Öne Çıkanlar

Takım Elbise

için 2,179 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Takım Elbise

Takım elbise, klasik giyinmeyi tercih eden erkekler tarafından kullanılmaktadır. Bir iş toplantısına ya da özel bir davete giderken, şıklığınızı korumak ve tarzınızı sergilemek için takım elbise seçiminizi özenle yapmanız gerekmektedir. Giysiler, insanların kişiliği ve karakteri hakkında son derece önemli ipuçları vermektedir. Bu nedenle, yeni tanıştığınız insanlar sizin hakkınızda bir fikre sahip olmak için önce üzerinizdekilere bakacaktır. Sağlıklı ve fit bir vücudunuz varsa, üzerinize tam oturan takım elbise modeli sizin için uygun olacaktır. İtalyan kesim takım elbise olarak bilinen bu ürünler, her daim kendine güvenen erkekler tarafından tercih edilmektedir. Uzun süre kullanabileceğiniz, kaliteli bir takım elbise modeli arıyorsanız, Kiğılı takım elbise modellerini ve Altınyıldız takım elbise modellerini inceleyebilirsiniz.

Düz bir takım elbise modeli seçebileceğiniz gibi, desenli takım elbise giymeyi de tercih edebilirsiniz. Takım elbise desenleri arasında: balıksırtı, ekoseli ve çizgili olanlar yer almaktadır. Takım elbise seçiminizi yaparken drop özelliğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Drop: takım elbise ceketinin farklı vücut tiplerine uygunluğunu belirtir. Diğer bir deyişle, göbek kısmının ne kadar geniş olduğunu gösterir. Drop değeri ne kadar küçükse, göbek bölgesinin o kadar geniş olduğu anlamına gelir. Fit bir vücuda sahip olan genç erkekler 4 drop takım elbise modellerini tercih edebilirken, fazla kiloları olan erkekler 8 drop takım elbise modellerini tercih edebilir. Sarar takım elbise modelleri, kalitesini gözler önüne sermek isteyen erkekler tarafından tercih edilmektedir.

Takım elbise kumaşları; pamuk, polyester, viskoz, yün gibi maddelerden üretilmektedir. Takım elbise seçiminizi yaparken, kumaşında kullanılan malzemeyi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Sadece pamuktan üretilen kumaşlar, gün içerisinde çabuk kırışacağı için özellikle iş toplantılarında pamuktan üretilen takım elbise giymeniz tavsiye edilmez. İş dışındaki davetlerde, rahat hareket etmek ve vücudunuzun hava almasını sağlamak için pamuk takım elbise giyebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz en ideal takım elbise kumaşı, yündür. Sıcak havalarda hava geçirgenliği sağladığı ve ıslalık hissettirmediği için gün içerisinde rahat etmenizi sağlayacaktır. Yün malzeme, ipek gibi başka kumaşlarla karıştırıldığında takım elbiseye hafiflik ve parlaklık sağlamaktadır. Takım elbise fiyatları ve modelleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Wessi (238)
Kiğılı (128)
Comienzo (113)
Crispino (90)
Blu (85)
Efor (73)
Damat (65)
Buenza (61)
Tween (60)
Hombers (54)
Acquaverde (42)
Brango (42)
Hateko (28)
FAİ (26)
Markakrali (26)
Süvari (26)
Kip (17)
Twn (11)
D'S Damat (8)
FC Plus (8)
Morven (8)
BRIANZE (7)
Self Suit (7)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Desen / Figür

Düz (259)
Ekoseli (118)
(80)
Örgü (18)
Çizgili (16)
Küçük (12)
Çiçekli (10)
Nokta (8)
MOTİF (7)
(5)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(112)
ve üzeri (155)
ve üzeri (164)
ve üzeri (170)
ve üzeri (176)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL