Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

LTB
Lee
Ysf
Bpm
Twn
Fbi
Ea7
Kly
2As
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kalıp

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Bel Yüksekliği

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Desen

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Pantolon & Şort

için 16,022 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Erkek Pantolon & Şort

Gelişmekte olan giyim sektörü kullanıcıların kişisel ihtiyaçları doğrultusunda ve moda ölçüsünde değişmekte ve kendini yenilemektedir. Genel olarak erkek pantolon seçeneklerinde ve buna benzer kıyafet modellerinde kullanıcı tercihine göre birçok farklılıklar aranmaktadır. Kıyafetlerin üretildiği kumaştan boy ve hacim oranına göre birçok çeşitlilik gösteren ürünler değişen moda sektörüne göre düzenlenmektedir. Kullanıcı proporsiyonları doğrultusunda oluşturulan modeller beden aralıkları olarak kategorize edilmektedir. Geniş beden aralıkları seçeneği mevcut olan modeller renk ve desen farklılıklarına göre ayrılmaktadır. Rahat ve geniş kalıp tek pileli erkek kumaş pantolon adlı üründe, 46 – 60 beden aralığında seçenek yer almaktadır. Ürünün geniş kalıbı olarak adlandırılan relax fit modelli kesimi mevcuttur. Gri renginde bulunan ürün, kemer detayında yer alan pileli görünümü sayesinde hem klasik hem de günlük kıyafetlerle tercih edilebilmektedir. Ayrıca ürünün balıksırtı model olmasından dolayı ince kumaş materyali kullanılmıştır. Yan cep klasik kesim erkek kot pantolonu olarak yer alan ürün, dört adet renk seçeneği sayesinde kullanıcılara sunulmaktadır. Lacivert, mavi, füme ve siyah renklerinden oluşan ürün %70 pamuk, %30 likralı materyalden meydana gelmektedir. Ayrıca üründe düz desen içeriği ve cepli ürün detayı yer almaktadır. Sezonsuz olarak tercih edilen pantolon spor tipi bir tasarımla sunulmaktadır. Ayrıca geniş beden aralığı bulunan üründe normal bel yüksekliği kullanılmaktadır. Kalıp ve kesim kategorisine göre ayrıldığında klasik/normal kesim standartlarında yer alan ürün emici kumaş özelliği sayesinde sağlıklı nefes alan ürün standartlarına uymaktadır. Ayrıca bu tarzdaki pantolonlar, şık görünümü sayesinde klasik ve spor giyimlerinde kullanılmaya elverişlidir. Yerli üretim standartlarında yer alan Erkek Kargo Pantolonları, beş adet renk seçeneği ile kullanıcılara sunulmaktadır. Toprak, kahve, siyah, antrasit ve lacivert gibi renk seçeneklerinden oluşan üründe birden fazla cep detayı yer almaktadır. Aynı zamanda likralı keten kumaştan üretilen ürün oksit standartlarına uygunluk sağlamaktadır. Ayrıca erkek pantolon bedenleri geniş bir seçenek kriteri sunmaktadır. Genellikle 44 ile 60 beden aralığında yer alan ürünler, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda çeşitlenmektedir. Birçok farklı modelde erkek pantolon keten ve buna benzer farklı kumaşlarda ve desenlerde yer almaktadır. Aynı zamanda çeşitli marka seçenekleri sağlayan ürün tüm kategorileri aynı anda kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Jean modelli dar siyah erkek pantolonu 30 ile 36 beden aralığı sunmaktadır. Kullanıcılar için sonbahar ve kış sezonlarında üretilen ürün, düşük bel detaylı, dar kesim ve ekstra dar paça kesimli olarak yer almaktadır. Ekstra dar pantolon modellerinin ve skinny slim fit erkek alt giyim pantolon modellerinin bilekte gittikçe daralan özelliği mevcuttur. Dilerseniz erkek giyim ve aksesuar sayfamızdaki tüm seçeneklere göz atabilirsiniz.

 Erkek Pantolon Modelleri

Erkek Pantolon Modelleri

Pantolonlar gibi erkek alt giyim kategorisinde yer alan erkek şort ve kapri boy pantolonlar rahat bir kullanım teşkil etmektedir. Birçok farklı kumaşta ve desende yer alan ürünler kullanıcıların tercihlerine göre değişiklikler ve farklılıklar göstermektedir. Kullanım alanları ve mevsimsel farklılıklara göre çeşitliliği artan erkek şort modelleri ürünün üretildiği malzemeden boy ölçüsüne göre kullanıcıların tercihlerine sunulmaktadır. Erkek şort ve kapri olarak belirtilen ürünler, önde iki adet ve arkada bir adet bulunan cep detayı ile yer almaktadır. Mavi, siyah, gri ve bordo başta olmak üzere dört farklı renk seçeneği mevcuttur. Genellikle ilkbahar ve yaz mevsimlerinde kullanılmaya elverişlidir. Ürünün bel kısmı içten saklı bağcık detayı olarak ve petek kumaş sayesinde nefes alan jarse kumaştan üretilmektedir. Aynı zamanda ürünün cep detaylarında fermuarı mevcuttur. Birden fazla renk opsiyonu bulunan kapri modelli pantolonların beden ölçüleri şu şekildedir; small beden 50 – 60 kg aralığına uyumlu, medium beden 60 – 70 kg aralığına uyumlu, large beden 70 – 85 kg aralığına uyumlu, xlarge beden 85 – 95 kg aralığına uyumu ve son olarak xxlarge beden 95 – 110 kg aralığına uyumlu olarak yer almaktadır. Bir diğer kapri boyda yer alan ve erkek pantolon modeli olan şort ise, siyah, füme ve açık gri başta olmak üzere üç adet renk seçeneği ile kullanıcılara sunulmaktadır. Kapri pantolonların yanı sıra şortlar ekstra kısa özellik göstermektedir. Beli lastikli ve günlük kullanıma uygun olan ürünler, genellikle ilkbahar ve yaz mevsimlerinde tercih edilmektedir. Normal bel yüksekliğinde ve düz desenli kumaşı mevcuttur. Kumaşının içeriğinde %30 elastik polyester ve %70 pamuk materyalleri yer almaktadır. Regular fit kalıplı ürün de iki adet cep detayı mevcuttur. Ürünün xsmall, small, medium, large ve xlarge olmak üzere beş adet beden seçeneği vardır. Dar ve bol paça seçenekleri ile yer alan kargo pantolonları siyah, antrasit (füme) ve yeşil – kahve (kamuflaj) renk opsiyonları ile mevcuttur. Günlük kullanıma uygun olan kargo pantolonları genellikle lastikli veya lastiksiz ve normal bel yüksekliği ölçülerinde bulunur. Nefes alan kumaş teknoloji ile üretilen şort ve kapri çeşitleri eşofman formu ile yer almaktadır.

 Giyim Sektöründe Erkek Pantolonların Yeri

Giyim Sektöründe Erkek Pantolonların Yeri

Ergonomik yapıya ve kişisel proporsiyona göre üretilen erkek pantolonları kişinin ölçülerine göre belirli standartlarda yer almaktadır. Söz konusu ürünlerin beden aralıkları kullanıcı ölçülerine göre düzenlenmektedir. Bu belirlenen ölçüler doğrultusunda kullanıcı kişisel proporsiyonuna uygun ürünü tercih edebilmektedir. Aynı zamanda erkek pantolon fiyatları modellere göre değişkenlik göstermektedir. Erkek kullanıcılar için tasarlanmış likralı pantolon çeşitleri, sezonsuz olması yanı sıra normal bel yüksekliği sayesinde kullanıcılara sunulmaktadır. Tek renk seçeneği bulunan ürünler, cep detayına yer vermektedir. Günlük kullanımlarda uygunluk oluşturan ürünler, her kesimden bireyin tercihine sunulmaktadır. Aynı zamanda pantolonun içeriğinde, likra, pamuk, denim ve kanvas özellikleri yer almaktadır. Düz deseni ile yer alan pantolonlar, maksimum 110 derece de ütülenmeye elverişlidir. Ayrıca erkek pantolon slim fit özelliğinde olduğundan dolayı birçok kullanma talimatını içermektedir. Slim fit ve likralı özellikte bulunan erkek pantolonları, her kıyafette olduğu gibi birtakım talimatlara tabi tutulmaktadır. Belirtilen ürün, çamaşır makinelerinde maksimum 30 derece ölçüsünde yıkanmalıdır. Kurutma makinesinde kurutulmayan ürünler aynı zamanda çamaşır suyu gibi kimyasal maddeler ile temas etmemelidir. Bu talimatlar doğrultusunda üründen tam verim alındığı gibi ürünün ömrünün de uzun kalmasını sağlayacaktır. Farklı modelde yer alan dar pantolon ölçüleri yırtık veyahut desen çeşitleri ile bulunmaktadır. Bu kategoride yer alan skinny kot modellerinin erkek pantolon ölçüleri 29 numaralı beden, 30 numaralı beden, 31 numaralı beden, 32 numaralı beden, 33 numaralı beden, 34 numaralı beden ve 36 numaralı beden olarak değişiklik göstermektedir. Eşofman tarzı olarak yer alan lastikli dar kargo pantolonu bu ürünlerden biridir. Ürünün bacak - yan taraflarında bulunan cep ve çizgi detayları ürüne farklı bir konsept sunmaktadır. Siyah, krem, siyah – çizgili, krem – çizgili ve haki – çizgili olmak üzere beş adet renk seçeneği sunmaktadır. Aynı zamanda denim, kanvas ve likra özellikleri yer alan ürünün, düz desenleri mevcuttur. İlkbahar ve yaz sezonlarında tercih edilen ürün günlük kullanıma uygun olarak kullanılmaktadır.

 Erkekler İçin Estetik Pantolon Modelleri

Erkekler İçin Estetik Pantolon Modelleri

Çeşitli markalarda yer alan pantolon modelleri, kadife dokusu ve haki, kahverengi, çivit mavisi ve siyah başta olmak üzere dört farklı renk seçenekleri ile yer almaktadır. Regular fit kalıplı pantolonun düz deseni ve klasik tarzdaki özellikleri yer almaktadır. Denim olarak yer alan likralı kot pantolonlar geniş kalıplı veyahut dar kalıplı olmak üzere seçenek alternatifi sunmaktadır. Mavi rengi ile yer alan ürünün içeriği %100 pamuk olarak bulunmaktadır. Özellikle tersten yıkanması gereken ürünün rengine uygun deterjanı ile temizlenmesi gerekmektedir. Dar kesim kalıbında yer alan keten pantolonlar siyah ve indigo mavi olmak üzere iki adet renk seçeneği ile yer almaktadır. Ekstra dar olan slim fit kalıplı ürünün içeriği pamuktan oluşmaktadır. Bazı erkek pantolon çeşitlerinin ürün tipi klasik ve cep detayı mevcuttur. Ekstra dar kesimine özel beden aralıkları şu şekildedir; 29 numaralı beden için bel çevresi ölçüsü 75 – 79 cm uzunluğunda, bacak boy ölçüsü 104 – 105 cm uzunluğunda, basen çevresi ölçüsü 33 – 34 cm uzunluğunda; 30 numaralı beden için bel çevresi ölçüsü 79 – 83 cm, bacak boy ölçüsü 104 – 105 cm, basen çevresi ölçüsü 33-34 cm uzunluğunda; 31 numaralı beden için bel çevresi ölçüsü 83 -87 cm uzunluğunda, bacak boy ölçüsü 105 – 107 cm, basen çevresi ölçüsü 33 – 34 cm uzunluğunda; 32 numaralı beden ölçüsü için bel çevresi ölçüsü 87 – 91 cm, bacak boy ölçüsü 105 – 107 cm, basen çevresi ölçücü 33 – 34 cm uzunluğunda; 33 numaralı beden ölçüsü için bel çevresi ölçüsü 91 – 95 cm, bacak boy ölçüsü 107 – 109 cm, basen çevresi ölçüsü 34 – 35 cm uzunluğunda; 34 numaralı beden ölçüsü için bel çevresi ölçüsü 95 – 99 cm, bacak boy ölçüsü 107 – 109 cm, basen çevresi ölçüsü 35 – 36 cm uzunluğunda; 36 numaralı beden için bel çevresi ölçüsü 99 – 103 cm, bacak boy ölçüsü 109 – 110 cm, basen çevresi ölçüsü 35 – 36 cm uzunluğunda ve 38 numaralı beden için bel çevresi ölçüsü 103 – 108 cm, bacak boy ölçüsü 109 – 110 cm, basen çevresi ölçüsü 35 – 36 cm uzunluğunda olarak bulunmaktadır. Belirtilen beden aralıkları doğrultusunda pantolon temin edilebilmektedir. Tüm klasik pantolon modelleri uygun fiyatlarla sayfamızda!

 Erkek Pantolonlarındaki Farklılıklar

Erkek Pantolonlarındaki Farklılıklar

Kuru temizleme ile kullanılmaya uygun olan ürünler maksimum 30 derecede yıkanmalıdır. Ayrıca kot hassasiyeti bakımından talimatları belirtilen pantolonların kullanım koşulları bu sayede uzun vadede ortak kullanım sağlayacaktır. Yeşil renkte yer alan erkek kot pantolonları, bilek kısmında boru model bol durması sayesinde farklı bir görünüm oluşturmaktadır. Aynı zamanda likralı özellik göstermesi ve tek renk seçeneğinin bulunması kullanıcıları bu doğrultuda yönlendirmektedir. Ürünler neon yeşil olarak adlandırılan renkte, sezonsuz ve günlük kullanıma uygun olmasından dolayı çeşitlilik oluşturmaktadır. Aynı zamanda erkek kullanıcılar için oluşturulmuş pantolonlar, düz desende, içeriğinde pamuk olması ile ve normal bel yükseklik ölçüsünde sayfa üzerinde yer almaktadır. Belirtilen ürünün, kullanıcı proporsiyonuna uygunluğunu beden ölçülerine bakarak tespit etmek mümkündür. Pantolonların beden ölçüleri şu şekildedir; 32 numaralı beden, 70 -74 kg’a uygun, 33 numaralı beden 75 – 79 kg’a uygun, 34 numaralı beden 80 – 84 kg’a uygun, 36 numaralı beden 85 – 89 kg’a uygun ve son olarak 38 numaralı beden 90 – 94 kg’a uygun olarak üretilmiştir. Kargo model tarzı erkek pantolon siyah renk seçeneği sayesinde kullanıcılara sunulmaktadır. Dar paça ve skinny model olan kargo pantolonları birçok cep detayı ile yer almaktadır. Spor tipi bulunan ürünün, belinde lastik detayı yer aldığı gibi bel yüksekliği normal ölçülerindedir. Ayrıca sezonsuz olarak tercih edilen ürünün krem, haki, siyah, haki çizgili, siyah çizgili ve krem çizgili olmak üzere altı adet renk seçeneği bulunmaktadır. Yan ve arkasında birden fazla cep detayları bulunan ürünün düz deseni mevcuttur. Denim, kanvas ve likralı özellikte kullanıcılara sunulmaktadır. Yan cep detaylı kendinden fitilli özellikli keten pantolonlar, %90 pamuk, %7 poly ve %3 likralı özellikte yer almaktadır. Skinny Jean bilek boy olarak belirtilen ürün, boy ölçüsü olarak pantolon modellerinde farklılık teşkil etmektedir. Genellikle kullanıcılar tarafından ilkbahar ve yaz mevsimlerinde tercih edilen ürün, günlük kullanıma elverişlidir. Düz desen oluşu, normal bel yüksekliği ve likralı – pamuklu kumaş özelliği sayesinde kullanıcılara sunulmaktadır. Buna bağlı olarak erkek pantolon modelleri birçok özellik bakımından farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra kullanıcıların tercihlerine de sunulmaktadır. Ayrıca farklı opsiyonların yer alması kullanıcıya geniş seçenek yelpazesi sunmaktadır.

 Dinamik Moda Dinamik Erkek Pantolonları

Dinamik Moda Dinamik Erkek Pantolonları

Pantolon ve aynı zamanda eşofman görünümü sunan ürünler, lacivert, siyah, füme, bej ve açık kahve renk seçenekleri olarak mevcuttur. Bunlar, şık duruşlarının yanı sıra çeşitli bedenlere sahip kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Esnek yapıları, bu pantolonları her beden ölçüsüne sahip kullanıcının faydalanacağı şekilde yapılandırmaktadır. Günlük bir giyim tarzını benimseyenlerin sıklıkla tercih ettiği bu pantolon çeşitleri, pek çok farklı ortama da ayak uydurabilmektedir. Kişinin kendi ölçüsüne ulaşması halinde son derece şık bir duruş sergileyen bu ürünler farklı kıyafetlerle de rahatlıkla kombinlenebilmektedir. Benzer ölçülerde yer alan bazı pantolon modelleri ise, petek dokulu keten kumaş özellikleri sunmaktadır. Lacivert, gri, haki, açık kahve ve koyu kahve olmak üzere beş adet renk opsiyonu sunan ürünler, polyester ve pamuk karışımı kumaştan oluşmaktadır. Ürün tipi olarak günlük kullanım imkanı sağlayan ürünler, kadife, keten, kot, eşofman, penye tekstürlü modelleri yer almaktadır. Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda çeşitlilik gösteren pantolon modelleri yırtık olması veyahut dar olması gibi standart stillerde yer alan özelliklerden meydana gelmektedir. Birçok ürün gibi eşofmanlarda pantolon görünümlü halleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Normal bel yüksekliği ve proporsiyon ölçülerine göre değişkenlik gösteren vücut ölçüleri yer almaktadır. Ürün, xs beden ölçüsündeki bireylerde 82 cm bel çevresi ölçüsüne, m beden ölçüsündeki bireylerde 86 cm bel çevresi ölçüsüne, l beden ölçüsündeki bireylerde 90 cm bel çevresi ölçüsüne, xl beden ölçüsündeki bireylerde 94 cm beden ölçüsüne ve xxl beden ölçüsündeki bireylerde 98 cm bel çevresi ölçüsüne tekabül etmektedir. Kargo pantolonları kumaşından dolayı, maksimum 30 derece sıcaklığında yıkanmalı ve kuru temizlemede kurutulmamalıdır.