Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Beden

Başka bir kelime deneyin

Desen

Başka bir kelime deneyin

İçerik

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Erkek Şapka & Bere & Eldiven

için 3,878 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Erkek Şapka & Bere & Eldiven

Şapkalar, kıyafetleri ve kombinleri tamamlamak için kullanıldıkları gibi kullanışlılık için de takılabilirler. Şapka kullanılan bir kombin ile şapka kullanılmayan bir kombin arasındaki fark kolayca fark edilebilir. Şapkalar neredeyse herkes tarafından sevilerek kullanılır. Yaz mevsiminde daha çok cap, fötr tarzı şapkalar sıkça kullanılırken kış mevsiminde bu şapkalar yerini berelere bırakır. Kadın, erkek, çocuk hatta bebeklerde bile şapkalar çokça ve sevilerek kullanılmaktadır. Erkek şapkalarından bahsedecek olursak eğer şu denebilir. Erkekler kombinlerinde şapka kullandıklarında diğerlerinin gözüne daha da tarz sahibi gelirler. Erkek şapka ve berelerinin kıyafetleri tamamlayıcı bir özelliği vardır. Erkek şapkalarının farklı tarzlara göre çeşit çeşit modelleri vardır. Bu modellerin de renk, desen açısından çok fazla seçeneği bulunur. Yani bir şapka alınmak istendiğinde önümüzdeki havuz büyük olacaktır. Bu çeşitlerin içinden de tarzımıza, göz zevkimize, kullanış amacımıza ve bütçemize en uygun olan şapkayı ya da şapkaları kolayca bulabiliriz. Erkek şapkası modelelri arasında en çok bilinenler genel olarak cap, kasket, fötr ve bere modelleridir. Bu modellerin hepsi farklı tarzlardaki farklı kıyafetlerle ve farklı mevsimlerde kullanılabilir. Bu şapka çeşitleri kendi içlerinde de renk, desen, kumaş, şekil gibi özellikleri ile çeşitlenir. Şapka markaları sayıca çok fazladır. Markalar hakkında fikriniz yoksa marka yorumlarına ve marka değerlendirmelerine bakılarak markalar, mağazalar ve ürünlerinin kaliteleri hakkında erkek aksesuar sayfamızdan bilgi edinilebilir.

 Erkek Şapka Modelleri ve Özellikleri

Erkek Şapka Modelleri ve Özellikleri

Şapka çeşitlerinden bahsetmek gerekirse ilk bahsedeceğimiz şapka türü cap şapka modeli olacaktır. Bu modeller kadın, erkek, çocuk herkes tarafından özellikle yaz aylarında kullanılır. Yaz mevsiminde sık kullanılmasının nedeni yüze ve özellikle gözlere gelen güneşi bloke etmektir. Herkesin tarzına ve zevkine hitap edecek çok fazla çeşitte, renkte ve çok orijinal modellerde cap şapkalar kolayca bulunup satın alınabilir. Çok farklı renklerde olması bu caplerin sevilen özelliklerindendir. Bir diğer şapka türü ise kaskettir. Bu şapkalar eskiden erkekler arasında çok sık kullanılsa da şu an eskisi kadar yaygın değildir. Yine de son zamanlarda moda olarak yaygınlaşmaya başlamışlardır. Kış aylarında daha fazla tercih edilen bu şapka modeli genelde ekose desenli olur ve doğru kıyafetlerle kullanıldığında çok şık durur. Özellikle klasik model mantolarla, klasik kumaş pantolonlarla ve klasik ayakkabı modelleri ile kombin yapıldıklarında oldukça şık ve özenilmiş bir görüntü elde edilebilir. Erkeklerin çoğuna da bu tarz yakışır. Bir diğer şapka modeli fötrdür. Bu şapka türü yaz aylarında, açık havalarda, özellikle doğa yürüyüşleri, avlarda ve sahillerde sıkça kullanılır. Güneşi cap şapkalar kadar tam olarak bloke etmemesine rağmen yüzün daha büyük bir kısmını güneşten koruyabilir. Bir diğer şapka türü ise bere modelidir. Bu şapka modeli kış ve sonbaharda kullanılır fakat en sık kullanıldığı mevsim kış mevsimidir. Kafayı ve kulakları sıcak tutmasından dolayı bu mevsimde tercih edilir. Üşüme oranının yüksek olduğu bu mevsimde üşütmemek için bere kullanılır. Kullanışlılığı bir yana bırakıldığında da gayet şık bir şapka modelidir. Farklı renklerde, desenlerde modelleri olduğu gibi yazılı, baskılı modelleri de vardır. Bu şapkalarda da herkesin zevkine uygun olan bir Kenzo erkek şapka ve bere kolayca bulunabilir.

 Erkek Şapka Markaları

Erkek Şapka Markaları

Erkek şapka almak istediğinizde karşınıza farklı modellerde, tarzlarda, renklerde ve desenlerde şapkalar çıkacaktır. Burada yapmanız gereken erkek şapka modelleri arasından size ve tarzınıza en uyan modeli seçmek olacaktır. Erkek şapkalarında en çok bilinen modeller cap, fötr, bere, kasket modelleridir. Bu modeller bile kendi içlerinde çeşitlenebilir. Farklı şekillerde, farklı desenlerde ve farklı renklerde olabilirler. Bu kadar fazla çeşit yapılmasındaki amaç herkesin tarzına ve kişisel zevkine hitap edebilmektir. Erkek şapka alırken modele, renge, desene önem verildiği kadar kalitesine de önem verilmelidir. Bir şapkanın kalitesi kullanım ömrünün uzun olduğunu ve kullanırken hakkını vererek kullanabileceğinizi gösterir. Bir şapkanın markası o şapkanın kalitesi hakkında bilgi verir. Piyasada çok fazla şapka markası mevcut bulunmaktadır. Erkek şapka çeşitleri ve marka çeşitleri çok fazla olduğu için şapka almadan önce markalar ve modelleri ile özellikleri iyice araştırılmalıdır. Eğer markalar hakkında bir fikriniz yoksa marka hakkındaki yorumları ve puanlamaları okuyarak fikir edinebilirsiniz. Şapkanızı alırken, alacağınız şapkanın özelliklerini dikkatlice okumanız önemlidir. Böylece tüm özelliklerini görebilirsiniz ve ürün size ulaştığında ürün hakkında bilmediğiniz bir sürpriz ile karşılaşmazsınız. Bazı şapka markaları ya da mağazaları şapkalarını şapka, eldiven boyunluk gibi eşyalardan oluşan setler ile satar. Tercihiniz bir kerede hepsini almaksa bu setlerden satın almayı tercih edebilirsiniz. Bazı markalar ya da mağazalar ise bereleri ikili, üçlü ya da daha çoklu paketler halinde satar. Bir kerede birden fazla bereniz ve kıyafetlerinize kolayca uydurabileceğiniz daha fazla çeşidiniz olsun istiyorsanız eğer bu paketlerden almayı düşünebilirsiniz. Uyumlu aksesuarlar için sayfamızdan kemer seçimi yapabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Erkek Şapka ve Berelerinin Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Erkek Şapka ve Berelerinin Fiyatları

Erkek şapka ve berelerinin çok fazla çeşitleri ve modelleri bulunmaktadır. Marka ve kalite olarak da çok fazla çeşitlenen bu giyim ürünleri fiyat olarak da çeşitlenmektedir. Şapkanın modeline, kalitesine, kumaşına, işçiliğine, markasına, rengine ve daha farklı özelliklerine göre erkek şapka fiyatları değişebilir. Alınmak istenen şapkanın modeline ve rengine karar verdikten sonra bu modeldeki şapkalar farklı markalardan incelenebilir. Kişinin bütçesine, arzu ettiği kaliteye hangi markanın modeli daha fazla uyuyorsa o markadan şapka alınabilir. Ürün sayfası üzerinden arzu ettiğiniz şapka modellerini inceleyebilir ve güvenle satın alabilirsiniz. Bu kısımdan şapka kategorinizi, alacağınız şapkada aradığınız özellikleri, tercih ettiğiniz markaları seçtiğinizde karşınıza size ve aradıklarınıza en uygun şapka modelleri çıkacaktır. Markalar hakkında fazla fikriniz yoksa yorumları okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Şapka almak için belirli bir bütçeniz varsa yine buradan alt ve üst sınır belirleyerek sadece bütçenize uygun şapkaların karşınıza çıkmasını sağlarsınız. Bir diğer işinizi kolaylaştıracak özellik ise akıllı sıralamadır. Buradan alacağınız üründe sizin için en önemli özelliği seçerseniz ürünler sizin tercihinize göre sıralanacaktır. Bu özellikleri kullanmanız, alışverişinizi çok daha hızlı ve kolay şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Çok fazla şapka modeli bulunduğundan size de bütçenize de uyan şapkaları kolayca bulabilirsiniz.

Şık Erkek Bere Modelleri

Şık Erkek Bere Modelleri

Erkek şapkalarında en fazla kullanılan ve tercih edilen modellerden birisi de bere tarzı şapkalardır. Bu tarz şapkalar kış aylarında başı ve kulakları sıcak ve kuru tutması için kullanılabilir. Aynı zamanda şık ve havalı bir görüntü verir. Berelerin çok farklı markalardan, çok farklı tarzlarda, çok farklı çeşitleri vardır. Kadın, erkek, çocuk, bebek demeden herkes kış aylarında bere kullanır. Hem kullanışlı olan hem de güzel görünen bu şapka modeli çok sevilerek kullanılır. Bereler kırmızı, mavi, turuncu, siyah neredeyse düşünebileceğiniz her renkte olabilir. Düz renkli berelerin dışında desenli bereler de çok fazla ve farklı çeşitlerdedir. Bereler farklı baskılarda, işlemelerde, yazılar ile de satılmaktadır. Erkek bere modelleri çok çeşitli olduğu için herkesin zevkine ve tarzına göre olan, kişiye yakışacak bereler kolayca bulunabilmektedir. Bere modelleri yumuşak ve esnek kumaşlardan yapılabilir. Bu model rahatlığı seven, beresinin kafasını sıkmasını istemeyenler için idealdir. Bazı bere modelleri ise deridir. Deri sevenler bu modeli tercih edebilir. Polar erkek bere modelleri de sevilerek kullanılan şapka modellerindendir. Bu şapka modelinin üretilmesi ve kullanılmasındaki amaç kış aylarında kafayı ve kulakları olabildiğince sıcak tutmaktır. Çok üşüyenler ve sıcak kalmak isteyenlerin tercihi bu model bereler olur. Bere çeşitlerinden bir diğeri ise ressam tarzı berelerdir. Bir değer bere tarzı ise özel harekât beresi denen tarzdaki berelerdir. Bunlar günlük hayatta ve herkes tarafından sıkça kullanılan berelerden olmasa da yine de satılan ve kullanılabilen bir bere çeşididir. Bu bereler de farklı bir tarz sahibi insanların kullanabileceği bir şapka modelidir. Yakınlarda, özellikle son yıllarda berelere farklı yazı ve sembollerin işlenmesi yaygınlaşmıştır. Popüler simgeler, dizi film isimleri, sanatçı isimleri, ressam, müzisyen ve grup isimleri, popüler sözler gibi yazılar ve semboller berelere sıkça işlenmeye başlanmış, sevilmiş ve çokça satılmıştır. Şu zamana kadar da bu bereler ve bunun gibi diğer şapkalar popülaritesini korumayı başarmıştır. Bazı berelerin kulak kısımlarından 2 ip ya da örgü şeklinde ipler gelir. Bazı berelerin ise tam tepelerinde ponpon top denen püsküllü toplardan olur. Yine bunlar da bazı berelerin farklı özellikleridir ve kişinin tarzına ve zevkine göre bere çeşitlerinden seçim yapılabilir.

Erkek Şapka Modelleri ile Kombin Önerileri

Erkek Şapka Modelleri ile Kombin Önerileri

Erkek şapka modelleri çok çeşitlidir. Her tarza ve zevke uygun şapka türü ve modeli kolayca bulunabilir. Şapkaların kullanışlılıklarını bir yana koyduğumuzda, çok şık ve tarz parçalar olduklarını görürüz. Şapka kullanılan bir kombin ile şapka kullanılmayan bir kombin arasında çok fazla fark olduğunu rahatça görebiliriz. Bu şapka modellerini tek tek tarz ve kombinlerde kullanımı olarak incelemek gerekirse ilk olarak erkek cap şapka modelinden başlayabiliriz. Bu şapka modeli genel olarak spor tarzda veya sokak tarzında giyinenler ile bağdaştırılır ve gerçekten de bu tarzda giyinen insanlara oldukça yakışır. Yaz mevsiminde tişörtler, şortlar ile; kış mevsiminde ise sweatshirtler, ceketler ve botlar ile kombinlenir ve bu şekilde çok şık bir görüntü elde edilir. Bir diğer şapka türü ise fötrlerdir. Bu şapka türü bazen doğa yürüyüşleri gibi aktivitelerde güneşi bloke etmesi amaçlı kullanılır, bazen ise sahilde, tatil beldelerinde kullanılır. Tatil beldelerinde mayolarla ya da plaj kıyafetleri ile kullanılabilir. Rahat bir tarzla bağdaştırılır. Bir diğer model ise kasket şapka erkek modelleridir. Bu model aslında ellili, altmışlı yıllarda erkekler tarafından kullanılmış ve sonradan giyilme oranı azalmıştır. Fakat şimdi tekrar modaya girerek popülerliği yükselişe geçmiştir. Bu şapka türü klasik bir şapka olduğundan gömleklerle, mantolarla, ceketlerle, kumaş pantolonlarla, klasik tarz erkek ayakkabılarıyla kombinlenebilir. Bu şapka modeli şapka modelleri arasındaki en klasik modeldir. Bahsedeceğimiz son model ise bere şapka modelleri. Bu şapka modelleri sonbahar ve kış mevsimlerinde sıkça kullanılır. Bu şapka modelinin çok fazla çeşidi olduğundan tüm tarzlara uyan modelleri bulunmaktadır. Yani kullanım alanı ve hitap ettiği kesim çok geniştir. Bu şapkalardan mevsime, tarzınıza ve bütçenize uyanı bulup rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Erkek Bere Nasıl Takılır?

Erkek bere modelleri kış mevsiminde baş ve kulakları sıcak tutmak için kullanılır. Aynı zamanda şık duran bir şapka modelidir. Kişinin tarzına uygun modelde, kumaşta ve renkte olan bere modeli alınmalı ve takılmalıdır. Bere takılırken diğer kıyafetlerle uyumlu bir bere seçilip takılırsa kişi uyumlu ve şık durur. Bu yüzden bere bu şekilde seçilip takılmalıdır.

Erkek Şapka Nasıl Takılır?

Erkek şapka modelleri çeşit çeşittir. Bunlardan en çok bilinenle cap, bere, kasket, fötr şapkalardır. Cap şapkalar genelde yaz ve bahar mevsimlerinde kullanılır. Bu şapkalar spor tarzında ya da sokak tarzında kıyafetlerle uyumlu olur. Kasket şapka modeli ise daha klasik bir model olduğundan klasik tarz mantolarla, klasik ayakkabılarla ve kumaş pantolonlarla ve gömlekle giyildiğinde şık olabilir. Bereler her türlü giyime ve tarza uyabilir fakat genel olarak sokak tarzı ve daha spor tarz giyinenler tarafından kullanılırlar. Fötr ise yazın dış mekanlarla, doğa gezilerinde kullanıldığında rahat kıyafetlerle, sahilde ve tatil yerlerinde ise mayolar ve yazlık elbiseler ile giyilebilir.

Erkek Şapka Kaç Derecede Yıkanır?

Erkek şapkaların yıkanma derecesi ve programı ile ilgili net bir şey söylenmesi zordur. Çünkü her şapkanın materyali, kumaşı ve kalitesi farklıdır. Örneğin cap ve kasket tarzındaki şapkaların ön kısımlarında dik durması için kağıt da plastik de kullanılabilir. Kağıt olanlar makinede yıkanmaya uygun değildir, nemli bir bez ile silinmesi gerekir fakat plastik önü olanlar yıkanabilir. Diğer şapkalardan da dayanıksız olanlar olabilir. Bu yüzden alacağınız ya da aldığınız şapkada muhtemelen yıkanma talimatları yazar. Bunlara uyarak şapkanızı kaç derecede yıkayacağınızı söylüyorsa yıkayabilirsiniz. Yıkanma talimatları yazmıyorsa fakat siz şapkanın makinede yıkanabileceğini düşünüyorsanız soğuk su ayarında ya da 30 derece ayarında yıkanabilir. Bu programlar istisnalar dışında şapkalarınızı yıpratmayacaktır.