Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Jms
Jua
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bornoz ve Setleri

için 3,520 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bornoz ve Setleri

Banyo ve duş sonrasını keyifli bir deneyime dönüştürmek için şık ve kaliteli bornoz seçimi önem taşır. Duş sonrası ısınmak için kullanılan bu ev tekstil ürünü, farklı markalar tarafından, çeşitli kumaş materyalleri kullanımlarıyla üretilmektedir. Günümüzde pek çok bornoz alternatifi bulmak mümkündür. Yakalı, kapüşonlu, sade, renkli, desenli bornozlar arasından en kullanışlı ve verim alabileceğiniz ürünü bulabilirsiniz. Suyu çabuk emen ve kurulanmanızı kolaylaştıran kumaşlardan üretilen çeşitler mevcuttur. Onlarca tasarım arasında, her yaşa ve bedene uygun bornoz bulmak imkanı vardır. %100 pamuk bornoz setleri en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Tek kişilik, çift kişilik veya aile bornoz seti ürünleri birkaç parça üründen oluşur. Tek kişilik setlerde bir adet bornoz yanında bir adet saç havlusu ile satılmaktadır. Çiftler için olan ürünler; biri bayan diğeri erkek için tasarlanmış iki adet bornoz ve iki adet havlu olmak üzere toplamda dört parçadan oluşmaktadır. 10 parçadan oluşan bornoz seti de mevcuttur. İçerisinde; iki adet standart beden bornoz, iki adet banyo havlusu, iki adet el havlusu, iki adet kese ve iki adet sabun ile birlikte tam bir setten oluşmaktadır. Aile bornoz seti olarak isimlendirilen bu ürünlerin altı parça olanları da mevcuttur. Altı parça set içerisinde; iki adet bornoz>/strong>, iki adet banyo havlusu, iki adet el ve yüz havlusu bulunmaktadır. İçerisinde terlik olan bornoz seti bulmak da mümkündür. Setin içerisinde; bir bayan bir de erkek için olmak üzere iki adet bornoz, iki adet banyo havlusu, iki adet el ve yüz havlusu ile iki çift terlik olmak üzere toplam 6 parça ürün vardır. Çeşitli renk, kumaş ve desenlerle, farklı sayıda parçalardan oluşan bornoz seti modellerinden kendinize en uygun, kullanışlı ve konforlu ürünü bulabilirsiniz. Bornoz takımları farklı kumaşlardan üretilmektedir. Pamuk, bambu veya bambu ve pamuk karışımı ürünleri tercih edebilirsiniz. Birbirinden şık tasarımları ile bornoz takımları banyo ve duş sonrası deneyiminizi tam bir keyfe dönüştürmektedir. Bornoz seti fiyatları, parça sayısına, ürünün kumaşına, kalitesine ve çeşidine göre değişmektedir. Bornoz seti seçerken kaliteli ve uzun ömürlü bir ürün tercih ettiğinizden emin olmanız gerekir. Bornozlarınızı yıkarken, uzun ömürlü olmaları için yıkama talimatlarına mutlaka uymalısınız.

 Çok Tercih Edilen Bornoz Modelleri

Çok Tercih Edilen Bornoz Modelleri

Banyo sonrasında kurulanmak ve ısınmak için üretilen birbirinden kaliteli ve bin bir çeşit bornoz modelleri arasından kendinize en uygun seçimi yapmak için sayfamıza göz atabilirsiniz. Bornoz çeşitleri arasından en kullanışlı, bütçeye uygun ve kaliteli olan ürünü tercih etmek mümkündür. Son zamanlarda en çok aranan bornoz modelleri arasında peştamal bornoz ürünleri yer almaktadır. Yalnızca ev tekstili olarak değil, aynı zamanda spa, sauna, hamam ve plajlarda da kullanılan peştamal bornoz ürünleri pamuk veya bambu kumaştan üretilmektedir. Kadın ve erkekler için farklı modeller bulunabileceği gibi unisex modeller de mevcuttur. Hafif ve ferah dokuya sahip peştamal bornoz ürünleri suyu hızlıca emerek kurulanmanızı kolaylaştırır. Bornoz modelleri arasında, çocuklar için de pek çok alternatif bulunmaktadır. Çocuklar için üretilen bornoz çeşitleri genellikle eğlenceli tasarımlardan oluşmaktadır. Lisanslı çizgi film karakteri desenleriyle süslenmiş bornozlar, çocukların banyo deneyimlerini tam bir eğlenceye dönüştürmektedir. Bebeklerden, her yaş grubuna göre, sevimli tasarımlarda çocuk bornoz havlu çeşitleri bulmak mümkündür. Ayıcıklı, tavşan kulak kapüşonlu, kadife gibi çeşitli ürünler sayfamızda yer almaktadır. Hiçbir kanserojen madde içermeyen bebe bornoz seti ürünleri bir adet kapüşonlu bornoz, bir adet kapüşonlu banyo havlusu ve bir çift terlikten oluşabilmektedir. Bunun gibi bebeklerin cildine zarar vermeyen, doğal ipliklerden ve kumaşlardan üretilmiş bornoz çeşitleri ve setleri bulunmaktadır. Güçlü su emiciliği olan çocuk bornoz modelleri yumuşaklığı ile çocukların bornoz havlu içerisinde rahatlıkla hareket etmelerini sağlamaktadır. Bornoz markaları çocuklar için hem sağlıklı hem de cezbedici tasarımlarda ürünler üretmektedirler. Son zamanlarda en çok tercih edilen ürünler arasında bornoz bambu çeşitleri yer almaktadır. Doğal ve anti bakteriyel olan ürünler suyu anında emme özelliğine sahiptirler. Bornoz bambu kumaştan üretilmiş ise çok hafif ve serinlik hissi vermektedir. Bambunun organik olması gereği cilde asla zarar vermez. Seçtiğiniz bornoz bambu olduğu zaman yıpranma ve aşınmalara karşı çok dayanıklı olacağından emin olabilirsiniz. Bu organik kumaş türü, ince olmasına rağmen, doğası gereği uzun ömürlüdür. Bornoz bambu kumaştan üretilmiş ise, çabuk kuruma ve nemi hızlı hapsetme özelliğine sahip olacaktır. Bornoz fiyatları, aradığınız ürünün cinsine, markasına, kumaşına, kalitesine ve modeline göre farklılık göstermektedir.

 Bornoz Seti Çeşitleri

Bornoz Seti Çeşitleri

Eğer bir bornoz takımı tavsiye etmek gerekirse, sayfamızda bulunan çeşitli bornoz seti ürünlerine göz atabilirsiniz. En çok tercih edilen ürünler arasında 6 parça bornoz seti olduğu görülmektedir. İçerisinde bornoz ve havlunun yanı sıra sabun, kese veya terlik de olabilmektedir. Nakışlı veya jakarlı bornoz seti çeşitleri bulunmaktadır. Her marka setleri farklı ürün parçalarını birleştirerek oluşturmaktadır. Bir 6 parça bornoz seti içerisinde bir adet kadın, bir adet erkek için toplamda iki adet bornoz, iki adet banyo havlusu, iki adet el ve yüz havlusu bulunabilmektedir. Diğer tercih edilen bornoz seti çeşidi ise 4 parça bornoz seti olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu set eğer tek kişilik ise içerisinde bir adet bornoz, bir adet banyo havlusu, bir adet el ve yüz havlusu ve terlikten oluşmaktadır. Eğer iki kişilik bir 4 parça bornoz seti arayışı içerisindeyseniz, karşınıza çıkan ürünlerin içerisinde; biri kadın biri erkek için iki adet bornoz ve iki adet banyo havlusu veya iki çift terlik olacaktır. 2’li bornoz seti ürünleri de en yaygın tercih edilen setler arasındadır. Eğer kendiniz ve partneriniz ile birlikte uyumlu bir bornoz havlu satın almayı düşünüyorsanız 2’li bornoz seti tercih edebilirsiniz. Aynı veya farklı renklerde, biri kadın diğeri ise erkek bedenlerine uygun, renkli, sade, desenli veya desensiz, dilerseniz jakarlı veya nakışlı pek çok ürün bulma şansınız olacaktır. Tek kişilik 2’li bornoz seti ürünleri de mevcuttur. Setin içerisinde genellikle bir adet bornoz ve saç havlusu bulunmaktadır. Bazı setler bornoza ek olarak terlik ile beraber gelmektedir. Özellikle çiftlerin tercih ettiği 2’li bornoz seti çeşitleri için sayfamıza göz atabilirsiniz. Yeni evlenecek çiftler için bornoz seti çeyiz amaçlı ürünler bulmakta mümkündür. Bu setlerin içerisinde genellikle jakarlı veya dantelli parçalar bulunmaktadır. Eşinizle birlikte takım olarak kullanabileceğiniz bornoz seti çeyiz için olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Kendinize en uygun çeyiz setini bulmanız mümkün olacaktır. Farklı markaların üretmiş oldukları bornoz seti aile için kullanım amaçlı ürünleri yine çeşitli sayıda parçalardan oluşmaktadır. Kadın ve erkek bornozlarının yanı sıra, yüz havlusu ve banyo havlusu da içeren setler çiftler için birbirleriyle uyumlu bir giyim deneyimi sağlamaktadır.

 Bornoz Takımları ve Özellikleri

Bornoz Takımları Özellikleri

Günümüzde birbirinden farklı tasarımlarda bornoz takımları bulmak mümkün. Çeşitli kumaşlardan üretilen ve konforlu bir banyo sonrası deneyimi sunan ürünler, yüksek kaliteleri ile ön plana çıkmaktadır. %100 pamuk veya bambu en yaygın kullanılan kumaş türlerindendir. Aynı zamanda pamuk ve bambunun karışımından üretilen bornoz çeşitleri bulmak mümkündür. Bornoz takımları pek çok marka tarafından çeşitli modellerde üretilmektedir. Şal yakalı, %100 pamuktan üretilmiş bornozlar, saç havlusu ile birlikte satışa sunulmaktadır. Bu kaliteli ürünler, kullanıldığı ipliğin doğası gereği, rengi atmaz ve çekme yapmaz. Vücut ve saçtaki suyu hızlıca emme özelliğine sahiptirler. Emiciliği arttırıcı hidrolize işlemi uygulanan ürünlerin bazısında nakışlı tasarımlar bulunur. Zarif bir görünüme sahip nakışlar genellikle bornozun yaka kısmında bulunmaktadır. Yıkama talimatlarına uyduğunuz müddetçe nakışlar zarar görmez. Bornozlarınızın bakımı için kullanma talimatlarına mutlaka uymak gerekmektedir. Bazı ürünler kuru temizleme yapılmayan cinstedir. Bornoz takımları tek kişilik, çift kişilik veya aile boyu olmak üzere ayrılmaktadır. Üzerinde tuttuğunuz takımın amblemi olan bornoz takımları bulabilirsiniz. Bu ürünleri yalnızca kendiniz ve aileniz için değil, sevdiklerinize hediye amaçlı da satın alabilirsiniz. %100 pamuk ipliği kullanılmış kadife bornoz takımı bulmakta mümkündür. Kadife kumaşın yumuşacık dokusuyla, banyo sonrasını keyifli bir deneyime dönüştürebilirsiniz. Kadife kumaşlı bornozlar çeşitli renklerde ve ebatlarda takım halinde satılmaktadır. Bornoz takımları üzerinde dantel işlemesi veya nakış bulunan ürünlerde, bornozun üzerinde ki aynı tasarım, set ile birlikte gelen saç havlularında da mevcuttur. Bedenleri S,M,L,XL veya standart olarak değişen bornoz takımları markadan markaya göre farklı özelliklere sahiptirler. Her marka farklı tarzda ürünler üretmektedirler. Yakası dantelli olan ürünler en çok tercih edilenlerden biridir. Havlusunda da bornozda ki dantel işlenmiş olarak set halinde gelen bu bornoz takımları çok şık ve zarif bir görünüm katmaktadır. Bazı takımlarda ise, hem yaka veya kapüşonda, hem de bornozun bile kısımlarında jakarlı işlemeler bulunmaktadır. Jakarlı bornoz takımları, bornoza işlenen jakar ile uyumlu havlular ile birlikte set halinde sunulmaktadır. Bordür kumaşı ile tasarlanan, yumuşacık dokuya sahip ürünler yıllarca kullanılabilmektedir. Pofuduk dokusuyla cildin rahat etmesini sağlayan bornoz takımları sevdikleriniz için de iyi bir hediye alternatifi olabilir.

 Bornoz Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekilenler

Bornoz Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekilenler

Eğer kendinize bir bornoz satın almak arayışında iseniz, bornoz takımı tavsiye edilen ürünler arasındadır. Size en uygun bornoz seti seçimini yaparken, ürün açıklamalarını mutlaka okuyunuz. Pek çok markanın, farklı kalite standartlarında ürettikleri bornoz takımları bulunabilir. Cildinize zarar vermeyen kumaşlardan üretilen bornoz modelleri şık tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır. Banyo ve duş sonrasında, içerisinde rahat edebileceğiniz bir kumaş seçmeniz önemlidir. Herkesin cildine göre üretilmiş pek çok farklı kumaş çeşidi bulmak mümkündür. Hassas ciltler için bornoz bambu modelleri tercih edilebilir. Organik ipliklerden üretilen bambu kumaşı, keyfinizin banyodan sonra da sürmesini sağlayacaktır. Nefes alan ve hava geçirebilen yapıya sahip bu kumaşlar, kurulanma keyfi ve ferahlık hissi vermektedir. Bambu ve pamuk karışımı olan ürünlerde de yine aynı rahatlığı yaşayabilirsiniz. Pembe, mavi, lila, bej, mor gibi pek çok farklı renkte üretilen ürünler arasından zevkinize hitap edeni seçmek mümkündür. Bazı ürünler gösterişli desenlere sahiptir. Bazı bornoz takımları ise daha sade ve düz üretilmişlerdir. Zevkinize en uygun olan bornozu bulmak için alternatifleri inceleyebilirsiniz. Eğer çocuğunuz için bir bornoz satın almak istiyorsanız, onun ilgisini çekebilecek ve banyo yapma isteğini arttıracak, eğlenceli desenlerden oluşan ürünlere göz atabilirsiniz. Çocuğunuzun favori çizgi kahramanının desenleriyle tasarlanmış ürünü bulup, banyo keyfini oyun haline dönüştürebilirsiniz. Eğer hafif bir bornoz almak istiyorsanız, peştamal bornoz modellerini inceleyebilirsiniz. Cildiniz hassas ise ve rahat, ince bir kumaş arıyorsanız bambudan üretilmiş peştamal bornoz tam aradığınız ürün olacaktır. Sade veya çeşitli desenlere sahip bu modeller, yumuşacık ve tiril tiril hafif bir dokuya sahiptir. Plajda da kullanabileceğiniz bambu peştamal bornoz, seyahatlerinizde bavulunuzda yer kaplamayacak kadar hafif ve incedir. Plajların yeni trendi bu modeller, bikini ve mayo üzerinde şık bir görünümü vardır ve denizden çıktığınız zaman suyu emme özelliği dolayısıyla hızlıca kurulanmanızı sağlamaktadır. Çabucak kuruyabilen peştamal bornoz ürünlerini seyahat bornozu olarak da kullanabilirsiniz. Dilerseniz sevdiklerinize hediye olarak da satın alabileceğiniz bu modellerin her zevke hitap edecek çeşitli desenleri ve renkleri mevcuttur. Fiyatları ise markadan markaya ve kullanılan kumaşın kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

 Bornoz markaları ve çeşitleri

Bornoz markaları ve çeşitleri

Tekstil sektörü denince; Türkiye dünyanın önde gelen ülkelerinden biridir. Yıllardır ev tekstili üretimi yapan, kaliteli pek çok firmanın markaları her sezon farklı tasarımda ürünlerle piyasada yer almaktadır. Sayfamızda ülkemizin en büyük tekstil firmalarının markalarına rastlayabilirsiniz. Bu markalar yıllardır ürettikleri kaliteli ürünlerle müşterilerinin memnuniyetini kazanarak bu günlere gelmişlerdir. Ev tekstilinde öncü firmaların bornoz markaları kaliteden ödün vermeden üretimlerine devam etmektedirler. Her markanın kendine özgü çizgileri ve tasarımları, en gözde firmaların özel kumaşlarla üretimleri ile geniş bir ürün yelpazesi karşımıza çıkmaktadır. Fiyat söz konusu olduğu zamanda bornoz markaları kullandıkları ürünün kalitesine göre fiyatlandırma yapmaktadırlar. Her bütçeye uygun, her zevke hitap eden çeşit çeşit bornoz ürünleri için sayfamıza göz atabilirsiniz. Bornozlar markalar tarafından set halinde veya takım olarak satışa sunulmaktadır. Pek çok farklı çeşit arasından dilediğiniz ürünü bulmanız mümkün olacaktır. Bornoz çeşitleri arasında bambu dantelli, %100 pamuk, jakarlı, kapüşonlu, şal yakalı, peştamal vb. pek çok modele rastlanmaktadır. Her yaşa ve cinsiyete göre özel olarak tasarlanmış bornoz çeşitleri içinde, set halinde olan ürünler sık tercih edilenler arasındadır. En çok aranan set çeşitlerinden biri, 6 parça bornoz seti ürünleridir. Bu setler içerisine hem bayan hem erkek bornozlarının yanı sıra, saç havlusu, el ve yüz havlusu hatta bazen terlik veya sabunda eklenmektedir. Diğer bir gözde set ürünü ise 4 parça bornoz seti olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu setler tek kişilik veya çift kişilik olabilmektedir. Aile boyu bornoz setleri de en çok aranan bornoz çeşitleri arasındadır. Nakışlı, jakarlı, desenli, dantelli, yakalı veya kapüşonlu gibi her çeşit bornoz seti aile boyu ürünler bulmak mümkündür. 3D nakışlı bornoz çeşitleri de en çok tercih edilen ürünler arasında karşımıza çıkmaktadır. Bambu, pamuk veya bambu pamuk karışımı, 3D aile boyu setler bulmanız mümkün. İçerisinde bir kadın bornozu, bir erkek bornozu, iki saç havlusu, iki el ve yüz havlusu ve iki çift terlik olan bornoz takımları aile boyu set arayan müşterilerin en çok tercih ettikleri ürünler arasında yer almaktadır. Tek kişilik bornoz modelleri arasında ise 2’li bornoz seti ürünlerini görmekteyiz. Markaların havlulu bornoz 2’li set ürünleri, farklı renk ve desenlerde olup, çeşitli kumaşlardan üretilmiş kaliteli ve şık bornoz çeşitleri arasındadır. Bornoz havlu çeşitleri, markaların birbirinden farklı, özel ve kaliteli tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Bornoz fiyatları markadan markaya göre çeşitlilik göstermektedir. Bornoz seti fiyatları ise, setin kaç parça üründen oluştuğuna, üründe kullanılan kumaşa, desene ve kalitesine göre değişmektedir. Bornoz markaları her bütçeye uygun, farklı ürün seçeneklerine sahiptirler. Bütçenize, ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun bornozu bulmak için sayfamıza göz atabilirsiniz.