip olabilir. Renk ve model seçenekleri oldukça fazla olan bornoz ürünleri, her yaşa ve kullanıcıya hitap etmektedir. Ürün çeşitliliği oldukça yüksek olan bu kategoride aradığınız modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Bebek bornoz setinden tutun yetişkin setlerine kadar pek çok ürün seçeneği sayfamızda yerini almaktadır.

Bornoz ile Banyo Sonrası Keyfi

Bornoz ile Banyo Sonrası Keyfi

Bornozlar banyo sonrası kurulanmak için kullandığımız bir nevi vücut havlusudur.Sayfamızda her renkte, farklı uzunluklarda ve bedenlerde desenli, desensiz, işlemeli, sade gibi birçok çeşidi olan bu ürünler her evde mutlaka bulunan tekstil ürünlerindendir. Erkekler, kadınlar çocuklar ve bebekler için, kısaca herkesin zevkine ve ihtiyacına göre model bulmak artık çok kolay. Banyo tekstili ürünlerinden bornozları bulunduran sayfamızdan beğeninize göre bir modele kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bir modelin nasıl üretildiğine gelirsek, üretilirken öncelikle iplikler sarılıp boyanarak renklendirilmektedir. Silikonsa ona yumuşaklık sağlar. Eğer almak istediğiniz bornoz ürünü uzunca bir zaman kullanmak isterseniz dikkat edebileceğiniz bazı noktalar vardır. Özellikle neyden üretildiğine ve modeline dikkat etmeniz mantıklı olacaktır. Bir bornozun kaliteli olup olmadığını anlamak aslında çok basittir. İlk etapta ham maddesinin ne olduğunu incelemek (pamuk, sentetik, naylon, polyester vb.) işinizi kolaylaştırır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi almayı istediğiniz bornozunuzu uzun süre kullanmayı planlıyorsanız kesinlikle kalitesini ön planda tutmanızda fayda vardır. Özellikle %100 pamuktan üretilmiş modeli uzun yıllar kullanabilirsiniz. Tabii ki yıkama talimatlarına uymayı göz ardı etmeyin. Takımlarınızı alırken ince ve hafif kumaşlardan üretilen bir takım alırsanız uzun süre kullanabileceğinizi söyleyebiliriz. Ayrıca son yıllarda popülerleşen bambu bornoz takımları anti-bakteriyel ve koku giderici özelliğe sahiptir. 50 yıkamadan sonra dahi bambu dokumalar anti-bakteriyel özelliğini kaybetmez ve çevreyle dosttur. Kaliteli bir bornozum olsun isterseniz neyden üretildiğine bakmayı ihmal etmemenizi önerilir.

Bornoz Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bornoz Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ürününüzü seçerken değerlendireceğiniz diğer bir konu tabii ki bornoz modelleridir. Uzun mu yoksa kısa bir model mi yoksa kapüşonu mu olması gerektiğine bakmalısınız. Daha çok yaz aylarında ya da ılıman iklimlerde tercih edilen kısa boy modeller diz hizasının yukarısında olurlar. Kullanımları diğer modellerin boylarına göre daha rahat ve pratiktir. Orta boy olanlar diz altına kadar uzanırken, tam boy olan seçenekler ise genellikle ayak bileklerinize kadar uzanırlar. İhtiyacınıza göre bornozunuzun boyuna karar vermeyi aklınızdan çıkarmayın. Bornoz fiyatları; üretiminde kullanılan malzemelere, desenine ve işlemesine göre farklılık gösterir. Bornoz takımı fiyatları açısından ihtiyacınıza uygun bir model almak isterseniz seçenekleri detaylıca inceleyebilirsiniz. Çoğunlukla kadınlar için üretilen bornozlarda klasik olarak pembe, kırımızı gibi renkler kullanılırken erkekler için ise daha çok mavi, gri, krem gibi nötr renkler tercih edilmektedir. Yine de siz zevkinize göre üretilmiş renkte bir model alın ve duşun keyfini çıkarın. Banyodan çıktıktan sonra azıcık bile soğuğa maruz kalmak yetişkinler için de çocuklar için de hastalıklara sebep olabilir. Bu nedenle banyo sonrası giyinene kadar iyice korunmak ve tam olarak kurumak oldukça önemlidir. Hızla kurulanmanıza yardımcı olan kadın veya erkek bornoz seçenekleri yanında çocuklar için de özel olarak üretilmiş çocuk bornoz modelleri sayfamızda mevcuttur. Küçük yaştaki çocuklar veya bebekler için banyo yapmak bazı zamanlar zorlu olabilir. Bu sebeple banyodan kaçmak isteyecek çocuklarınızı; onlar için üretilmiş olan renkli, eğlenceli ve canlı modellerle banyo yapmak için teşvik edebilirsiniz. Birbirinden çeşit renk ve desenlerde üretilen çocuk takımları arasından tercihinizi yaparken çocukların ciltlerinin çok narin ve hassas olduğunu unutmadan yumuşak ve kaliteli ham maddelerden üretilmiş seçenekleri tercih etmeniz tavsiye edilir.

Bornozlarınızı Hijyenik Şartlarda Kullanın

Bornozlarınızı Hijyenik Şartlarda Kullanın

Ham madde ve model seçiminden sonra kişisel olarak değerlendirdiğimiz başka bir kıstas da seçeceğimiz bornoz takımı rengi olabilir. Renk, ürününüzü alırken çok önemli bir detay olmasa da favori renginizde bir model almanız duştan sonra modunuzu yükseltebilecekken renkli seçenekler çokça yıkandıktan sonra canlı renklerini kaybedebilir. Bu nedenle bornozunuzu nasıl yıkayabileceğinizden ve yıkama önerilerinden de bahsetmek gerekir. Daha önce de değinildiği gibi bornoz bayan veya erkek tüm seçenekler ürün etiketinde yer alan yıkama talimatına göre yıkanırsa ömürleri uzar. Havlu bazlı bu ürünlerinizin suyu emiş oranını düşürmek istemezseniz yıkarken çamaşır makinenize fazla yumuşatıcı eklememeniz tavsiye edilir. Kullanacağınız yumuşatıcıyı su ile açabilirsiniz. Çamaşır makinesini tam doldurarak da bu ürünleri yıkamak çok mantıklı değildir; çünkü havlulu ürünlerde kolaylıkla yıpranmalar meydana gelebilir. Bu nedenle bornozunuzu veya aile bornoz setini tek yıkamaya özen göstermenizi öneririz. Özellikle aldığınız veya sahip olduğunuz ürününüzün rengi beyazsa kesinlikle bornozunuzu tek yıkayınız. Beyaz ve işlemesiz bir bornozunuz varsa 90-95 derecede, pastel renkli ve işlemesiz ise 50-60 derecede yıkamanız mantıklı olacaktır. Orta ve koyu renkliler için ise 30-40 derecede yıkamak uygun olacaktır. Bornozun iyice durulanması da kesinlikle bakteri ve küf oluşumunun da önüne geçer. Ayrıca unutulmamalıdır ki bir havlu yıkandıktan sonra ıslak bir şekilde uzun süre bekletilmemeli, asılırken de tek olarak asılmalıdır. Her ne kadar temiz bedenimiz üzerine giysek de banyo sonrası kurulandığımız ve giydiğimiz bu ürünleri aslında sağlık açısından her üç kullanımdan sonra yıkanması gerektiğini atlamamanız iyi olabilir. Tüm bunların yanı sıra dilerseniz Banyo Tekstili kategorimizi ziyaret edebilir, banyonuzda ihtiyacınız olan tüm tekstil ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ölçüler

(313)
(287)
(269)
(233)
(198)
(192)
(180)
(141)
(122)
(82)
(62)
(32)
(26)
(24)
(19)
(15)
(13)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

50x260 (1)
Adaliko (2)
Albimo (1)
ALORA (1)
Always (1)
Alçeyiz (1)
Aslıhan (2)
Aylin (10)
Baby Home (1)
Babymol (1)
Babyneo (1)
Bambu (3)
Baveno (22)
Başak (1)
Bebbemini (2)
Belinda (1)
BELLA HOME (12)
Bemucci (62)
Beğenal (4)
Braca Home (99)
BULDANEVİ (47)
Bulteks (1)
CAQQA (1)
Colorpool (12)
Cotton Box (26)
Cozy Home (15)
DAGE (1)
Dantela (8)
DeFacto (1)
(1293)
(334)
Doksan (3)
Dolce (1)
Doqu Home (28)
Dost (4)
Doğruyol (2)
DURUL (2)
Ecocotton (587)
efabrika (5)
Efesan (3)
Elite (104)
Elmas’s (1)
EnderHome (117)
Ersperto (6)
Eumenia (6)
Evmisya (1)
Evteks (5)
Fialka (36)
Finezza (1)
Fushia (9)
Gcm (19)
Grips (79)
Gözteks (1)
H.S.K (4)
Hamur (1)
Herrmen (3)
Home (6)
ipekyolu (11)
İrya (1)
İrya Home (63)
Jua (5)
Julie (3)
Kiğılı (1)
Kristal (11)
Lady Moda (21)
Liviadora (18)
LorenRosa (1)
Maisonette (22)
Maribor (12)
MarieLou (1)
MarkaEv (8)
Maxstyle (7)
Meltem (5)
Mermaid (1)
Minteks (2)
MİSSE (1)
NevresimEv (85)
Newhome (2)
Nurpak (78)
Nuse (1)
Parisse (1)
Passione (1)
Penelope (1)
Poyraz (1)
Pupilla (24)
Qurdella (1)
Rosenurr (3)
Sarev (3)
Sertay (22)
Setay (1)
Shique (1)
Shome (4)
Slipstop (1)
Soley (24)
Sydney (6)
TALPIA (1)
TanemHome (7)
Taç (95)
TEKSMODA (4)
Tivolli (4)
Trenchboo (1)
Tril (7)
Triumph (1)
U.S POLO (2)
Varol (8)
vevien (5)
Victoria (2)
Yataş (29)
Yorka (3)
Yünteks (3)
Özdilek (331)
Şıkel (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (1146)
Kadın (685)
Erkek (397)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(218)
ve üzeri (331)
ve üzeri (355)
ve üzeri (362)
ve üzeri (368)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL