TAKIM ELBİSE

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Wessi Takım Elbise

Wessi giyim markası uzun yıllardır erkek giyim sektöründe geniş ürün yelpazesi ile hizmet sunar. Marka ceket, kaban, damatlık, gömlek, triko, pantolon ve aksesuar kategorilerinde ürünler sunar. Ürünlerinin ana odağını takım elbise kategorisi oluşturur. Marka modayı ve modadaki gelişmeleri kendi çizgileriyle harmanlayarak kullanıcıya sunar. Ürünleri kendine has tasarımlara sahiptir. Marka ürünlerinin üretim süreçlerinde modern teknolojilerden faydalanır. Markanın ürünleri uzun ömürlü ve dayanıklı olması ile ön plana çıkar. Kıyafetlerin üretildiği kumaşlar ve materyaller özenle seçilir. Kumaş seçiminde rahatlık ve kalite göz önünde bulundurulur. Wessi tasarımları, alanlarında başarılı tasarımcılar tarafından oluşturulur. Ürünlerin tasarımlarında geleneksel tavır ile modern tavır birleştirilir. Tasarımlar oluşturulurken kullanıcıların beğenileri de göz önünde bulundurulur. Markanın oluşturduğu kombinler erkekler tarafından sıklıkla tercih edilir. Marka erkek giyime yönelik olarak çabasız şıklığı ve stili ürünleri ile sağlar. Markanın ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcılarla buluşturulur. Marka alanında uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri kullanıcı ile buluşturarak sektördeki yerini korur. Wessi üretim sürecinde çevre dostu bir anlayışla hareket eder. Ürünlerinde sağlığa zararlı materyaller kullanılmaz. Wessi takım elbise çeşitlerini buradan inceleyebilir, tarzınıza ve bütçenize uygun modellerle dolabınızı yenileyebilirsiniz.

Wessi Takım Elbise Çeşitleri

Wessi Takım Elbise Çeşitleri

Wessi birçok farklı kategorideki geniş ürün yelpazesi ile her ihtiyaca ve zevke cevap verir. Marka ürünlerini takım elbise, damatlık, ceket, dış giyim, gömlek, triko, pantolon, yelek, t-shirt, ayakkabı ve aksesuar kategorilerinde oluşturur. Markanın takım elbise kategorisinde İtalyan kesim takım elbise, yelekli takım elbise Wessi kruvaze takım elbise, slim fit takım elbise ve spor takım elbise çeşitleri bulunur. Wessi takım elbise modellerinde erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen lacivert, gri ve siyah renkler kullanılır. Markanın takım elbiselerinde sıklıkla tercih edilen renkler dışında buz mavisi, füme, yeşil, taba, mor, beyaz, krem ve bej renkleri de kullanılır. Wessi çizgili takım elbise modelleri markanın en çok tercih edilen ürün grupları arasında yer alır. Markanın slim fit takım elbiseleri dar kesimleri ile ön plana çıkar. Slim fit takım elbiselerde poliviskon kumaş kullanılır. Takım elbiselerin ceketlerinde sivri yakalar, yeleklerinde ise V yakalar tercih edilir. Markanın takım elbiselerinde poliviskon ve keten dokulu kumaşlar görülür. Takım elbiselerde sivri yaka ve V yaka gibi yaka çeşitleri kullanılır. Ekose ve çizgili desenler markanın takım elbiselerinde sıklıkla kullanılır. Takım elbiselerin pantolonlarında rahat kesimler tercih edilir. Ceketlerde genellikle tek düğme kullanılır. Markanın yelekli takım elbiselerinde çift yırtmaç vardır. Marka kravat, kravat iğnesi, papyon, kol düğmesi, broş-rozet ve kemer gibi takım elbise aksesuarları ile de takım elbiseleri tamamlayan ürünler sunar. Markanın takım elbiselerinde 46 bedenden 58 bedene kadar geniş bir beden aralığında ürünler bulunur. Markanın en çok tercih edilen kategorilerinden biri kruvaze takım elbiselerdir. Kruvaze takım elbiselerde düğmeyle kapanacak olan ön parçalar birbiri üstüne gelecek şekilde tasarlanır. Marka her zevke hitap edebilecek çeşitlilikte tasarımlara sahiptir. Markanın oluşturduğu takım elbise kombinleri stil sahibi erkekler tarafından sıklıkla tercih edilir. Kombinlerde birbiri ile uyumlu parçalar kullanılır, Wessi kombinleri çeşitli aksesuarlar ile tamamlanabilir. Marka, ürün çeşitlerini uygun fiyatlarla kullanıcıları ile buluşturur. Slim fit takım elbise Wessi kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen takım elbise modelidir. Wessi takım elbise modelleriyle siz de tarzınıza tarz katabilirsiniz.

Wessi Takım Elbise Seçerken Dikkat Edilecekler

Wessi Takım Elbise Seçerken Dikkat Edilecekler

Stile önem veren erkekler takım elbise giymeyi tercih eder. Takım elbise şıklığı, konforu ve stili bir arada sunsa da takım elbise seçimi şık görünme açısından büyük rol oynar. Wessi takım elbise seçimi yaparken öncelikli olarak takımı hangi alanda giyeceğinizi belirlemelisiniz. Günlük ve özel davetler için olan takım elbiseler birbirinden çok farklı tasarımlara sahiptir. Eğer takım elbise günlük kıyafetinizin bir parçası ise ve iş yerinde sıklıkla kullanıyorsanız abartıya kaçmayan sade tasarımlara sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Wessi spor takım elbise modelleri, modern tasarımları ile günlük kullanıma uygundur. Günlük takım elbiselerde sıklıkla tercih edilen siyah, lacivert ve gri renkleri seçebilirsiniz. Özel davetlerde kullanım için ise parlak ve canlı renk kumaşlara sahip yelekli takım elbiseler uygundur. Özel davetlerde kullanım için ekose desenler sıkça tercih edilir. Takım elbise seçiminde bir diğer önemli nokta, seçtiğiniz takım elbise ölçülerinin beden ölçüleriniz ile uyumlu olmasıdır. Bu noktada takım elbisenin omuz ölçüleri, kesimi ve uzunluğu önemlidir. Vücudunuza uygun takım elbiseleri bulabilmek için beden ölçülerinizi alabilirsiniz. Eğer fit bir vücuda sahipseniz slim fit takım elbiseleri tercih edebilirsiniz. Takım elbise alırken birlikte kullanacağınız aksesuarları da göz önünde bulundurmak uyumlu bir görünüm yakalamanıza yardımcı olur. Bulunduğunuz mevsimin özellikleri de takım elbise seçiminde önemli rol oynar. Sonbahar, kış gibi soğuk mevsimlerde kalın kumaşlara sahip takım elbiseleri tercih edebilirsiniz. Yaz ve ilkbahar mevsimleri için hafif ve terletmeyen kumaşlardan üretilen bu elbiseler tercih edilebilir. Takım elbisenin renginin seçiminde ten renginizi dikkate alabilirsiniz. Ten renginiz ile uyumlu elbiseler seçmek daha iyi görünmenize yardımcı olur. Wessi, her zevke ve tercihe hitap edebilecek geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılarını memnun eder. Takım elbiseler hakkında kullanıcılardan da fikir edinmek için Wessi takım elbise yorum sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Wessi Takım Elbise Fiyatları

Wessi Takım Elbise Fiyatları

Takım elbise kumaşları günlük kıyafetlerde kullanılan kumaşlardan farklıdır. Wessi takım elbise modelleri için şık ve düzgün görünüm sağlayan kumaşlar tercih edilir. Bu kumaşlar diğerlerine oranla daha maliyetli ve değerli kumaşlardır. Kumaş seçiminde terletmeme, kir tutmama ve dayanıklı olma gibi özelliklere dikkat edilir. Takım elbise kumaşları hafif ve ince dokuları ile konforlu bir deneyim sunar. Wessi markasının ürün kumaşları yüksek kaliteli kumaşlardan özenle seçilir. Ürünlerde keten dokulu ve poliviskon gibi değerli kumaşlar tercih edilir. Seçilen kumaşlar modern teknolojiler kullanılarak takım elbise haline getirilir. Ürünlerin üretim süreçleri titizlikle kontrol edilir. Ürünlerin üretim süreçlerinde ince işçilik ön plandadır. Takım elbise dikişleri yıpranmaya dayanıklı ve sağlamdır. Markanın takım elbiseleri uzun ömürlü olma özelliği ile yıllarca kullanılabilir. Takım elbiseler, hareket özgürlüğünü kısıtlamayan esnek ve kaliteli kumaşlardan dikilir. Ürünlerde ve üretim süreçlerine sağlığa zararlı olabilecek materyaller kullanılmaz. Çevre dostu marka, ürünlerini geniş bir model ve renk yelpazesi ile kullanıcılarının beğenisine sunar. Wessi takım elbise fiyatları her bütçeye uygun bir aralıkta seyreder. Marka ürün fiyatlarını belirlerken kumaşın cinsi, ürün tasarımı, üretim maliyeti, ürün kategorisi ve ürün içeriği gibi kriterleri göz önünde bulundurur. Wessi takım elbiseleri fiyat/performans açısından kullanıcılarından tam not alır. Wessi imzasını taşıyan takım elbiseleri tercih ederek siz de stilinizi gözler önüne serebilir, girdiğiniz her ortamda şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Sayfamızda birbirinden şık takım elbise modellerini aradığınız kriterlere göre filtreleyebilir, seçtiğiniz takımı kolayca satın alabilirsiniz.