Klasik Pantolon

Resmi ve klasik giyinen erkekler için üretilen kumaş pantolon modelleri bulunmaktadır. Erkek klasik pantolon olarak da bilinen bu ürünler, klasik gömleklerle ve klasik ayakkabılarla birlikte kullanılmaktadır. Erkek giyimde en çok tercih edilen pantolon modelleri arasında yer alan klasik pantolonları hem yazın hem de kışın tercih edebilirsiniz. Kışlık klasik pantolonlar daha kalın yapıda üretilirken, yazlık klasik pantolonlar daha ince yapıda üretilir. Böylece yazın terletme yapmayacakları gibi kışın da üşütmezler. Klasik erkek pantolon modelleri arasında dar kesime sahip olanlar bulunmaktadır. Dar kesim klasik erkek pantolonlar, vücuda tam oturmaktadır. Sportif ve fit bir vücudu olan erkekler, dar kesim klasik pantolon modellerini giymeyi tercih edebilir.

Erkek klasik pantolon modelleri arasında farklı renklere ve desenlere sahip olanları bulunmaktadır. Bazıları çizgili ve kareli desenlere sahipken, bazıları ise düz renktedir. Klasik pantolonu satın aldıktan sonra dikkat edilmesi gereken en önemli detay paça boyudur. Klasik pantolonların paça boyunu, kullanılacak olan ayakkabıya göre yaparsanız, boyunu tam bir şekilde ayarlamış olursunuz. Açık renkli klasik erkek pantolonları yazın tercih edilirken, koyu renkli pantolonlar da kışın tercih edilmektedir. Kışın kullanacağınız klasik erkek pantolonunun içine içlik giyecekseniz, pantolonun bedenini ona göre tercih etmeniz gerekecektir. Klasik pantolon bedenleri için ürünlerin özelliklerine bakabilir ya da eski pantolonlarınızın bedenlerinde olanı satın alabilirsiniz.

Klasik erkek pantolonu markaları arasında: Kip, Karaca, Twn, Ramsey, Dewberry, Sarar, Hatemoğlu, Altınyıldız gibi markalar yer almaktadır. Pamuk malzemeden ya da yün malzemeden üretilen erkek kumaş pantolonlarının hava alabilen yapısı, gün içinde erkeklerin rahat etmesini sağlıyor. Klasik erkek pantolon fiyatları için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Altınyıldız dar klasik pantolonunuz ile birlikte açık renkli bir erkek spor gömleğini birlikte giyerseniz, ortaya son derece tarz sahibi bir görüntü çıkarabilirsiniz. Klasik pantolon alışverişi yapmak için sayfamızı tercih edebilir ve indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Kiğılı klasik pantolon modelleri, kalitesini ve tarzını ön plana çıkarmak isteyen erkekler tarafından tercih edilmektedir.

Klasik Pantolon

için 2,335 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

bonprix (104)
Brango (101)
Dewberry (71)
Hateko (59)
Süvari (55)
Crispino (45)
Kiğılı (41)
Blu (40)
Cacharel (40)
Efor (40)
Loft (34)
X-Lady (33)
Wessi (31)
Graceparis (27)
Ruba (23)
Markakrali (22)
Bacci (17)
Hummel (11)
Hatemoğlu (10)
Mavi (9)
NCS Jeans (7)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Desen / Figür

Düz (145)
(57)
Nokta (16)
Çizgili (12)
Ekoseli (8)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(86)
ve üzeri (122)
ve üzeri (139)
ve üzeri (145)
ve üzeri (155)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL