SPOR PANTOLON

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • ÜCRETSİZ KARGO

  KOCMEN ERKEK LİKRALI SLİMFİT KOT PANTOLON K0282 - MAVİ

  149,99 TL

  124,99 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  KOCMEN ERKEK LİKRALI SLİMFİT KOT PANTOLON K0279 - SİYAH

  139,99 TL

  114,99 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  KOÇMEN ERKEK LİKRALI SKINNY FİT KOT PANTOLON K0104 - LACİVERT

  139,99 TL

  114,99 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  KOCMEN ERKEK SKİNNYFİT KOT PANTOLON K0436 - FÜME

  149,99 TL

  124,99 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  KOÇMEN ERKEK LİKRALI SKINNY FİT KOT PANTOLON K0143 - LACİVERT

  139,99 TL

  114,99 TL

Spor Pantolon

Erkek spor pantolon modelleri rahatlıkları ile gündelik hayatın vazgeçilmezleri arasındadır. Dört mevsim kullanılabilen bu modeller basit bir tişörtle bile rahatlıkla kombinlenir. Üstelik doğru kombinlendiğinde hem iş ortamlarında hem de gündelik planlarınızda rahatlıkla kullanılır. Siz de aradığınız erkek spor pantolon modelini kategorimizi inceleyerek bulabilirsiniz.

Erkek Spor Pantolon Modelleri

Erkek Spor Pantolon Modelleri

Spor pantolon denilince herkesin ilk aklına gelen kotlardır. Erkek kot pantolonlar her renk ile uyum sağlayarak basit bir tişörtle bile şık olabilirler. Kolay kombinlenmesinin yanında rahatlıkları ile de alışveriş veya gezintilerinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bir başka model ise erkek kargo pantolonlardır. Bol cepli yapıları ile bu pantolonlar, dağcılıkta ve doğa yürüyüşlerinizde rahatlık sağlar. Cep yoğunluğu ise çanta taşıma ihtiyacını ortadan kaldırarak yanınıza alacağınız çoğu şeyi ceplerinize sığdırma imkanı tanır. Son olarak ise kanvas modeller spor pantolonlar arasındaki yerini alır. Birçok renkte üretilen bu modelleri dilerseniz gömlek, kazak ve tişörtlerle kombinleyerek kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kanvas pantolonlar şıklığı ve spor giyimi sizin için birleştirecektir. Yaz aylarında bu modelleri tercih ederek önemli davetlere katılabilir, iş toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bunların dışında chino pantolon her ne kadar spor olsa da bir blazer ceket ile anında şık bir tarz oluşturulabilir.

Pantolon Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Pantolon Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Eğer bir kot pantolon alacaksanız ve likralı yapıdaysa vücut ölçünüze dikkat etmeli, hatta yarım beden küçük modeller almalısınız. Çünkü kotun içerisindeki lifler zamanla yıpranarak pantolonun bollaşmasına neden olur. Bu da pantolonun üzerinize tam oturmasını engelleyeceği için rahat bir kullanım sunmaz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise pantolonun boyudur. Pantolon boyu iyi ayarlanmalı gereğinden uzun ya da kısa modeller tercih edilmemelidir. Ayrıca spor pantolon seçiminde pamuk oranı yüksek modeller tercih edilmelidir. Bu modeller hava alan yapıya sahip oldukları için cildinizle temas ettiğiniz kaşıntı ve terleme gibi sağlık sorunlarına yol açmaz. Son olarak ise pantolon seçimlerinizde bel ölçünüzü göz ardı etmemelisiniz. Belinize tam oturan pantolonlar ekstra kemer ya da askı kullanma zorunluluğunu da ortadan kaldırır.

Erkek Spor Pantolon Fiyatları

Erkek Spor Pantolon Fiyatları

Pantolon fiyatları pantolonun işçiliğine ve kullanılan malzemeye göre çok fazla çeşitlilik gösterir. Kullanılan her kumaş da kalitesine göre kendi arasında farklılığa uğrar. O yüzden bir kot pantolon alacaksanız bile oldukça geniş fiyat aralığına rastlayabilirsiniz. Bu fiyat aralığı içerisinden bütçenize uygun istediğiniz pantolon modeline rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Günlük hayatta sık kullandığınız bu spor pantolonları uzun süre kullanabilmek adına yapımında kullanılan materyale dikkat etmekte fayda var. Bu sebeple ihtiyacınız olan pantolonu alırken bütçe konusunda esnek davranmayı düşünebilirsiniz. Ayrıca kullanıldığı sürece yıkama talimatlarına uygun bir şekilde bakımı yapılır ise pantolonunuz estetik anlamda da yeniliğini koruyacaktır. Dilerseniz diğer erkek pantolonları ile beraber rahatlığı sebebiyle sık sık giymeyi tercih ettiğiniz şortlara da Pantolon & Şort kategorimizden ulaşabilirsiniz.