TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Klozet Takımı

için 4,082 sonuç bulundu.

Klozet Takımı

Ev dekorasyonu içerisinde son derece önemli bir yere sahip olan banyoların iyi görünüme sahip olması, ev sahiplerinin en çok istediği durumlardan olmaları ile ön plana çıkıyor. Klozet takımı örnekleri, banyolarınızdaki klozet takımlarına hoş tasarım esintileri vererek, onların banyo dekorunuz ile son derece uyumlu olmasını sağlıyor. Rengarenk desenlere sahip olabilen klozet takımı modelleri, en iyi banyo tekstili ürünleri çeşitleri ile kullanımınızı bekliyor.

Klozet Takımları Banyo Dekorasyonunuza Renk Katıyor

Klozet Takımları Banyo Dekorasyonunuza Renk Katıyor

Klozet takımı çeşitleri, renkli, motifli ve desenli yapıları ile klozetlerinize ve banyolarınıza ekstra dekoratif yapısı sunarken, sade renk yapısı ile banyolarınıza ferahlık ve uyum görüntüsü veren yapılara sahip olduğunu sunuyor. Banyo klozet takımı çeşitleri, klozetin üstüne altına ve banyonun ortasına koyulan takım modeli yapıları ile banyolarınıza ekstra katkı sağlıyor. Klozet kapağına uyumlu olan parça yapısı ile klozetlerinizin kullanılmadığı zamanlarda da iyi görünmesini sağlayan kaliteli klozet takımı parçaları, klasik ve modern yapıya sahip model yapıları ile birçok kadının memnuniyetini sağlıyor ve fazlaca tercih edilmesine neden oluyor. Banyo dekorasyonunuzauyum gösteren modellere sahip olan klozet takımı paspas modelleri, farklı parça sayılarında sizlerin kullanımına sunulduğu için, banyolarınızı tamamiyle tamamlayacak çeşitleri ürün modellerinde bulunduruyor. Fayans modellerinize, klozetinize ve banyo tezgahlarınıza son derece uyumlu şekillerde üretilen paspas modelleri, klozet önü ve banyo salon ortası olarak sunuluyor. Farklı tekstil yapılarında kullanıcılarına sunulan banyo paspasları, sağlam dikişli kenarlıkllı ürün modeli yapıları ile uzun yıllar rahatlıkla kullanımınızı sağlıyor.

Klozet Takımı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Klozet Takımı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Klozet takımı modelleri, klozet kapağı, klozet önü paspası ve lavabo ya da banyo önünen serilecek paspas parçaları olarak 3 lü klozet takımı şeklinde de kullanıcılarına sunulabiliyor. 2’li modellerde de bulunan klozet takımları, polyester, akrilik, yün ve pamuk gibi çeşitli tekstil yapılarında sizlerin beğenisine sunulabiliyor. Farklı desenlerde sizlere sunulabilen klozet takımı modelelri, yünlü ve sade klozet takımı modelleriyle de birçok kullanıcısının ilgisini çekiyor. Kaymaz tabana sahip modelleri ile banyo güvenliğini ön plana koyan klozet takımları, ıslak zeminlerde dahi kullanılabilir dayanıklı taban yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Klozet takımı örgü modelleri, farklı nakış ve işlemelere sahip tekstil yapıları ile dikkatleri her türlü banyo tarzına uygun yapılarda karşınıza çıkabiliyor. Genelleikle oval ve kareli yapılarda sizlere sunulan klozet takımları, çiçek, gül, geometrik şekilli yapıları ile farklı tasarımlarda banyolarınıza hava katabiliyor. Tüylü yapıları ile banyodan çıkarken yere bastığınız anda sizlere konfor hissini sağlayan klozet takımı setleri, kısa ya da uzun tüylü yapılarda da sizlerin beğenisine sunulabiliyor. Klozet takımı fiyatları , satın alınmak istene parça sayısına ve modele göre değişik şekilde fiyatlandırılabiliyor.

Klozet Takımları Konforlu Yapıları ile Rahatlık Sunuyor

Klozet Takımları Konforlu Yapıları ile Rahatlık Sunuyor

Küçük banyolar için küçük parçalar halinde sunulabilen, klozet takımı modelleri , birçok renk yapısına sahip olabiliyor. Beyaz, krem, gri, pembe ve açık mavi ana tema renklerine sahip olabilen klozet takımı modelleri, çok renkli ve figürlü yapıları ile de karşınıza çıkabiliyor. Gri klozet takımı modelleri, kirlendiğinde dahi kullanıcılarına göz alıcı klozet takımı tekstili yapısında sunum gösterdiği için, dekorasyon yapısına uygun ürün özelliklerini göstermesi bakımından önemli modellerden olabiliyor. Son derece şık klozet takımı modelleri arasında bulunabilen taşlı modeller, aralıklı desen yapısı ile yumuşak taş hissini kullanıcıları ile paylaşan ürün özelliklerini veriyor. Farklı ölçülerde sizlerin karşısına çıkabilen klozet takımları, mikrofiber teknolojisi ile zenginleştirilmiş iplik modelleri ile sizlerin kullanımına büyük bir özveri ile sunuluyor. Dantelli klozet takımı modelleri, kenar yapıları dantel yapısında olan model yapıları ile banyolarında şıklığından vazgeçmeyen kullanıcılara sunulan model yapıları ile fazlaca tercih ediliyor. Çeyizlik olarak da satın alınıp, sakalanabilir olan klozet takımı modelleri, birçok kullanıcının en çok önem verdiği banyo ürünleri arasındaki yerini alıyor. Birbirinden çeşitli ve özel yapıda bulunan klozet takımları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Parça Sayısı

(2076)
(333)
(43)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Abalone (3)
ABİYETTO (1)
ADAPTIVE (1)
Agran (1)
Airycot (2)
Ak Home (1)
AkHome (1)
Aksu (3)
Alliance (1)
Amazon Ev (2)
Anjelou (1)
Aqualine (1)
ATAHALI (2)
Açelya (1)
Banyolin (3)
Best Home (98)
Brillant (4)
Buket (3)
Casa Dora (1)
Chilai Home (115)
Class (6)
Confetti (98)
Dantelux (11)
dematex (1)
(2313)
(141)
Dophia (1)
Dormina (1)
Elart (19)
Else Halı (139)
estela (36)
Eurobano (5)
Evneşe (2)
evpanya (14)
Evperest (58)
Evsay (1)
Flora (3)
Giz Home (116)
Gold (1)
Hanzade (2)
HC&W (24)
Hiper (3)
Homart (1)
Home (1)
İrya (4)
Kelebek (1)
Kuştulli (1)
Liviadora (110)
mavi (3)
Megastor (1)
Newhome (1)
Nurteks (32)
Primanova (1)
PRİZMA (1)
Prizma (1)
Rugrita (21)
SCHAFER (2)
Secdem (13)
Sermat (4)
Seroni (12)
Soho (1)
Soley (3)
Storhane (1)
Tabe (1)
Taç (11)
U.S POLO (1)
Veldana (1)
Vinaldi (26)
Yünteks (7)
ZeriaHome (2)
Zethome (1)
ZS (2)
Çapa Home (48)
Özdilek (126)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçüler

(643)
(333)
(101)
(84)
(23)
(21)
(6)
(6)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(174)
ve üzeri (245)
ve üzeri (267)
ve üzeri (273)
ve üzeri (293)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL